Çatalzeytin Görülecek Yerler

Kastamonu'nun sahil ilçelerinden olan Çatalzeytin, özellikle yaz aylarında pek çok gezgin tarafından ziyaret ediliyor.Çatalzeytin Görülecek Yerler - Çatalzeytin En İyi 10 Yapılacak Şey

Kastamonu'nun sahil ilçelerinden olan Çatalzeytin, özellikle yaz aylarında pek çok gezgin tarafından ziyaret ediliyor.
Çatalzeytin, Batı Karadeniz'de yer alan şirin bir sahil ilçesi. Kastamonu'nun ilçesi olan Çatalzeytin, özellikle yaz aylarında pek çok gezgin tarafından ziyaret ediliyor. Sizin de yolunuz Çatalzeytin'e düştüyse, bu güzel ilçede yapılacak şeylere göz atmanızı öneriyoruz.

Çatalzeytin'de yapılacak şeylerin başında tertemiz denizin ve sahillerin keyfini çıkarmak geliyor. Eğer yaz aylarında Çatalzeytin'de bulunuyorsanız Karadeniz'in serin sularında bol bol yüzebilir, Çatalzeytin plajlarında güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal güzellikler ile çevrili olan Kastamonu Çatalzeytin'de yapılacak şeylerden biri de tabiatın güzelliklerini keşfe çıkmak. Baktığınız her yerde yemyeşil ormanları göreceğiniz Çatalzeytin'de huzur dolu yürüyüşlere çıkabilir, dilerseniz sahil şeridinde dilerseniz ormanda yürüyebilirsiniz.

İlçe merkezinde bulunan çarşıyı gezebilir, hediyelik eşya satan dükkanlardan kendinize ve sevdiklerinize hediye alabilir, çarşıda ve sahilde bulunan cafelerde, restoranlarda keyifli bir kahe ya da yemek molası verebilirsiniz.

Yeterli vaktiniz varsa Çatalzeytin'e yakın konumda olan, Kastamonu'nun bir diğer sahil ilçesin olan Abana'ya gidebilir, pek çok doğa güzelliği sunan bu ilçeyi de gezebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın