Club Catamaran

₺ ₺ ₺
₺ ₺
+ 7 Fotoğraf
2.4/5
Ortalama
17 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Club Catamaran Hakkında

Catamaran 1500 kişi kapasiteli,yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.Büyüklük ve concept olarak dünyada bir benzeri daha yoktur. Catamaran teknesi+özel iskelesi,sahili ve sahildeki klüpbinaları ile birlikte toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir . En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet(Ahtapot Bar,Sandal Bar,İstiridye Bar ve VIP Bar)tekne üzerinde,bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir. Deniz üzerinde,camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilmek imkanı sağlamaktadır. Catamaran’da konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil,her gece, kendine özgü,başka hiçbir yerde olmayan canlı Showlar da sunmaktadır. Catamaran’ın gemi tayfası,servis,güvenlik,teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir.Catamaran her gün sadece merak giderme,görme amaçlı olarak(Müze gibi) yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bodrum’a gelen TV,sinema,tiyatro,magazin,müzik ve sosyete dünyasındaki ünlülerin de uğrak yeridir

Yorum / Değerlendirme

2.4/5
Ortalama
17 değerlendirme
Club Catamaran
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
05.09.2017
osman karaman
Geri dönüş diye bir şey yok
Geri dönüş diye bir şey yok otel müşterisi diye kendi tanıdıklarını alıyorlar ve sen rezil oluyorsun.
1/5 Kötü
15.07.2017
Hakan gümüş
Müzikleri çok eski, ortam kötü
İçerde terlikli, kusan, halay çeken, 8-9 kişinin bir standta toplandığı, ses tesisatının berbat olduğu, dj performanslarının vasatın altında ve 15 sene önceki müziklerin çalındığı, bardaki bazı barmenlerin bir artist olduğu ve girişte verilen içki fişiyle içerideki her bardan içeceğini alamadığın, mekandan ayrılmak için mülteci teknelerine biniyormuşçasına bir harala gürele bir hengamenin yaşandığı ,sakın gitmeyin denilebilinecek bir deniz macerası.
1/5 Kötü
15.08.2014
Misafir
Gitmeyin bence
Masalara oturmak 600 TL ile 1000 TL’den başlayan fiyat çekilen bir mekan. Eğer tur şirketlerinden ya da yerel turlardan bilet aldıysanız (80 ila 100 TL arası) sadece kalitesiz bir içki alıp teknenin en ön ve sağ tarafına gönderiliyorsunuz. anlayacağınız, konsept ve düşünce güzel fakat işletmecilerin güvenliği sağlamakla yükümlü korumaları iyi eğitmeleri ve halkla ilişki yöntemlerini çok iyi öğretmeleri gerekiyor.
1/5 Kötü
15.08.2014
onur çiçek
Gitmeyin bence
Masalara oturmak altı yüz TL ile bin TL’den başlayan fiyat çekilen bir mekan. Eğer tur şirketlerinden ya da yerel turlardan bilet aldıysanız (seksen ila yüz TL arası) sadece kalitesiz bir içki alıp teknenin en ön ve sağ tarafına gönderiliyorsunuz. anlayacağınız, konsept ve düşünce güzel fakat işletmecilerin güvenliği sağlamakla yükümlü korumaları iyi eğitmeleri ve halkla ilişki yöntemlerini çok iyi öğretmeleri gerekiyor.
1/5 Kötü
27.06.2014
anil
Dönüş botunu çok bekliyorsunuz
Dönüş botunu 1 saat bekledik.
Daha fazla yorum gör