Gökseki Otelleri

Kaş ilçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunan Gökseki, arkasında bulunan yemyeşil çam ormanları ile önünde bulunan masmavi Akdeniz arasında sıkışmış bir tatil bölgesidir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gökseki Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Harika bir yer"

"Miramar'da huzur :-)"

9.6

Misafir yorumu

9 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Otel müşterilerine ücretsiz plaj"

8.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gökseki Otelleri ve Gökseki Otel Fiyatları

Kaş ilçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunan Gökseki, arkasında bulunan yemyeşil çam ormanları ile önünde bulunan masmavi Akdeniz arasında sıkışmış bir tatil bölgesidir.

Gökseki, Antalya'nın batısında Fethiye ile Finike arasında kalmış olan Kaş ilçesinin turistik bir beldesidir. Yunanistan'a bağlı olan Meis'in adasının karşısında yer alan bu küçük ve şirin belde çarşısı, sahili, terasları ve restoranlarıyla yerli ve yabancı turistleri fazlasıyla kendine çekmektedir.

Kaş Merkez'den 5 km uzaklıkta bulunan Gökseki mahallesine her saat Kaş'tan karşılıklı olarak dolmuş seferleri düzenlenmektedir. Ulaşımın kolay olduğu bu bölge gelenler tarafından konaklamada sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de Kaş Gökseki otelleri içinde yer alan tesisler Akçagerme Plajı'nın da burada yer almasından dolayı tercih edilmektedir.

Gökseki otelleri içinde farklı kategorilerde bulunan tesisler yıl boyunca misafirlerine hizmet vermektedir. Bu tesisler içinde meslek lisesi uygulama oteli, pansiyonlar, apart oteller, butik oteller ve yıldızlı oteller bulunmaktadır.

Özellikle de Kaş Akçagerme Plajı'nın mavi bayraklı tertemiz suyu, koy içinde plaj voleybolu alanı, özel duş alanları, tuvaletler, kafeterya, tenis kortları, çocuk parkı ve aquapark bulundurması nedeniyle, Akçagerme yerli yabancı turistlerin en favorileri yerleri arasında sayılabilmektedir. Plajın bu kadar çok sevilmesinden dolayı da Gökseki otelleri özellikle yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple Gökseki otelleri içinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlerin erken rezervasyon yaptırmaları önem arz etmektedir.

Gökseki otelleri içerisinde bulunan farklı kategorilerdeki tesisleri Neredekal.com üzerinden inceleyebilir hatta rezervasyon bile yaptırabilirsiniz. Şimdiden güzel ve keyifli bir tatil dileriz.

Antalya Kaş ilçesinin ünlü Akçagerme Plajı, Gökseki mevkide yer almaktadır.

Gökseki mevki, Antalya'nın Kaş ilçesinde yer almaktadır. Kaş'ın tüm koylarının sahip olduğu mavi bayrak bu mevkide bulunan Akçagerme Plajı'nda da bulunmaktadır. Plaj sadece tertemiz denizi ve sahili ile değil içinde bulunan sosyal aktivite ve spor alanlarıyla da adından söz ettirmektedir. Sahilin içinde plaj voleybolu, özel duş ve tuvaletler, kafeterya, tenis kortları, çocuk parkı ve aquapark bulunmasından dolayı da yerli ve yabancı turistler tarafından rağbet görmektedir.

Akçagerme Plajı'nın, Kaş Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin uygulama alanı içinde yer almasından dolayı plaja gelenlere verilen hizmetler hem çok uygun fiyatlara sahiptir hem de hizmetler lise öğrencileri tarafından verilmektedir. Aynı zamanda, bu plaja gelenlerin yaptığı her harcama liseye katkı da sağlamaktadır. Plajın önündeki deniz suyunun sakin ve dalgasız olmasının yanında ılıktır da. Ayrıca plajın bir bölümü kumluk, bir bölümü de çakıldır.

Akçagerme Plajı'nın bu bölgede yer almasından dolayı yerli ve yabancı turistler bu Gökseki içinde bulunan tesislerde konaklamayı tercih etmektedir. Bölgedeki tesisler en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Bu yoğunluğun etkisiyle de Gökseki otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artmaktadır.

Gökseki otel fiyatları üzerinde sadece sezonun etkisi yoktur. Konaklamanın yapılacağı tesisin bulunduğu kategori de Gökseki otel fiyatları üzerinde etkilidir. Pansiyonlar, apart oteller, butik oteller ve yıldızlı tesislerin her biri hem yaz sezonunda hem de kış sezonunda farklı fiyatlar vermektedir.

Tüm tesislere olduğu gibi Gökseki bölgesindeki tesislere de erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak Gökseki otel fiyatları üzerinde belli dönemler de yapılan indirimlerden de yararlanmak mümkün olmaktadır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın