Limanağzı Otelleri

Kaş’ın eşsiz güzelliklerdeki koylarına da sahip bir mevkide bulunmaktadır Limanağzı.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Limanağzı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Oda temiz ve güzel"

"Güzel, huzurlu bir tatil mekanı"

9.4

Misafir yorumu

13 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Havası Kaş'tan daha serin"

"İşletme ve sahipleri harika"

9.7

Misafir yorumu

7 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Limanağzı Otelleri ve Limanağzı Otel Fiyatları

Kaş'ın eşsiz güzelliklerdeki koylarına da sahip bir mevkide bulunmaktadır Limanağzı.

Limanağzı, Antalya ilinin Kaş ilçesinde yer almaktadır. Kaş'ın birbirinden güzel koylarına da ev sahipliği yapan Limanağzı Körfezi Akdeniz'in masmavi berrak suyunun yanında yemyeşil bir doğaya sahiptir. Gelip de görenlerin iç huzuru yakaladığı bu bölgede birçok konaklama alternatifleri yer almaktadır.

Limanağzı otelleri kategorisinde denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde bulunan tesisler yer almaktadır. Limanağzı otelleri listesi içinde sayabileceğimiz butik oteller, apart oteller, pansiyonlar ve yıldızlı oteller misafirlerini yılın her mevsimi ağırlamaktadır. Özellikle yaz mevsiminde yerli ve yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettiği Limanağzı bölgesi temiz havası ve mavi bayraklı denizi ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Limanağzı koyları ile oldukça ünlüdür. Limanağzı otelleri kategorisindeki tesislerin birinde konaklayarak her gün bir koyu keşfetmeye çıkabilirsiniz. Limanağzı otelleri içinde bungalov odalara sahip tesisler de yer almaktadır. Doğanın tadına varmak ve daha farklı bir konaklama alternatifi arayanların tercihi olan bungalov odalarda yer bulmak çoğu zaman zor olmaktadır. Bu sebeple Limanağzı otelleri içinde yer alan bungalovlu tesislere erken rezervasyon yaptırmak önem arz etmektedir.

Limanağzı otelleri kategorisinde bulunan bungalovlar kadar diğer tesislere de erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Tatil için bu bölgeyi tercih edenlere şimdiden keyifli ve huzur dolu günler dileriz.

Yeşilin ve mavinin uyumu en iyi yakaladığı koylardan birine ev sahipliğini Limanağzı yapmaktadır.

Limanağzı, Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunan Limanağzı, Kaş bölgesinde denize girilebilecek en güzel koylardan birine sahiptir. Az sayıda olmasına rağmen Kaş ilçesinde yer alan eşsiz güzellikteki plajlar ise Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Büyük Çakıl Plajı ve Küçük Çakıl Plajı, Akçagerme Plajı, Bayındır Limanı, Limanağzı Plajı'dır.

Limanağzı Plajı, Kaş bölgesinde denize girilebilecek en güzel plajlardan sadece biri olarak göze çapmarktadır. Yazın gezi tekneleri ve özel tekneler bu plaja uğramadan bu bölgeyi terk etmemektedir. Mavi bayrakla ödüllendirilen bu plaj tertemiz, berrak denizi ile mutlaka görülmesi, suyuna girilip yüzülmesi gereken koylardan biridir.

Böylesine bir güzelliğe sahip Limanağzı yılın her mevsimi misafirlerini ağırlamaktadır. Kış aylarında ılıman Akdeniz'in ikliminin hüküm sürdüğü Kaş'a sadece yaz sezonunda değil kış sezonunda da turistler fırsat buldukça gelmektedir. Yıl boyu bu kadar çok ziyaretçiyi ağırlayan tesislerde konaklama fiyatları sezondan sezona da değişiklik göstermektedir.

Limanağzı otel fiyatları yıl genelinde ele alındığında kış sezonda daha uygun fiyatlar vermektedir. Tatil döneminin başladığı yaz sezonunda ise Limanağzı otel fiyatları üzerinde bir nebze de olsa artış gözlenmektedir.

Limanağzı otel fiyatları üzerinde tesisin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetin de etkili olduğunu unutmamak gerekmektedir. Tesisin bulunduğu kategori de bu fiyatlandırmada farklılık yaratan bir diğer etmendir. Pansiyon, butik otel, apart otel ya da yıldızlı otel her bir tesisin de ayrı ayrı fiyatlandırması vardır.

İster yaz sezonu olsun ister kış sezonu olsun konaklamanın yapılacağı tesise erken rezervasyon yaptırmak önem arz etmektedir. Erken rezervasyon yaptırmanın Limanağzı otel fiyatları üzerinde kimi zaman indirim uygulanmasında da etkili olduğu unutulmamalıdır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın