Club Catamaran

  • Muğla / Bodrum
  • Dr. Alimbey Caddesi 1025 Sokak No:44

Club Catamaran

Catamaran 1500 kişi kapasiteli,yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.Büyüklük ve concept olarak dünyada bir benzeri daha yoktur.

Catamaran teknesi+özel iskelesi,sahili ve sahildeki klüpbinaları ile birlikte toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir .
En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet(Ahtapot Bar,Sandal Bar,İstiridye Bar ve VIP Bar)tekne üzerinde,bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir.

Deniz üzerinde,camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilmek imkanı sağlamaktadır. Catamaran’da konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil,her gece, kendine özgü,başka hiçbir yerde olmayan canlı Showlar da sunmaktadır.

Catamaran’ın gemi tayfası,servis,güvenlik,teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir.Catamaran her gün sadece merak giderme,görme amaçlı olarak(Müze gibi) yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bodrum'a gelen TV,sinema,tiyatro,magazin,müzik ve sosyete dünyasındaki ünlülerin de uğrak yeridir

15 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
15
Geri dönüş diye bir şey yok
10

-

Geri dönüş diye bir şey yok otel müşterisi diye kendi tanıdıklarını alıyorlar ve sen rezil oluyorsun.

15
Müzikleri çok eski, ortam kötü
2

-

İçerde terlikli, kusan, halay çeken, 8-9 kişinin bir standta toplandığı, ses tesisatının berbat olduğu, dj performanslarının vasatın altında ve 15 sene önceki müziklerin çalındığı, bardaki bazı barmenlerin bir artist olduğu ve girişte verilen içki fişiyle içerideki her bardan içeceğini alamadığın, mekandan ayrılmak için mülteci teknelerine biniyormuşçasına bir harala gürele bir hengamenin yaşandığı ,sakın gitmeyin d.. Devamını Göster

15
Gitmeyin bence
2

-

Masalara oturmak altı yüz TL ile bin TL'den başlayan fiyat çekilen bir mekan. Eğer tur şirketlerinden ya da yerel turlardan bilet aldıysanız (seksen ila yüz TL arası) sadece kalitesiz bir içki alıp teknenin en ön ve sağ tarafına gönderiliyorsunuz. anlayacağınız, konsept ve düşünce güzel fakat işletmecilerin güvenliği sağlamakla yükümlü korumaları iyi eğitmeleri ve halkla ilişki yöntemlerini çok iyi öğretmeleri gerek.. Devamını Göster

15
Dönüş botunu çok bekliyorsunuz
2

-

Dönüş botunu 1 saat bekledik.

15
İlgi alaka sıfır
2

-

Tek kelimeyle berbat! Hayatımda gittiğim en rezil club diyebilirim. İlgi alaka sıfır, bir enayi gelsin de geçirelim diye hazır olda bekliyor çalışanları. Orada çalışan kızlar dansçı değil.

15
Muhteşem
10

-

Son derece sıcak bir ortamı var. Çalışanları cana yakın ve güler yüzlüler. Bizi en iyi şekilde ağırladınız. Çok teşekkürler. Saygılarımla.

15
Catamaran aşktır, gerisi heyecandır
10

-

Bence içerisi çok güzel. Catamaran aşktır, gerisi heyecandır.

15
Tek kelimeyle rezalet
2

-

Hem paranıza yazık hem canınıza! Serdar Ortaç dört şarkı ile mekandan ayrıldı. Sanki misafirliğe gelmiş! Kalabalık bir yandan, aldığınız biletle içecek almanız imkansız. Diyelim azmettiniz, bardağın 20/1 kadar votka gerisi meyve suyu. Her şeye razıyım desen de eve dönüş tam bir rezalet. Deniz ortasında onların kuralları doğrultusunda dönüş.

15
3. sınıf disko
4

-

Güzel yanları denize açılıyor olması, manzarası. Geri kalanı kötü. DJler çakma, dansçılar para toplamaya çalışıyor. İstediğin zaman çıkamazsın. Çok gereksiz. Halikarnas ve Viktoria en iyileri yine de.

15
Kıpırdamaya yer kalmayacak şekilde
2

-

Mekana geçen sene ve 2005'te giittim. İlk gidişimde kısmen memnun kalmama rağmen ikinci sefer beğenmedim. Club Catamaran'ı kıpırdamaya yer kalmayacak şekilde doldurdular. Dans etmek zaten imkansızdı. Geri dönmek istediğimizde dönüş botu sırasındaki kuyrukta kavga çıktı. Herkesi sabah 5'e kadar esir ettiler ve tüm bu sorunlar karşısında herhangi bir sorumlu bulmak mümkün değildi. Paranızla rezil olmayın.

15
Rahatsızlıktan dilediğimce eğlenemedim
4

-

İnsanın başına ne gelirse meraktan gelir ya Club Catamaran'ın ününü çok duyduk diye eğlenmeye gidelim istedik. 1.si Bodrum'daki diğer gece klüplerinin aksine içeriye damsız da alındığı ve içeride neredeyse çırılçıplak dansçı kızların ve üstsüz djlerin olduğunu bilen erkekler tarafından favori mekan. Bu nedenle kapıda uzayıp giden ve bir türlü bitmek bilmeyen kuyrukta hepi topu ancak 10 kıza rastlayabilirsiniz, kalan.. Devamını Göster

15
Bodrum'da gördüğümüz en batak yer
2

-

Bence kalite anlayışının yerlere düştüğü rezalet bir yer, Türk aile yapısına çok çok aykırı, sadece erkekler alınmalı bence oraya, tam bır batakhane, paramızla rezil olduk.

15
Sadece denizde olmak güzel
4

-

Katamaran ilk açıldığı yıllarda oldukça ünlüydü. Ancak artık eski havasını kaybetti. Karşıda duran Karaada'ya doğru süzülmesi ve altı cam olan teknede olmak keyifli belki ama istediğiniz zaman dönememek biraz sorun oluyor.

15
Dansçı Seçimleri?!?!
4

-

Ben şahsen pek fazla sevmedim. Aslında ara sıra dünyaca ünlü DJ'ler geliyor, Tiesto, Vendetta vs. Hatta bir teknede oluşunuz, teknenin denizde dolaşması da konsept olarak çekici fakat dansçıların transeksüel ve gaylerden oluşması bana çok itici geldi. Hatta acaba insanlar bunun için mi geliyor diye bile düşündüm. Zaten en son gittiğimde 30 dakika kalıp geri döndüm.

15
Bodrumun eğlence merkezi.
10

-

Bodrum Barlar Sokağı'nın girişinde, girişi ücretli, girişte aldığınız biletle bir yerli içki içebildiğiniz, gece 1'den sonra denize açılan, dansçı kızları ile eğlencenin tavan yaptığı mekandır.