Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Daday Otelleri

Daday için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Daday Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kastamonu’nun ilçelerinden olan Daday, muhteşem peyzajı ve atlı spor çiftlikleri ile ünlü...
Kastamonu’nun gürgen ve çam ormanları ile kaplı doğasında geniş düzlüklerden, çakıl taşlarının üzerinden akan derelerden, geleneksel yaşamın sürdüğü köylerden, tarlalardan, meyve bahçelerinden at sırtında geçmek başka bir keyif...

Daday’da yıllardır atlı turizm yapan çiftlikler bulunuyor. Bu çiftlikler aynı zamanda Kastamonu Daday otelleri olarak hizmet veriyor. Kastamonu Daday otellerinde konaklama, yemek, çocuklar için atlı spor etkinlikleri yapıldığı gibi, rehber eşliğinde günübirlik atlı geziler de düzenleniyor.

Kastamonu Daday otelleri daha çok doğa ile iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Konforlu bir macera arıyorsanız Kastamonu Daday otellerinde tatil yapmanızı öneririz. Çünkü Kastamonu Daday otelinde dinlenirken, kafanızı kaldırdığınızda keşfedilmeyi bekleyen bir doğa, ancak otelinizde gezindiğinizde spa masajını da içeren bir oda görüyorsunuz.

Karadeniz’i en güzel temsil eden yörelerden biri olan Kastamonu Daday, birbirinden güzel Daday otelleri ile sizleri bekliyor...

Kayda geçen ve bilinen tarihi M.Ö. 5000 yılına kadar uzanan Daday'ın, tüm çevresinde tarih öncesi ve tarih sonrası hakimiyet kuran uygarlıkların izlerini sürmek mümkündür.
Daday, Kastamonu ilinin kuzeybatısında yer alan bir ilçe. Kastamonu Merkez'e 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Daday at çiftlikleri, atlı turizm faaliyetleri, yemyeşil huzur dolu doğası ile ön plandadır.

Daday yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Daday'a gelen turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem büyük oteller hem de küçük oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında her zevke ve bütçeye göre bir otel bulabilirsiniz. Daday otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde göl kenarında yer alan ve göl manzaraları tesisler ile eski konaklardan oluşan tesisleri, atlı atlı turizm ve doğal yaşam çiftlikleri misafirlerini ağırlamaktadır.

Daday otelleri yılın yoğun dönemini ise yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Daday otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır.

Daday otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara, tesisin büyüklüğüne ve göl kenarında olması ile farklılaşmaktadır. Daday otel fiyatları yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Yaz sezonu, sömestr tatili ve bayram haftası dönemlerinde Daday otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Daday otel fiyatları üzerinde görülen bu tatil dönemlerinde yaşanan artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece tatil dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlarla tatilinizi geçirebilirsiniz.

Daday otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadaki listeden tüm Daday otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Daday oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Daday Hakkında
Kastamonu'ya bağlı olan Daday, il merkezine 34 kilometre mesafede yer alır ve nüfusu yaklaşık 10 bin dolaylarındadır.
Ekonomisi çiftçilik, ormancılık ve hayvancılığa dayanan Kastamonu Daday'da tipik karasal iklim görülmektedir. Kış mevsimi kar yağışları hâkimken, ilkbahar ve sonbaharda soğuk ve sert havalar görülür. Yaz ayları ise sıcak ve kuraktır.

Kastamonu Daday, Köroğlu dağları içerisinde bulunur ve ova görünümüne sahiptir. Çok verimli bir araziye sahip değildir. Ormanların çevrelediği Kastamonu Daday, aynı zamanda inişli çıkışlı bir araziye sahiptir. Kastamonu Daday, sosyo ekonomik bakımdan ele alındığında halkın büyük çoğunluğunun orta sınıf gelir düzeyine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Kastamonu Daday'ın eğitim ortalaması, Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Türkiye'nin ikinci büyük sanatoryumu Ballıdağ Göğüs Hastalıkları burada hizmet vermektedir.

Daday otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
5
1
0 (850) 600 58 56
İksir Resort Town
İksir Resort Town
Kelebek Mah. Köyiçi Mevkii
Daday / Kastamonu
Türkiye

-

Kahvaltı için gitmiştik ama beklentilerin çok altında bir yer. Hiç memnun kalmadık. 2 kişilik serpme kahvaltı istedik 1 kişiye dahi sunulmayacak kahvaltı geldi önümüze. Tavsiye etmiyorum hiçbir şekilde. Paranızı boşa harcamayın derim. Ailecek gittik hüsrana uğradık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 602 47 03
Umur Hotel
Umur Hotel
Merkez Mah. İnönü Cad. No:8
Daday / Kastamonu
Türkiye

-

Otelde konaklama ve hizmet çok şahane. Sıfır otel ve odalarıyla personelin güler yüzlü olmasıyla çok memnun kaldık. Kastamonu'da konaklama yapacaklara tavsiyede bulunurum. Umur Hotel'e teşekkür eder, çalışmalarınıza böyle devam etmenizi temenni ederim. İyi çalışmalar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 58 56
İksir Resort Town
İksir Resort Town
Kelebek Mah. Köyiçi Mevkii
Daday / Kastamonu
Türkiye

-

Sevdiğim tek yer Daday'da. Sanki hiç buralara ait bir yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 58 56
İksir Resort Town
İksir Resort Town
Kelebek Mah. Köyiçi Mevkii
Daday / Kastamonu
Türkiye

-

Yemyeşil her yer. Çok keyifli bir yer. Güneş ışıl ışıl.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 58 56
İksir Resort Town
İksir Resort Town
Kelebek Mah. Köyiçi Mevkii
Daday / Kastamonu
Türkiye

-

Çok huzurlu ve çok keyifli bir yer. Doğa ile baş başa kalabilirsiniz. Kafa dinlemek için birebir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)