Kepez bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Kepez Aktiviteleri

Antalya Kepez tatiliniz süresince kendinize bir yapılacaklar listesi hazırlamayı unutmayın.Kepez Görülecek Yerler - Kepez En İyi 10 Yapılacak Şey

Antalya Kepez tatiliniz süresince kendinize bir yapılacaklar listesi hazırlamayı unutmayın.

Kepez'de ilk olarak denize girip bol bol kulaç atarak yılınızın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Kumsalda güneşlenip kitap okumak sizleri dinlendirecek, yeni bir iş temposu için bol enerji depolamanızı sağlayacak.

Doğanın içerisinde güzel bir sabah kahvaltısı yapmak isterseniz, Kepez'in piknik ve mesire alanlarında bu dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeşilin her tonuna hakim olan mesire yerlerinde vakit geçirirken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kepez'in kuzeybatısında yer alan Döşemealtı halılarıyla ünlüdür. Döşemealtı'nın ünlü halılarından alabilir, yine Döşemealtı'nda bulunan Kırkgöz Han Kervansaray'ını ziyaret edebilir ve Kepez'e çok yakın olan Düden Şelalesi'nde tabiatın tadını çıkarırken bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Kepez'i bisiklet turuyla keşfetmeyi de sakın unutmayın. Aynı zamanda Akdeniz'in yöresel mutfağına sahip olan Kepez'de şakşuka ve hülüklü çorba tatmanızı önerdiğimiz lezzetler arasında.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın
Bölgede Son Yorumlananlar