Yapraklı Koyu

+ 7 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yapraklı Koyu Hakkında

Mersin’in tatil köşelerinden biri olan Atakent Susanoğlu’nda yeşilin ve mavinin büyüsüne kapılacağınız Yapraklı Koyu, tatilcilerin en yoğun ilgiyi gösterdiği noktaların başında geliyor. Yapraklı Koyu’nun turkuaz rengi suyunda denizin ve sıcak kumsalların tadını çıkaracağınız Yapraklı Koyu genellikle kayalarla çevrili. Bu durum dezavantaj gibi görünse de denize girmenize engel değil. Hatta kayalıklardan denize kendinizi bırakmak oldukça keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak. Koyun çevresinde tesisler bulunuyor. Mevcut olan tesislerden şezlong ve şemsiye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hafta sonları koy oldukça kalabalıklaşıyor. Bu sebepten dolayı Yapraklı Koyu’na özellikle hafta içi gitmenizi öneriyoruz. Atakent Susanoğlu’nda bir tatil düşünüyorsanız eğer, Yapraklı Koyu’na muhakkak uğramalı, doğanın içinde dinlendirici saatler geçirebilirsiniz.Mersin otelleri ise, harika gezinizde size konaklama imkanları sunacaktır...

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
12 değerlendirme
Yapraklı Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
21.07.2020
Misafir
Herkese tavsiye ederiz
2 kez gittim,tatlı suyunda karıştığı temiz ve girilebilecek güzel yerlerden birisidir.herkese tavsiye ederiz
4/5 Mükemmel
19.07.2019
Mine kara
Harika bir yer
Havuz ile deniz bir arada. Tertemiz, turkuaz, doğal, şemsiyeli… Yüzme de biliyorsanız biii keyif bir yer. Mülteci olmayan, biraz pahalı (Mersin’e göre), Ege ve Antalya’ya göre pahalı değil. Park sorunu yok. Araçlarınız güvenli, gölge otoparkta. Bence dünyada sayılı yerlerden. Tatlı su ile tuzlu suyun karışımı, doğal, devasa bir havuz.
5/5 Mükemmel
04.09.2018
Beren altay
Temiz bir yer
Bence Mersin’in en güzel denizine sahip olan koylardan biridir. Suriyelilerin az olduğu bir yer. Ücretli olduğu için temiz bir yer. Her önüne gelen gelmiyor. İçecekleri pahalı olsa da mükemmel doğa ve su. Bakımlı bir yer. Herkese iyi tatiller. :)
5/5 Mükemmel
23.08.2018
görkem ikiz
Mutlaka görün
Deniz suyuna tatlı kaynak suyunun karıştığı cam gibi denizi olan bir koy, çok güzel. Mutlaka görün.
4/5 Mükemmel
26.07.2018
Misafir
Mersin'in en güzel koylarından
Buraya kaç defa geldim. Ne bir yengeç gördüm ne de arabamın camının kırılıp eşyalarımın çalındığı oldu. Burası Mersin'in en güzel koylarından birisi. Taraflı yorumlara inanmayın. Mersin turizmine zarar verme amaçlı yorumlar bunlar. Not : ( Bu satırların sahibi Adanalıdır ve Mersin ile hiçbir bağı yoktur. )
Daha fazla yorum gör