Ilısu Şelalesi

+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ilısu Şelalesi Hakkında

Göz dolduran bir bölgede sadece doğanın konuşmalarını dinleme isteğiniz varsa; Ilısu Şelalesi kesinlikle size iyi gelecek bir yolculuk olacaktır. Mersin’in doğal güzellikleri arasında yerini alan Ilısu Şelalesi, ziyaretçilerine unutulmayacak bir gezi imkanı sunuyor. Yüksek debili bir suya sahip olup 70 metre yükseklikten dökülerek inanılmaz bir görüntü oluşturur. Mersin’in Gülnar ilçesinde bulunan Ilısu Şelalesi aynı zamanda yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçıp yanına gelenleri serin havasında keyiflendiriyor. Bir şey daha vardır ki bu manzara fotoğraf karelerinde her ziyaretçisi tarafından ölümsüzleştirilmiştir. Sadece suların seslerini duymak bile ruhunuzu dinlendirmek için yetecektir; fakat bununla yetinmeyerek merakla çevreyi keşfetmeye başlarken bulacaksınız kendinizi.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Ilısu Şelalesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
18.03.2014
Misafir
Ilısu Şelalesi
Ya arkadaş gidip gördüysen fotoğrafını çekip koy. Gitmiş Tortum Şelalesi'nin fotoğrafını koyuyorsun. Biz de Ilısu sanıyoruz ya. Kalkıp gitsek bu fotoğrafa bakıp, onlarca kilometre yolun hesabını sen mi vereceksin allah aşkına?
5/5 Mükemmel
18.03.2014
Hakan Güneş
Ilısu Şelalesi
Ya arkadaş gidip gördüysen fotoğrafını çekip koy. Gitmiş ~Tortum Şelalesi~'nin fotoğrafını koyuyorsun. Biz de Ilısu sanıyoruz ya. Kalkıp gitsek bu fotoğrafa bakıp, onlarca kilometre yolun hesabını sen mi vereceksin allah aşkına?