Otelleri Göster

İnegöl Ormanları Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

İnegöl Ormanları Yakınındaki Oteller

Türkiye'nin en yeşil alanlarından biri ve aynı zamanda en huzur verici, doğayla iç içe olabileceğiniz muhteşem bir yerdir İnegöl Ormanları. Bursa sınırlarında olan İnegöl Ormanları, sessizliğin içinde gizlenmiş olsa da ziyaretçi sayısı oldukça fazladır. Bursa tatilinizde İnegöl Ormanları yakınındaki otellerin birinde konaklayarak bu muhteşem doğanın içinde kendinize bir yer ayırabilirsiniz. Her taraf ağaç, her taraf tertemiz havayla sarılmış…

Uludağ'ın eteklerinde bulunan bu benzersiz nokta her mevsim farklı renkleriyle büyüler görenleri. En çok da sonbahar mevsiminde üzerine giydiği kahverengi, sarı ve turuncuya çalan renkleriyle etkiler. Çam, meşe, köknar, kestane ve ıhlamur ağaçlarının büyüsüne ilk anda kapılacaksınız. Çevresi de keşfedilmeyi bekleyen detaylarla doludur. Aynı zamanda yaban domuzu, geyik, tilki ve ayı gibi yabani hayvanlara ev sahipliği yapar.

İnegöl'de bulunan İnegöl Ormanları sizin için çok eğleneceğiniz ve bol keyif alacağınız harika bir gezi olacak. Gezinizin ardından Bursa'daki; Ağlayan Çınar'ı, İznik Kalesi'ni, Oylat Şelalesi'ni ve Sansarak Kanyonu'nu ziyaret edebilirsiniz.