Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Place (4)
Havuz & Plaj (1)

Ada Restaurant & Beach Club

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 8
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Ada Restaurant & Beach Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
17.07.2019
İsmail okan
Yemekleri çok güzel
Tesis Kaş’ta kalabileceğiniz en nefis en şirin en mükemmel yer. Sessiz, huzurlu, kendi plajı var. İşletme sahibi güler yüzlü, misafirperver, pozitif birisi. Yemekleri çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
03.05.2016
Misafir
En eski ve en kaliteli restoran işletmesi
Kaş` daki en eski ve en kaliteli restoran işletmesi. Ailece yıllardır misafirlerini memnun etmek için kendilerini geliştirerek hizmet veriyorlar.
5/5 Mükemmel
03.05.2016
Erdem Dundar
En eski ve en kaliteli restoran işletmesi
`Kaş` [mekan=buyuk-cakil-plaji]Büyük Çakıl Plajı[/mekan]’ndaki en eski ve en kaliteli restoran işletmesi. Ailece yıllardır misafirlerini memnun etmek için kendilerini geliştirerek hizmet veriyorlar.
5/5 Mükemmel
17.08.2015
Misafir
Tam bir aile ortamı
Kusursuz hizmet ve müşterilere karşı yaklaşım gerçekten çok sıcak. Tam bir aile ortamı. Temiz bir mekan. Aile işletmesi olduğundan kendinizi yabancı hissetmiyorsunuz. Bumbala evlerinde konaklamak kadar güzel bir tatil yok. Dalga sesleri ile uyuyup dalga sesleri ile uyanmak, sabah uyandığın gibi denize girip kahvaltı etmek huzur verici. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
1/5 Kötü
23.08.2014
Nikko
İğrenç bir aile işletmesi. Adamlar önce kendi keyfini düşünüyor ve çok kabalar. Hele küçük kardeşlerinin yeni çocuğu olmuş , adam kafayı bozmuş , gidilmez.
Daha fazla yorum gör