Pınarbaşı Otelleri

Yemyeşil bir doğa içinde yer alan Pınarbaşı, tarihi ve doğal güzelliklere sahip, aynı zamanda turizmin de geliştiği bir Kastamonu ilçesidir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Pınarbaşı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Doğa harikası bir yer"

"Sonbaharda ayrı güzel oluyor"

9.5

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 70 43

Pınarbaşı Otelleri ve Pınarbaşı Otel Fiyatları

Yemyeşil bir doğa içinde yer alan Pınarbaşı, tarihi ve doğal güzelliklere sahip, aynı zamanda turizmin de geliştiği bir Kastamonu ilçesidir.

Kastamonu'ya 100 km uzaklıkta bulunan Pınarbaşı, şehrin en güzel ilçelerinden biridir. Pek çok doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan Pınarbaşı yemyeşil bir doğa ile iç içedir.

Pınarbaşı özellikle yaz aylarında Kastamonu ve çevre illerden pek çok ziyaretçiyi misafir etmektedir. Son yıllarda hareketlenen turizm faaliyetleri ile Pınarbaşı'nda otel ve konaklama tesisleri de açılmaya başlanmıştır.

Pınarbaşı'nda bulunan oteller doğa ile iç içe, huzurlu bir tatil yapmak isteyen tatilcileri ağırlamaktadır. Pınarbaşı'nda hala köy hayatı devam etmekte olduğundan, tatilciler bakir doğa ve bozulmamış bir çevrede konaklama yapma şansını bulabilmektedir.

Pınarbaşı otelleri muhteşem bir doğa ve huzurlu bir ortamın yanı sıra misafirlerine kaliteli ve güler yüzlü hizmeti de sunmaktadır. Konum olarak da ideal lokasyona sahip olan Pınarbaşı otellerinde hem çevre ilçelere hem de tarihi yerlere yakın olacaksınız.

Pınarbaşı otellerinde şehrin stresini ve yorgunluğunuzu atmanın yanı sıra pek çok doğa aktivitesi ve sporu da yapma şansınız var.

Kastamonu Pınarbaşı'nda bulunan oteller kalabalık aileler ve gruplar içinde oldukça ideal konaklama tesisleridir. Ekonomik bir tatil imkanı sunan Pınarbaşı otel ve pansiyonları siz doğa sever tatilcileri bekliyor...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın