Derya Beach & Restaurant

  • Antalya / Kaş / Kaş Merkez
  • Küçük Çakıl Mevki No:18

Derya Beach & Restaurant

Kaş'ın Küçükçakıl Plajı'nda yer alan mekanımız cennetten bir köşedir adeta.

Huzurun ve halen sahip olduğu maviliğe yakışan denizi ile liman'ın hemen yanıbaşında kayalıklar üzerine konuşlanmış bu küçük yerden denize atlamak insana huzuru ve mutluluğu hissettiriyor.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Şezlong başı 25 TL harcama
2

-

Personelinin ön şezlongları erken saatte tutarak ilerleyen saatlerde bahşiş istediği, ayrıca şezlong başı 25 TL harcama yapıldığı takdirde ücretsiz olan bir yer. Yanında başka beach var, personelce şezlonglar parsellenmemiş, lezzetli yemekleri olan bir yer. Bir daha Derya Beach & Restaurant asla!

4
Kaş merkezde deniz keyfi
9

-

Kaş merkezde, Küçükçakıl'da denize girebileceğiniz en güzel yer, müzikleri harika, servisi, hizmeti harika. Şezlonglar neredeyse benim evimdeki yataktan daha rahat. Akşam 5 gibi de pasta servisi yapıyorlar. Çikolatalı pasta lezzetliydi, kavunlu pastayı beğenmedim. Denizi biraz soğuk oluyor ancak derinliği ve pırıl pırıl oluşu ile kendinizi denize girmekten alıkoyamıyorsunuz. Pizzaları da oldukça lezzetli, tavsiye ed.. Devamını Göster

4
Popülerliği sindirememiş
2

-

Senelerdir geldiğimiz ve sevdiğimiz bu mekan da popülerliği sindirmekte epey zorlanmaya başlamış. Meşhur jack&nar kokteyli nar suyu olarak gelince alkol ilavesi yapılmasını istedik ancak tesis sahibi Ali Bey tarafından terbiyesizlikle suçlandık. :) Hiçbir mekan vazgeçilmez değildir ama bu mekana ne bir daha giderim ne de kimseye tavsiye ederim!!!

4
Kaş'ın en popüler mekanlarından biri
10

-

Sakinliği ile meşhur olan Kaş'ın en hareketli, en renkli mekanlarından biridir Derya Beach & Restaurant. Manzarası, yeşillikler içindeki restoranı ve yemekleri bir harika. Merkezde olan konumu sayesinde en hareketli yerlerden biri. Akşamüstü servis ettikleri tatlılar ise enfes. :)