Cide Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Cide Otel Fiyatları

Yemyeşil ormanlarla kaplı vadileri, bakir koyları, masmavi denizi, vadilerden denize kavuşmak için coşkuyla akan dereleri ve sıcakkanlı insanları ile cennetten bir köşedir Cide...

Muhteşem güzellikteki eşsiz doğası, oksijen deposu tertemiz havası, masmavi denizi, bozulmamış sahilleri ve koyları, vadileri, yamaçları, akarsuları ile Kastamonu Cide, Karadeniz bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Kastamonu Cide, her geçen yıl daha fazla tatilcinin ziyaret ettiği bir ilçedir. Bu nedenle Cide'de oteller ve konaklama tesisleri olanakları da gün geçtikçe artmakta ve tatilcilerin beklentilerini karşılamaktadır. Kastamonu Cide'de rahatlıkla konaklayabileceğiniz oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Kastamonu Cide otelleri konum olarak hem ilçe merkezine hem de sahile yakındır. Cide otellerinde konakladığınızda Cide'nin doğal güzellikleri ile iç içe olurken aynı zamanda ilçe merkezindeki alış veriş noktalarına, restoranlara da yakın olacaksınız.

Eğer doğanın yanı başında, huzur dolu bir tatil yapmak istiyorsanız Kastamonu Cide otelleri sizin için doğru adres. Yemyeşil yamaçlarda veya denize yakın konumda yer alan Kastamonu Cide otelleri ihtiyacınız olan sessizliği ve doğallığı size sunacak.

İster aileniz ve sevdiklerinizle, ister yalnız, rahatlıkla konaklayabileceğiniz Cide otelleri ve pansiyonları keyifli bir tatili uygun fiyata sunmaktadır.

Cide otellerinin en yoğun zamanı yaz aylarında yaşanmaktadır. Bu nedenle yaz sezonunda Kastamonu Cide'de konaklamak isterseniz ön rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Tüm yılın yorgunluğunu geride bırakacağınız, huzur ve keyif dolu bir tatil için Cide otelleri sizleri Kastamonu'da bekliyor...

Cide Otel Yorumları

9

Kerempe Feneri

Merve Güven - 27 Nisan 2018, Cuma 18:50

Hatırlatma

Görmek isteyenler için düzelteyim. Kerempe Feneri İlyasbey Köyü yakınlarındadır.