Kaş Yeniköy Otelleri

Yeniköy, Kaş Merkez’e yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kaş Yeniköy Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Tüm yapılar doğal malzeme"

"Cennetin ortasında"

10

Misafir yorumu

8 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 66 32

Kaş Yeniköy Otelleri ve Kaş Yeniköy Otel Fiyatları

Yeniköy, Kaş Merkez'e yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Yeniköy, Akdeniz Bölgesi'nin turizm cenneti olarak adlandırılan Antalya'nın gözde tatil ilçelerinden biri olan Kaş'ın bir köyüdür. Yeniköy mevki Toros Dağları'na arkasını yaslanmış önüne de masmavi Akdeniz'i almış bir yerdir.

Yeniköy; şehrin karmaşasından, kalabalıklığından sıkılanlara sakin, sessiz ve doğa ile iç içe bir tatil vadetmektedir. Kaş Yeniköy otelleri yemyeşil doğanın sardığı ve masmavi Akdeniz'in kucakladığı bir lokasyonda bulunmaktadır.

Farklı kategoride bulunan Kaş Yeniköy otelleri konaklayan misafirlerine her sabah kuşların cıvıltıları ile uyanmayı, leziz yemekler ile damaklarını şenlendirebileceklerinin garantisini vermektedir.

Kaş Yeniköy otelleri yılın her dönemi yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. Mevki de çok fazla tesis bulunmadığı için Kaş Yeniköy otelleri özellikle talebin fazlasıyla arttığı yaz sezonunda yetersiz kalmaktadır. Bu sebeple öncelikle yaz sezonunda Kaş Yeniköy otellerinde konaklamayı düşünenlerin erken rezervasyon yaptırması önemlidir.

Tatil boyunca her sabah; doğa ile iç içe, yeşilin, mavinin her tonuna şahit olup kuş cıvıltıları ile uyanmak isteyenlere Kaş Yeniköy otellerini tavsiye ediyoruz. Ayrıca Kaş Yeniköy otelleri içerisinde bulunan tesisleri Neredekal.com'dan inceleyebilir hatta rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz. Şimdiden tatilinizi keyifli ve güzel geçirmenizi dileriz.

Kaş Yeniköy, yemyeşil ormanların masmavi Akdeniz ile kavuştuğu el değmemiş bir lokasyonda bulunmaktadır.

Antalya'nın Kaş ilçesinde yer alan bu küçük köy ziyarete gelenlere tertemiz bir deniz havası ve içsel huzuru yakalamalarına yardımcı olacak bir manzara vadetmektedir.

Kaş Yeniköy mevki büyük şehirlerin gürültüsünden, koşuşturmacasından ve kirli havasından bunalanlara kucak açmaktadır. Sadece büyük şehirlerden sıkılanları değil, kendi ile baş başa kalmak isteyenleri, huzur dolu bir tatil arayanları da kucaklamaktadır.

Henüz çoğu kişi tarafından keşfedilmemiş bu köyde konaklamak için çok fazla tesis yer almamaktadır. Yılın her dönemi misafirlerini ağırlayan tesisler kış döneminde talebi karşılayabilmektedir. Ancak tesisler tatilin de başlamasıyla yaz aylarında artan talebi belli zaman aralıklarında karşılayamamaktadırlar.

Kaş Yeniköy otel fiyatları tüm bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda kış sezonunda yaz sezonuna oranla daha ekonomik olmaktadır. Yaz sezonunda çok fazla olmasa da belli bir oranda artan Kaş Yeniköy otel fiyatları çevre mevkilerde bulunan otel fiyatlarına oranla yaz sezonunda bile daha ucuz olmaktadır.

Tüm tatil beldelerindeki tesislere olduğu gibi bu bölgedeki tesislere de erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Ayrıca belli dönemlerde Kaş Yeniköy otel fiyatları üzerinden yapılan indirimlerden de erken rezervasyon yaptırmak suretiyle yararlanılabilmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın