Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Büyük Çakıl Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Büyük Çakıl Otelleri

Büyük Çakıl için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Büyük Çakıl Otelleri

Yemyeşil bir dağ, masmavi bir deniz, güneş ve çakıl taşlı sahilin muhteşem uyumu, Kaş Büyük Çakıl Plajı.
Büyük Çakıl mevki, Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mevki olan Büyük Çakıl adını da verdiği plajı ile ün yapmıştır. Büyük Çakıl Plajı Kaş Merkez'ine yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Büyük Çakıl Plajı'nın sahil şeridi yaklaşık 50 metre uzunluğundadır. Adından da anlaşılacağı üzere plaj kum ile karışık çakıl taşlarından oluşmaktadır. Plajın çakıl taşlarından oluşmasının bir diğer sebebi de plajı kucaklarmış gibi görünen ve plajın her iki yanında uzanan kayalıklardır.

Bölgede bulunan Büyük Çakıl otelleri yılın tüm dönemi hizmet vermektedir. Büyük Çakıl otelleri arasında apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve yıldızlı oteller yer almaktadır. Büyük Çakıl otelleri hem denize yakın konumlarıyla hem de ilçe merkezine yakın mesafede yer almasıyla da tercih sebebi olmaktadır.

Kaş bölgesinin en ünlü plajlarından biri olan Büyük Çakıl Plajı'nın denizi diğer koylardaki sulara göre daha soğuktur. Bu plajın suyunun bu kadar soğuk olmasının sebebi denizin içinden kaynak suyu çıkmasıdır. Plajın müdavimlerinin yanında bu plajın bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de sahilinin kumluk değil küçük çakıl taşlarından oluşmasıdır. Ayrıca soğuk deniz suyunu sevenler de hem güneşlenmek hem de denize girmek için Büyük Çakıl Plajı'nı tercih etmektedir.

Kaş Büyük Çakıl otelleri içinden her kesime ve her bütçeye hitap eden bir tesis bulmak mümkündür. Çünkü bu mevkide farklı kategorilerde pek çok konaklama alternatifi sunan oteller yer almaktadır. Büyük Çakıl otelleri bulundukları lokasyonla da Kaş'a gelen tatilcilerin konaklamada tercih sebebidir.

Kaş Büyük Çakıl'a ilk kez gidenler bir kez daha buraya gidebilmek için tatili iple çekmektedir.
Büyük Çakıl mevki, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mevkidir. Mevkinin birçok kişi tarafından tanınmasında Büyük Çakıl Plajı'nın etkisi oldukça fazladır.

Büyük Çakıl Plajı şehir merkezinin doğusunda kalmaktadır. Plaja ulaşım düzgün bir karayoluyla sağlanabilmektedir. Plajın her iki tarafında bulunan kayalıkların da etkisiyle sahil bandı kumların arasında yer alan çakıl taşlarından oluşmaktadır. Çakıl taşlarından oluşan plajın adı da buradan gelmektedir. Tertemiz havasının ve buz gibi soğuk deniz suyunun da etkisiyle yerli ve yabancı turistler bu bölgeyi çok sevmektedir.

Büyük Çakıl otel fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Özellikle de bu bölgeye kalabalık gruplar halinde gelenler ve aileler Büyük Çakıl otel fiyatlarının sunduğu cazip fırsatlardan yararlanmaktadırlar.

Büyük Çakıl otel fiyatları kış sezonuna oranla yaz sezonunda biraz daha artmaktadır. Bu artışın bir sebebi tatil sezonun yaz ile birlikte başlamış olması bir sebebi de bölgede konaklanabilecek tesis sayısının yeterli olmamasıdır. Yazın artan talebi karşılamakta zorlanan tesislerin fiyatlarında da dalgalanmalar gözlenmektedir. Büyük Çakıl otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer nokta da tesislerin misafirlerine sağlamış olduğu imkanlar ve sunmuş olduğu hizmetlerdir.

İster kış ayları olsun ister yaz yoğun yaz ayları olsun Büyük Çakıl mevkide konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kalacakları tesise erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Büyük Çakıl otel fiyatları üzerinde erken rezervasyon fırsatları da etkili olmaktadır. Tesise yapılacak olan erken rezervasyon fırsatı ile Büyük Çakıl otel fiyatları daha ekonomik olabilmektedir.

Büyük Çakıl Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Büyük Çakıl için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Büyük Çakıl otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Büyük Çakıl otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Patara, Limanağzı, Kaş Merkez, Kalkan, Çukurbağ Yarımadası semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.