Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (5)

Bozcaada Habbele Plajı

+ 6 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Bozcaada Habbele Plajı Hakkında

Çanakkale’ye bağlı Bozcaada’nın en güzel sahillerinden bir de Habbele Plajı’dır. Ada’nın en kalabalık ve en popüler plajı olan Bozcaada Ayazma Plajı’na oranla daha sakin bir plajdır. Çok büyük bir plaj olmasa da Habbele Koyu, incecik altın sarısı bir kumsala ve berrak bir denize sahiptir. Bozcaada’yı iyi bilenlerin sıklıkla gittikleri bir plaj olan Habbele Plajı’nda şemsiyeler ve şezlonglar vardır. Şemsiye ve şezlonglardan günlük kiralama ücreti alınmaktadır. Burada yiyecek ya da içecek satışı yapan bir büfe ya da kafe yoktur. Bu sebeple kumsala gelirken yanınıza su gibi gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz yiyecek ve içeceklerinizi almanızı tavsiye ederiz. Habbele Plajı’nın girişine kadar özel araçla erişim ya da ada içerisinde toplu taşıma imkanı sunan minibüslerle erişim de mümkündür. Popülerliğini devam ettiren ve temiz havası eşliğinde serinleme fırsatını sunan Bozcaada Habbele Plajı, yaz sezonunda özellikle bilenler ve sakin bir plaj arayanların en sık tercih ettiği nokta. Böylesine sık tercih edilen bu plajda sizler de denize girmek ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız sabah erken saatlerde koya gelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü öğle saatlerine doğru plajdaki sınırlı sayıdaki şezlong ve şemsiyelerde yer bulmak biraz zor olmaktadır.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
6 değerlendirme
Bozcaada Habbele Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
25.07.2020
Meliha Pala
Gitmeyin
Habbele plajına gittik arkadaşım'la beraber. Çalışanlar son derece kaba,ve üslupları çok kötüydü. İşletmeyi yapan beyefendinin de çalışanlardan bir farkı yoktu.Kesinlik'le gitmeyin çok rezalet bir işletme.
0/5 Çok Kötü
25.07.2020
Misafir
Hizmet kötü
Hiçbir şekilde önermiyorum, çok saygılı olmayan bir işletme ve çalışanlara sahip. Hizmet çok kötü olmakla birlikte, problem çözme noktasında çok zayıf. Hatta biz gibi suçlu çıkarılma durumu yaşayarak şok yaşamanız muhtemel.
5/5 Mükemmel
21.08.2015
Ekrem Bostan
Kum 300 metre devam ediyor
Bozcaada Habbele Plajı, Bozcaada Ayazma Plajı’nı geçtikten 5 km sonra. Deniz Ayazma’ya benziyor ancak suda ilerledikçe Ayazma’da yosunlar başlıyor. Bozcaada Habbele Plajı’nda ise kum 300 metre devam ediyor. Burası daha sakin ancak çok rüzgarlı günlerde kumsalda gözlerinize kum dolabilir.
5/5 Mükemmel
21.08.2015
Ekrem Bostan
Kum 300 metre devam ediyor
Bozcaada Habbele Plajı, [mekan=bozcaada-ayazma-plaji]Bozcaada Ayazma Plajı[/mekan]’nı geçtikten 5 km sonra. Deniz Ayazma’ya benziyor ancak suda ilerledikçe Ayazma’da yosunlar başlıyor. Bozcaada Habbele Plajı’nda ise kum 300 metre devam ediyor. Burası daha sakin ancak çok rüzgarlı günlerde kumsalda gözlerinize kum dolabilir.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Misafir
Bozcaada Habbele Plajı
Bozcaada otellerinde konaklıyorsanız mutlaka burayı da ziyaret edin.
Daha fazla yorum gör