Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Büyük Çakıl Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Büyük Çakıl Otelleri

Büyük Çakıl için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Büyük Çakıl Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yemyeşil bir dağ, masmavi bir deniz, güneş ve çakıl taşlı sahilin muhteşem uyumu, Kaş Büyük Çakıl Plajı.
Büyük Çakıl mevki, Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mevki olan Büyük Çakıl adını da verdiği plajı ile ün yapmıştır. Büyük Çakıl Plajı Kaş Merkez'ine yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Büyük Çakıl Plajı'nın sahil şeridi yaklaşık 50 metre uzunluğundadır. Adından da anlaşılacağı üzere plaj kum ile karışık çakıl taşlarından oluşmaktadır. Plajın çakıl taşlarından oluşmasının bir diğer sebebi de plajı kucaklarmış gibi görünen ve plajın her iki yanında uzanan kayalıklardır.

Bölgede bulunan Büyük Çakıl otelleri yılın tüm dönemi hizmet vermektedir. Büyük Çakıl otelleri arasında apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve yıldızlı oteller yer almaktadır. Büyük Çakıl otelleri hem denize yakın konumlarıyla hem de ilçe merkezine yakın mesafede yer almasıyla da tercih sebebi olmaktadır.

Kaş bölgesinin en ünlü plajlarından biri olan Büyük Çakıl Plajı'nın denizi diğer koylardaki sulara göre daha soğuktur. Bu plajın suyunun bu kadar soğuk olmasının sebebi denizin içinden kaynak suyu çıkmasıdır. Plajın müdavimlerinin yanında bu plajın bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de sahilinin kumluk değil küçük çakıl taşlarından oluşmasıdır. Ayrıca soğuk deniz suyunu sevenler de hem güneşlenmek hem de denize girmek için Büyük Çakıl Plajı'nı tercih etmektedir.

Kaş Büyük Çakıl otelleri içinden her kesime ve her bütçeye hitap eden bir tesis bulmak mümkündür. Çünkü bu mevkide farklı kategorilerde pek çok konaklama alternatifi sunan oteller yer almaktadır. Büyük Çakıl otelleri bulundukları lokasyonla da Kaş'a gelen tatilcilerin konaklamada tercih sebebidir.

Kaş Büyük Çakıl'a ilk kez gidenler bir kez daha buraya gidebilmek için tatili iple çekmektedir.
Büyük Çakıl mevki, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mevkidir. Mevkinin birçok kişi tarafından tanınmasında Büyük Çakıl Plajı'nın etkisi oldukça fazladır.

Büyük Çakıl Plajı şehir merkezinin doğusunda kalmaktadır. Plaja ulaşım düzgün bir karayoluyla sağlanabilmektedir. Plajın her iki tarafında bulunan kayalıkların da etkisiyle sahil bandı kumların arasında yer alan çakıl taşlarından oluşmaktadır. Çakıl taşlarından oluşan plajın adı da buradan gelmektedir. Tertemiz havasının ve buz gibi soğuk deniz suyunun da etkisiyle yerli ve yabancı turistler bu bölgeyi çok sevmektedir.

Büyük Çakıl otel fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Özellikle de bu bölgeye kalabalık gruplar halinde gelenler ve aileler Büyük Çakıl otel fiyatlarının sunduğu cazip fırsatlardan yararlanmaktadırlar.

Büyük Çakıl otel fiyatları kış sezonuna oranla yaz sezonunda biraz daha artmaktadır. Bu artışın bir sebebi tatil sezonun yaz ile birlikte başlamış olması bir sebebi de bölgede konaklanabilecek tesis sayısının yeterli olmamasıdır. Yazın artan talebi karşılamakta zorlanan tesislerin fiyatlarında da dalgalanmalar gözlenmektedir. Büyük Çakıl otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer nokta da tesislerin misafirlerine sağlamış olduğu imkanlar ve sunmuş olduğu hizmetlerdir.

İster kış ayları olsun ister yaz yoğun yaz ayları olsun Büyük Çakıl mevkide konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kalacakları tesise erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Büyük Çakıl otel fiyatları üzerinde erken rezervasyon fırsatları da etkili olmaktadır. Tesise yapılacak olan erken rezervasyon fırsatı ile Büyük Çakıl otel fiyatları daha ekonomik olabilmektedir.

Büyük Çakıl otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
0 (850) 600 67 24
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Büyükçakıl Çetikli Mevkii No:4
Kaş / Antalya
Türkiye

-

Akşamları serin, sessiz, sakin, tam anlamıyla dinlenebilecek bir yer. Huzur dolu. Geniş ve ferah. Mangal keyfi yapıp hamakta uyuyakaldım bir akşam. Osman abi üzerime pike örtmüş, çok babacan bir abi. Her konuda yardımcı, samimi, güler yüzlü, hoşsohbetli. Oda fiyatları da çadır fiyatları da çok uygun. Biz çadır kiraladık. Çadırlar büyük geniş, içinde otel yatağı var. Çarşaf yastık, pike de veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
1
0 (850) 600 67 24
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Büyükçakıl Çetikli Mevkii No:4
Kaş / Antalya
Türkiye

-

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek serbest (alkol de dahil) Mangal keyfimi dersin, ateş yakmak mı ya da kaynak suyunu kana kana içmek mi... Sessiz mesela korna yok! Trafik yok ve serin :) denize 2-3 dakika mesafede zeytin ağaçları altında huzur bulmak için birebir. Evinizin 5 dönüm bahçesi varmış ve kafa dengi insanlarla tanışıp muhabbet edip kaynaşılabilen bir yer. Tavsiye ederim şiddetle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 67 24
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Kaptan Yesil Vadi Doga Oteli
Büyükçakıl Çetikli Mevkii No:4
Kaş / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşlarımızla ilk defa geldik ama çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve çok cana yakın insanlar, odalara diyecek lafım yok. TV yok ama çok rahat ve konforlu. Sabah kahvaltılarına hayran kaldık. Meyvenizi, soğuk suyunuzu, çayınızı eksik etmiyorlar. Hizmette sınır tanımıyorlar. Harika bir yer, tamamen doğayla iç içe bahçesine aşık olduk. Hamaklar harika, akşam mangal keyfi de ayrı bir keyif veriyor. Kaş'a yolu düşen herkesin buraya uğramadan gitmesin. Osman Bey'e ve Abdullah Bey'e ilgileri için çok teşekkür ederim. Not: Ortam doğayla iç içe olduğu için yılan, akrep, böcek, kurbağa gibi şeylere de alışkın olmalısınız. Zaten bunlar da ayrı bir keyif veriyor. Kedileri Tarçın da çok sevimli, ayrıca köpekleri Zeyna da öyle. Siz de hayvanlarınızı getirebilirsiniz. Çok uygun ve harika bir ortam. İlgileri için çok çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)