Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Cide Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Cide Otelleri

Cide için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Cide Otelleri - En Uygun Cide Otel Fiyatları

Yemyeşil ormanlarla kaplı vadileri, bakir koyları, masmavi denizi, vadilerden denize kavuşmak için coşkuyla akan dereleri ve sıcakkanlı insanları ile cennetten bir köşedir Cide...
Cide, Karadeniz'in en güzel kentlerinden olan Kastamonu'da yer alır. Kastamonu şehir merkezine yaklaşık 150 km uzaklıkta bulunan Kastamonu Cide, özellikle yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen yerlerden biridir.

Muhteşem güzellikteki eşsiz doğası, oksijen deposu tertemiz havası, masmavi denizi, bozulmamış sahilleri ve koyları, vadileri, yamaçları, akarsuları ile Kastamonu Cide, Karadeniz bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Kastamonu Cide, her geçen yıl daha fazla tatilcinin ziyaret ettiği bir ilçedir. Bu nedenle Cide'de oteller ve konaklama tesisleri olanakları da gün geçtikçe artmakta ve tatilcilerin beklentilerini karşılamaktadır. Kastamonu Cide'de rahatlıkla konaklayabileceğiniz oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Kastamonu Cide otelleri konum olarak hem ilçe merkezine hem de sahile yakındır. Cide otellerinde konakladığınızda Cide'nin doğal güzellikleri ile iç içe olurken aynı zamanda ilçe merkezindeki alış veriş noktalarına, restoranlara da yakın olacaksınız.

Eğer doğanın yanı başında, huzur dolu bir tatil yapmak istiyorsanız Kastamonu Cide otelleri sizin için doğru adres. Yemyeşil yamaçlarda veya denize yakın konumda yer alan Kastamonu Cide otelleri ihtiyacınız olan sessizliği ve doğallığı size sunacak.

İster aileniz ve sevdiklerinizle, ister yalnız, rahatlıkla konaklayabileceğiniz Cide otelleri ve pansiyonları keyifli bir tatili uygun fiyata sunmaktadır.

Cide otellerinin en yoğun zamanı yaz aylarında yaşanmaktadır. Bu nedenle yaz sezonunda Kastamonu Cide'de konaklamak isterseniz ön rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Tüm yılın yorgunluğunu geride bırakacağınız, huzur ve keyif dolu bir tatil için Cide otelleri sizleri Kastamonu'da bekliyor...

Cide Hakkında
Sarı yazması ile ünlü Cide ilçesi, Kastamonu'ya bağlı olup Karadeniz kıyısında yer alır. Misafirperver Anadolu kültürünün en güzel örneklerinden biridir.
Kastamonu Cide'ye giderken, bakir kalmış sahilleri karşılar sizi önce yollarında. Yemyeşil vadilerinden gelip köylerin ortasından geçerek sakin bir kumsalda denize kavuşan dereler, Kastamonu Cide'de sık karşılaşılan manzaralardan biridir.

Uzun bir kumsala sahip olan, Kastamonu Cide'nin 11 kilometrelik sahil şeridinde birçok koy, yerel halk tarafından Batı Karadeniz'in en çok tercih edilen denizlerinden biridir. Şehrin doğusundaki Ayfos ve Saraltı koyları ise, yörenin denize girilebilecek en güzel koyları.

1868 yılından bu yana ilçe olan Kastamonu Cide'nin 85 köyü bulunmaktadır ve ilçe merkezi, Kastamonu'ya 148 kilometre uzaklıkta bulunur. Yaz mevsiminde serin bir havaya sahip olan Kastamonu Cide'de kış ayları da ılık geçer. Karadeniz ikliminin hakim olduğu bu yörede yağışlı bir iklimin hakim olduğunu söylemek mümkündür.

Kastamonu Cide, kültürel değerler açısından da oldukça göz alıcı bir konumdadır. Kadınların yerel kıyafetleri, eski köy evleri Cide için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kastamonu Cide'de tatilinizi yapmak isterseniz; yaz aylarında deniz turizmi; yılın geri kalan dönemlerinde ise kültür ve doğa turizmi için tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Cide'de gezerken içinizden mavi sulara atılmak geliyorsa o sese kulak verin. Nasıl olsa güneş sizi kısa sürede ısıtıverecek...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın