Adanalıoğlu
Neredekal.com
Mersin Gezilecek Yerler
Aspat Beach Club

Aspat Beach Club

+ 5 Fotoğraf
3.4/5
Çok İyi
8 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Aspat Beach Club Hakkında

Tatil deyince aklımıza sadece belirlenmiş kalıplar geliyor. Hatları iyice belirlenmiş, netleştirilmiş, belki de insanın doğasına aykırı hazır kalıplar. O yüzden de, tatillerimizden dinlenmeden, hatta daha da yorularak eve dönüyoruz. Eğer deniz ve güneş diyenlerdenseniz, yürümeden, gittiğiniz cografyanın doğasını bile görmeden, toprağına dokunmadan eve dönebilirsiniz. Kültür turlarını seçerseniz deniz ve güneş görmeden, içmeye suyunuzu bile yanınızda götürmek zorunda kalabilirsiniz. Simdi bütün bu bildiğiniz kalıpları unutun. Yepyeni ve keyifli bir tatil anlayışıyla karşılaşmanın, yepyeni bir deneyim yaşamanın tam zamanı. Doğasının sonuna kadar farkına varacağınız; denize girerken ve hamakta uzanırken eski tarihi binaların gölgesinde kalacağınız. Çok uzakta değil, burada yanı başınızda. Bodrum Yarımadası’nın en güzel koyunda. Aspat Beach Club’ta.

Yorum / Değerlendirme

3.4/5
Çok İyi
8 değerlendirme
Aspat Beach Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
25.07.2016
Misafir
Elamanları güler yüzlü
Her sene mutlaka uğrarım, dandik plajlara giriş ücreti 30 TL +şezlong parası vereceğime içeride 60 TL harcama sözü daha mantıklı ve çok harika, elamanları güler yüzlü, nezih, barzo yok, harika bir yer, tavsiye ederim.
3/5 Çok İyi
24.07.2015
Aykan orel
Gittikçe pahalılaşıyor
Devamlı gittiğim bir yer ama gittikçe pahalılaşıyor. Bu sene giriş 60 TL olmuş. Birkaç kişi gidince düşünün artık.
1/5 Kötü
02.09.2014
Zeynep Çiçek
Odalar çok kötü
Odalar (daha doğrusu prefabrik evler) çok kötü. Deniz kayalı, taşlı ve hemen derinleşiyor. Yemekler yenilebilir ama güzel denemez. Sadece doğayla iç içe olması güzel. Bir daha üstüne para verseler gelmem!
5/5 Mükemmel
20.08.2014
Misafir
Aspat Beach Club harika
Güzel tatil isteyenlere duyurulur. Kişilerin ne aradığı çok önemli. Bence süper, güzel bir yer kafa dinler. Gidin, 2 bayanın bile güvenle gideceği doğa harikası. Bir kere gidip görmenizi tavsiye ederim. Biz 7 yıldır gideriz.
1/5 Kötü
06.08.2014
buket öztürk
Hiçbir ayrıcalığı yok
Tatil köyü mü tamamen halk plajı. Otel müşterilerine hiçbir ayrıcalığı yok. Çalışan arkadaşlar hiç yardımcı olmuyor. (resepsiyon dışında) hizmet yok. Güler yüz yok, gidip de tatilinizi ziyan etmeyin.
Daha fazla yorum gör