Aspat Beach Club

  • Muğla / Bodrum / Akyarlar
  • Tuzla Mevki

Aspat Beach Club

Tatil deyince aklımıza sadece belirlenmiş kalıplar geliyor. Hatları iyice belirlenmiş, netleştirilmiş, belki de insanın doğasına aykırı hazır kalıplar.

O yüzden de, tatillerimizden dinlenmeden, hatta daha da yorularak eve dönüyoruz. Eğer deniz ve güneş diyenlerdenseniz, yürümeden, gittiğiniz cografyanın doğasını bile görmeden, toprağına dokunmadan eve dönebilirsiniz.

Kültür turlarını seçerseniz deniz ve güneş görmeden, içmeye suyunuzu bile yanınızda götürmek zorunda kalabilirsiniz.

Simdi bütün bu bildiğiniz kalıpları unutun. Yepyeni ve keyifli bir tatil anlayışıyla karşılaşmanın, yepyeni bir deneyim yaşamanın tam zamanı.

Doğasının sonuna kadar farkına varacağınız; denize girerken ve hamakta uzanırken eski tarihi binaların gölgesinde kalacağınız.

Çok uzakta değil, burada yanı başınızda. Bodrum Yarımadası'nın en güzel koyunda. Aspat Beach Club'ta.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Elamanları güler yüzlü
10

-

Her sene mutlaka uğrarım, dandik plajlara giriş ücreti 30 TL +şezlong parası vereceğime içeride 60 TL harcama sözü daha mantıklı ve çok harika, elamanları güler yüzlü, nezih, barzo yok, harika bir yer, tavsiye ederim.

8
Gittikçe pahalılaşıyor
6

-

Devamlı gittiğim bir yer ama gittikçe pahalılaşıyor. Bu sene giriş 60 TL olmuş. Birkaç kişi gidince düşünün artık.

8
Odalar çok kötü
2

-

Odalar (daha doğrusu prefabrik evler) çok kötü. Deniz kayalı, taşlı ve hemen derinleşiyor. Yemekler yenilebilir ama güzel denemez. Sadece doğayla iç içe olması güzel. Bir daha üstüne para verseler gelmem!

8
Aspat Beach Club harika
10

-

Güzel tatil isteyenlere duyurulur. Kişilerin ne aradığı çok önemli. Bence süper, güzel bir yer kafa dinler. Gidin, 2 bayanın bile güvenle gideceği doğa harikası. Bir kere gidip görmenizi tavsiye ederim. Biz 7 yıldır gideriz.

8
Hiçbir ayrıcalığı yok
2

-

Tatil köyü mü tamamen halk plajı. Otel müşterilerine hiçbir ayrıcalığı yok. Çalışan arkadaşlar hiç yardımcı olmuyor. (resepsiyon dışında) hizmet yok. Güler yüz yok, gidip de tatilinizi ziyan etmeyin.

8
Ortam süper, işletme çok kötü
6

-

Bodrum'da kafa dinleyip sakin vakit geçirebileceğiniz ender yerlerden biri. Aspat Koyu'nun tamamına sahip olan mekanda geniş çim alan üzerinde şezlonglar yayılmış, dilediğiniz ağacın altına kurulup güneşin tadını çıkarmanız mümkün. Deniz harika. Müzik yayını yok. Ayrıca talep olsa bile içeri fazla kişi alınmıyor, böylece tüm gün sakin bir ortamda olacağınızın da garantisi var. Tek kötü yanı servis çok yavaş ve garso.. Devamını Göster

8
Dinlenmeyi tercih ediyorsanız
8

-

Bodrum'da gidilebilecek en güzel plajlardan biri. Eğer tatilde beach club'da eğlenmek yerine, daha sakin plajlarda dinlenmeyi tercih ediyorsanız belki de Bodrum'da gidebilceğiniz tek yer. Ben Ramazan Bayramı tatilinde gittim, ilk gün saat 12:00 gibi "doldu" diyerek almadılar. İsteseler binlerce insanı içeri alabilirler, o kadar geniş bir çim alan. Ancak bu politikaları sayesinde, içeri girdiğinizde palmiyelerin ve o.. Devamını Göster

8
Muhteşemdi
10

-

Yoldan geçerken uğrayıp 1 gece kaldık, iyi ki de uğramışız. Temiz, güzel bir tesis ama hepsinden önemlisi personel kalitesiydi. Tüm personel hizmet etmek için yarışıyordu adeta. Tesis olarak daha iyi tesislerde kaldım ama şimdiye kadar bu personel kalitesini hiçbir yerde görmedim. Herkese teşekkürler.