Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
BozcaadaBozcaada OtelleriBozcaada Butik OtelleriBozcaada PansiyonlarıBozcaada ApartlarıBozcaada KamplarıBozcaada Gezilecek Yerler ve Tarihi YerlerBozcaada Restoranları ve Yemek YerleriBozcaada Aktiviteleri ve Yapılacak ŞeylerBozcaada Merkez PansiyonlarıBozcaada Merkez OtelleriBozcaada Merkez Butik OtelleriBozcaada Merkez ApartlarıBozcaada Aile Dostu VillalarıLüks Bozcaada Butik OtelleriLüks Bozcaada Merkez Butik OtelleriUcuz ve Ekonomik Bozcaada Merkez OtelleriUcuz ve Ekonomik Bozcaada OtelleriHayvan Dostu Bozcaada Merkez ApartlarıBozcaada Merkez Yetişkin OtelleriBozcaada Yetişkin OtelleriHayvan Dostu Bozcaada Butik OtelleriHayvan Dostu Bozcaada Merkez Butik OtelleriHayvan Dostu Bozcaada ApartlarıHer Şey Dahil Bozcaada Merkez OtelleriHer Şey Dahil Bozcaada OtelleriYarım Pansiyon Bozcaada Merkez OtelleriYarım Pansiyon Bozcaada OtelleriHayvan Dostu Bozcaada Merkez OtelleriHayvan Dostu Bozcaada OtelleriHayvan Dostu Bozcaada PansiyonlarıHayvan Dostu Bozcaada Merkez PansiyonlarıUcuz ve Ekonomik Bozcaada Butik OtelleriUcuz ve Ekonomik Bozcaada Merkez Butik OtelleriAile Dostu Bozcaada PansiyonlarıAile Dostu Bozcaada Merkez PansiyonlarıBozcaada Denize Sıfır OtellerAile Dostu Bozcaada Butik OtelleriAile Dostu Bozcaada Merkez Butik OtelleriUltra Her Şey Dahil Bozcaada Merkez OtelleriUltra Her Şey Dahil Bozcaada OtelleriLüks Bozcaada Merkez OtelleriLüks Bozcaada OtelleriUcuz ve Ekonomik Bozcaada Merkez ApartlarıTam Pansiyon Bozcaada Merkez OtelleriUcuz ve Ekonomik Bozcaada ApartlarıTam Pansiyon Bozcaada OtelleriAile Dostu Bozcaada Merkez ApartlarıAile Dostu Bozcaada ApartlarıBozcaada Tatil KöyleriBozcaada Günlük DairelerBozcaada Bağ Evleri

Bozcaada Habbele Plajı

+ 6 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
1 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli

Bozcaada Habbele Plajı Hakkında

Çanakkale’ye bağlı Bozcaada’nın en güzel sahillerinden bir de Habbele Plajı’dır. Ada’nın en kalabalık ve en popüler plajı olan Bozcaada Ayazma Plajı’na oranla daha sakin bir plajdır. Çok büyük bir plaj olmasa da Habbele Koyu, incecik altın sarısı bir kumsala ve berrak bir denize sahiptir. Bozcaada’yı iyi bilenlerin sıklıkla gittikleri bir plaj olan Habbele Plajı’nda şemsiyeler ve şezlonglar vardır. Şemsiye ve şezlonglardan günlük kiralama ücreti alınmaktadır. Burada yiyecek ya da içecek satışı yapan bir büfe ya da kafe yoktur. Bu sebeple kumsala gelirken yanınıza su gibi gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz yiyecek ve içeceklerinizi almanızı tavsiye ederiz. Habbele Plajı’nın girişine kadar özel araçla erişim ya da ada içerisinde toplu taşıma imkanı sunan minibüslerle erişim de mümkündür. Popülerliğini devam ettiren ve temiz havası eşliğinde serinleme fırsatını sunan Bozcaada Habbele Plajı, yaz sezonunda özellikle bilenler ve sakin bir plaj arayanların en sık tercih ettiği nokta. Böylesine sık tercih edilen bu plajda sizler de denize girmek ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız sabah erken saatlerde koya gelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü öğle saatlerine doğru plajdaki sınırlı sayıdaki şezlong ve şemsiyelerde yer bulmak biraz zor olmaktadır.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
1 değerlendirme
Bozcaada Habbele Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
25.07.2020
Misafir
Hizmet kötü
Hiçbir şekilde önermiyorum, çok saygılı olmayan bir işletme ve çalışanlara sahip. Hizmet çok kötü olmakla birlikte, problem çözme noktasında çok zayıf. Hatta biz gibi suçlu çıkarılma durumu yaşayarak şok yaşamanız muhtemel.