Çatalzeytin Otelleri

Eski bir Anadolu kenti olan Kastamonu’nun Karadeniz sahilinde yer alan Çatalzeytin, il merkezine 100 kilometre mesafede bulunur.Çatalzeytin Otelleri ve Çatalzeytin Otel Fiyatları

Eski bir Anadolu kenti olan Kastamonu'nun Karadeniz sahilinde yer alan Çatalzeytin, il merkezine 100 kilometre mesafede bulunur.

İsmini sahilinde takaların bağlandığı çatallı bir zeytin ağacından alan bu Karadeniz kasabası, 1954 yılında belediye olmuştur. Ankara'ya 350 kilometre mesafede yer alan Çatalzeytin, Karadeniz'in yeşili ve mavisinin en güzel buluştuğu yerlerden biridir.

Toplamda 41 köyü bulunan Kastamonu Çatalzeytin, arkeolojik açıdan da oldukça zengin olup, doğal güzellikleri ile geniş Sit alanlarına sahiptir.

Kastamonu Çatalzeytin sahillerinde tekne turizmi, için uygun koylar bulunmaktadır. Etkileyici bir doğaya sahip olan Çatalzeytin'de az sayıda Kastamonu Çatalzeytin oteli hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında artan ziyaretçi sayısı, sonbahar ve kış aylarında azalma gösterir.

Çatalzeytin otelleri daha çok küçük ve butik tesisler olup, aile işletmesi ile yönetilmektedir. Bu sayede daha içten ve samimi bir konaklama ile karşılaşabilirsiniz. Karadeniz'in güzel misafirperverliğini görebileceğiniz Kastamonu Çatalzeytin otellerinde keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz...

Kastamonu'nun sahil kıyısında konuşlanmış olan Çatalzeytin, şehrin turizmini hareketlendiren noktalardan biridir.

Çatalzeytin, Kastamonu il merkezine yaklaşık 100 kilometrelik bir mesafeye sahiptir. Abana gibi sahil kıyında olmasından dolayı, yıl içerisinde birçok turiste ev sahipliği yapar. Çatalzeytin hem tarihiyle hem de doğasıyla zengin bir bölgedir. Çok fazla ziyaret edilmesinden dolayı Çatalzeytin otellerinin sayısı şehirdeki diğer bölgelere göre biraz daha fazladır.

Çatalzeytin'de genellikle butik ve küçük oteller bulunuyor. Çatalzeytin otel fiyatlarına bakıldığında ise her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Oteller verdikleri hizmetlere göre farklı fiyatlara sahiptir.

Çatalzeytin otel fiyatları geçen yıllara göre 2017 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Sadece sezon ve sezon dışında Çatalzeytin otel fiyatlarında değişiklik görülür. Fakat bu fiyatlar arasında da çok fazla fark yoktur. Genel olarak ele alacak olursak, Çatalzeytin otel fiyatları arasında 60 TL'ye de 200 TL'ye de konaklayabileceğiniz tesisler vardır.

Çatalzeytin otel fiyatları seçeceğiniz oda kahvaltı ve her şey dahil hizmetlerde de değişiklik gösterir. Verilen fiyatlara oda kahvaltı dahilken, her şey dahil bir konaklama da fiyatlar artar.

Çatalzeytin otel fiyatları sayfamızı inceleyerek otellerin hizmetleri, konumları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın