Mimarsinan
Neredekal.com
Kayseri Mekanlar
Abant Göl Gazinosu

Abant Göl Gazinosu

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Salata + 3
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Abant Göl Gazinosu Hakkında

1985 yılından beri hizmet veren Abant Göl Gazinosu, Çam Ormanlarının çevrelediği doğa güzelliği ile ünlü Abant Gölü’nün kenarındadır. E-5 karayolu çıkışından 22 km, Bolu şehir merkezine 40 km. uzaklıktadır. 200 kişilik kapasiteye sahip restaurant ve bar olarak hizmet veren tesisimiz zengin yemek ve içecek menüsü dışında Abant gölü üzerine uzanan terasımızda eşsiz manzara ile doğayla başbaşa kalabilirsiniz. 100 kişi kapasiteli bahçemiz, bar ve şömineli lobimizde 4 mevsim özel gün ve gecelerinizi kutlayabilir, bahçemizde kendin pişir kendin ye (barbekü) keyfini yaşayabilirsiniz. Nişan, sünnet, kutlama, balo ve diğer özel günleriniz de uygulanacak özel fiyatlarımız mevcuttur.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
5 değerlendirme
Abant Göl Gazinosu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
06.07.2016
Hakan Aydın
Fiyatlar çok pahalı
Servis berbat, fiyatlar çok pahalı. Çay istiyorsun yemeğin üstüne ona bile para alan bir işletme. Alabalık 35 TL... Çay 3 TL, bu ne ya...
1/5 Kötü
06.07.2016
Hakan Aydın
Fiyat çok abartılıydı
Tek amacı para kazanmak olan bir işletmede bayramın birinci günü iki aile sekiz kişi yemek yedik. Beşimiz sucuk ekmek, üçümüz balık yedik. Yediğimiz yemekler idare ederdi. Fiyat çok abartılıydı. Suya, çaya bile para aldılar. Servis berbattı. Şef garsona söylediğim halde bile ilgilenmeyip arkasını döndü gitti. Ama `Abant` bir harika...
2/5 Ortalama
20.09.2015
Yunus zengin
Hijyen sorunları var
Bugün Abant’a gezmek için gittiğimizde bu restoranı gördük, girdik. Yeri çok güzel, yemekler fena değildi. Fakat hijyen sorunları var, tuvaletleri iyi değildi. İki kişi 150 lira hesap ödediğimiz halde kişi başı 2 lira ekmek ve su ücreti olan servis ücreti kestiler. Bu nasıl hizmet, su dediğin kapalı olur, sürahideki çeşme suyuna para almaları, üstelik fiyatlar zaten yüksek olan bir yerde insanları keriz yerine koymaktır.
2/5 Ortalama
20.09.2015
Yunus zengin
Hijyen sorunları var
Bugün `Abant`’a gezmek için gittiğimizde bu restoranı gördük, girdik. Yeri çok güzel, yemekler fena değildi. Fakat hijyen sorunları var, tuvaletleri iyi değildi. İki kişi 150 lira hesap ödediğimiz halde kişi başı 2 lira ekmek ve su ücreti olan servis ücreti kestiler. Bu nasıl hizmet, su dediğin kapalı olur, sürahideki çeşme suyuna para almaları, üstelik fiyatlar zaten yüksek olan bir yerde insanları keriz yerine koymaktır.
5/5 Mükemmel
31.05.2014
Devrim küçük
Yok böyle bir mekan
65 ülkede 500'ü aşkın restoranda bulundum, yok böyle bir mekan. Cennet vatanımızın harika insanları bize bu yeri bahşetmişler. Allah razı olsun.