Abant Gölü bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Abant Gölü Aktiviteleri

Bolu’nun en güzel manzaralarını gözler önüne seren Abant Gölü, şehrin tüm kalabalığını geride bırakacağınız bir gezi sunuyor sizlere.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Abant Gölü Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Abantta Fayton Keyfi

"Hiç bakım yok"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum

Abant Gölü Görülecek Yerler - Abant Gölü En İyi 10 Yapılacak Şey

Bolu'nun en güzel manzaralarını gözler önüne seren Abant Gölü, şehrin tüm kalabalığını geride bırakacağınız bir gezi sunuyor sizlere.

Abant Gölü ve çevresinde birbirinden güzel aktivitelere dahil olmak için, sadece bir hafta sonunuzu ayırabilirsiniz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gitmenizi önerdiğimiz Abant Gölü'nde yapılacak aktivite ve görülecek yerler şöyle:

Abant Gölü'nde serpme köy kahvaltısı yapmadan kesinlikle evinize dönmeyin. Abant yöresine özgü kahvaltıyı mis gibi bir doğanın içerisinde yaparak güne keyifli bir şekilde başlayacak, gün boyunca kendinizi oldukça dinç hissedeceksiniz.

Abant Gölü'nde kısa bir sandal gezisi yapmanızı öneririz. Tatilinize renk katacak bir aktivite olan sandal gezisi özellikle ilkbahar ve yaz aylarında yapılıyor. Kış mevsiminde göl donduğu için sandal gezileri düzenlenmiyor. Gölde sandalla gezdiğiniz anları fotoğraflamayı sakın unutmayın.

Abant Gölü denilince akla ilk gelen aktivitelerin başında geliyor fayton gezisi. Gölün çevresinde uzun bir fayton gezisini yapılacaklar listenize muhakkak almalısınız. Abant Gölü'nün çevresini daha yakından ve daha hızlı keşfedeceğiniz fayton gezileri 7 kilometrelik bir parkurda yapılıyor.

Eğer gölün çevresini yavaş yavaş gezip keşfetme istiyorsanız, bölgenin yemyeşil doğasında küçük doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Hiç bakım yok
2

-