Gökseki Otelleri

Kaş ilçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunan Gökseki, arkasında bulunan yemyeşil çam ormanları ile önünde bulunan masmavi Akdeniz arasında sıkışmış bir tatil bölgesidir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gökseki Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Harika bir yer"

"Miramar'da huzur :-)"

9.6

Misafir yorumu

9 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gökseki Otelleri ve Gökseki Otel Fiyatları

Kaş ilçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunan Gökseki, arkasında bulunan yemyeşil çam ormanları ile önünde bulunan masmavi Akdeniz arasında sıkışmış bir tatil bölgesidir.

Gökseki, Antalya'nın batısında Fethiye ile Finike arasında kalmış olan Kaş ilçesinin turistik bir beldesidir. Yunanistan'a bağlı olan Meis'in adasının karşısında yer alan bu küçük ve şirin belde çarşısı, sahili, terasları ve restoranlarıyla yerli ve yabancı turistleri fazlasıyla kendine çekmektedir.

Kaş Merkez'den 5 km uzaklıkta bulunan Gökseki mahallesine her saat Kaş'tan karşılıklı olarak dolmuş seferleri düzenlenmektedir. Ulaşımın kolay olduğu bu bölge gelenler tarafından konaklamada sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de Kaş Gökseki otelleri içinde yer alan tesisler Akçagerme Plajı'nın da burada yer almasından dolayı tercih edilmektedir.

Gökseki otelleri içinde farklı kategorilerde bulunan tesisler yıl boyunca misafirlerine hizmet vermektedir. Bu tesisler içinde meslek lisesi uygulama oteli, pansiyonlar, apart oteller, butik oteller ve yıldızlı oteller bulunmaktadır.

Özellikle de Kaş Akçagerme Plajı'nın mavi bayraklı tertemiz suyu, koy içinde plaj voleybolu alanı, özel duş alanları, tuvaletler, kafeterya, tenis kortları, çocuk parkı ve aquapark bulundurması nedeniyle, Akçagerme yerli yabancı turistlerin en favorileri yerleri arasında sayılabilmektedir. Plajın bu kadar çok sevilmesinden dolayı da Gökseki otelleri özellikle yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple Gökseki otelleri içinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlerin erken rezervasyon yaptırmaları önem arz etmektedir.

Gökseki otelleri içerisinde bulunan farklı kategorilerdeki tesisleri Neredekal.com üzerinden inceleyebilir hatta rezervasyon bile yaptırabilirsiniz. Şimdiden güzel ve keyifli bir tatil dileriz.

Antalya Kaş ilçesinin ünlü Akçagerme Plajı, Gökseki mevkide yer almaktadır.

Gökseki mevki, Antalya'nın Kaş ilçesinde yer almaktadır. Kaş'ın tüm koylarının sahip olduğu mavi bayrak bu mevkide bulunan Akçagerme Plajı'nda da bulunmaktadır. Plaj sadece tertemiz denizi ve sahili ile değil içinde bulunan sosyal aktivite ve spor alanlarıyla da adından söz ettirmektedir. Sahilin içinde plaj voleybolu, özel duş ve tuvaletler, kafeterya, tenis kortları, çocuk parkı ve aquapark bulunmasından dolayı da yerli ve yabancı turistler tarafından rağbet görmektedir.

Akçagerme Plajı'nın, Kaş Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin uygulama alanı içinde yer almasından dolayı plaja gelenlere verilen hizmetler hem çok uygun fiyatlara sahiptir hem de hizmetler lise öğrencileri tarafından verilmektedir. Aynı zamanda, bu plaja gelenlerin yaptığı her harcama liseye katkı da sağlamaktadır. Plajın önündeki deniz suyunun sakin ve dalgasız olmasının yanında ılıktır da. Ayrıca plajın bir bölümü kumluk, bir bölümü de çakıldır.

Akçagerme Plajı'nın bu bölgede yer almasından dolayı yerli ve yabancı turistler bu Gökseki içinde bulunan tesislerde konaklamayı tercih etmektedir. Bölgedeki tesisler en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Bu yoğunluğun etkisiyle de Gökseki otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artmaktadır.

Gökseki otel fiyatları üzerinde sadece sezonun etkisi yoktur. Konaklamanın yapılacağı tesisin bulunduğu kategori de Gökseki otel fiyatları üzerinde etkilidir. Pansiyonlar, apart oteller, butik oteller ve yıldızlı tesislerin her biri hem yaz sezonunda hem de kış sezonunda farklı fiyatlar vermektedir.

Tüm tesislere olduğu gibi Gökseki bölgesindeki tesislere de erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak Gökseki otel fiyatları üzerinde belli dönemler de yapılan indirimlerden de yararlanmak mümkün olmaktadır.

Gökseki otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Paradise Garden - Kaş Uygulama Oteli
Paradise Garden - Kaş Uygulama Oteli

-

Otel müşterilerine ücretsiz plaj

Bence öğrencilerin gayreti çok güzel. Kahvaltıları yeterli, birçok çeşit bulabilirsiniz. Fiyatı göze alınınca temizliği mükemmel. Otelin beş dakika kadar aşağısında plajı var, orada aquaparkı var. Otel müşterilerine ücretsiz plajın olduğu komplekste lokantaları var, otel müşterilerine indirimi var. Şahane manzaraya sahip bir lokanta ve manzara fiyata eklenmiyor, bu çok önemli. Gerçekten hayatımda karnım doyarken ruhumun da doyduğu en güzel mekan kesinlikle. Bu sene de kesinlikle tekrar oradayız. Arabası olmayana plaja inmek biraz sıkıntılı gibi gözükse de otelin önünden 5 dakikada bir şehir içi geçiyor. Uygun fiyata temiz ve samimi bir ortamda tatil yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Harika bir yer

Harika bir yer Miramar Pansiyon. Temizlik, lezzet, ilgi, manzara hepsi bir arada. Kötü olan tek şey ayrılık zamanı. İki senedir tatilimizi burada geçiriyoruz ve her sene buraya gelmekte kararlıyız. Burası evimizin rahatlığında muhteşem bir yer. Ahmet Abi, eşi Şeyma ve dünya tatlısı Onat çok kibar ve güzel insanlar. Bizi Kaş'a gönülden bağladılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Miramar'da huzur :-)

Beklentinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Odalarda her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tertemiz, huzurlu bir tatil geçireceğiniz on numara bir yer. Pansiyon sahipleri Şeyma Hanım ve Ahmet Bey ilk andan itibaren güler yüzlü, canayakın ve sıcacık bir ortam yarattığınız için size çok teşekkür ederim. Kaş'ta kalacağım tek yer Miramar Pansiyon, tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Her sene iki gün de olsa geleceğiz

Sevgili Ahmet Abi ve Ailesi... İki günlük tatilimizde hiç yabancılık çekmediğimiz için sizlere teşekkür ederiz. İlk defa geliğimiz bu Kaş tatilinde sizlerin misafiri olduktan sonra, bu tatili hep tekrarlama kararı aldık. Odaların rahatlığı, mükemmel kahvaltılar, keklerinize kattığınız sevgiden, bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Her sene mutlaka sizleri en az iki gün ziyaret edeceğimizden emin olabilirsiniz. Tekrar her şey için çok teşekkürler. Görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Gönülden teşekkür ederiz

Ahmet Bey, Şeyma Hanım ve sevgili Onat... Bizleri bu sıcacık yuvanızda misafir ettiğiniz ve her geldiğimizde biraz daha bizi buraya bağladığınız için size gönülden teşekkür ederiz. Eylül'de görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Her gün yeni renklerle karşılaşmak

Sevgili Ahmet-Şeyma-Onat... 3'lü sevgisini bizlere aşılayan, pansiyon kavramını aile sevgisi ile birleştiren, her yeni güne yepyeni renkler sunan Arın Ailesi bizlere Kaş'ın farklı bir yanını, aileyi, sevgiyi, samimiyeti ve gökkuşağının renklerini aşıladı. Şurada geçirdiğimiz 5 gün ile yepyeni esans kokularına erişmişçesine şımarık, mutlu, rahata erişmiş huzur dolu bireyler haline geldik. Sofra planı ve her an şaşırmaya hazır yemek ve ağırlama kabiliyeti ile Miramar Pansiyon daha önce de Kaş'a gelmiş biri olarak bizlere farklı bir dünyanın kapılarını açtı ve sıcaklığı ile sardı. Unutmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Keşke tatil hiç bitmese

Hizmetin, konforun, lezzetin 7 yıldızı hak ettiği eşsiz bir pansiyon burası. İnanın bu tatil hiç bitmesin istiyorsunuz. Canınız ne isterse söyleyin muhakkak en güzel şekilde hazırlanacaktır, ister simit peynir olsun ister ıstakoz. Son derece şık ve bir o kadar temiz odaları, insanı görsel olarak da doyuran sofraları, püfür püfür esen terası, Kaş'ın en güzel plajına 5 dk mesafesi ile aradığınızın fazlasını çok uygun bir fiyata bulabileceğiniz nadide bir mekan. Herkese şiddetle tavsiye ederim, beğenmeyen beni bulsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Sonsuz teşekkürler

10 günlük tatil programımızın Kaş ayağında yarattığınız sıcacık ortam, harika yemekler, süper şekilli meyveler, tertemiz odalar, bembeyaz çarşaflar ve verdiğiniz hayat dersi için sonsuz teşekkürler. 27 yıllık hayatımızda ilk defa tüm tatil programımızı değiştirip burada uzun uzun kalmak istedik. Yaşattığınız bu harika deneyimler için tekrar sonsuz teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Hoş ve güzel bir mekan

40 yıl sonra dostların ve dostluğun buluştuğu sevgili ilkokul arkadaşım Ahmet Arın'a, eşi Şeyma ve çok tatlı oğulları Onat'la beraber bizleri ağırladığı bu hoş ve güzel mekanda, Cumhuriyetimizin 88. yılını da kutlamış olmaktan çok mutlu olduk. Bu sıcak ortamda bizleri ağırladığı için Arın ailesine sonsuz teşekkür eder; sağlık, mutluluk ve bol kazançlar dilerim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu / 5-C Sınıfı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miramar Pansiyon
Miramar Pansiyon

-

Teşekkür ediyoruz

Arın ailesinin, kendileri gibi sade ve güzel yuvalarında eski ve yeni Bakırköylü dostlarla hoş müzikler, nefis yemekler, doyumsuz manzara... Çok güzel bir geceydi. Bizlere yaşattıklarınız için teşekkür ediyor. mutluluğunuzun devamını tüm kalbimle diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)