search icondelete term icon
Giriş
12 Aralık Paz.
Çıkış
13 Aralık Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Bolu Butik Otelleri

Bolu için 10 otel listelendi.

Abant Hayalim Butik Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.5/5
Bolu merkezine 14.1 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Abant Güneş Butik Otel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
Bolu merkezine 21.5 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Yarışkaşı Konağı

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Bolu merkezine 45.1 km uzaklıkta
240 TL240 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:240 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Aden Boutique Hotel & Spa

Butik Otel
Doğa Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Bolu merkezine 19.4 km uzaklıkta
1.125 TL1.250 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.125 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
972 TL
Touristica
Tatilsepeti.com
1125 TL
972 TL'den başlayan fiyatlarla

Keyvanlar Konağı

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.9/5
Bolu merkezine 45.1 km uzaklıkta
350 TL350 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
350 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
456 TL
350 TL'den başlayan fiyatlarla

Abant Yayla Butik Otel

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.8/5
Bolu merkezine 26.9 km uzaklıkta
500 TL500 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Abant Korudam Cafe & Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Bolu merkezine 12.8 km uzaklıkta
650 TL650 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:650 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
650 TL
Odamax
Etstur
650 TL
650 TL'den başlayan fiyatlarla

Lagoon Palace Spa & Activities

Butik Otel
Romantik Otel
Neredekal.com
5/5
Bolu merkezine 19.7 km uzaklıkta
950 TL1.000 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:950 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon

Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
Bolu merkezine 15.4 km uzaklıkta
942 TL942 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:942 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Gazelle Resort & Spa

Termal Otel
Çevre Dostu
Neredekal.com
4.1/5
(54 değerlendirme)
Bolu merkezine 6.5 km uzaklıkta
1.140 TL1.200 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.140 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
1140 TL
Touristica
Setur
1140 TL
1140 TL'den başlayan fiyatlarla

Bolu Butik Otelleri

Bolu Butik Otelleri

Doğa ile iç içe bir tatil yaşamak isteyen kişiler için Bolu şehri, son derece tercih edilebilir nitelikler taşıyor. Yeşilliğin buram buram hissedildiği bölge, huzur konusunda da oldukça zengin. Bölge sayesinde doğaya yeşilliğe ve bol manzaraya fazlası ile doyabilirsiniz. Aynı zamanda şehrin ormanlık ve yeşillik alanları içerisinde bulunan göletler ile de eşsiz bir doğa manzarası ortaya çıkıyor. Şehir gürültüsünden uzaklaşıp huzur ile baş başa kalabileceğiniz bu bölge, dinginlik ve sakinlik bakımından son derece elverişli bir konum içerisinde yer alıyor. Her anınızın kıymetli olduğu bu bölgede kişiler farklı deneyimler de yaşayabiliyor. Son derece doğal bir tatili bölgenin gezilecek yerleri ile beraber yaşayabilmeniz son derece mümkün. Konaklama açısından da pek çok avantajı beraberinde sunan Bolu otelleri, konforlu ve üst düzey hizmetleri ile bölgeden alınan hazzı ikiye katlıyor. Bolu butik otelleri kapsamında konaklama yaparak kaliteli bir hizmetin yanında konforlu konaklamanın tadını da çıkarabilirsiniz. Şirin bir konaklamanın yanında doğal ortamı da sonuna kadar sunan bu konaklama yerleri, bölgeyi daha hoş ve daha yaşanılır kılıyor.

Bolu Butik Dağ Otelleri

Bolu Butik Dağ Otelleri

Doğanın esrarengiz güzelliklerini taşıyan bu bölge, her açıdan hoş bir tatili kişilere sunuyor. Tatil süreci için ise konaklama kısmı büyük bir önem arz ediyor. Tatilin sürecini güzel kılan en yegane unsur olan konaklama için ise Bolu butik dağ otelleri oldukça tercih edilebilir seçeneklere sahip. Dağlık alanlarda bulunan bu konaklama yerleri, manzara açısından pek çok zenginliği sunuyor. Bu butik otellerin sunduğu yarar ve ayrıcalıklardan şu şekilde bahsedilebilir;

 • Eşsiz doğa manzarası ile güne başlayabilirsiniz
 • Nostaljik eşyalar ile dekore edilmiştir bu nedenle otantik bir konaklama süreci yaşayabilirsiniz.
 • Lüks oteller standardında konforlu odalar ile kaliteli bir konaklamaya sahip olabilirsiniz.
 • Ev gibi dekore edilmesi üzerine kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz.
 • Yemek ve 7/24 oda hizmeti ile tatilin kalitesini ikiye katlayabilirsiniz.

Bu gibi ayrıcalıklar ile doya doya bir tatili kişilere sunan butik oteller, şirin mimari yapılarıyla oldukça tatlı bir tatil imkanı oluşturuyor. Bunun yanı sıra kutlama ve farklılık içinde kullanılan bu oteller, eşsiz manzarası sayesinde Bolu balayı butik otelleri seçeneği olarak da tercih edilebilir. Böylelikle en özel anlarınızı en nadide manzara ve doğal ortam ile süsleyebilir, tatilinize anlam katabilirsiniz.

Bolu Butik Otel Fiyatları

Bolu Butik Otel Fiyatları

Kuşkusuz iyi bir tatile giden yol, iyi bir konaklama sürecinden geçiyor. Tatil sürecinden son derece haz almak için iyi bir araştırma ve planlama süreci gerekiyor. Bu araştırma ve planlama sonucunda Bolu butik otelleri en uygun seçeneklerine erişebilmek son derece mümkün bir hale geliyor. Bölgede pek çok konaklama yeri bulunuyor. Bu çeşitliliği sayesinde ise her bütçe yapısının bölgede konaklama yapabilmesi son derece mümkün. Bolu butik otel fiyatları, konaklama yerinin hizmet kalitesine göre değişim gösterebiliyor. Merkezi yerlere yakınlığı ödenecek ücretin artmasına neden olabiliyor. Bunun yanı sıra konaklama yerinin düzenlediği aktiviteler de ekstra ücrete neden oluyor. Bu durum, ödenecek ücretin artmasına sebep olabiliyor. Ancak huzurlu bir ortamda tatil ve bununla birlikte konforlu bir konaklama, son derece farklı deneyimler yaşatıyor. Bölgedeki konaklama yeri çeşitliliği sayesinde her bütçe yapısına göre konaklama yeri bulabilirsiniz. Özellikle doğa ve doğanın sunduğu bu bol huzurlu bölge dinlenmenize ve yenilenmenize büyük olanaklar tanıyor. İyi bir araştırma ve planlama süreci ile huzur dolu bir konaklama bu bölgede sizleri bekliyor. Bir plan oluşturmadıysanız, huzur dolu bir tatilin adımlarını atabilirsiniz.

Bolu Gezilecek Yerler

Bolu Gezilecek Yerler

Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz bu bölge, her yıl ziyaretçilerini farklı bir tatil deneyimi için davet eder nitelikler barındırıyor. Travertenleri, ormanları, tabiat parkları ile olağanın dışında doğa ile iç içe bir tatil imkanını bu bölgede dolu dolu yaşayabilirsiniz. Gerek tarihi gerekse gezilecek yerleri, parkları ile gelen ziyaretçilerin ilgisini son derece çekiyor. Bölgedeki gezilecek yerler ve mekanlardan şu şekilde bahsedilebilir;

 • Gölcük Tabiat Parkı: Yeşilin ağırlıklı olduğu bu bölgede bulunan göl ile maviliği de yaşamak mümkün. Piknik ve kamp için ideal olanaklar sunan bu bölgeyi ziyaret ederek, son derece huzurlu bir gezi, yürüyüş, kamp gibi etkinlikler yapabilirsiniz.
 • Bolu Arkeoloji Müzesi: Bölge çevresinden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bu yer, gerek mimari açıdan gerekse de çevresi ve bulunduğu konum bakımından son derece güzellikler barındırıyor. Tarih severler ve genel itibariyle tatilinizi kültürel açıdan da zenginleştirebilirsiniz.
 • Akkaya Travertenleri: Doğanın mucizevi güzelliklerini sunduğu bir bölge de burası. Ormanlık alanları ile huzurlu bir yürüyüşün imkanlarını sunarken, travertenlerin oluşturduğu sanatsal görüntü içerisinde hoş fotoğraflar çekilebilirsiniz
 • Gölcük Gölü: Yeşilin her tonuna doyabileceğiniz bu bölgede mavilikten de kesitler yaşayabilmek son derece mümkün. Bu göl çevresi ile beraber sakin ve huzur verici bir ortam oluşturuyor. Göl kenarında veyahut çevresine piknik, kamp gibi sosyal etkinlikler yapabilirsiniz.

Çeşitli güzelliklerin de bulunduğu bu bölgede kültür bakımından ve mimari bakımından pek çok farklılık bulunuyor. Safranbolu'da mimari açıdan yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Tarihi, doğayı ve mavinin tonlarını doyasıya yaşamak ve tadabilmek için konaklama olarak Bolu her şey dahil butik otelleri seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede pek çok etkinlik ve hizmetten ücretsiz faydalanarak tatilinizi daha dolu bir hale getirebilirsiniz.

Bolu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bolu Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Bolu Butik Otelleri - Uygun Bolu Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 240 TL - 1125 TL
Bolu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Bolu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Bolu Butik Otelleri - Uygun Bolu Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Bolu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Bolu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Bolu Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Bolu Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.