Çatalzeytin Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Çatalzeytin Hakkında

Çatalzeytin, Kastamonu iline bağlı, Kastamonu'ya 103 km. mesafede Karadeniz kıyısında bir ilçedir.

İlçenin önemi son yıllarda artan turizm geliridir.

Her yıl ilçeye gelen tatilci sayısında artış yaşanmaktadır. Yazın ortasında dahi hava sıcaklığının bunaltmadığı, doğanın her türlü cömertliğini sergilediği bir yerdir Çatalzeytin.

Abana ile Karadeniz kıyısında komşu olan Kastamonu Çatalzeytin, Abana ilçesi ile birlikte batı Karadeniz'in gözde tatil şehirleri arasına girmiştir.

Kastamonu Çatalzeytin, Kastamonu ile komşu il Sinop arasında köprü olan bir ilçe konumundadır.

Kastamonu Çatalzeytin otelleri hakkında bilgi almak için Çatalzeytin otelleri sayfasını incelemenizde fayda var.

Kastamonu, Çatalzeytin Köyü'nde keyifli tatiller geçirmenizi dilerim.

Çatalzeytin Gezilecek Yerler

Çatalzeytin Otel Fiyatları

Eski bir Anadolu kenti olan Kastamonu'nun Karadeniz sahilinde yer alan Çatalzeytin, il merkezine 100 kilometre mesafede bulunur.

Toplamda 41 köyü bulunan Kastamonu Çatalzeytin, arkeolojik açıdan da oldukça zengin olup, doğal güzellikleri ile geniş Sit alanlarına sahiptir.

Kastamonu'nun sahil kıyısında konuşlanmış olan Çatalzeytin, şehrin turizmini hareketlendiren noktalardan biridir.

Kastamonu Çatalzeytin sahillerinde tekne turizmi, için uygun koylar bulunmaktadır. Etkileyici bir doğaya sahip olan Çatalzeytin'de az sayıda Kastamonu Çatalzeytin oteli hizmet vermektedir. Özellikle yaz aylarında artan ziyaretçi sayısı, sonbahar ve kış aylarında azalma gösterir.

Çatalzeytin otelleri daha çok küçük ve butik tesisler olup, aile işletmesi ile yönetilmektedir. Bu sayede daha içten ve samimi bir konaklama ile karşılaşabilirsiniz. Karadeniz'in güzel misafirperverliğini görebileceğiniz Kastamonu Çatalzeytin otellerinde keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz...

Çatalzeytin, Kastamonu il merkezine yaklaşık 100 kilometrelik bir mesafeye sahiptir. Abana gibi sahil kıyında olmasından dolayı, yıl içerisinde birçok turiste ev sahipliği yapar. Çatalzeytin hem tarihiyle hem de doğasıyla zengin bir bölgedir. Çok fazla ziyaret edilmesinden dolayı Çatalzeytin otellerinin sayısı şehirdeki diğer bölgelere göre biraz daha fazladır.

Çatalzeytin'de genellikle butik ve küçük oteller bulunuyor. Çatalzeytin otel fiyatlarına bakıldığında ise her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Oteller verdikleri hizmetlere göre farklı fiyatlara sahiptir.

Çatalzeytin otel fiyatları geçen yıllara göre 2020 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Sadece sezon ve sezon dışında Çatalzeytin otel fiyatlarında değişiklik görülür. Fakat bu fiyatlar arasında da çok fazla fark yoktur. Genel olarak ele alacak olursak, Çatalzeytin otel fiyatları arasında 60 TL'ye de 200 TL'ye de konaklayabileceğiniz tesisler vardır.

Çatalzeytin otel fiyatları seçeceğiniz oda kahvaltı ve her şey dahil hizmetlerde de değişiklik gösterir. Verilen fiyatlara oda kahvaltı dahilken, her şey dahil bir konaklama da fiyatlar artar.

Çatalzeytin otel fiyatları sayfamızı inceleyerek otellerin hizmetleri, konumları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.