Bozcaada Yol Tarifi

Trakya üzerinden İstanbul, Tekirdağ, Gelibolu karayolu ile Eceabat veya Kilitbahir'den feribotla Çanakkale'ye ulaşıp, Çanakkale'den de Geyikli Yükyeri İskelesi üzerinden feribot ile adaya ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yenikapı'dan feribotla Bandırma'ya ulaşıp sonrasında Bandırma, Biga, Çan, Bayramiç, Ezine karayolu ile Geyikli'ye ve oradan feribotla Bozcaada'ya geçebilirsiniz.

Bunun dışında Bandırma'dan sahil güzergahını takip ederek, Biga, Çardak, Lapseki, Çanakkale üzerinden Geyikli Yükyeri İskelesi'nden Ada'ya geçebilirsiniz. (Feribot yaklaşık 30 dakikada adaya ulaşmaktadır.)

Bozcaada Feribot Saatleri hakkında tatil blogda yazılanlara buradan ulaşabilirsiniz.

  • Çanakkale Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 55 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir.
  • İzmir Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 290 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Bursa Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 310 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 20 dakika kadar sürmektedir.
  • Balıkesir Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 180 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Kocaeli Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 460 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • Ankara Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 700 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 9 saat kadar sürmektedir.
  • Antalya Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 700 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
  • İstanbul Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 550 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 10 dakika kadar sürmektedir. KaradanK
  • Adana Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 1175 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 14 saat 40 dakika kadar sürmektedir.
  • Samsun Bozcaada-Geyikli Feribot İskelesi arası yaklaşık 1070 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 13 saat 45 dakika kadar sürmektedir.
Bozcaada tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Bozcaada için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
Nereye : Bozcaada
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın