Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bozcaada Butik Otelleri

Bozcaada için {{ (filteredHotels).length}} / 19 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bozcaada Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Bağcılık ve şarapçılık, Bozcaada için sadece ekonomik bir faaliyet olmanın ötesinde, bir yaşam biçimidir...

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı olup, Türkiye'nin 3. büyük adasıdır. Ana karaya 6 km. uzaklıktadır. Resmi nüfusu 2.543 olup, kışları 1.000 civarına düşer, yazları ise 5.000'e çıkar. Ayrıca Türkiye'nin köyü olmayan tek ilçesidir. Çanakkale'nin Geyikli beldesinden arabalı vapur yardımıyla adaya ulaşım mümkün olmaktadır.

Ada içerisinde ise seyahat dolmuş vasıtasıyla sağlanmaktadır. Dolmuşun yanı sıra bisiklet ve motor kiralanabilmektedir. Yaz aylarında her 15 dakikada bir hareket eden dolmuşlarla adanın her noktasına ulaşım mümkündür. Denize girilecek en güzel yeri, Ayazma Plajı'dır, ince kumu ve plajın uzunluğu, kesinlikle görülmeye değer yerler arasındadır. Ayazma Plajı'nın dışında Habbele Koyu'nda yer alan Mitos Plajı ve Akvaryum ayrıca tercih edilebilir.

Çanakkale Bozcaada'nın ünü, bağlarından ve şaraplık üzümlerinden gelmektedir. Bozcaada Belediyesi'nin eylül ayının ilk haftası bağ bozumunu kutlamak için düzenlediği festival, adanın geleneksel etkinliklerinden biri. Bağ bozumu, üzüm hasadına verilen isim. 2 gün süren festival, adalı şarap üreticilerinin kendi bağlarında düzenledikleri sembolik bağ bozumuyla başlıyor. Bunun için bağ işçileriyle birlikte traktörlere binilip bağlara gidiliyor. Orada üzüm toplamanın incelikleri öğrenilerek hep birlikte hasat yapılıyor. Toplanan üzümler, eski günlerde olduğu gibi eşek sırtında, at arabasıyla, traktör ve pırpırla tören alanına taşınıyor. Yerel müzisyenlerin eşlik ettiği bu yürüyüş oldukça eğlenceli geçiyor. Açılış töreninden sonra toplanan üzümler halka dağıtılıyor. Festival boyunca adalı şarap üreticileri satış mağazalarında şarap tadımı yaptırıyor.

Bozcaada Kalesi ve kasabasının eski evleri de turistik açıdan ilgi çekicidir. Adada konaklamak için en ucuz ve yaygın imkân Bozcaada butik otelleridir. Gerek Türk gerekse Rum mahallelerindeki tarihi evler, adalı aileler tarafından Bozcaada butik otelleri haline getirilmiştir. Özellikle son zamanlarda butik oteller ve pansiyonlar sayısında artış yaşanmıştır. Adada "her şey dahil" konsepti bulunmadığından, birden fazla kişi ile yapılan seyahatlerde Bozcaada butik otellerinin tercih edilmesi daha uygun olacaktır.Bozcaada butik otel fiyatları, ortalama 70 TL civarında değişmekte olup, sundukları hizmete göre 130 - 170 TL'ye kadar da çıkabilmektedir.

Bozcaada Türkiye'nin rüzgar enerjisi üretimi yapılan sayılı yerlerinden biridir. Rüzgar güllerinin bulunduğu mevki, özellikle gün batımında olağanüstü bir manzara sergilemektedir. Akşam saatlerinde çarşı içinden kalkan dolmuşlar, ada turu fırsatı sunmakta, yol boyunca sunulan enfes görüntüleri, rüzgar gülleri mevkinde gün batımı ile doruğa çıkarmaktadır.

İlçenin sosyal hayatında turizm sezonu dışında büyük bir canlılık görülmemektedir. Turizm sezonunda ise tüm iş yerlerinin açılması, yazlıkçıların ve turistlerin gelmesi, kültür ve sanat etkinliklerinin yapılmasıyla sosyal hayat oldukça canlanmaktadır. Adada çok hareketli olmasa da gece hayatı var denilebilir. Şehir merkezinde 1 tane bar müzikli eğlence sunmaktadır. Ancak adaya gitmeyi planlayan misafirlerin, gece hayatı ve hareketlilikten çok dinginlik ve istirahat beklentisi içinde olmaları gerekir.

Son yıllarda adaya dışarıdan özellikle İstanbul'dan yeni yerleşmeler olmasıyla birlikte, modern bağ evlerinin sayısında artış gözlenmektedir. Yeni yerleşenler adanın sosyal ve ticari hayatına önemli katkılar sağlamaktadırlar.

Şehir merkezinde eski mahalle ve sokaklarda klasik yapı geleneği korunmaktadır. Adanın tamamının doğal ve arkeolojik sit alanı olması, tüm yapı ve onarımların Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nca denetlenmesi nedeniyle çarpık yapılaşma görülmemektedir. Eski mimari dokusu korunmakta, restorasyonlar kendine özgü yapı tarzı dikkate alınarak yapılmaktadır.

Güzel bir ada akşamında, belki şöminenin başında ya da dışarıda yıldızların altında otururken, kendinizi huzurlu ve coşkulu hissedeceğiniz bu mekanlarla Bozcaada'nın müdavimi olabilirsiniz.

Bozcaada butik otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Oda gayet temiz

Kız arkadaşımla beraber iki gece konakladım. Oda gayet temiz, kahvaltı güzeldi. Bozcaada'nın ferah havasını çok iyi hissedebiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Temiz odalar ve ilgili personel

Güzel bir bahçesi ve aynı güzellikte bir kahvaltısı var, gayet memnun kaldım. Temiz odalar ve ilgili personel var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Lokasyon güzel

Lokasyon güzel, kahvaltı tam olarak "ada kahvaltısı", gayet güzel bir yer. İşletenler ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Konum, yapı, temizlik

Otel; konum, yapı, temizlik olarak güzel. Ancak şehir merkezine 4 km uzaklıkta. Bu uzaklık aracınız varsa dert bile değil. Fakat biz araçsız geldiğimiz halde dolmuşları ve taksileri kullanarak bu sıkıntıyı ortadan kaldırdık. 3 gün konaklama şansına sahip olduk. Kahvaltısı ve işletmenin sahiplerinin size karşı olan tutumu harikulade derece güzel ve sıcak. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Tam bir konfor

Bozcaada'nın denizinin güzelliğini aynı zamanda gerçek bir konfor içinde tatmak için en ideal yer. İstediğiniz her şeyi bulabileceğiniz muhteşem bir deniz tatili. Bozcaada'nın denizini seviyorsanız, aynı zamanda sakinlik arıyorsanız, bunu tam bir konfor içinde yaşamak istiyorsanız, adresiniz Karina Vineyard House olmalı. Oda temizliği ve genişliği açısından çok başarılı. Romantik bir seyahat için ideal. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Personel çok sıcakkanlı

Personel çok sıcakkanlı, çok yardımsever. Odalar çok temiz, kahvaltı enfes. Otelin kendisi çok tatlı, samimi, küçük bir yer. Kesinlikle şiddetle tavsiye edilir. Şehir merkezine ulaşım anlamında 10 dakika süren bu tatlış otelin bence merkezdeki kalabalığın dışında daha sakin ve huzurlu bir yerde olması çok daha güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Temizlik son derece mükemmel

İlk defa gittiğim Bozcaada'dan büyük keyif almamı 4 şey sağladı: Öncelikle Karina Vineyard House, oda ve kahvaltıdan çok memnun kaldık. Oda dekoru, banyo genişliği ve temizlik son derece mükemmel ve beklentileri karşılar nitelikte. Aynı şekilde sizinle ilgilenenler de aile bireyleri. Yani burası şirin bir aile işletmesi. Kahvaltısı zengin ve her gün taze bahçe ürünleri sofranıza koyuyorlar. İşletme sahibi Dilek Hanım'ın incir ve domates reçelini tatma imkanı yakaladık. Zeytinyağları kendi üretimleriymiş, çok güzel olduğu için satın alma imkanımız oldu. Teşekkür ederiz. Diğeri Ayazma Plajı, Karadut Restaurant ve Bozcaada Kalesi oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Muhteşem manzarası

