Mersin Gezilecek Yerler

Akdeniz’in incisi tatil ve turizm bölgesi Mersin, keşfetmeye doyamayacağınız bir yer. Yapılacaklar listenizi hazırlarken Mersin gezilecek yerler ve yapılacak şeyler sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Mersin Gezilecek Yerler

Toplam 89 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"Kesinlikle gitmeyin"

"Yengeç bakımından sıkıntılı"

7.7

Misafir yorumu

7 yorum

"Fahiş fiyatlar"

"İsteksizce sipariş alıyorlar"

7.7

Misafir yorumu

7 yorum

"Sakin bir yer"

7.2

Misafir yorumu

6 yorum

"Kahvaltı mekanları var"

9.6

Misafir yorumu

5 yorum

"Uçurum gibi bir yer"

"Gitmenizi tavsiye ederim"

8.8

Misafir yorumu

5 yorum

"Şu an halka açık konumda"

"Kaybedilmemesi gereken bir yer"

8.0

Misafir yorumu

4 yorum

"Yön tabelası çok yetersiz"

"Çok harika bir yer"

8.3

Misafir yorumu

4 yorum

 • Doğal Güzellikler
 • Mut

"Dinlenmek için durmayın"

"Et falan yemeyin"

4.7

Misafir yorumu

3 yorum

"astim dilek magarasi"

"Selami aydin tarafından..."

10

Misafir yorumu

3 yorum

"Tanıdığım en güzel kentlerden"

"olba antik kenti"

10

Misafir yorumu

3 yorum

Mersin Gezilecek Yerler

Akdeniz'in incisi tatil ve turizm bölgesi Mersin, keşfetmeye doyamayacağınız bir yer. Yapılacaklar listenizi hazırlarken Mersin gezilecek yerler ve yapılacak şeyler sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Mersin, Akdeniz Bölgesi'nin hem en gelişmiş hem de tatil ve turizm cenneti olarak gösterilen ilidir. Bozulmamış doğası, attığınız her adımda karşınıza çıkan tarihi doğası, mavi bayraklı tertemiz denizi, incecik altın sarısı kumsalları ile gelenleri kendine aşık edecek kadar güzel.

Son yıllarda turizmin büyük bir atak yaptığı Mersin, tatillerde en çok tercih edilen kentler arasında. Eğer siz de Mersin'de bir tatil planlıyorsanız ve Mersin gezilecek yerler, yapılacak şeylerle ilgili bilgileri araştırıyorsanız sizin için hazırladığımız Mersin gezilecek yerler listemize mutlaka bir göz atın.

Anadolu uygarlıkları içerisinde Mersin köklü bir tarihe sahip bu tarihi yüksek oranda günümüze kadar taşınmış durumda. Mersin tatiliniz sırasında gezebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz birçok antik kent kalıntıları ve müzeler yer almaktadır. Sizleri tarihin gizemli zamanlarında yolculuğa çıkaracak olan ve mutlaka keşfetmenizi önerdiğimiz Mersin antik kentlerini; Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Nagidos Antik Kenti, Kelenderis Antik Kenti, Soli Antik Kenti, Anemurium Antik Kenti, Olba Antik Kenti, Uzuncaburç Kalıntıları, Öküzlü Ören Yeri, Adam Kayalar, Yumuktepe Höyüğü olarak sıralayabiliriz. Bu antik kentlerde ve tüm Mersin bölgesinden çıkarılan tarihi eserleri Mersin Müzesi ve ilçelerde yer alan müzelerde sergilenmektedir. Bu müzeler içinde; Tarsus Müzesi, Narlıkuyu Mozaik Müzesi, Taşucu Arslan Amphora Müzesi, Narlıkuyu Üçgüzeller Mozaik Müzesi, Anamur Müzesi, Silifke Müzesi, Mustafa Erim Mersin Kent Tarihi Müzesi bulunmaktadır. Bu özel müzelerin yanından bir de Türkiye Cumhuriyeti tarihinde özel bir yere sahip olan Nusrat Mayın Gemisi'ni de Tarsus'ta ziyaret edebilirsiniz. Romalılardan Şahmeran Hamamı da gezinize renk katacak tarihi doku arasındadır.

Mersin'in tarihler boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptığını söylemiştik. Bu uygarlıklardan kalan birçok ibadethane Mersin'de halen yaşayan binalar olarak dikkat çekmektedir. Dinlerin kardeşliğine işaret eden o ibadethaneler arasında; Eski Cami, Müftü Cami, Mersin Ulu Cami, Eshab-ı Kehf Cami, Mamure Cami, Alaaddin Camisi, Kubat Paşa Medresesi, Hazreti Mikdat Cami, Latin İtalyan Katolik Kilisesi, Dağpazarı Kilisesi, Cambazlı Kilisesi, Silifke Aya Tekla Kilisesi, Mut Alahan Manastırı, Tarsus Saint Paul Kilisesi, Tarsus Ulu Cami, bizlere Mersin'in bir kültür mozaiği kenti olduğunu ispatlamaktadır.

Mersin'de gezip görebileceğiniz diğer tarihi yapılar arasında dünya çapında da tanınan Mersin kaleleri yer alır. Keşfetmenizi özellikle önerdiğimiz Mersin kalelerini ise; Mersin Asar Kalesi, Belenkeşlik Kalesi, Mut Kalesi, Mamure Kalesi, Silifke Kalesi, Mezgit Kalesi, Kızkalesi, Gülek Kalesi, Gediği Kalesi, Çandır Kalesi, Sinap Kalesi, Susanlık Kalesi, Softa Kalesi, Gözne Kalesi olarak listeleyebiliriz.

Akdeniz Bölgesi'nde yaşanan ikliminde özelliği ile yerel halk kış aylarında şehir merkezilerinde toplanırken yaz aylarında yaylalara ya da deniz kenarı sahil beldelerine girmektedir. Mersin'de yaylacılık kültürü oldukça yaygındır. Sizler de Mersin'e yaz aylarında gelirseniz bu birazdan sayacağımız yaylalardan birkaçına mutlaka gidin ve serinleyin deriz. Mara Yaylası, Sertavul Yaylası, Kavak Yaylası, Gözne Yaylası, Soğucak Yaylası, Kızılbağ Yaylası, Fındıkpınarı Yaylası, Çamlıyayla, Gülek Yaylası, Sorgun Yaylası, Balandız Yaylası, Kırobası Yaylası, Gökbelen Yaylası ve Bardat Yaylası Mersin'de en çok ziyaret edilen yaylalar. Unutmadan gitmişken de mutlaka et yiyin, yayık ayranı için koyun yoğurdunun tadına bakın.

Mersin'in toprak yapısının kalkerli arazi olmasıyla bölgede çok sayıda sarkıt ve dikitlerin olduğu mağara bulunmaktadır. Bu mağaralar arasından en ünlüsü; Astım Mağarası ve Cennet – Cehennem Mağaralarıdır. Ayrıca tesadüf eseri yeni keşfedilen Aynalı Göl'de mutlaka görülmesi gereken mağaralar arasında gösterilmektedir.

Son olarak Mersin'de yaylalardan sonra serinlemenin en keyifli yolu Akdeniz sahilleridir. Bunda elbette masmavi deniz ve tertemiz plajların rolü büyük. Mersin'de denize girmek isterseniz gitmenizi önerdiğimiz plajlar arasında Kazanlı Plajı, Kocahasanlı Plajı, Ayaş Plajı, Tömük Plajı, Kargıpınarı Plajı, Susanoğlu Plajı, Atayurt Plajı, Kızkalesi Plajı, Kapızlı Plajı, Akçakıl Plajı, Soğuksu Plajı, Pullu Orman Plajı Yapraklı Koy, Taşucu Plajı, Boğsak Plajı, Yeşilovacık Plajı, Tisan ve Anamur sahillerini tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarında Mersin'e gidecekseniz ve deniz tatili yapmak istiyorsanız Kızkalesi, Kargıpınarı, Kumkuyu, Mersin Ayaş, Silifke, Taşucu, Atakent Susanoğlu ve Narlıkuyu'yu gezmenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Mersin gezilecek yer tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Şehzade Aktaş Apart
Şehzade Aktaş Apart

-

Denize yakın

Denize yakın. Pırıl pırıl. Güvenilir. Güler yüzlü, ilgili işletmeci... Daha ne olsun. Harika bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Beyhan
Hotel Beyhan

-

Ferah bir otel

Fiyatı uygun olmasına rağmen gayet ilgililer, temiz, ferah bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Veran Otel
Veran Otel

-

Konum olarak çok iyi

Otel konum olarak çok iyi. Odadan çıkar çıkmaz 1 adımda denize ulaşıyorsunuz. Çalışanları ve otel sahipleri çok ilgili. Sürekli olarak isteklerimizi soruyorlar. Ayaş'ta gidilebilecek en iyi otel bence. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Mükemmel konumu

Gerçekten mükemmel konumu, ilgilenilmesi, evin dizaynı, her şeyiyle gerçekten harika. Tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Huzur, temizlik, ilgi

Huzur, temizlik, ilgi ve alaka, hepsi bir birini tamamlıyor. Aile oteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Odaların temizliği

Geçen sene de bu otelde kalmıştım, resmen evrim geçirmiş diyebilirim. Odaların temizliği, personelin ilgisi, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, her şey 10 numaraydı. Otelin yeni işletmecisi Semra Hanım'a ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Temizlik güzel

Bir hafta önce 3 gün kaldık. Fiyat uygun, temizlik güzel, çalışanlar güler yüzlü. Çok memnun kaldık, yeni işletmeci Semra Hanım'a teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Oda temizliği ve yemekler

İşletmecisinin değişmesiyle birlikte harika bir ilgiyle karşılaştık. Oda temizliği ve yemekler fevkalade. Gelecek olanlar bir dakika düşünmesin bence. Semra Hanım'a çok teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiryakioğlu Apart Otel
Tiryakioğlu Apart Otel

-

Her şeyiyle dört dörtlüktü

3 yıldır ailemle tercih edip her seferinde çok memnun ayrıldım. Aile işletmesi olmaları, odalarının temizliği, otelin sakinliği, her şeyiyle dört dörtlüktü. Sorunsuz bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye ederim. Konya'dan selamlar. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Odalar temiz

Çok güzeldi, odalar temiz, yemekler kahvaltı olmak üzere nezih bir ortamda, akşam sıcak yemekleri ve soğuk mezeleriyle çok lezzetliydi. Ayrıca Umut Bey'e ve her departmanda çalışan güler yüzlü personeline sonsuz teşekkür ederim. İkinci adresim Bir Umut Otel, gidin, görün, aile ortamından dolayı ikinci eviniz olacak. 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Hizmet çok iyi

Otelde hizmet çok iyi, çalışanlar çok sıcakkanlı ve oldukça da uygun fiyatlı. Ayrıca otelin güzelliğinin yanında bulduğu yer de oldukça iyi. Kesinlikle tatil için ilk adres. :) Bir Umut Otel'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Temizlik, hijyen, güler yüz

İlginize, alakanıza çok teşekkür ediyorum. Gitmek isteyene tavsiye ederim. Temizlik, hijyen, güler yüz. Tekrar nasip olursa görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman beklerim, teşekkür ederim.

21 Haziran 2017, Çarsamba 23:41
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Aile ortamında huzur

Tatilinizi hem Mavi Bayrak ödüllü en güzel kumsallı denizde yapıp hem kendi evinizde hissedeceğiniz, aile ortamında huzur bulacağınız, üstelik uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız kesinlikle Bir Umut Otel tek tavsiyemdir. :) Umut Bey ve çalışanlara çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Hizmet dört dörtlüktü

Garsonundan tutun aşçısına kadar verilen hizmet dört dörtlüktü. Bu denli güzel ağırlayan Bir Umut Otel ekibine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Hizmet anlayışı

Tesiste konaklama ve hizmet anlayışı çok güzeldi. Memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Temizlik ve yemek

Geçen yaz aile dostumuzun tavsiyesiyle gitmiş olduğum bir otel. Çalışanların, otel sahibinin güler yüzlü ve enerjik oluşu sıcak bir ortam sağlıyor ki bu da oteli vazgeçilmez yapan en önemli etken. Sürekli geleceğim temiz, nezih aile oteli. Temizlik ve yemek konusunda da çok hassaslar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Calamie Hotel & Beach Club
Calamie Hotel & Beach Club

-

Odaları rahat ve keyifli

Konumu ve yeri çok güzel. Odaları rahat ve keyifli. Yürüme mesafesinde balıkçılar var, çok nezih bir ortam. Çalışanlar gayet ilgili ve alakalı. Çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Odalar oldukça temizdi

İlk defa gittiğimiz yerden oldukça memnun kaldık. Wi-Fi, şofben, klima olması ekstra mutlu ediyor insanı. Tam bir ailenin rahat edeceği yer. Odalar oldukça temizdi. Tekrar gideceğim buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tespitleriniz bizleri çok mutlu etti, Hakan Apart Otel'de her zaman yeriniz var.

21 Haziran 2017, Çarsamba 23:44
Famin Otel
Famin Otel

-

İlgi, alaka ve temizlik

Otel işletmecisi değişmiş. Geçen yıldan çok farklı gördüm. İlgi, alaka ve temizlik memnun edici. İşletmeci Semra Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Famin Otel
Famin Otel

-

Yemekleri, temizliği, çalışanları

Tavsiye ile gittiğimiz Famin Otel'den çok memnun kaldık. Yemekleri, temizliği, çalışanları ile her şey dört dörtlük. Semra Hanım'ın yemeklerine, harika salatasına, sıcakkanlılığına bayıldık. Açık büfelerin çok çeşit ama tatsız yemeklerinden sonra ev yemeği kalitesinde yemekleri ilaç gibi geldi. Fiyat/fayda endeksi çok yüksek, gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel yorumlarınız çalışma şevkimizi bir kat daha arttırdı, teşekkür ederiz Ebru Hanım. Sizleri misafir etmek bizler için de ayrıca büyük bir zevk. Her zaman bekleriz.

21 Haziran 2017, Çarsamba 11:10
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Havuzu olması

Taşucu'ndaki en temiz, en ilgili otel diyebilirim. Havuzu olması benim ve arkadaşlarım için ayrı bir ayrıcalıktı. Çok memnun kaldım. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya yalnız konaklayabileceğiniz sayılı otellerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
JFA Star Apart Otel
JFA Star Apart Otel

-

Denize 60-70 metre

Bahriye Hanım çok titiz ve yardımsever bir insan. Çok güzel bir tatil geçirdik sayesinde. İnşallah seneye tekrar gitmek isteriz tabi ki. Otelleri denize 60-70 metre uzaklıkta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Şirin, ferah, temiz

3 ayda 3 defa geldiğim butik otel. Çok şirin, ferah, temiz, eğlenceli, huzur dolu bir mekan. İlgi, alaka mükemmel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Keyif alabileceğiniz bir konaklama

Mersinin gözdesi Susanoğlu'nda ailenizle sakin, huzurlu ve keyif alabileceğiniz bir konaklama için tek adresim. Özellikle İlgi ve alaka için teşekkürler Arife ablacım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Kahvaltının açık büfe olması

Eşim ile birlikte konakladığım otelden çok memnun ayrıldım. Sahilde otele ait şezlong ve şemsiye bulunmakta, 2 kişilik odaları dahi geniş, kahvaltının açık büfe olması ve bol çeşitli olması memnun etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odalarınız çok temiz

Ailemle birlikte üç gün konakladığım otelinizden çok memnun kaldım. Odalarınız çok temiz ve ferah, sabahları huzur içerisinde kuş sesleriyle güne başlıyorsunuz. Havuzun ve sahilin ayrı bir güzelliği var. Merkeze çok yakın olması da büyük bir avantaj sağlıyor. Güler yüzlü personeline de ayriyeten çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Temiz, güvenli, huzurlu

2011'den bugüne her yıl gidiyoruz. Ciddi manada kendi evindeymiş gibi temiz, güvenli, huzurlu bir atmosfer sergilemekte. Güler yüzlü mekan sahiplerine de teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz.

21 Haziran 2017, Çarsamba 23:44
Gökhan Apart
Gökhan Apart

-

Denize çok yakın

Hem çok temiz hem de denize çok yakın. Ayrıca bir apartta olması gereken her şey mevcut. Bizim her yıl tercihimiz Gökhan Apart.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gökhan Apart
Gökhan Apart

-

Herkesin gelmesi gereken bir yer

Mutlaka herkesin gelmesi gereken bir yer. Hem manzara hem de Gökhan Bey'in ilgi ve alakası çok güzel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Odalar ayrı ayrı tertemiz

Mersin Susanoğlu'na yolunuz düşerse kalmanız gereken ilk yer. Güler yüz, samimiyet, vs. ailenizle huzurlu tatil yapabileceğiniz bir apart otel. Odalar ayrı ayrı tertemiz ve çok hoş, öncelikle ferah. Her geldiğimde tatilden vazgeçemiyorum, çalışan tüm personeli çok seviyorum. :) Çok tatlı ve çok içtensiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zigana Apart Otel
Zigana Apart Otel

-

Çok güzel bir tesis

Her sene gelip kalıyoruz. Çok güzel bir tesis. Bayramda yine geliyoruz. Görüşmek üzere, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzey Apart Otel
Kuzey Apart Otel

-

İnanın çok memnun oldum

Merhabalar, geçen yıl gelip kalmıştım ve inanın çok memnun oldum. Allan nasip ederse tekrar geleceğim. Temmuz 20 görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kale Motel Mersin
Kale Motel Mersin

-

Odalar temiz

Ailemle 3 yıldır gidiyorum. Odalar temiz, yetkili ve çalışanları güler yüzlü, ilgi fazla, yemekler çeşitli ve damak tadına hitap ediyor. Hizmetlerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Not: 2017 Temmuz oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
Park Admiral Hotel

-

1 çeşit yemek

Çaydan dahi para kesen, açık büfe deyip müşteri az diye 1 çeşit yemek yapan kötü işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Kendi evimdeymiş gibi

Bugün döndüm oradan. Çok memnun kaldım. Lüks, güzel, her şeyi mevcut. Kendi evimdeymiş gibi rahat ettim. İlginize ve alakanıza da ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Aile ortamı

Çok memnun kaldık. Aile ortamı olan güzel bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

İlgi, alaka, temizlik

Bir apart otelin bu kadar hijyenik olabileceği aklıma gelmezdi. Daha önce de apart otellerde kaldım ama ilk defa bir apart otel için yorum yazıyorum. Neden mi, gerçekten ilgi, alaka, temizlik, eşyaların (mutfak ve dairenin) kalitesi, saat farkı gözetmeksizin işletme sahibi Murat Bey'in alakası, kısacası her şeyin mükemmel olması. Eğer Mersin Silifke arasında bir yerlerde kalacaksanız başka yer aramanıza gerek yok. Sarı Konak Apart Otel'i seçin derim, pişman olmazsınız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Efes Otel
Club Efes Otel

-

Yemekleri gayet başarılı

Bölgenin en güzel tesislerinden biri bence. Yemekleri gayet başarılı. Hijyen de gayet iyi. İşletme müdürü Erdinç Bey ve ekibine ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkürler. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Hijyenik ve titizler

Gerçekten motel ve odalar çok güzel. Hijyenik ve titizler. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Apart Otel
Hakan Apart Otel

-

Temiz ve tertipli

Çok güzel bir mekan. Temiz ve tertipli. Bu tarafa ne zaman yolum düşse mutlaka konaklarım. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızkalesi Peri Hotel
Kızkalesi Peri Hotel

-

Otelleri çok güzel

Bundan 3 sene önce o otelde kaldık ve orada bir amca ile teyze vardı, sıcakkanlılardı ve de otelleri çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekler harika

7 gün kaldık. Çok güzeldi, deniz hemen başucumuzdaydı. Yemekler harika, ilgi çok iyi, bu arada personellere çok teşekkür ediyorum. Tam istediğim gibi bir tatil yaşadım. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Ailece kalınacak bir yer

Kendi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz çok güzel bir otel. Güvenilir, ailece kalınacak bir yer. Sabah kahvaltı, akşam yemeği süper. En güzel yanı da denize sıfır olması. Kızkalesi'nde kalınacak tek adres Meltem Otel Kızkalesi. Tüm personele teşekkür ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sultanoğlu Hotel & Spa
Sultanoğlu Hotel & Spa

-

Sahile 150 metre

Sahile 150 metre uzaklığında idi. Mersin'in yoğun, nemli sıcaklığını düşününce bu mesafe çok uzak kalabiliyor. Restoran çatı katta, pencereler açık, dolayısıyla yemek yerken sıcak irrite edebiliyor sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öz & Ar Apart Otel
Öz & Ar Apart Otel

-

Temiz, ferah, sakin, güvenilir

Ben Ankara'da yaşıyorum. 4 senedir burada kalıyorum. Yılda 2 ay geliyorum. Sağlık problemim var. Doktor deniz tedavisi diyor, yani zevkli tedavi. Bana uygun olan yer Atakent Susanoğlu. Denizi, kumu adeta şifa kaynağı. Öz & Sa Apart Otel evim oldu. Deniz manzaralı, temiz, ferah, sakin, güvenilir, ekonomik, ilgili, güler yüzlü ekibiyle, her yönüyle muhteşem. İşletmecileri İbrahim Akça, Fatma Akça ve Üzeyir Muku, apart görevlileri Muhammet, Mehmet Muku, Emine Muku'ya ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum, hiç tereddütsüz gelip kalabilirsiniz. İyi tatiller...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Balkon manzarası harika

Balkon manzarası harika. 2 gün kaldım, bu 2 gün çok huzurlu geçti. Çalışanlara teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Personel çok ilgili

Denize yakın olması çok güzel. Personel çok ilgili ve özellikle işletme sahibinin genç olmasının verdiği enerjiyle alakalı sanırım çünkü herkes hep bir mutlu durumdaydı! Bir daha geleceğim, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzel Apart Otel
Güzel Apart Otel

-

Konforlu odaları

Mersin tarafında tatile gidince uğradığım tek yer. Güler yüz, konforlu odaları, hem odada hem mutfakta bulunan klima, TV, internet, sıcak su ve temiz, nezih bir ortam olması aile ve arkadaşlarla birlikte güzelce vakit geçirebilmek için tercih edilmesi gereken yerlerden. Denize yürüme mesafesinde, marketlere ve her yere yakın oluşu, apartın yeri, apartın temizliği olsun kalınmasını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bir Umut Otel
Bir Umut Otel

-

Otel gerçekten çok temizdi

Temizlik ilk dikkat ettiğim şey. Otel gerçekten çok temizdi. Ailecek rahat bir tatil geçirdik. Personel güler yüzlü ve ilgili.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efe Hotel Kızkalesi
Efe Hotel Kızkalesi

-

İlgi ve alakanız için teşekkürler

İlgi ve alakanız için teşekkürler. Çok memnun kaldım bir hafta boyunca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)