Gümbet eğlence hayatı ve popüler mekanlar.

Gümbet Restoranları

Gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir canlılığa ve hareketliliğe sahip Gümbet, Bodrum’da gece hayatının nabzını tutmaya devam ediyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Gümbet Gece Hayatı

Toplam 13 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Club Sapphire Bodrum

"Üst kattaki camlar kafama düştü"

"Tasarımı ve çalışanların güler yüzü"

8.0

Misafir yorumu

4 yorum

Pasha Club

"Kapı geç açılır"

"Kesinle tavsiye etmeyeceğim bir mekan"

2.0

Misafir yorumu

2 yorum

Angel Beach Club

"Yüksek sesle müzik"

"Hizmet güzel"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

Posh Club

"Çok harikaydı"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Club Sotano

"Güvenli mekan"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Club X Bar

"Damsız girilmiyor"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum

Tex Mex Beach Club

"Gümbet'te denize girilebilecek tek yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Gümbet Restoranları

Gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir canlılığa ve hareketliliğe sahip Gümbet, Bodrum'da gece hayatının nabzını tutmaya devam ediyor.
Bodrum'da gece ve eğlence hayatı denilince gösterilen ilk adres Gümbet'tir. Havanın karaması ve tatilcilerin akşam hazırlığının başlamasıyla en iyi restoranlarda, en iyi akşam yemekleri yenilir. Sonra sırada biraz kafa dağıtmak biraz eğlenmek varsa istikamet Gümbet Barlar Sokağı.

Gümbet eğlence hayatında her zevke ve her eğlence anlayışına göre bir mekanın bulunduğu barlar sokağında eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Gümbet merkezinden barlar sokağına doğru çıkan yokuştan ilerledikçe müzik sesleri yükselmeye başlar ve sizi kendine doğru soluksuz bir eğlencenin içine çeker. Sokağa girer girmez tam köşede bütün heybetiyle sokağın en ünlü mekanı Posh Club sizi ilk karşılayan olur. Sonrasında sokak boyunca, canlı müzik yapanlar, dans gecesi düzenleyenler, rock müzikte eğlenenler, soft müzik eşliğinde içeceklerini yudumlayanlar ve kendi şarkılarını söyleyenler...

İşte gece hayatının Bodrum'da nabzını tutan Gümbet Barlar Sokağı bütün eğlence mekanları ile konuklarına tadına doyulmaz eğlence dolu geceler yaşatmak için tüm yaz sezonu boyunca kapılarını tatilcilere açıyor.

Gümbet gece hayatı ve eğlencenin içine dalmak için sakın geç kalmayın. Gümbet gecelerinde mekanlar zaman zaman özel eğlence programları, konserler ve konsept gece eğlenceleri de düzenliyor. Biletle ve rezervasyonla alımların yapıldığı bu organizasyonlara da katılabilirsiniz.

Yaz aylarında sabahın ilk ışıklarına kadar açık olan mekanlarda, istediğiniz tarzda bir eğlence mekanına gidip tatilin ve gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer Bodrum Merkez'de ya a başka bir lokasyonda kalıyorsanız yürüyerek ya da taksi ile konaklama yaptığınız yere kolayca geri dönebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın