Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Antalya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Antalya Pansiyonları

Antalya için {{ (filteredHotels).length}} / 2944 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Antalya Pansiyonları

Antalya Pansiyonları

Akdeniz'in masmavi denizi, Toros'un yeşili ve göz alabildiğince altın sarısının buluştuğu kumuyla Antalya, her yıl olduğu gibi bu yıl da turizmin başkenti olmaya devam ediyor. Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer alan Antalya'yı her yıl milyonlarca turist ziyaret ediyor. Her bütçeye uygun tatil fırsatları sayesinde siz de kendinize en uygun tatil bölgesini keşfedebileceksiniz. Antalya Olimpos Pansiyon bölgeleri yeşil ve doğa ile baş başa kalmak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği bir bölge iken, Kemer ve Tekirova gibi bölgeler otelleri ve her şey dahil otelleri tercih eden turistlerin uğrak yeri. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik tatilleri bulmak ve değerlendirmek için bugün sitemizi ziyaret edebilir ve kendinize en uygun tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. Antalya butik otelleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Antalya Günlük Pansiyonlar

Antalya Günlük Pansiyonlar

Antalya konaklama fırsatları arasında kendinize ve bütçenize en uygun olan fırsatı değerlendirmek bugün çok kolay. Antalya günlük pansiyonlar da dahil olmak üzere sitemiz üzerinde on binlerce otel rezervasyonunuz için sizleri bekliyor. Antalya bölgesinde yer alan yıldızlı oteller, her şey dahil tesiler ve konaklama fırsatları, kampanyalı ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor olacak. Özellikle sizden önce konaklayan kullanıcıların yorumlarını ve tesis için kullandıkları puanlamaları ciddiye alıyorsanız, Neredekal ile bu değerlendirmelere de ulaşabileceksiniz. Antalya 5 yıldızlı otel konaklamalarınızda da aslında bölgenin uyumu ve sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak karşılık verebilmesi de çok önemli. Doğru bölge, doğru tesis ve doğru zaman içerisinde tercih ettiğiniz koşulda ancak hayalinizdeki tatil fırsatlarına ulaşmanız mümkün. Antalya pansiyonları arasında bölgede en çok tercih edilen tesisler Neredekal ile sizin için bir tık uzakta.

Genellikle tatil denildiğinde havuz başı kokteylleri ve her şey dahil hizmet geliyor. Ancak küreselleşen tatil anlayışında artık konaklamalarınızda genel olan bir yapı izlemek yerine, alternatif spor organizasyonları ve ekstrem kültürel geziler de yer alıyor. Antalya yamaç paraşütü gibi ekstrem sporlarda da sağladığı ivmeyi, dalış ve benzeri aktivitelerle de süslüyor. Sadece gece kulübü ya da dinlenerek tatil geçirmeyi tercih edebilir ya da siz de tatilinizi ölümsüz ayrıntılarla bir araya getirebilirsiniz. Antalya bölgesi içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aktiviteye ulaşmak hiç de zor değil. Siz de bu sayede tatilinizi eşsiz fırsatlarla bir araya getirebileceksiniz. Antalya 7 yıldızlı otel konforunu da ziyaretçileri ile buluşturacak tesislere sahip. Siz de tesisler arasında tercih yapabilmek için tek yapmanız gereken Neredekal üzerinden rezervasyon yaptırmak.

Antalya Tam Pansiyon

Antalya Tam Pansiyon

Antalya tam pansiyon denildiğinde insanların aklına birçok tesis geliyor. Yüksek yıldızlı, her şey dahil tesislerden, doğa ile iç içe pansiyonlara kadar birçok bölge içerisinde alternatif tercihler bulunabiliyor. Tercihlerini doğru yapmak isteyen kullanıcılar için fırsatları bir araya getiren Neredekal, size en uygun fiyata en kaliteli tatil fırsatlarını bir araya getiriyor. Antalya bölgesinde en çok tercih edilen tatil ilçeleri ve koyları arasında tercih yapmak artık hiç de zor değil. Özellikle tesisler için yapılan puanlandırmalarla, siz de daha önce konaklama yapan kişilerin yorumlarına ulaşabileceksiniz. Antalya ultra her şey dahil otel gibi spesifik bir aramayı bile site üzerinden yapmanız mümkün olacak. Kelimenin tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza yönelik tatillere ulaşmanız hiç de zor değil. Antalya havuzlu otel ya da denize sıfır otel gibi aramanızı değiştirecek algoritmaları arama sekmesinde yapacağınız fitreler üzerinden düzenleyebilmektesiniz. Bu anlamda Antalya apart otelleri seçeneklerini de mutlaka göz önünde bulundurabilirsiniz.

Eşsiz doğası içerisinde yörenin bölge insanı turist olarak gelen kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak her türlü ihtiyaç ve ayrıntı düşünülmüş. Bu sayede tatillerini kesintisiz ve huzur içerisinde geçirmek isteyen insanlar için Antalya turizmin başkenti olarak anılıyor. Bir tatil bölgesinden beklenti duyabileceğiniz her türlü fırsatı ve avantajı yakalamak için bölge içerisinde doğru tesiste konaklamanın önemini yaşayabileceksiniz. Antalya havuzlu otel ya da natural park gibi aramalarınıza uygun karşılıklar bulmanız çok kolay. Tatiliniz için gereken bütün fırsatları bir araya getirmek hiç de zor değil.

Antalya Alanya Pansiyon

Antalya Alanya Pansiyon

Antalya her şey dahil oteller arasında yer alan fırsatları siz de yakalamak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. Tesislerin tamamında uygulanan dezenfekte ve temel sağlık koşulları düzenlemeleri ile kendinizi evinizde hissedecek ve huzurlu bir şekilde tatilinizi sürdüreceksiniz. Tatilinizde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayrıntıları düşünen Neredekal, sizlere arama fitreleriyle spesifik olarak ihtiyacınıza uygun sonuçları çıkartıyor. Bu sayede, Antalya günlük pansiyonlar da dahil olmak üzere bütün tesislerinde kullanıcılarına sağladığı güvenli ve huzurlu tatil mottosunu yaşatmayı sürdürüyor. Otellere erkenden rezervasyon yaparak, bölge ile ilgili merak ettiklerinize de kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Antalya pansiyonları arasında yer alan fırsatları lehinize çevirmek hiç de zor değil. Antalya tam pansiyon konaklama yaparak yeme, içme gibi ihtiyaçlarınız için tesisin faydalarından konaklama ücretinize dahil yararlanmanız mümkün olacak.

Antalya'da herkesin hayaline uygun bulunan bir tatil opsiyonu bulunuyor. Siz de bu tatil opsiyonları arasında tercih yaparak masmavi koylardan, eşsiz plajlara birçok farklı fırsatları yakalamak için doğru konaklamayı tercih etmelisiniz. Antalya Alanya pansiyon seçeneklerini göz önüne aldığımızda aslında bizlere ne kadar farklı aramalar sonucunda tatil beklentilerinin değiştiğini gözler önüne seriyor. Tatil seçenekleri arasında yer alan opsiyonları, doğru paketlerle ve erken rezervasyon ile birleştirdiğinizde, kaliteli fırsatları yakalamayı başarabileceksiniz.

Antalya Ucuz Pansiyon

Antalya merkez ucuz pansiyon aramalarınızda, hem kaliteli hem de uygun fırsatları yakalamak için siz de sitemizi ziyaret edin. Neredekal'ın kullanıcılarına sunduğu uygun fiyatlı konaklama opsiyonları arasında sitenin içerisinden yapacağınız fitrelerle istediğiniz koşullara uygun şekilde çözüm üretebileceksiniz. Antalya yarım pansiyon fiyatına tam pansiyon konaklama şansını bölge içerisinde olan alternatif tesislerde yakalayabileceksiniz. Antalya merkez içerisinde Lara bölgesi dahil olmak üzere her semte ve mahalleye uygun konaklama çözümleri bulmak hiç de zor değil. İster turistik isterseniz ticari konaklama ihtiyaçlarınız için siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Antalya aile pansiyon aramalarınızda da size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunacak birçok tesis yer alıyor. Bu tesisler arasında tatil anlayışınıza ve bütçenize uygun olanı bulmak mümkün olacak.

Antalya merkez de ziyaret edebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir çok müze ve tarihi miras yer almakta. Kale içi dahil olmak üzere bütün bu bölgelerde yer alan doku, yıllardır hiç bozulmadan günümüze kadar gelmeyi başarmış. Antalya ucuz tatil fırsatlarında da bu bölgeleri gezerek, plajlardan yararlanarak tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Bölge içerisinde yer alan birçok fırsatla tatilinizi tamamlayabileceksiniz. Tatilinizi tesis içerisinde olarak değerlendirmek yerine keşif edebileceğiniz birçok spor ve etkinlik olayına da katılım sağlayabilirsiniz. Antalya erken rezervasyon fırsatlarıyla siz de hayal ettiğiniz tatile ulaşabileceksiniz.

Antalya Pansiyon Fiyatları

Antalya pansiyon fırsatları arasında en uygun fiyata en kaliteli tatil çözümlerine ulaşmanız Neredekal ile mümkün. Kullanıcılarına özel sunulan filtre fırsatları ve site içerisinde detaylı olarak kullanabileceğiniz tesis özellikleri arasında tercihlerinizi kısa süre içerisinde verebileceksiniz. Antalya Olimpos pansiyon tesisleri içerisinde hem doğa ile buluşabilecek hem de doğa ile bütünleşebileceğiniz tatil fırsatlarını bir araya getirebilecek avantajlarını yakalayabileceksiniz. Tatilinizi doğayla geçirmek isterseniz ve meditasyon yapmak gibi amaçlarınız varsa, sessiz bir alan içerisinde keyifli bir şekilde Olimpos içerisinde bu fırsatları yakalamanız çok kolay olacak. Tatil kültürünüz ve ihtiyaçlarınıza göre bölge değişikliği yapmalı ve tesis seçiminizi yapmalısınız. Antalya 5 yıldızlı otel gibi konaklama avantajlarıyla da siz de huzurlu ve güvenli bir tatil yaşayabileceksiniz. Her şey dahil olan bu tesisler içerisinde havuza, denize, kuma ve güneşe bol bol doyacaksınız. Her isteğiniz tesis personelleri tarafından karşılanacak.

Antalya pansiyonları arasında yer alan binlerce seçenek arasında en kaliteli ve değerlendirmelerden en yüksek puan alanları tercih ederek bölgenin ruhuna ve dokusuna daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Kullanıcıların geri bildirimlerini görebilecek ve buna uygun şekilde tatil tercihlerinizi kısa süre içerisinde yapabileceksiniz. Antalya günlük pansiyonlar içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun en uygun fiyatlı pansiyon fırsatlarını yakalayabileceksiniz. Antalya içerisinde ölümsüz bir tatil yaşamak ve kendinize uygun çözümler yakalamak bugün mümkün. Antalya yamaç paraşütü gibi aksiyon sporlarıyla da gelen misafirlere eşsiz deneyimler yaşatıyor.

Antalya Kaş Pansiyonları

Antalya kaş pansiyonları içerisinde bölgenin tatil ruhunu ve fırsatlarını yakalamak mümkün olacak. Kaş bölgesi içerisinde tercih edebileceğiniz tatil aktivitelerine ulaşım da bölge içerisinde zor değil. Tatilinizi avantajlı hale getirmek için Antalya 7 yıldızlı otel konforunu yakalamak Neredekal ile oldukça kolay. Konaklamanız için en uygun çözümleri bir araya getiren adres üzerinden Kaş bölgesinde olan pansiyonları ve tesisleri bir arada inceleyebileceksiniz. Kaş bölgesi başta olmak üzere bütün Antalya içerisinde kaliteli bir tatil için yaptığınız tanımı baştan sona tekrar değerlendirebileceksiniz. Antalya bölgesi içerisinde olan tatil fırsatlarını ve kaliteli tesisleri siz de deneyimlemek istiyorsanız Neredekal ile erken rezervasyon yaptırabilir ve bütçenize uygun avantajları yakalayabilirsiniz. Antalya ultra her şey dahil otel tesislerine erken rezervasyonlarla uygun fiyatlı olarak erişebileceksiniz.

Tatilinizde alışılagelmiş bütün fırsatları yakalamak için gereken adımları kısa süre içerisinde atmak çok kolay olacak. Antalya havuzlu otel ya da deniz kıyısı tesisleri gibi spesifik özellikleri tam anlamıyla kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu sayede aramalarınızda kısa süre içerisinde bütçenize uygun ve daha önce kullanıcılardan almış olduğu puanlara göre değerlendirme yaparak tercih yapacaksınız. Antalya günlük pansiyonlar arasında istediğinizi kısa süre içerisinde tercih edebilecek ve isteğiniz doğrultusunda bir tatil yaşayacaksınız.

Antalya Kemer Pansiyonlar

Antalya Kemer pansiyonları, bölge içerisinde tatil köyleri ve bulunan 5 yıldızlı tesisleriyle sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Özellikle eşsiz doğası ve taş plajıyla sizin için unutamayacağınız bir tatil olacak. Bölge içerisinde yapılan tekne turları, doğa gezileri ve ekstrem spor tesisleriyle siz de ihtiyaçlarınıza uygun tatil fırsatlarını kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz. Antalya tam pansiyon tatil arayışınız varsa bölge içerisinde yer alan tatil beldeleri tam size göre. Üstelik tatiliniz için gereken fırsatları bir araya getirmek için Neredekal üzerinden erken rezervasyonları yapabileceksiniz. Antalya Alanya pansiyon tesisleri içerisinde de alternatif rezervasyon fırsatlarını Neredekal ile yakalayabileceksiniz.

Antalya pansiyonları bugüne özel kampanyalı fiyatlarıyla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Tatil fırsatlarınızı arttırmak ve bütçenize uygun fırsatları yakalamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tatil fırsatlarınızı kesintisiz olarak sürdürebileceksiniz. Antalya yarım pansiyon tesisler arasında, pansiyonun bulunduğu bölgedeki özellikleri ve fırsatları yakalayabileceksiniz. Konaklama yapacağınız yerin tatilinizi ne kadar etkileyeceğini siz de fark edeceksiniz. Antalya aile pansiyon sıralamalarıyla, sevdiklerinizle güven içerisinde tatil yapabileceksiniz. Bölge içerisinde avantajlı bir tatil yaşamak hiç de zor değil.

Antalya Ucuz Tatil

Antalya ucuz tatil fırsatlarından yararlanıp gezilmesi gereken bölgeleri gezmenin tam zamanı. Antalya bölgeyi ziyaret eden misafirlerimiz için tatillerini tamamlamadan öncesinde yapmaları gerekenler için ilk olarak Antalya gezilecek yerleri listeledik. Bu sayede siz de bölge içerisinde olan fırsatları sonuna kadar yakalayabileceksiniz.

Antalya Düden Şelalesi: Düden şelalesi, 40 metre yüksekliğiyle ve eşsiz doğal güzelliğiyle sizleri büyüleyecek. Lara bölgesinde yer alan doğal mirası ziyaret etmek için siz de Muratpaşa bölgesinden hareket edebilirsiniz. Kaynağını Kepez'den alan şelalenin önünde eşsiz fotoğraflar çekinebileceksiniz.

Hadrian Kapısı: Üçkapılar olarak da anılan tarihi kapı, Antalya içerisinde şehri saran suru simgeleyen anıtsal bir kapı. Milattan sonra 130 yılında Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yapılmış olup, şehrin en önemli simgeleri arasında yer alıyor.

Konyaaltı Plajı: Antalya'nın en önemli plajları arasında yer alan Konyaaltı, sizlere eşsiz bir deniz deneyimi yaşatacak. Akdeniz sahilinde bulunan plaj, yaklaşık 7 km uzunluğunda. Ücretli ve ücretsiz bölümler yer alan plajda, insiyatifinize göre şemsiye ve şezlong hizmeti de alabilirsiniz.

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı: Şelale, Isparta karayolunun 25. kilometresinde yer alıyor. Yaklaşık 18 metre yükseklikten dökülüyor. İçerisinde 7 adet küçük gölet bulunan Kurşunlu tabiat parkında siz de keyifli vakit geçirebileceksiniz. İçerisinde piknik alanı, seyir terası ve restoran bulunuyor.

Antalya Aquarium: Antalya içerisinde bulunan akvaryum ve kar dünyasıdır. İçerisinde bulunan binlerce balık türü ile size su altı deneyimini yaşatıyor.

Köprülü Kanyon Milli Parkı: Isparta'dan başlayarak Antalya'ya kadar dökülen Köprüçay'ın vadisi. Bu bölge içerisinde rafting yapılması da mümkün. Bu sayede spor kanadı da gelişmiş ve etkinlikler düzenliyor. Günde ortalama yedi bin kişi ziyaret ediyor.

Tünektepe Telefirik Tesisleri: Yamaç paraşütü başta olmak üzere bir çok spor aktivitesi ile görsel bir mucize sunan alan içerisinde siz de eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yamaç paraşütünün hava koşullarına uygun olarak yapıldığını hatırlatmakta fayda var. Siz de bölgeyi ziyaret ettiğinizde bütün Akdeniz'i ayaklarınızın altında göreceksiniz.

Antalya Hayvanat Bahçesi: İçerisinde bulunan piknik bahçesiyle en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Hayvanların ve insanların rahatça gezebildikleri bir alana inşa edilen hayvanat bahçesini her yıl binlerce turist ziyaret ediyor. Yöre halkı da bölgeyi sıklıkla ziyaret ediyor.