Yıllardır Bozcaada'ya gelen bir çift olarak bu sene Karina Vineyard House'u denemek istedik ve tek kelimeyle hayran kaldık. Muhteşem manzarası, odaları ve kalitesiyle adından daha fazla söz edilmesini hak eden bir işletme. Aile işletmesi olduğu için sizi içten ve sıcaklıkla karşılıyorlar. Hoşsohbetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Yakın zamanda herkesin gün batımı izlemeye Karina Vineyard House'a geleceğine eminim. Bozcaada'nın en konforlu ve kafa dinlenebilecek oteli diyebilirim. Çünkü şehir kalabalığı ve gürültüsünden uzaktasınız, odalar konforlu, manzara güzel. Odalarınız gayet temiz ve kalite için her şey düşünülmüş. Kahvaltısı ise birçok 5 yıldızlı otele göre çok daha iç açıcı. Yediğiniz domates, reçeller, zeytinyağı, zeytinler... Her şey tarladan sofraya. En güzeli ise minik bir üzüm bağını barındırması ve istenildiği zaman taze taze dalından yiyebilmeniz. Bağın arasında üzüm salkımlarıyla fotoğraf çekilmeyi de unutmayın. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Temiz, sakin ve huzurlu

Temiz, sakin ve huzurlu bir yer. Merkeze ve çarşıya uzak olması kesinlikle bir eksiklik değil. Aile sıcaklığını girdiğiniz ilk andan itibaren hissediyorsunuz. İlgili, doğru yönlendirmeleriyle yardımcı olan kibar bir otel sahibi. Gerçekten güler yüzlü ve yardımsever personel. Kahvaltı yeterli, temizlik iyi, daha ne olsun? Kahvaltıda işletme sahibi Dilek Hanım'ın ev yapımı doğal reçellerinden domates ve incir reçelini tatmadan gitmeyin, hatta satın almak bile isteyebilirsiniz. :) Özellikle kahvaltıdaki yediğim zeytinyağı çok taze ve güzel kokuluydu, kendi mahsulleri olduğunu öğrenince satın alıp götürmeden edemedik. Her şey için teşekkür ederiz Karina Vineyard House ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Konumu harika

Bozcaada demek bizim için Karina Vineyard House demek. Otel konumu harika ve muhteşem sakinliği ile tam bir rahatlama adresi. Misafir memnuniyeti açısından dünyanın en iyi otel zincirinde çalışan biri olarak burada gördüğüm ilgi, alaka beni fazlasıyla memnun etti. Otel tertemiz ve bakımlı. Kesinlikle yine gideceğim ve herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Tam bir aile butik oteli

3 günlük tatilimizi ilk defa bu kadar keyifli atlattık. Tam bir aile butik oteli. Teşekkürler Hanımeli Otel ailesi. Yine geleceğiz, hep geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Adanın en güzel oteli

Tek kelimeyle aile ortamının olduğu, anne yapımı reçellerin özenle yapıldığı, huzur veren bir bahçesi olan, adanın en güzel oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

İnsanı dinginleştiren bir dokusu var

Bozcaada'nın son zamanlardaki merkezindeki gürültüden uzak, sessiz, sakin ve insanı dinginleştiren bir dokusu var. 3 gün tatil yapma şansına sahip olduk. Kahvaltısı inanılmaz güzeldi. Domatesi dahi kendi bahçelerinden üretip sofranıza sunuyorlar. Her şey mükemmeldi, tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Her şey muazzamdı

Otelinizde çok güzel ve konforlu üç gün geçirdik. Her şey muazzamdı. Aile işletmesi olması kendinizi evinizde hissettiriyor. Kahvaltıdaki zeytin, zeytinyağı, salçası, reçelleri, her şey kendi mahsulleri ve işletme sahibi olan Dilek Hanım'ın kendi yapımı. Ayrıca zeytinyağını çok beğendiğimiz için satın alma şansına da sahip olduk. Verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla aldığınız bir ortam mevcut. Para değil müşteri öncelikli yaklaşılıyor. Küçük bir önerim, araçsız tercih etmeyin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Kahvaltı 10 numara

Lokasyon çok iyi. Odalar küçük ama ada geneli böyle diye tahmin ediyorum. Kahvaltı 10 numara. Herkese tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Odaları geniş ve iyi donanımlı

Otel estetik ve lokasyon olarak çok iyi. Hem merkeze biraz uzak hem de merkezin gürültüsünden yoksun. Kahvaltısı mükemmel. Diğer kahvaltı veren yerlerde iki kişi için en az 60 TL vereceğiniz açık büfe kahvaltı mevcut. Odaları geniş ve iyi donanımlı. Personel ve yönetim çok ilgili ve nazik. Bir daha mutlaka geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Manzara muhteşem

Zarif ve dostane karşılandık. Odalar o denliydi. Kahvaltı enfesti. Sıcak karşılama sıcak veda... Temiz, ferah, muhteşem manzara, kasım ayına rağmen muhteşem titiz odalar daha ne olsun? Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Harika manzarası olan bir tesis

Öncelikle otel konum olarak Bozcaada'nın en iyi yerinde yer alıyor. Sessiz sakin bir ortamda, harika manzarası olan bir tesis. Yerel ve yöresel reçelleriyle kahvaltısında size günaydın diyor. Gün içerisinde denizi seyrederek çimenlerin üzerinde kitap okuma şansına sahipsiniz. En keyifli zamanı akşamüzeri 18.00 ile 21.00 arası diyebilirim. Bozcaada'yı güzel hatırlamamızı sağladığınız için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle Karina Ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Romantik seyahat için ideal

Geldiğime pişman olmadığım sayılı otellerden bir tanesi. Gerçekten samimi bir personel seçimi yapılmış hepsi çok içten ve ilgiliydi. Sabah kahvaltısı gayet güzeldi. Reçel yemeyi çok seven biri olarak buradaki ev yapımı reçelleri yemenizi tavsiye ediyorum. Şehrin 6-7 km dışında olması daha da huzurlu olmasını sağlıyor. Araçsız gidilecekse biraz sıkıntı olabilir. Odaları çok temiz ve konforlu. Romantik bir seyahat için ideal. Rahatça oturup kitabınızı okuyup tam anlamıyla kafa dinleyebileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Çok beğendim

Temiz odaları, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü personeli ile çok beğendiğim bir yer oldu. Tekrar tekrar gideceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Konumu çok güzel

Çalışanlar çok güler yüzlü. Çok güzel kahvaltıları var. Her yere yakın konumda. Kesinlikle gelin. Tavsiye edilir!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Odalar temiz ve ferah

Otelinizde geçtiğimiz hafta konakladık. Gün batımı ve deniz manzarası eşliğinde günü bitirmek mükemmel bir duyguydu bizim için. Mis gibi üzüm kokularının arasında şarabımızı yudumladık. Odalar temiz ve ferah. Kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmediği aşikâr. Misafirlerin rahatlığı için her şey düşünülmüş. Kahvaltısı tok bir insanın bile iştahını açacak nitelikte. Teşekkürler Karina Vineyard House.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Doğayla iç içe

20-23 Nisan 2018 tarihleri arasında otelinizde konaklama şansına sahip olduk. Doğayla iç içe, doğal kahvaltısı ve kendine özgü mimarisiyle misafirlerini ağırlamakta. İşletme aile işletmesi olup herkes güler yüzlü ve sıcakkanlı. Müşteri olarak gelip, aile olarak gidiyorsunuz. :) Bozcaada'ya yıllardır geliyoruz. Artık yeni ve baki olacak adresimiz Karina Vineyard House!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Pişman olmazsınız

Mükemmel bir otel. Personeller, temizlik her şey son derece mükemmel. Herkese tavsiye ederim. Asla pişman olmazsınız. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Reçeller mükemmel

Tüm servis ve hizmetleriyle aile ortamının sıcaklığını hissettirerek mükemmel bir tatil imkanı sunuluyor. Bozcaada'nın en güzel reçelleri burada. Çıkın çıkın gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Temiz ve sakin

Çalışanlar çok ilgili ve yardım sever. En ufak bir sorunda yardımcı oluyorlar. Temiz ve sakin bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Kesinlikle tavsiye ederim

Müşteri memnuniyetine son derece önem gösteriyorlar. Gayet temiz bir ortamı var. Birçok kez gittim ve her defasında çok memnun döndüm. Müşterilerine karşı o kadar sıcakkanlı, doğal, içten bir tavırları var ki kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Adada evim oldu

Muhteşem reçelleri, kahvaltısı, konumu ve misafirperverliği ile adada evim oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Bayıldım

Güler yüzlü personel ve enfes kahvaltılar... Kesinlikle tercih edilmeli. Bayıldım!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanımeli Otel
Hanımeli Otel

-

Adanın yapısına uygun

Her şeyiyle harika. Adanın yapısına uygun. Adayı yaşamanızı sağlayacak muhteşem bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcada Risus Otel
Bozcada Risus Otel

-

Temiz aile otellerinden

Tamamen adadaki tercih edebileceğiniz oteller arasında en huzurlu, güvenilir ve en temiz aile otellerinden birisi. Ünzile teyzemin elleriyle yapmış olduğu reçeller ve kahvaltısı tamamen kedinizi bir anda sıcak bir ortamda hissetmenizi sağlıyor. Hele her gün 2 çeşit yapmış olduğu hamur işleri çok lezzetli. Herkese tavsiye edebileceğim bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel

-

Lezzetli kahvaltısı

31.03.2018 tarihinde 2 aile olarak konakladığımız Aksoy Butik Otel'i internetten misafir yorumlarına bakarak rezervasyon yaptırdık. İşletmeci Nazire teyzenin güler yüzü, hoş sohbeti ve lezzetli kahvaltısı ile otelin temiz ve bakımlı olması bizi çok mutlu etti. Gerçek bir ev sahibi olan Nazire teyzeye ve Aksoy Butik Otel'e çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksoy Butik Otel
Aksoy Butik Otel

-

Kahvaltısı çok lezzetli

31.03.2018 tarihinde kaldığımız otelden oldukça memnun kaldık. Nazire teyze tam bir ev sahibi, bizleri evinde ağılar gibi ağırladı, kahvaltısı çok lezzetli, oldukça temiz, çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armagrandi Otel
Armagrandi Otel

-

Kahvaltı çok iyi

Ada merkezinde harika lokasyon. Odalar taş ve geniş. Adanın klasik 4 m2'lik odalarına alıştıysanız çok şaşıracaksınız. Bahçe odasında kaldık oldukça geniş ve çok temiz. Kahvaltı çok iyi. Personel güler yüzlü. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lara Butik Otel
Lara Butik Otel

-

Temizliği üst düzeyde

Kim istemez ki ada manzarası eşliğinde uyanmak. :) Yorumlarının güzelliği ile verdiğim karardan pişman etmeyen otel sahibi Evrim Hanım ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Küçük çocuklu biri olarak ayrıca ilgi ve alakalarına ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. İlk kez tattığım reçellerine, iştah açan kahvaltısına bayıldım. Evrim Hanım'ın yaptığı hoş sohbetler cabası. :) Temizliği üst düzeyde, ferah odaları gerçekten konaklama ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılıyor. Evrim Hanım'dan ada konusunda aldığımız bilgiler sayesinde adayı fethettik. :) Fotoğrafları ile sizi aldatan, pişman ettirmeyecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloha Otel
Aloha Otel

-

Odalar çok küçük

Otelin manzarası dışında tutulur hiçbir yanını göremedim otelin. Odalar çok küçük, saç kurutma makinesi bile yok. Temizlik sıfır. Neden herkesin aynı masada kahvaltı yapmasını anlayamadık. Bozcaada efsane, bayıldım. Bir Bodrum, bir Alaçatı eşdeğer, hatta daha güzel. Plajları çok iyi. Genel olarak konaklama dahil pahalı. Kaldığımız otelden memnun kalsaydık her şey mükemmeldi. Islak çamaşırlarımızı asacak bir yerimiz bile yoktu çünkü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloha Otel
Aloha Otel

-

Sular kesikti

Bayramın ilk günü bu oteli tesadüfen bulduk, başka yer bulamadığımız için hemen yerleştik. Odalar o kadar küçük ki, odaya valizi koyduğumuzda kapıyı açıp girip çıkmamızı zorlaştırdı. Sular kesikti, geldiğinde ise banyo fıskiyesi bozuktu. Oda içinde mini şampuan, saç kremi, saç kurutma makinesi tuvalet kağıdı ve TV yok. Yani sitede var olarak belirtilen hiçbir özellik yok. 2 gece başka bir yer olmadığı için kaldık. Temizlik yapılmadı. Temiz çarşaf ve havlu gelmedi. