Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Daday Otelleri

Daday için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Daday Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kastamonu’nun ilçelerinden olan Daday, muhteşem peyzajı ve atlı spor çiftlikleri ile ünlü...

Kastamonu’nun gürgen ve çam ormanları ile kaplı doğasında geniş düzlüklerden, çakıl taşlarının üzerinden akan derelerden, geleneksel yaşamın sürdüğü köylerden, tarlalardan, meyve bahçelerinden at sırtında geçmek başka bir keyif...

Daday’da yıllardır atlı turizm yapan çiftlikler bulunuyor. Bu çiftlikler aynı zamanda Kastamonu Daday otelleri olarak hizmet veriyor. Kastamonu Daday otellerinde konaklama, yemek, çocuklar için atlı spor etkinlikleri yapıldığı gibi, rehber eşliğinde günübirlik atlı geziler de düzenleniyor.

Kastamonu Daday otelleri daha çok doğa ile iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Konforlu bir macera arıyorsanız Kastamonu Daday otellerinde tatil yapmanızı öneririz. Çünkü Kastamonu Daday otelinde dinlenirken, kafanızı kaldırdığınızda keşfedilmeyi bekleyen bir doğa, ancak otelinizde gezindiğinizde spa masajını da içeren bir oda görüyorsunuz.

Karadeniz’i en güzel temsil eden yörelerden biri olan Kastamonu Daday, birbirinden güzel Daday otelleri ile sizleri bekliyor...

Kayda geçen ve bilinen tarihi M.Ö. 5000 yılına kadar uzanan Daday'ın, tüm çevresinde tarih öncesi ve tarih sonrası hakimiyet kuran uygarlıkların izlerini sürmek mümkündür.

Daday, Kastamonu ilinin kuzeybatısında yer alan bir ilçe. Kastamonu Merkez'e 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Daday at çiftlikleri, atlı turizm faaliyetleri, yemyeşil huzur dolu doğası ile ön plandadır.

Daday yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Daday'a gelen turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem büyük oteller hem de küçük oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında her zevke ve bütçeye göre bir otel bulabilirsiniz. Daday otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde göl kenarında yer alan ve göl manzaraları tesisler ile eski konaklardan oluşan tesisleri, atlı atlı turizm ve doğal yaşam çiftlikleri misafirlerini ağırlamaktadır.

Daday otelleri yılın yoğun dönemini ise yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Daday otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır.

Daday otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara, tesisin büyüklüğüne ve göl kenarında olması ile farklılaşmaktadır. Daday otel fiyatları yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Yaz sezonu, sömestr tatili ve bayram haftası dönemlerinde Daday otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Daday otel fiyatları üzerinde görülen bu tatil dönemlerinde yaşanan artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece tatil dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlarla tatilinizi geçirebilirsiniz.

Daday otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadaki listeden tüm Daday otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Daday oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Daday Hakkında

Kastamonu'ya bağlı olan Daday, il merkezine 34 kilometre mesafede yer alır ve nüfusu yaklaşık 10 bin dolaylarındadır.

Ekonomisi çiftçilik, ormancılık ve hayvancılığa dayanan Kastamonu Daday'da tipik karasal iklim görülmektedir. Kış mevsimi kar yağışları hâkimken, ilkbahar ve sonbaharda soğuk ve sert havalar görülür. Yaz ayları ise sıcak ve kuraktır.

Kastamonu Daday, Köroğlu dağları içerisinde bulunur ve ova görünümüne sahiptir. Çok verimli bir araziye sahip değildir. Ormanların çevrelediği Kastamonu Daday, aynı zamanda inişli çıkışlı bir araziye sahiptir. Kastamonu Daday, sosyo ekonomik bakımdan ele alındığında halkın büyük çoğunluğunun orta sınıf gelir düzeyine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Kastamonu Daday'ın eğitim ortalaması, Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Türkiye'nin ikinci büyük sanatoryumu Ballıdağ Göğüs Hastalıkları burada hizmet vermektedir.

Daday otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Umur Hotel
Umur Hotel

-

Otel odaları tertemiz

Otelde konaklama ve hizmet çok şahane. Sıfır otel ve odalarıyla personelin güler yüzlü olmasıyla çok memnun kaldık. Kastamonu'da konaklama yapacaklara tavsiyede bulunurum. Umur Hotel'e teşekkür eder, çalışmalarınıza böyle devam etmenizi temenni ederim. İyi çalışmalar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İksir Resort Town
İksir Resort Town

-

Sevdiğim tek yer

Sevdiğim tek yer Daday'da. Sanki hiç buralara ait bir yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İksir Resort Town
İksir Resort Town

-

Çok keyifli bir yer

Yemyeşil her yer. Çok keyifli bir yer. Güneş ışıl ışıl.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İksir Resort Town
İksir Resort Town

-

Çok huzurlu ve çok keyifli

Çok huzurlu ve çok keyifli bir yer. Doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Kafa dinlemek için birebir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)