Blue House

  • Antalya / Kaş
  • İbrahim Serin Cad.

Blue House

Blue House, muhteşem manzarası, farklı iç mekan dekorasyonu, birbirinden lezzetli zeytinyağlıları, mezeleri ve deniz ürünleri ile Kaş'ın en keyifli mekanlarından biridir. Bu küçük ve sevimli mekan güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile misafirlerine unutulmaz bir zaman dilimi hediye eder.

İster gün batımı saatlerinde hafif bir yemek eşliğinde bir kadeh şarap, ister sevdiklerinizle bol sohbetli, leziz yemekli bir rakı sofrası... Dilediğinizi seçin ve Blue House'un bembeyaz masalarından birine kurulun.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Arılardan yemek yiyemedik
1

-

Kaş tatilimizde şarap eşliğinde bir akşam yemeği için mekan ararken önünden geçtiğimiz Blue House'a girdik. Girerken öndeki küçük balkonda olan mekanın sahibi olduğunu tahmin ettiğim kadın garson hanımefendiye sadece 6 ve 8'e al diye sertçe uyarıda bulundu. Bunu nişanlımla duymamış gibi yaptık. 2 kişilik masaya almak istemesi normal ancak bizim duyabileceğimiz ve sert üslubu hoşumuza gitmemişti. Daha sonra masaya ge.. Devamını Göster

4
Berbat restoran
2

-

Sakın ola ki buraya gitmeye kalkmayın. Güler yüzü olmayan işletmecisi, pahalı fiyatları, vasat yemekleriyle berbat bir yer.

4
Berbat, uzak durun
2

-

Yemekler kötü, hiçbir özelliği olmayan yemeklere akıl almaz paralar istiyorlar. Bütün bunların üstüne ise çalıştıran işletmeciler hayatımda gördüğüm en berbat işletme ahlakına sahip insanlardı.

4
Zeytinyağlıları çok lezzetli
8

-

Sıcak yemeklerini tatmadım; fakat zeytinyağlıları çok lezzetliydi. Mekan çok sevimli, servis gayet iyi. Mekanın iç dekorasyonunda antika eşyalar kullanılmış. Vakit ayırıp incelemenizi öneririm. :)