Giriş
27.01.22
Çıkış
28.01.22
Kişiler
2
0
Filtreler
Tesis Türü
Otel
Otel
Konsept/Tema
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli
İleri Yaş Dostu
Aile Dostu
Genç Dostu
Çocuk Dostu
Olanaklar
Ücretsiz Wifi
Araba Kiralama
Sigara İçme Alanı
Saç Kurutma Makinesi
Sağlık ve Güvenlik
Güvenli Turizm Sertifikası
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Çatalzeytin Otelleri - En Uygun Çatalzeytin Otel Fiyatları:

Çatalzeytin için 0 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Çatalzeytin Otelleri

Çatalzeytin Otelleri

Eski dönemlerde Anadolu kentlerinden biri olan Kastamonu, doğal güzellikleriyle ün salan Çatalzeytin ilçesine sahip. Çatalzeytin ise bu adını sahilindeki bir ağaçtan alıyor. Geçmişten günümüze kadar sahile gelen takaların bağlandığı bir zeytin ağacı bulunuyor ve ağaç çatallı bir ağaç olduğundan ilçe bu ismi alıyor. Karadeniz'in eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan ilçe sahil boyu uzandığından hem masmavi bir denize hem yemyeşil bitki örtüsüne sahip. Köklü tarihi geçmişiyle arkeolojik olarak da zengin bir bölge olan ilçede sit alanları da bulunuyor. Etkileyici doğasıyla misafirlerini adete büyüleyen ilçe her yıl yerli ve yabancı yüzlerce turiste tatilin kapılarını aralıyor. Özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan ilçede siz de doğayla iç içe, huzurlu ve dingin bir tatil yapabilirsiniz. Şehir yaşantısının hızlı temposundan uzak olan bu ilçe misafirlerine sessizliği vaat ediyor. Sizde ilçede uzun tatil planları yapabilir veya ilçeye bir hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün sizlere eşlik edeceği ilçede unutulmaz bir tatile hazır olabilirsiniz.Tatil rotanızı Çatalzeytin'e çevirdiğinizde karşınıza hem kaliteli hem de konforlu konaklama tesisleri çıkıyor. Çatalzeytin otelleri bünyesinde pek çok alternatifi taşıyor. Her zevke, her gereksinime ve her bütçeye hitap edebilen oteller farklı bir çok özelliği misafirlerle buluşturuyor. Çatalzeytin, butik ve küçük otelleriyle misafirlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Çok sayıda cazip olanaklarıyla oteller siz değerli misafirlerini bekliyor.

Çatalzeytin Konaklama

Çatalzeytin Konaklama

Adını bir gerçeklikten alan ve tarihi geçmişe tanıklık eden Çatalzeytin, misafirlerine doğayla baş başa olabilecekleri bir tatili vadediyor. Karadeniz sahili boyunca uzanan ilçe berrak bir denize ve tertemiz plajlara ev sahipliği yapıyor. Özellikle son dönemlerde tatilcilerin uğrak noktası haline gelen ilçe her yıl yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamayı başarıyor. Siz de tatil için tercihinizi Çatalzeytin'den yana kullanabilir, unutulmayacak bir tatile imza atabilirsiniz.Yeşille mavinin buluştuğu bu ilçede uzun uzadıya bir tatil yapabilir veya ilçeye kısa ama bir o kadar renkli hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. Gün içerisinde teknelerle denize açılabilir, keşfedilmeyi bekleyen koyları ziyaret edebilirsiniz. Kültür turizmine de olanak sağlayan ilçe her tatil anlayışına hitap edebilmeyi başarıyor. Siz de ilçede deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarırken aynı zamanda ilçenin belli noktalarına geziler düzenleyebilir, buralarda tarihin izlerini sürebilirsiniz. Etkileyici doğasıyla misafirlerini büyüleyen Çatalzeytin'de çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebilir, huzurlu bir doğa yürüyüşü de yapabilirsiniz. Rotanızı Çatalzeytin'e çevirmeniz halinde karşınızda çeşitli konaklama tesislerini bulabilirsiniz. Çatalzeytin konaklama açısından sizlere pek çok alternatif sunuyor. Siz de otellerin içerisinden zevkleriniz, bütçeniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda bir tercih yapabilir, kaliteli ve konforlu tatilin anahtarını elinizde bulundurabilirsiniz. Çatalzeytin'de küçük ve butik oteller dikkat çekmeyi başarıyor. Ev konseptiyle beğenileri toplayan butik otellerde evinizin sıcaklığını bulabilirsiniz. Ekonomik olması yönüyle de tercih sırasında üstlerde yer alan butik otellerde gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımları ve materyalleri bulabilirsiniz. Üstelik butik oteller sizlere aile veya arkadaş çevrenizle birlikte kalabalık konaklayabilme imkanı tanıyor.

Çatalzeytin Otel Fiyatları

Çatalzeytin Otel Fiyatları

Doğal güzelliklerle tarihin iç içe geçtiği Çatalzeytin'e isterseniz hava yoluyla kısa sürede isterseniz de kara yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava yolunu tercih ettiğinizde öncelikle ilçeye 116 kilometreyle en yakın konumda yer alan Kastamonu Uzunyazı Havaalanı'nı kullanmanız, buradan ilçeye araçla geçmeniz gerekiyor. Kara yolunu tercih ettiğinizde ise keyifli bir seyahat sizleri bekliyor. Çatalzeytin'e geldiğinizde sizleri konaklama tesisleri karşılıyor. Pek çok alternatifi bünyesinde barındıran Çatalzeytin, çeşitli özellikleri misafirlerle buluşturuyor. Çatalzeytin otel fiyatları ise bazı etmenlere göre değişiklik gösterebiliyor. Otellerde fiyat aralığını belirleyen etmenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Eğer ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız butik ve küçük otelleri tercih edebilirsiniz. Butik ve küçük oteller, bünyesinde barındırmış olduğu kahvaltı, her şey dahil donanımlarına göre fiyat farklılığı gösterebiliyor.
  • Otellerin konumlandıkları alan fiyatta önemli bir rol oynuyor. Cazibe merkezlerine ve denize yakın mesafede yer alan otelleri misafirlere farklı fiyatlar sunabiliyor.
  • Tatil için her dönem tercih edebileceğiniz Çatalzeytin'de tatil için geldiniz dönem fiyat açısından ön plana çıkıyor. Otellerin yaz tatillerinde, kış aylarında ve resmi tatillerde farklı fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
  • Siz hem otellerin ekonomik fırsatlarından yararlanmak hem de tatil planınızı dönem öncesinden çizmek istiyorsanız otelleri erken rezervasyon avantajlarına göz atabilir, dönem içerisinde oluşabilecek problemleri bu şekilde önleyebilirsiniz.

Çatalzeytin Gezilecek Yerler

Çatalzeytin Gezilecek Yerler

Çatalzeytin masmavi deniziyle ve yemyeşil bitki örtüsüyle sizlere bir seyir zevki sunuyor. Siz de burada doğa harikalarına tanıklık edebilir tarihi mekanlarında tarihin izlerini sürebilirsiniz. İlçede konaklama için en iyi Çatalzeytin otelleri de bulunuyor. Otellerin arasından zevkleriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda bir seçim yapabilir, gün içerisinde pek çok noktaya geziler düzenleyebilirsiniz.Çatalzeytin'de gezebileceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktiviteler şu şekilde sıralanabilir:

  • Ilgaz Dağı'ndan sonra Anadolu'daki en büyük dağlardan biri olan Yaralıgöz Dağı'na çıkabilir, Yaralıgöz Mesire Yeri'nde sevdiklerinizle birlikte piknik yapabilirsiniz. Sizlere keyifli bir ortam sunan mesire yerinde gerekli altyapı da bulunuyor. Burada doğa yürüyüşleri yapabilir ve hatta şehrin ünlü Kuyu Kebabı'nı tadabilirsiniz.
  • Osmanlı eserlerinden biri olan Ginolu-Kinolis Kalesi'ne gidebilirsiniz. Kalenin yaklaşık 130 metre boya ve 39 metre genişliğe sahip olduğu tahmin ediliyor.
  • Çatalzeytin'de keşfedilmeye hazır pek çok koy bulunuyor. Koylara tekneler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sizde Çatalzeytin'de tarihin tozlu sayfalarında gezinebilir, tabiat harikalarına tanıklık edebilirsiniz. Kaliteli ve konforlu otelleri de bünyesinde barındıran Çatalzeytin, keşfedilmeye hazır tüm güzellikleriyle sizlere kucak açıyor.

Çatalzeytin Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çatalzeytin bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çatalzeytin bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çatalzeytin Otelleri - Çatalzeytin Konaklama Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çatalzeytin Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çatalzeytin Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çatalzeytin Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çatalzeytin Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.