Orhangazi Otelleri

1332 yılında ilçeye adını veren Orhan Gazi tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmış tarihi bir ilçedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Orhangazi Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Orhangazi Otelleri ve Orhangazi Otel Fiyatları

1332 yılında ilçeye adını veren Orhan Gazi tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmış tarihi bir ilçedir.

Orhangazi, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın kuzeyindeki ilçesidir. 1332'de ilçeye adını veren Orhan Gazi tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılan şehir Orhan Gazi tarafından İznik'te bulunan Mevlana Alaaddin Medresesi'ne vakıf olarak bağışlamıştır. Gittikçe büyüyen ve gelişen şehir Marmara Denizi'nin güneyinde, İznik Gölü'nün de batısındadır.

Orhangazi ekonomisinin büyük bir bölümü sanayi ve tarıma dayalıdır. Bu durumun etkisiyle yıl içinde ilçeye gerek iş amacıyla gerekse de tatil için pek çok yerli ve yabancı iş adamı ve tatilci gelmektedir. Şehre gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis yer almaktadır. Orhangazi'de kent otelleri, yıldızlı oteller, tatil otelleri, termal – kaplıca oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar gibi konaklama alternatifleri sunan oteller mevcuttur.

Orhangazi otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre bir konaklama oteli bulabilirsiniz. Orhangazi'ye gelen kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu tatilde de arayanlar apart otelleri; şehir merkezinde daha lüks bir konaklama arayanlar ise yıldızlı otelleri, termal otelleri ve kent otelleri tercih etmektedir. Orhangazi otelleri genellikle Orhangazi şehir merkezinde yer almakta olup, tüm şehir içi ulaşım ağına da yakındır.

Orhangazi otelleri kategorisinde yer alan tüm oteller ve otel fiyatları Neredekal.com Orhangazi sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Orhangazi oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bursa'nın bir ilçesi olan Orhangazi, Yalova ve İznik'e geçiş yolu üzerindedir.

Orhangazi, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın kuzeyinde Marmara Denizi'nin ve Yalova'nın güneyinde, İznik Gölü'nün batısında yer alan ilçedir. Orhangazi, Bursa, İzmir, Balıkesir gibi batı Marmara'yı İstanbul ile birbirine bağlayan güzergah üzerinde olmasından dolayı da yıl içerisinde çok sık ziyaret edilmektedir.

Günübirlik bir gezi isteyenler, hafta sonu tatilini ve kısa tatillerini değerlendirmek isteyen yakın çevrede olanlar Orhangazi'yi keşfetmeye gelmektedir. Hafta sonları özellikle Bursalılar'ın ve yakın çevrede yaşayanların büyük ilgi gösterdiği Orhangazi'de birbirinden güzel restoranlar, kahvaltı mekanları ve konaklama otelleri yer almaktadır.

Orhangazi otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Orhangazi otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Orhangazi otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Orhangazi otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Orhangazi otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Orhangazi otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Orhangazi otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Orhangazi sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın