Daday Otelleri

Kastamonu’nun ilçelerinden olan Daday, muhteşem peyzajı ve atlı spor çiftlikleri ile ünlü...Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Daday Otelleri ve Daday Otel Fiyatları

Kastamonu’nun ilçelerinden olan Daday, muhteşem peyzajı ve atlı spor çiftlikleri ile ünlü...

Kastamonu’nun gürgen ve çam ormanları ile kaplı doğasında geniş düzlüklerden, çakıl taşlarının üzerinden akan derelerden, geleneksel yaşamın sürdüğü köylerden, tarlalardan, meyve bahçelerinden at sırtında geçmek başka bir keyif...

Daday’da yıllardır atlı turizm yapan çiftlikler bulunuyor. Bu çiftlikler aynı zamanda Kastamonu Daday otelleri olarak hizmet veriyor. Kastamonu Daday otellerinde konaklama, yemek, çocuklar için atlı spor etkinlikleri yapıldığı gibi, rehber eşliğinde günübirlik atlı geziler de düzenleniyor.

Kastamonu Daday otelleri daha çok doğa ile iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Konforlu bir macera arıyorsanız Kastamonu Daday otellerinde tatil yapmanızı öneririz. Çünkü Kastamonu Daday otelinde dinlenirken, kafanızı kaldırdığınızda keşfedilmeyi bekleyen bir doğa, ancak otelinizde gezindiğinizde spa masajını da içeren bir oda görüyorsunuz.

Karadeniz’i en güzel temsil eden yörelerden biri olan Kastamonu Daday, birbirinden güzel Daday otelleri ile sizleri bekliyor...

Kayda geçen ve bilinen tarihi M.Ö. 5000 yılına kadar uzanan Daday'ın, tüm çevresinde tarih öncesi ve tarih sonrası hakimiyet kuran uygarlıkların izlerini sürmek mümkündür.

Daday, Kastamonu ilinin kuzeybatısında yer alan bir ilçe. Kastamonu Merkez'e 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Daday at çiftlikleri, atlı turizm faaliyetleri, yemyeşil huzur dolu doğası ile ön plandadır.

Daday yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. Daday'a gelen turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri hem büyük oteller hem de küçük oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında her zevke ve bütçeye göre bir otel bulabilirsiniz. Daday otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde göl kenarında yer alan ve göl manzaraları tesisler ile eski konaklardan oluşan tesisleri, atlı atlı turizm ve doğal yaşam çiftlikleri misafirlerini ağırlamaktadır.

Daday otelleri yılın yoğun dönemini ise yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Daday otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır.

Daday otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara, tesisin büyüklüğüne ve göl kenarında olması ile farklılaşmaktadır. Daday otel fiyatları yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Yaz sezonu, sömestr tatili ve bayram haftası dönemlerinde Daday otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Daday otel fiyatları üzerinde görülen bu tatil dönemlerinde yaşanan artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece tatil dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlarla tatilinizi geçirebilirsiniz.

Daday otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadaki listeden tüm Daday otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Daday oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın