Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Azdavay Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Azdavay Otelleri

Azdavay için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Azdavay Otelleri

Azdavay Otelleri

Kastamonu'nun yeşilliklerle dolu ilçesi Azdavay, özellikle doğayla başbaşa tatil yapmak isteyen turistleri cezbediyor. Azdavay otelleri, misafirlerin beklentilerini karşılayan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Küre Dağları'nın eteklerinde kurulmuş bir şehir Azdavay; ormanları, nehirleri ve rengarenk çiçekleriyle pastoral bir tabloyu andırıyor. Azdavay otelleri bu güzelliği bozan değil, uyum sağlayan mimari yapılarıyla dikkat çekiyor. Ağaçlar altında, çiçeklerle bezeli Azdavay otellerinde konaklamak, konuklar için gerçek bir keyfe dönüşüyor. Doğayla başbaşa bir tatilin maliyeti çok yüksek değil çünkü Azdavay otel fiyatları makul seviyelerde seyrediyor.

Küre Dağları Milli Parkı'na komşu olan bu ilçe; genellikle kışın kar tutkunlarını, yılın diğer mevsimlerinde de doğa yürüyüşü ve tırmanış gibi ekstrem sporlarla ilgilenen turistleri ağırlıyor. Bu yüzden Azdavay otelleri en uygun sezon kavramına biraz yabancı. Zira bu bölgeyi, her mevsim farklı tutkulara sahip misafirler ziyaret ediyor. Ancak geliş amacı ne olursa olsun, konuklar Azdavay otellerinden memnuniyetle ayrılıyor.

Bölgedeki temiz hava sayesinde güne dinç uyanan konuklar, Azdavay otellerinde sunulan köy kahvaltısıyla güne başlıyor. Eğer yaz veya bahar ayıysa, kahvaltıdan sonra keyifli bir doğa yürüyüşü yapılıyor. Kış mevsiminde ise misafirler kayak yapmaya ya da Azdavay otellerinin bahçesinde kar topu oynamaya çıkıyor. Azdavay otel fiyatlarının kimi etkinlikleri kapsayabildiğini belirtelim.

Azdavay'da keşfedilecek pek çok doğal güzellik var. Aynı şekilde konaklama seçenekleri de Azdavay turuna başlamadan önce Azdavay Gezilecek Yerler sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Azdavay otelleri en uygun gezi güzergahı konusunda size yardımcı olacaktır.

Azdavay otelleri, lezzetini tüm dünyanın bildiği Kastamonu mutfağından da örnekler sunuyor. Azdavay otelleri en uygun mevsim lezzetlerinin yanı sıra etli ekmek, banduma, simit tiridi, kuyu kebabı, Kastamonu döneri gibi klasik lezzetleri de misafirlerine sunuyor. Bu leziz yemekler Azdavay otel fiyatlarına eklenebildiği gibi ayrı olarak da ücretlendirilebiliyor.

Azdavay Otel Fiyatları

Azdavay Otelleri

Azdavay bölgesinde öyle büyük konaklama tesisleri yok. Bu nedenle Azdavay otel fiyatları çok yüksek değil. Bölgeyle uyum sağlamayı başarmış, yeşiller içinde, çoğu 3-4 odalı Azdavay otelleri hizmet kalitesiyle şaşırtıyor.

Azdavay otel fiyatlarına sunulan köy kahvaltısı genellikle dahil oluyor. Azdavay otellerinin pek çoğu, misafirlerine gün boyu sunduğu sıcak içecekler için ücret almıyor. Bu da Azdavay otel fiyatlarının uygunluğuna ek jestler olarak değerlendirilebilir.

Bölgeye ulaşım sadece karayoluyla sağlanıyor. Kendi araçları olmayan misafirler için Azdavay otellerinin pek çoğu transfer hizmeti veriyor. Ayrıca bölgede yapacağınız geziler için de günlük tur ve rehberlik gibi hizmetler de var.

Bölgenin her mevsim popüler olması, Azdavay otel fiyatlarını pek etkilemiyor. Ancak yine de özellikle ilkbaharda Azdavay otel fiyatlarında bir artış gözlemleniyor. Yılın bu zamanı, Azdavay otellerinde rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız aylar öncesinden yer bakmanızda fayda var.

Azdavay otelleri en uygun fiyatlı zamanlarını ilginç bir şekilde yaz mevsiminde yaşıyor. Yaz aylarında da Azdavay otelleri pek çok misafir ağırlıyor ancak deniz tatili yapmak isteyenler nedeniyle sayı biraz düşüyor. Hem bölge hem de Azdavay otelleri, genellikle yaz aylarında doğa tutkunları ve bu güzelliği önceden tanıma fırsatı bulanları ağırlıyor.

Tesislerde sunulan hamam, kapalı havuz, ücretli TV, şömine gibi hizmetler Azdavay otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak öne çıkıyor. Yine de Azdavay otellerinin tamamında hizmet kalitesinin çok yukarıda olduğunu bilmelisiniz. Tüm konuklar, gerçekten eve gelmiş bir misafir gibi ağırlanıyor.

Azdavay Gezilecek Yerler

Kastamonu'nun bu yeşil ilçesinde gezilecek pek çok yer var. Bölgeyi tanıyan Azdavay otelleri en uygun rehberlik hizmetini sunacaktır ancak biz de sizler için gezilecek yerler listesi hazırladık:


  • Çatak Kanyonu cam seyir terasından muhteşem manzarayı izleyin.
  • Aşıklar Köprüsü'nü görün.
  • Küre Dağları'nın yeşile boyadığı doğada yürüyüş yapın.
  • Enfes Kastamonu lezzetlerini tadın.

Azdavay Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Azdavay için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Azdavay otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Azdavay otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.