Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Antalya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Antalya Pansiyonları

Antalya için {{ (filteredHotels).length}} / 3249 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Antalya Pansiyonları

Antalya Pansiyonları

Antalya Pansiyonları

Akdeniz'in masmavi denizi, Toros'un yeşili ve göz alabildiğince altın sarısının buluştuğu kumuyla Antalya, her yıl olduğu gibi bu yıl da turizmin başkenti olmaya devam ediyor. Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer alan Antalya'yı her yıl milyonlarca turist ziyaret ediyor. Her bütçeye uygun tatil fırsatları sayesinde siz de kendinize en uygun tatil bölgesini keşfedebileceksiniz. Antalya Olimpos Pansiyon bölgeleri yeşil ve doğa ile baş başa kalmak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği bir bölge iken, Kemer ve Tekirova gibi bölgeler otelleri ve her şey dahil otelleri tercih eden turistlerin uğrak yeri. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik tatilleri bulmak ve değerlendirmek için bugün sitemizi ziyaret edebilir ve kendinize en uygun tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. Antalya butik otelleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Antalya Günlük Pansiyonlar

Antalya Günlük Pansiyonlar

Antalya konaklama fırsatları arasında kendinize ve bütçenize en uygun olan fırsatı değerlendirmek bugün çok kolay. Antalya günlük pansiyonlar da dahil olmak üzere sitemiz üzerinde on binlerce otel rezervasyonunuz için sizleri bekliyor. Antalya bölgesinde yer alan yıldızlı oteller, her şey dahil tesiler ve konaklama fırsatları, kampanyalı ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor olacak. Özellikle sizden önce konaklayan kullanıcıların yorumlarını ve tesis için kullandıkları puanlamaları ciddiye alıyorsanız, Neredekal ile bu değerlendirmelere de ulaşabileceksiniz. Antalya 5 yıldızlı otel konaklamalarınızda da aslında bölgenin uyumu ve sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak karşılık verebilmesi de çok önemli. Doğru bölge, doğru tesis ve doğru zaman içerisinde tercih ettiğiniz koşulda ancak hayalinizdeki tatil fırsatlarına ulaşmanız mümkün. Antalya pansiyonları arasında bölgede en çok tercih edilen tesisler Neredekal ile sizin için bir tık uzakta.

Genellikle tatil denildiğinde havuz başı kokteylleri ve her şey dahil hizmet geliyor. Ancak küreselleşen tatil anlayışında artık konaklamalarınızda genel olan bir yapı izlemek yerine, alternatif spor organizasyonları ve ekstrem kültürel geziler de yer alıyor. Antalya yamaç paraşütü gibi ekstrem sporlarda da sağladığı ivmeyi, dalış ve benzeri aktivitelerle de süslüyor. Sadece gece kulübü ya da dinlenerek tatil geçirmeyi tercih edebilir ya da siz de tatilinizi ölümsüz ayrıntılarla bir araya getirebilirsiniz. Antalya bölgesi içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aktiviteye ulaşmak hiç de zor değil. Siz de bu sayede tatilinizi eşsiz fırsatlarla bir araya getirebileceksiniz. Antalya 7 yıldızlı otel konforunu da ziyaretçileri ile buluşturacak tesislere sahip. Siz de tesisler arasında tercih yapabilmek için tek yapmanız gereken Neredekal üzerinden rezervasyon yaptırmak.

Antalya Tam Pansiyon

Antalya Tam Pansiyon

Antalya tam pansiyon denildiğinde insanların aklına birçok tesis geliyor. Yüksek yıldızlı, her şey dahil tesislerden, doğa ile iç içe pansiyonlara kadar birçok bölge içerisinde alternatif tercihler bulunabiliyor. Tercihlerini doğru yapmak isteyen kullanıcılar için fırsatları bir araya getiren Neredekal, size en uygun fiyata en kaliteli tatil fırsatlarını bir araya getiriyor. Antalya bölgesinde en çok tercih edilen tatil ilçeleri ve koyları arasında tercih yapmak artık hiç de zor değil. Özellikle tesisler için yapılan puanlandırmalarla, siz de daha önce konaklama yapan kişilerin yorumlarına ulaşabileceksiniz. Antalya ultra her şey dahil otel gibi spesifik bir aramayı bile site üzerinden yapmanız mümkün olacak. Kelimenin tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza yönelik tatillere ulaşmanız hiç de zor değil. Antalya havuzlu otel ya da denize sıfır otel gibi aramanızı değiştirecek algoritmaları arama sekmesinde yapacağınız fitreler üzerinden düzenleyebilmektesiniz. Bu anlamda Antalya apart otelleri seçeneklerini de mutlaka göz önünde bulundurabilirsiniz.

Eşsiz doğası içerisinde yörenin bölge insanı turist olarak gelen kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak her türlü ihtiyaç ve ayrıntı düşünülmüş. Bu sayede tatillerini kesintisiz ve huzur içerisinde geçirmek isteyen insanlar için Antalya turizmin başkenti olarak anılıyor. Bir tatil bölgesinden beklenti duyabileceğiniz her türlü fırsatı ve avantajı yakalamak için bölge içerisinde doğru tesiste konaklamanın önemini yaşayabileceksiniz. Antalya havuzlu otel ya da natural park gibi aramalarınıza uygun karşılıklar bulmanız çok kolay. Tatiliniz için gereken bütün fırsatları bir araya getirmek hiç de zor değil.

Antalya Alanya Pansiyon

Antalya Alanya Pansiyon

Antalya her şey dahil oteller arasında yer alan fırsatları siz de yakalamak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. Tesislerin tamamında uygulanan dezenfekte ve temel sağlık koşulları düzenlemeleri ile kendinizi evinizde hissedecek ve huzurlu bir şekilde tatilinizi sürdüreceksiniz. Tatilinizde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayrıntıları düşünen Neredekal, sizlere arama fitreleriyle spesifik olarak ihtiyacınıza uygun sonuçları çıkartıyor. Bu sayede, Antalya günlük pansiyonlar da dahil olmak üzere bütün tesislerinde kullanıcılarına sağladığı güvenli ve huzurlu tatil mottosunu yaşatmayı sürdürüyor. Otellere erkenden rezervasyon yaparak, bölge ile ilgili merak ettiklerinize de kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Antalya pansiyonları arasında yer alan fırsatları lehinize çevirmek hiç de zor değil. Antalya tam pansiyon konaklama yaparak yeme, içme gibi ihtiyaçlarınız için tesisin faydalarından konaklama ücretinize dahil yararlanmanız mümkün olacak.

Antalya'da herkesin hayaline uygun bulunan bir tatil opsiyonu bulunuyor. Siz de bu tatil opsiyonları arasında tercih yaparak masmavi koylardan, eşsiz plajlara birçok farklı fırsatları yakalamak için doğru konaklamayı tercih etmelisiniz. Antalya Alanya pansiyon seçeneklerini göz önüne aldığımızda aslında bizlere ne kadar farklı aramalar sonucunda tatil beklentilerinin değiştiğini gözler önüne seriyor. Tatil seçenekleri arasında yer alan opsiyonları, doğru paketlerle ve erken rezervasyon ile birleştirdiğinizde, kaliteli fırsatları yakalamayı başarabileceksiniz.

Antalya Ucuz Pansiyon

Antalya merkez ucuz pansiyon aramalarınızda, hem kaliteli hem de uygun fırsatları yakalamak için siz de sitemizi ziyaret edin. Neredekal'ın kullanıcılarına sunduğu uygun fiyatlı konaklama opsiyonları arasında sitenin içerisinden yapacağınız fitrelerle istediğiniz koşullara uygun şekilde çözüm üretebileceksiniz. Antalya yarım pansiyon fiyatına tam pansiyon konaklama şansını bölge içerisinde olan alternatif tesislerde yakalayabileceksiniz. Antalya merkez içerisinde Lara bölgesi dahil olmak üzere her semte ve mahalleye uygun konaklama çözümleri bulmak hiç de zor değil. İster turistik isterseniz ticari konaklama ihtiyaçlarınız için siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Antalya aile pansiyon aramalarınızda da size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunacak birçok tesis yer alıyor. Bu tesisler arasında tatil anlayışınıza ve bütçenize uygun olanı bulmak mümkün olacak.

Antalya merkez de ziyaret edebileceğiniz ve gezebileceğiniz bir çok müze ve tarihi miras yer almakta. Kale içi dahil olmak üzere bütün bu bölgelerde yer alan doku, yıllardır hiç bozulmadan günümüze kadar gelmeyi başarmış. Antalya ucuz tatil fırsatlarında da bu bölgeleri gezerek, plajlardan yararlanarak tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Bölge içerisinde yer alan birçok fırsatla tatilinizi tamamlayabileceksiniz. Tatilinizi tesis içerisinde olarak değerlendirmek yerine keşif edebileceğiniz birçok spor ve etkinlik olayına da katılım sağlayabilirsiniz. Antalya erken rezervasyon fırsatlarıyla siz de hayal ettiğiniz tatile ulaşabileceksiniz.

