Mavi Bar

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Fast food + 2
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Mavi Bar Hakkında

Bodrum’da daha 1983 yılında, Bodrum daha bu kadar kalabalık değilken açılmış bir mekan Mavi Bar. Bugün hemen tüm Türkiye’nin tanıdığı ancak henüz onlar da o günlerde çok tanınmıyorken Mavi Bar’da müzik yapanlardan; Yeni Türkü, Grup Gündoğarken, Fikret Kızılok, Erkan Oğur, Doğan Canku bazıları... Konuklarıyla dost olan, onları isimleriyle tanıyan ve kendileri de müşterileri tarafından tanınan başarılı işletmeciler tarafından işletildi ve işletiliyor Mavi Bar. Zaten bu sebeple müdavimi olan bir dünya müşterileri ya da misafirleri var. Begonvillerle süslü, eski bir Bodrum evinden bara dönüşmüş mekanda Bodrum’un eski günlerini ve tadını bulacaksınız.

Yorum / Değerlendirme

4/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Mavi Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
04.09.2014
Misafir
Gitmeye değer bir yer
Davetlileriyle güzel bir arkadaşlık kuran işletmecisi ve sıcakkanlı çalışanlarıyla gitmeye değer bir yer.
5/5 Mükemmel
27.01.2011
Misafir
Zemin kat daha iyi
Bodrum'un bir ucunda bulunan Mavi, hoş ve salaş tarzı ile eski Bodrumluların gözdesi. Gittiğinizde Levent Yüksel ile karşılaşabilir, hatta birlikte şarkılar söyleyebilirsiniz. Ancak 2 katlı mekanın, zemin katında bulunmak çok daha iyi bence. Terasta o kadar çok eğlenilmiyor.
3/5 Çok İyi
27.01.2011
Misafir
Müzik güzel ama kokteyller değil
Bodrum'daki en fazla bilinen yerlerden biridir herhalde Mavi, çok küçük bir yer olmasına rağmen. Görüntü itibariyle mütevazi bir yer, çok konforlu olmayan sandalye - tabureler ve sıkışık bir alan. Fakat müzikle ilgili olumsuz bir şey söylemek zor. Devamlı canlı performans var ve çalan gruplar da kaliteli gruplar. Benim şahsen beğenmediğim şey ise içkileri oldu, normalin üstünde bir fiyata satmalarına rağmen içtiğim en kötü mojitolardan birini içtim, hatta arkadaşıma tatması için verdiğimde o benden çok sinirlenip geri göndertti. Özet olarak bence eğer gidiyorsanız basit şeyler için, vodka enerji, bira gibi, kokteyllere hiç girmeyin.