Küçük Çakıl Plajı

+ 7 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Küçük Çakıl Plajı Hakkında

Küçük Çakıl Plajı, Akdeniz’in en sevilen tatil destinasyonlarından biri olan Antalya’nın tarihi ilçesi Kaş’ta bulunur. Kaş Küçük Çakıl Plajı, merkeze oldukça yakın bir mesafede konumlanmaktadır. Hatta birkaç dakika yürüyerek bile ulaşılabilecek yakınlıkta olup Kaş’ın en güzel plajları arasında gösterilmektedir. Ufak bir koy olan Küçük Çakıl Plajı soğuk kaynak suyu ile ün yapmıştır. Çevresinde bulunan tesislerin arasında kalmış tertemiz suyu ile eşi benzeri olmayan doğal güzelliği ile gelen tüm misafirlerin hayran kaldığı ufacık bir plajdır. Küçük Çakıl Plajı’nın yol üzerinde herhangi bir yönlendirme tabelası olmadığı için bulunması da biraz zor olabilir. Buraya Mavi Bar’ın yanındaki yokuştan çıktıktan sonra, 5 dakikada plaja inebiliyorsunuz. Limanın çıkışında sol tarafta kalan Küçük Çakıl Plajı oldukça temiz olan plajda bolca sakin zaman geçirebilirsiniz. Küçük Çakıl Plajı’nda şezlong ve şemsiye koymak için yeterli alan bulunmamaktadır, ancak çevredeki tesislerden faydalanabilirsiniz. Keyifli bir günde denizin ve güneşin tadını çıkarmak kesinlikle hiç bir şeye değişilmeyecek bir duygu olacak. Yaz tatilinizi Küçük Çakıl Plajı’na geçirirken Kaş ve yakın çevresinde bulunan tarihi kalıntıları ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Küçük Çakıl Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
17.05.2013
Misafir
Küçük Çakıl Plajı
Kaş'ın en güzel noktalarından biri.
5/5 Mükemmel
17.05.2013
Ece Kaya
Küçük Çakıl Plajı
`Kaş`\'ın en güzel noktalarından biri.
5/5 Mükemmel
10.07.2011
Misafir
Küçükçakıl
Çok güzel bir deniz.... Lacivert sular ve pırıl pırıl. Tek sorun biraz soğuk olması. Yan tarafında Deya Beach'te güneşlenebilir ve yemek yiyebilirsiniz. Şezlong kiralamak yerine yemek yemek daha mantıklı. Çok yer gezdim ama Kaş'daki kadar güzel bir denize girmedim.
5/5 Mükemmel
10.07.2011
serap boydk
Küçükçakıl
Çok güzel bir deniz.... Lacivert sular ve pırıl pırıl... Tek sorun biraz soğuk olması. Yan tarafında Deya Beach\'te güneşlenebilir ve yemek yiyebilirsiniz. .Şezlong kiralamak yerine yemek yemek daha mantıklı. Çok yer gezdim ama `Kaş`\'daki kadar güzel bir denize girmedim...