Abantta Fayton Keyfi

  • Bolu / Abant / Abant Gölü

Abantta Fayton Keyfi

Abant'a gidip de faytonla göl etrafında tur atmamak olmaz. Abant'a gittiğinizde yapmanız gereken şeylerin de başında gelen faytonla göl turu yaklaşık yarım saat sürüyor. Hafta sonu kalabalık olmasına rağmen faytoncu çok olduğu için pek sıra beklenmiyor

Gölün etrafını yürüyerek gezmek isteyenler de oldu, tabi idmanlı olmayanlar yarı yoldan geri döndüler. Siz en iyisi önce faytonla bir tur atın, gölün etrafı gözünüzü korkutmazsa bir de göl etrafında yürüyüş yaparsınız.

Şehir kalabalığından biraz uzaklaşıp Abant'ın doğal güzellikleri arasında huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Kayın ve göknar ağaçlarıyla çevrili olan Abant'ta fayton keyfi yapıp çevreyi bu kısa yolculukla biraz olsun tanıyabilirsiniz.

Fayton gezinizin ardından dilerseniz yürüyüşlerinize devam edip her anınızın tadını çıkarabilir ve burada bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Hiç bakım yok
2

-

Mükemmel doğa güzelliği var. Göl, orman, piknik alanları ve ücretli harika ahşaptan camisi var. Etrafa hiç bakım yok, çimenler kurumuş sulanmıyor, çöpler etrafta temizlik yok, at pislikleri etrafta, yerlerde kokuyor, atlar yara bere içinde. Faytona binmek 80 TL, faytoncuların şapkası kımızıymış siyah olmuş kirden. Aros'a, St. Moritz ve İyana'da da faytonla dolaşılıyor ama hiç pislikleri yerlerde bırakmıyorlar. Yani .. Devamını Göster