Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gerede Otelleri

Gerede için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gerede Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Gerede, Bolu'nun doğa harikası atmosferinden fazlasıyla nasibini almış, her mevsim gezginlere farklı güzellikler sunan bir ilçedir.

Bolu'nun ilçelerinden olan Gerede, Ankara'ya 137 km, Bolu'ya 52 km, İstanbul'a 300 km mesafede bulunmaktadır. Yemyeşil bir doğaya ve tarihi güzelliklere sahip olan Gerede'de her mevsim tatilciler keyifle vakit geçirmektedirler.

Yılın her dönemi birçok aktivite yapma olanağınızın bulunduğu Gerede'de bahar ve yaz aylarında outdoor sporlar yapabilir, kış aylarında ise kış sporları yapabilirsiniz. Özellikle hafta sonları çevre il ve ilçelerden pek çok konuğu ağırlayan Gerede'de konaklama için fazla sayıda tesis ve otel bulunmamaktadır.

Doğal ortamı bozulmamış bir yer olan Gerede'de konaklamak isterseniz ilçede yer alan birkaç kış otelini ve tatil otelini tercih edebilirsiniz. Gerede otelleri her mevsim açıktır. Bolu Gerede'de konaklama için fazla seçeneğiniz yoktur; fakat Gerede'de yer alan otel ve pansiyonlar rahat bir konaklama için ideal seçeneklerdir.

Gerede otellerinden birinde konakladığınızda doğa ile iç içe, sağlıklı ve keyifli bir konaklama yapacak, şehrin tüm gürültü ve kalabalığından uzakta olacaksınız. Yemyeşil doğa ile iç içe olan Gerede otellerinde tüm yorgunluğunuz geride kalacak...

Gerede'de aradığınız gibi bir otel ve konaklama tesisi bulamamanız durumunda Gerede'ye yakın konumda yer alan Mengen otellerini, Sarıalan otellerini ya da Karacasu otellerini tercih edebilirisiniz.

Her mevsim ziyaretçi potansiyeli yüksek bir bölge olan Gerede, Bolu'nun sahip olduğu güzelliklerin büyük bir yansımasıdır.

İstanbul'a ve Ankara'ya yakınlığıyla genellikle hafta sonları bu şehirlerden gelenlerle kalabalıklaşır Gerede. Ankara il merkezine yaklaşık 137 kilometre uzaklıkta olup, İstanbul'a 300 kilometrelik bir mesafede yer alır. Bolu il merkezine ise 52 kilometre uzaklığa sahiptir.

Gerede'de özellikle bahar ve yaz aylarında outdoor sporları yapılmaktadır. Bunların yanı sıra kış sporları için de en ideal yerlerden biridir. Gerede her mevsim ziyaret edilir ve turizm açısından önemli bir yere sahiptir. Yine de Gerede'de otel sayısı çok fazla olmasa da, yıl içerisinde gelen tatilcilerin tüm isteklerini karşılayacak kadar konaklama tesisine sahiptir.

Gerede otelleri genellikle yılın tüm mevsimi açıktır. Gerede otelleri arasında kent otelleri ve pansiyon tipi konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Gerede otelleri her bütçeye hitap etmekte ve ekonomik bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Gerede otel fiyatları mevsim farklarından dolayı çok fazla yükselmez veya azalmaz. Gerede otel fiyatlarının yükselmesini etkileyen faktörler arasında tercih edeceğini oda tipi, oda kahvaltı ve her şey dahil hizmetler vardır. Yaz sezonunda 100-150 TL arasında değişen Gerede otel fiyatları kış sezonuyla birlikte 60-90 TL'ye kadar düşüş göstermektedir.

Dilediğiniz mevsimde şehir karmaşasından uzaklaşıp dinlendirici bir tatil geçirmek isterseniz Bolu Gerede'yi tercih edebilirsiniz. Gerede otel fiyatları sayfamızı tıklayarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gerede Hakkında

Ormanla iç içe, tertemiz havası, pırıl pırıl gökyüzü ve ağaçların arasından geçen akarsuları ile muhteşem bir görüntüye sahip olan Gerede, her yıl ziyaretçilerine görsel şölen yaşatmaktadır.

İlkçağlarda kullanılan adı Kratia olan Gerede, tarih boyunca bir çok isimle anılmıştır. Kuruluşu Bitinyalılar dönemine rastlayan Gerede, Frigyalılar, Lidyalılar, İranlılar, Makedonyalılar, Romalılar ve Bizanslıların egemenliği altında girmiştir.

Ortaçağda Bizanslılardan Türklere geçen bölge, 1395 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. 1692 yılında Bolu'ya bağlanan Gerede, 1812 yılında nahiye konumuna gelmiş, 1870 yılında ise Bolu Sancağına bağlı kuruluna 5 kazadan biri haline gelmiştir.

Gezip görebileceğiniz Asar Kalesi, Keçi Kalesi kalıntıları, Kiliseli Han olarak bilmekte olan Tüccar Hanı, Aşağı ve Yukarı Tekke camii, Yıldırım Beyazıt camii, Hacı Emin Efendi camii, Ramazan Dede türbesi gibi tarihi eserler bulunmaktadır.

Birçok mesire yerinde kamp yapabileceğiniz gibi, orman ile iç içe, çam kokuları arasında tertemiz havası ile piknik yapabilir, dağ sporları için yaylalar ve elverişli av sahaları da sizler için bulunmaktadır. Esentepe'de bulunan mini Marmara denizi şeklinde bulunan havuzunda serinleyebişir, piknik, kros, çim kayağı yapabilirsiniz. Her mevsimin ayrı bir tadı olan bölgede kış aylarında kış sporları yapabilirsiniz. Burada bulunan çay bahçeleri ve kır lokantaları ile doğanın güzelliği eşliğinde leziz yemekler yiyebilirsiniz.

Ankara'ya 137 km, Bolu'ya 52 km, İstanbul'a 300 km mesafede bulunan bu şirin beldeye, Bolu'dan kalkan vasıtalar ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gerede otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kaya Green Park Hotel
Kaya Green Park Hotel

-

Her şey on numara

Green Park Hotel olur da kötü olur mu? Her şey süper, on üzerinden on düşünmeden. Gidilecek temiz, nezih, kaliteli tek yer bizce.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya Green Park Hotel
Kaya Green Park Hotel

-

Sessizlik ve kafa dinlemek isteyenlere

Kafa dinlenecek mükemmel bir ortam. Hafta sonu ya da günübirlik kaçışlar için bire bir. Mutlaka kalın bir kazak ve spor ayakkabı bulundurmalı araçta! Fakat İşletme vasat. Gelmişken Abant'a gitmek daha mantıklı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)