Antalya Pansiyon Fiyatları

Antalya pansiyon fırsatları arasında en uygun fiyata en kaliteli tatil çözümlerine ulaşmanız Neredekal ile mümkün. Kullanıcılarına özel sunulan filtre fırsatları ve site içerisinde detaylı olarak kullanabileceğiniz tesis özellikleri arasında tercihlerinizi kısa süre içerisinde verebileceksiniz. Antalya Olimpos pansiyon tesisleri içerisinde hem doğa ile buluşabilecek hem de doğa ile bütünleşebileceğiniz tatil fırsatlarını bir araya getirebilecek avantajlarını yakalayabileceksiniz. Tatilinizi doğayla geçirmek isterseniz ve meditasyon yapmak gibi amaçlarınız varsa, sessiz bir alan içerisinde keyifli bir şekilde Olimpos içerisinde bu fırsatları yakalamanız çok kolay olacak. Tatil kültürünüz ve ihtiyaçlarınıza göre bölge değişikliği yapmalı ve tesis seçiminizi yapmalısınız. Antalya 5 yıldızlı otel gibi konaklama avantajlarıyla da siz de huzurlu ve güvenli bir tatil yaşayabileceksiniz. Her şey dahil olan bu tesisler içerisinde havuza, denize, kuma ve güneşe bol bol doyacaksınız. Her isteğiniz tesis personelleri tarafından karşılanacak.

Antalya pansiyonları arasında yer alan binlerce seçenek arasında en kaliteli ve değerlendirmelerden en yüksek puan alanları tercih ederek bölgenin ruhuna ve dokusuna daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Kullanıcıların geri bildirimlerini görebilecek ve buna uygun şekilde tatil tercihlerinizi kısa süre içerisinde yapabileceksiniz. Antalya günlük pansiyonlar içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun en uygun fiyatlı pansiyon fırsatlarını yakalayabileceksiniz. Antalya içerisinde ölümsüz bir tatil yaşamak ve kendinize uygun çözümler yakalamak bugün mümkün. Antalya yamaç paraşütü gibi aksiyon sporlarıyla da gelen misafirlere eşsiz deneyimler yaşatıyor.

Antalya Kaş Pansiyonları

Antalya kaş pansiyonları içerisinde bölgenin tatil ruhunu ve fırsatlarını yakalamak mümkün olacak. Kaş bölgesi içerisinde tercih edebileceğiniz tatil aktivitelerine ulaşım da bölge içerisinde zor değil. Tatilinizi avantajlı hale getirmek için Antalya 7 yıldızlı otel konforunu yakalamak Neredekal ile oldukça kolay. Konaklamanız için en uygun çözümleri bir araya getiren adres üzerinden Kaş bölgesinde olan pansiyonları ve tesisleri bir arada inceleyebileceksiniz. Kaş bölgesi başta olmak üzere bütün Antalya içerisinde kaliteli bir tatil için yaptığınız tanımı baştan sona tekrar değerlendirebileceksiniz. Antalya bölgesi içerisinde olan tatil fırsatlarını ve kaliteli tesisleri siz de deneyimlemek istiyorsanız Neredekal ile erken rezervasyon yaptırabilir ve bütçenize uygun avantajları yakalayabilirsiniz. Antalya ultra her şey dahil otel tesislerine erken rezervasyonlarla uygun fiyatlı olarak erişebileceksiniz.

Tatilinizde alışılagelmiş bütün fırsatları yakalamak için gereken adımları kısa süre içerisinde atmak çok kolay olacak. Antalya havuzlu otel ya da deniz kıyısı tesisleri gibi spesifik özellikleri tam anlamıyla kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu sayede aramalarınızda kısa süre içerisinde bütçenize uygun ve daha önce kullanıcılardan almış olduğu puanlara göre değerlendirme yaparak tercih yapacaksınız. Antalya günlük pansiyonlar arasında istediğinizi kısa süre içerisinde tercih edebilecek ve isteğiniz doğrultusunda bir tatil yaşayacaksınız.

Antalya Kemer Pansiyonlar

Antalya Kemer pansiyonları, bölge içerisinde tatil köyleri ve bulunan 5 yıldızlı tesisleriyle sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Özellikle eşsiz doğası ve taş plajıyla sizin için unutamayacağınız bir tatil olacak. Bölge içerisinde yapılan tekne turları, doğa gezileri ve ekstrem spor tesisleriyle siz de ihtiyaçlarınıza uygun tatil fırsatlarını kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz. Antalya tam pansiyon tatil arayışınız varsa bölge içerisinde yer alan tatil beldeleri tam size göre. Üstelik tatiliniz için gereken fırsatları bir araya getirmek için Neredekal üzerinden erken rezervasyonları yapabileceksiniz. Antalya Alanya pansiyon tesisleri içerisinde de alternatif rezervasyon fırsatlarını Neredekal ile yakalayabileceksiniz.

Antalya pansiyonları bugüne özel kampanyalı fiyatlarıyla sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. Tatil fırsatlarınızı arttırmak ve bütçenize uygun fırsatları yakalamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tatil fırsatlarınızı kesintisiz olarak sürdürebileceksiniz. Antalya yarım pansiyon tesisler arasında, pansiyonun bulunduğu bölgedeki özellikleri ve fırsatları yakalayabileceksiniz. Konaklama yapacağınız yerin tatilinizi ne kadar etkileyeceğini siz de fark edeceksiniz. Antalya aile pansiyon sıralamalarıyla, sevdiklerinizle güven içerisinde tatil yapabileceksiniz. Bölge içerisinde avantajlı bir tatil yaşamak hiç de zor değil.

Antalya Ucuz Tatil

Antalya ucuz tatil fırsatlarından yararlanıp gezilmesi gereken bölgeleri gezmenin tam zamanı. Antalya bölgeyi ziyaret eden misafirlerimiz için tatillerini tamamlamadan öncesinde yapmaları gerekenler için ilk olarak Antalya gezilecek yerleri listeledik. Bu sayede siz de bölge içerisinde olan fırsatları sonuna kadar yakalayabileceksiniz.

Antalya Düden Şelalesi: Düden şelalesi, 40 metre yüksekliğiyle ve eşsiz doğal güzelliğiyle sizleri büyüleyecek. Lara bölgesinde yer alan doğal mirası ziyaret etmek için siz de Muratpaşa bölgesinden hareket edebilirsiniz. Kaynağını Kepez'den alan şelalenin önünde eşsiz fotoğraflar çekinebileceksiniz.

Hadrian Kapısı: Üçkapılar olarak da anılan tarihi kapı, Antalya içerisinde şehri saran suru simgeleyen anıtsal bir kapı. Milattan sonra 130 yılında Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yapılmış olup, şehrin en önemli simgeleri arasında yer alıyor.

Konyaaltı Plajı: Antalya'nın en önemli plajları arasında yer alan Konyaaltı, sizlere eşsiz bir deniz deneyimi yaşatacak. Akdeniz sahilinde bulunan plaj, yaklaşık 7 km uzunluğunda. Ücretli ve ücretsiz bölümler yer alan plajda, insiyatifinize göre şemsiye ve şezlong hizmeti de alabilirsiniz.

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı: Şelale, Isparta karayolunun 25. kilometresinde yer alıyor. Yaklaşık 18 metre yükseklikten dökülüyor. İçerisinde 7 adet küçük gölet bulunan Kurşunlu tabiat parkında siz de keyifli vakit geçirebileceksiniz. İçerisinde piknik alanı, seyir terası ve restoran bulunuyor.

Antalya Aquarium: Antalya içerisinde bulunan akvaryum ve kar dünyasıdır. İçerisinde bulunan binlerce balık türü ile size su altı deneyimini yaşatıyor.

Köprülü Kanyon Milli Parkı: Isparta'dan başlayarak Antalya'ya kadar dökülen Köprüçay'ın vadisi. Bu bölge içerisinde rafting yapılması da mümkün. Bu sayede spor kanadı da gelişmiş ve etkinlikler düzenliyor. Günde ortalama yedi bin kişi ziyaret ediyor.

Tünektepe Telefirik Tesisleri: Yamaç paraşütü başta olmak üzere bir çok spor aktivitesi ile görsel bir mucize sunan alan içerisinde siz de eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yamaç paraşütünün hava koşullarına uygun olarak yapıldığını hatırlatmakta fayda var. Siz de bölgeyi ziyaret ettiğinizde bütün Akdeniz'i ayaklarınızın altında göreceksiniz.

Antalya Hayvanat Bahçesi: İçerisinde bulunan piknik bahçesiyle en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Hayvanların ve insanların rahatça gezebildikleri bir alana inşa edilen hayvanat bahçesini her yıl binlerce turist ziyaret ediyor. Yöre halkı da bölgeyi sıklıkla ziyaret ediyor.

Antalya pansiyonları arasında tercihinizi yaparken siz de bu bölgelere en yakın olanları tercih edebileceksiniz. Neredekal üzerinden yapacağınız erken rezervasyon fırsatlarını yakalamak için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek. Böylece saniyeler içerisinde hayalinizdeki tatilin fırsatlarını yakalayabileceksiniz. Tatil fırsatlarını daha fazla bekletmeyin!

Antalya Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Antalya için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Antalya otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Antalya otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Side, Olimpos, Manavgat, Lara, Kundu, Kumluca, Korkuteli, Konyaaltı, Kemer, Kaş, Kale, Finike, Elmalı, Belek, Antalya Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.