Giriş
Tarih ekleyin
Çıkış
Tarih ekleyin
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Örnek Harita Görseli
Haritayı görüntüle
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 1.500 TL
1.500 TL - 2.600 TL
2.600 TL - 4.000 TL
4.000 TL - 6.000 TL
6.000 TL +

Olanaklar

Klima

Tesis Türü

Apart Otel
Otel

Cide Otelleri

3 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kalafat Mah, Cide, Kastamonu
Cide merkezine 9.2 km uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Nasuh Mah, Cide, Kastamonu
Cide merkezine 1.3 km uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Cumhuriyet Mah, Cide, Kastamonu
Cide merkezine 810 m uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.

3 otelden 3 tanesi gösteriliyor

Cide Otelleri Hakkında

Otel Sayısı

3 tesis

Popüler Otel

Kılıç Apart Otel

Popüler Ziyaret Noktası

Loç Vadisi, Kapısuyu Plajı

Popüler Bölge

Merkezköyler

En Yakın Havalimanı

Kastamonu Havalimanı
Cide Konaklama Seçenekleri
Cide Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Mart
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Temmuz
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.
Ortalama Fiyat
0 TL
Ortalama fiyat, bölgede hizmet veren tesislerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alınarak oluşturuldu.

Cide Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi Cide otelleri hangileridir?
Karadeniz'in kıyısında kurulmuş deniz ile dağların arasına kurulmuş sıcak insanların yaşadığı küçük bir tatil kasabasıdır Cide. Güler yüzlü ve samimi servisiyle, tatilinizi eviniz kadar sıcak bir ortamda yapma imkanı veren en iyi Cide otelleri ise şüphesiz sahil şeridinde olanlardır. 13 km sahili ile Karadeniz'in en uzun kıyı şeridine sahip olan bu şirin ilçenin otelleri Cide en iyi otelleri kapsamında değerlendiriliyor. Her sabah açık büfe kahvaltı, gün boyunca mevsimin en taze balık çeşitleri ile restoranlarında en temiz ve güzel hizmeti veren Cide kasabasındaki oteller her mevsimde ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor.
Havuzlu Cide otelleri hangileridir?
Karadeniz'in şirin ilçelerinden biri olan Cide'de deniz manzaralı oteller bulunduğundan daha önce bahsetmiştik. Bölgeye gelen tatilcilerin en çok tercih ettiği oteller bunlar oluyor. Fakat tatilciler Karadeniz'in kızgın sularının yanı sıra bir de havuz seçeneklerinin olmasından memnun oluyor. Cide otelleri havuz seçeneği elbette tesis özellikleri arasında bulunuyor Cide havuzlu oteller tatilini havuzdan uzak geçirmek istemeyenler için en seçilen alternatiflerden biri. Bu havuzlar açık ve kapalı olabiliyor ve mevsimine göre hizmete sunulabiliyor. Havuzlu Cide otelleri hangileridir? sorusuna ise genellikle Liman mevkisinde denize sıfır olarak konumlanmış oteller cevabı verilebiliyor. Cide tatili öncesinde tesis özellikleri için sayfamızdan araştırma yapmanızı öneririz.
Denize en yakın Cide otelleri hangileridir?
Denize girmeye ve tatil yapmaya oldukça uygun plajları olan Cide'de denize yakın oteller yer alıyor. Yüzde yetmişi ormanlarla kaplı Karadeniz'in kıyılarındaki bu ilçede denize en yakın Cide oteller en çok tercih edilen tesiler arasında. Denize en yakın Cide otelleri genellikle Liman mevkisinde yer alıyor. 13 kilometrelik sahil bandında çeşitli özelliklere ve fiyatlara sahip konaklama olankları bulunuyor. Cide deniz manzaralı otel fiyatları bulundukları konum, yatak kapasitesi, tercih edilen konaklama biçimi, ek hizmet taleplerine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin; Cide sahili manzaralı odalar standart odalara göre biraz daha yüksek olabiliyor. Deniz gören Cide otelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Cide otelleri fiyatları ne kadardır?
Cide otelleri listesinde her tatil bütçesine uygun bir tesis mutlaka listeleniyor. Cide günlük otel fiyatları listesinde yer alan tesisler arasından tatil ve konaklamanıza en uygun Cide otelleri ve fiyatları içeren listeden tüm tesislere ulaşabilirsiniz. Cide otel fiyatları ise her otelin kendi konseptine göre konaklama fiyatlarında değişkenlik gösteriyor. Fiyatlarda göze çarpan bu değişkenliğin sebeplerinden biri de misafirlerin oda+kahvaltı ya da Cide otelleri her şey dahil konseptte bulunması olabilir. Cide apart otel fiyatları normal otellere göre biraz daha az olabiliyor. Mesela Cide sahil otelleri fiyat incelemesinde Apart Cide otelleri gecelik daha uygun olabiliyor. Cide pansiyonları ise tüm tesisler arasında en ucuz konaklamaya sahip olan tür.

Popüler Cide Otelleri