Antalya pansiyonları arasında tercihinizi yaparken siz de bu bölgelere en yakın olanları tercih edebileceksiniz. Neredekal üzerinden yapacağınız erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek. Böylece saniyeler içerisinde hayalinizdeki tatilin fırsatlarını yakalayabileceksiniz. Tatil fırsatlarını daha fazla bekletmeyin!

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

4 günlük kısa bir dinlenme için gittiğimiz işletmenin çadırları gerçekten çok konforlu. İçerisinde yatakları olan çadır alanları tertemiz. Her şeyden çok memnun kaldık. Doğa ile iç içe bir tatil yaptık. İlker Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle bize mükemmel bir deneyim yaşattıkları için İlker Bey'e ve Nurcan Hanım'a çok teşekkür ederim. Odalar temiz ve konforlu. İnsanları hijyenik ve güler yüzlü. Bu arada kahvaltıları enfes güzeldi. Manzarasına bayıldım. Rahatlıkla önerebilirim bu arada denize oldukça yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 59 61
Tahta Villa Çıralı
Tahta Villa Çıralı
Ulupınar Mah.
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Bayramı Tahta Villa Çıralı'da geçirmek harika oldu. Yepyeni konsepti, samimi ve güler yüzlü personeli; harika yemekleri ile bizi çok güzel misafir ettiler. Doğanın tam içinde huzur ve güveni yaşatan sempatik bir yer. Ayrıca otelin dezenfekte edilmiş olması bizleri de rahatlattı. Fiyat performansları da çok ideal gerçekten. Bu güzellikleri yaşamanızı tavsiye ediyor Tahta Villa ailesine ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz... En kısa zamanda görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizi ve ailenizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Tekrardan görüşmek dileğiyle efendim.

27 Mayıs 2020, Çarsamba 12:15
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir yer. Bir kere gittim. Bir daha gitmeyi istiyorum. Çok uygun ve çok güzel personellerinin de cana yakınlığı ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Doğayla iç içe, temiz ve süper bir yer. Yaz kış fark etmez her zaman kalınacak bir mekan. Tam bir huzur ortamı sahipleri de çok cana yakın. Samimi ve güler yüzlüler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Otantik, keyifli ve huzurlu bir yer. İşletmecileri güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Hafta sonumu geçirdiğim eşsiz huzurlu bir kaçamak oldu. :)) Güler yüzlü ev sahipleri ve huzurlu atmosferi ile Adrasan Anadolu Pansiyon'da evinizde gibi hissedeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Antalya'nın en güzel yeri, tek kelimeyle mükemmel. Gidip görün, pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Muhteşem bir yer. Doğasıyla havasıyla konforuyla tek kelimeyle harika. Şirin bir aile işletmesi. Her şey için teşekkür ederiz. Adrasan Anadolu Camping iyi ki varsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldiğim cennet mekan. Adrasan bir harika ama konakladığınız yerde önemli. Öncelikle temiz olacak, sessiz huzurlu olacak, hizmet güzel olacak, insanlar güler yüzlü olacak. Teşekkürler Anadolu Camping sayenizde harika bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Apart, ev, çadır ve üçgen ev seçenekleriyle; fiyatlarıyla güzel bir ortam. Tam bir tatil cenneti…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Hafta sonu ailemle birlikte 3 gün misafir olduk. Çok memnun kaldık. Doğal, güvenilir ve temiz bir ortam. Doğayla iç içe. Hareket alanı geniş. Tüm tatilcilere tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Tavsiye üzerine gittiğimiz bir mekan. Doğasıyla, manzarasıyla sizi alıp götüren bir yer gerçekten. Odalar çok konforlu ve rahat. İşletmenin müşteri memnuniyeti odaklı olması beni ve arkadaşlarımı evimizdeymişiz gibi hissettirdi. Bütün çalışanlara teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Müthiş bir yer. Doğayla iç içe bir yaşam. En güzel kafa dinleme yeri. Çalışan arkadaşlar çok sıcakkanlı. İlgi, alaka, hizmet her şey mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Müthiş. Harika bir yer. Doğayla iç içe görülmesi gereken yerler arasında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Merhabalar, camping alanından yeni döndük. Her şey yepyeni tertemiz ve hijyenik. Sahipleri güler yüzlü ve sıcakkanlılar. Konaklama olarak kendinize özel ferah çadırları ve evleri var. Adrasan'daki birçok yerden daha lüks ve özellikli. Süslemeler ışıklandırmalar çok otantik. Gittiğinizde yabancılık çekmeyeceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim. Denize çok yakın şipşirin bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

İlgili yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Adrasan ve camping düşünenler için biçilmiş kaftan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir ortam. İster çadırda kalın ister bungalov evinde; isterseniz de kendi çadırınızı getirin her türlü ortamın sunulduğu bir tesis. İşletmeciler çok sıcakkanlı ve güler yüzlü Adrasan'ın tüm güzellikleri önünüzde. Doğanın içinde muhteşem bir yer herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Dinlenmek için gerçekten muhteşem bir yer. Doğası ve hizmet kalitesi çok güzel, fiyatları da gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Denize yakınlığı, işletme sahiplerinin ilgili oluşu ve konaklama olanakları ile gidilmesi gereken mekanlardan. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Özellikle çadırseverler için bambaşka bir yer diyebilirim... Bunun yanı sıra apart ev seçeneği de var. Fiyat da bölge fiyatlarına göre çok ideal... Doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil için gereken her şey var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Fiyatları oldukça uygun. Üçgen ev, apart ve çadır seçeneği ile kamp yapmak için ideal bir mekan. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Huzur verici ve dinlendirici bir ortam isteyenler için kesinlikle tavsiyem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Harika ve sıcak bir ortam. Hizmet ve tesis gayet iyi. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Bu zamana kadar bir sürü camp alanında ve bungalov evlerde tatil yaptım burası kadar kendimi rahat ve dinlenmiş hissettiğim yer çok azdı. Denizi ve doğası mükemmel. Camp ve doğal hayatı sevenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Merhabalar, ben geçen hafta sonumu burada geçirdim ve çok yer gezmeme rağmen daha önce hiç böyle huzurlu ve sakin bir yer görmedim. Her şey özenle hazırlanmış ve sadece bizim rahatımız düşünülmüştü. Bizlere böyle güzel bir işletme sundukları için Anadolu Pansiyon yetkililerine teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum asla pişman olmayacaksınız. Şimdiden gidecek olanlara keyifli tatiller diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

İhtiyaca ve isteklere göre çok güzel düzenlenmiş ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer. Tavsiye ederim kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Uygun fiyatlı çadır ve bungalov ev seçenekleriyle tatil için Antalya'yı düşünenlere ideal tercih...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Muhteşem bir yer. Dinlenmek ve tatil yapmak için temiz. Çok ilgililer. Şu zor günlerde gönül rahatlığı ile gidilip tatil yapılacak tek yer. Tekrar ilgileri için İlker Bey'e ve Nurcan Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Doğa ile iç içe olması tek başına yetmez mi dostlar... Burası bambaşka... Bu zorlu karantina günlerinden sonra kesinlikle uğramanız gereken bir yer bence...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 00 07
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
Adrasan Anadolu Pansiyon & Camping
677 Ada No. 61
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Çok memnun kaldık. Çok güzel bir yer. Herkese tavsiye ederim. Tatil için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 56
Aygül Pansiyon
Aygül Pansiyon
Deniz (Merkez) Cad. No. 4 İç Kapı No. 1
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Çok memnun kaldık. Odaları tertemiz, sahile sadece 5 dakikada yürüme mesafesinde. İlgileri çok iyi. Eşyalarınızı rahatça koyabileceğiniz elbise dolabı var, televizyon, klima var. Teşekkürler Aygül Pansiyon işletmecileri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Muhteşem. 3 yıldır gittiğim en güzel mekan diyebilirim. O kadar güzel ve rahat ki kendi evim gibi hissediyorum. Tam bir aile mekanı. Normalde 5 yıldız otelde tatil yapıyordum ama buraya gittikten sonra otel tatilinin saçma ve gereksiz olduğunu hissettim. Korona bitsin ilk işim tekrar Olimpos Army pansiyona gitmek olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

İstanbul'da yaşayan ve her sene tatilini memleketim olan Elazığ'da geçiren biri olarak ilk olarak 2 sene önce keşfettiğim Army Pansiyon, hem yerleşim yeri olarak hem temizlik olarak hem de çalışanlar olarak kendinizi aile ortamında hissedeceğiniz çok nezih bir mekandır. Ayrıca sunulan açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğiyle de sizi evinizde yemek yermişçesine mutlu etmektelerdir. Buradan Army ekibine tekrar teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah bu tatilde de arkadaşlarla birlikte orda olmayı Allah bize nasip eder. Hepinizi çok seviyorum Army ekibi cansınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Tatilin tek adresi gerçekten ben çok memnunum. Ailem gibiler. Abim, ablam, babam gibiler. Allah onlardan razı olsun. Her şeyin hakkını fazlasıyla veriyorlar. Tam bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 46 37
Neruda Apart Otel
Neruda Apart Otel
GÜl Sokak No:31
Kaş / Antalya
Türkiye

-

5 gün anlaşıp 4 gün kaldık diye olabilecek en kötü bir muamele ile karşılaştık. Pansiyon Kalkan'da, kaldığıma çok pişman oldum. Resmen sadece İngilizlere hizmet eden belde. Gidin Kaş'ta kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 77
Yusuf Pansiyon
Yusuf Pansiyon
Hastane Caddesi No:14
Kaş / Antalya
Türkiye

-

2016 yazında harika bir tatil geçirdiğim yer. Konumu, terasının manzarası, omletleri, odanın temizliği her şey çok güzeldi. Havası, koyları ve Kaş her şeyiyle mükemmel bir yer. Yusuf Bey de her şeyinizle ilgileniyor. Tam istediğimiz gibi bir tekne turu ayarlamıştı. Eşyalarımız çok olduğu için otogara kadar motosikletiyle valizlerimizi taşımıştı. Kaş'ı çok özlüyorum, en kısa zamanda tekrar gitmek dileğiyle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 57
Hamarat Hotel
Hamarat Hotel
Beyhan Cenkçi Cad. No. 7
Kaş / Antalya
Türkiye

-

Tek kelime ile muhteşem bir otel. Odaları muhteşem, özveri ile çalışan kendini bu işe adamış muhteşem bir ailenin işlettiği bir otel. Sabah kahvaltılarındaki samimiyet ve sunulan çeşit çeşit harika tatlar beni benden almıştı. Ayrıca Kaş'ın en güzel koyu olan Hidayet'in Koyu'na da 5 dk bile değil. Manzarası çok güzel. Her yıl gideceğim buraya. Kaş'ta bir evim var diyebilirim artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 13
Antalya Mimoza Pansiyon
Antalya Mimoza Pansiyon
Kültür Mah. 3806 Sok. No. 48/1
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Otel konforunda rahatlığı ve konumu merkezi bir çok yere yakın olmasıyla çok ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 13
Antalya Mimoza Pansiyon
Antalya Mimoza Pansiyon
Kültür Mah. 3806 Sok. No. 48/1
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Tercih sebeplerimizden birisi her yere yakın olması, merkezi bir yerde. Fiyat olarak da uygun. Odaları gayet temiz ve ferah. Güler yüzlü personel arkadaşlara da çok teşekkürler. Memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 01 40
Adrasan Şimşek Pansiyon
Adrasan Şimşek Pansiyon
Sarıkavak Cad. No. 96
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

Geçen sene Adrasan'a tatile gittik ve ne yazık ki bu pansiyonda kaldık. Pansiyondaki her şey yıkık dökük, sandalyeye oturuyorsunuz ayakları sallanıyor, her an düşebilirsiniz. Bahçede (öyle bir salıncağın durması büyük hata) demir bir salıncak vardı. O kadar eski ve paslanmıştı ki çocuğum bindiği gibi salıncak koptu ve üzerimize düştü. Bunun gibi daha birçok olumsuzluk yaşadık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 73
Army Pansiyon
Army Pansiyon
Yazırlar Mah.Kilise Yakası Mevki No:59
Olimpos / Antalya
Türkiye

-

Olympos Army Pansiyon işletme sahipleri artık aile dostumuz. Olympos'a eşimle ilk gittiğimizde Olympos Army'de konakladık. Kimsenin kimseyi rahatsız etmediği, konaklayanların da aile olması, temiz ve güvenilir bir ortam olması benim gibi titiz biri için çok önemli açıkçası. Temiz oda ve tertemiz çarşaflar. Genel temizlik on numara. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, odun ateşinde pişen o nefis gözlemeler, tabi ki demini almış semaverde mis gibi çayları, her daim güler yüzle karşılanmamız tartışılamaz. Şeker Bayramı'nda rezervasyon yaptırmadan günübirlik gittiğimizdeki Army'de rezervasyonsuz yer bulmak zor. Hele ki bayramda yer bulmak daha da zor. Başka bir pansiyonda konaklamak zorunda kaldık. Oda diye verilen bölmeler, odaların, çevrenin, pisliği bayram zehir oldu. Demem o ki vaktinizi ve naktinizi gereksiz yerlerde şansa bırakmayın. 24 saat güvenli, huzurlu bir tatil yapıyoruz. Enfes yemekler, köşkte serinlikte oturmalar, çocuklar için oyun parkı ve tertemiz bir havuzu var. Elimizden geldikçe fırsat yaratıp gitmeyi iple çekiyoruz. Teşekkürler Army ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 05 58
Adrasan Adem'in Yeri
Adrasan Adem'in Yeri
Sarıkavak Mevkii
Kumluca / Antalya
Türkiye

-

“'3-5 yıldız otel olmasa da olur. Adrasan'da deniz ve dinlencenin tadını çıkartmak istiyorum.”' diyenlere ilk önerim Adem'in Yeri derim. 30 yılı aşkındır giderim, son 15 yıl burayı tercih ederim. Güler yüz, samimiyet, hoşgörü, lezzet, konum, dinlence, denize yakınlık, uygun fiyat, hepsi burada. Adem Bey ve değerli ailesine, oğlu Yusuf ve değerli ailesine, Şef aşçı Halil ustaya teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 75
Antalya Kültür Pansiyon
Antalya Kültür Pansiyon
Kültür Mah. 3807 Sok. No. 8
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Güzel ve temiz. Günün her saati sıcak su var. Temiz ve ferah odalarıyla güvenli bir yer. Bölgede çok sayıda kafe var. Ulaşım kolay. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 54
İsinda Pansiyon
İsinda Pansiyon
Andilli Mah. Halk Konutları Sok. No. 19
Kaş / Antalya
Türkiye

-

1 gün konakladık. Oda çok güzeldi. Temizdi. Kaş'ın merkezinde, her yere çok yakın. Yetkili kişi çok ilgili. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Onur Bey, tesisimiz hakkındaki güzel yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz, sizleri tekrar ağırlamaktan onur duyarız.

11 Aralık 2019, Çarsamba 22:09
50
10
0 (850) 600 47 11
Fire Pansiyon
Fire Pansiyon
Çıralı Mahallesi Ulupınar Köyü
Kemer / Antalya
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye ederim. Huzurlu ve çok güzel bir yer. Sahipleri çok değerli ve güzel bir aile. Kısmetse seneye tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 64
Kekova Likya Pansiyon
Kekova Likya Pansiyon
Üçağız Mah.No. 36
Kale / Antalya
Türkiye

-

Bahçesi yemyeşil, huzur dolu… :) Halil abi çok yardımseverdi ve eşinin hazırladığı kahvaltı muhteşem. Yaptıkları reçeller ise birbirinden güzel. Eğer Kekova'ya yolunuz düşerse burada kalmalısınız. Kahvaltı için bile değer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 02 39
Başak Pansiyon
Başak Pansiyon
3808 Sok. No. 1
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle konum ve mevkii olarak çok iyi bir yerdir. Hem fiyat olarak hem işletme olarak çok iyi ve temiz. Kısacası sorunsuz, güler yüzlü ve temiz bir hizmet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 13
Antalya Mimoza Pansiyon
Antalya Mimoza Pansiyon
Kültür Mah. 3806 Sok. No. 48/1
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Odaları ve yatakları temiz. Çalışanların müşterilerle iletişimleri ve ilgilenmeleri güzel. Konaklamak için mükemmel bir pansiyon. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 13
Antalya Mimoza Pansiyon
Antalya Mimoza Pansiyon
Kültür Mah. 3806 Sok. No. 48/1
Antalya Merkez / Antalya
Türkiye

-

Antalya'nın hemen hemen her yerini gezdim ve çok iyi öğrendim. Yeri konumu çok güzel yerde istediğiniz her şey 5 dakika mesafenizde sahil dahil olmak üzere personeller sanki aileniz gibi yabancılık dahi çekmedim. Sanki kendi evim gibi temizlik en dikkat ettikleri konu. Yukarıdaki kötü yorum tamamen kötülemek için yapılmış. Çok belli çünkü sıcak su var, Wi-Fi sınırsız ve her yer pırıl pırıl. Merhametli olan insan yapılan hizmetin karşılığında sessiz kalmamalı. Herkese tavsiye ederim gidip görmeden boş yorumlara aldanmayın derim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Antalya Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Antalya için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Antalya otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Antalya otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Side, Olimpos, Manavgat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.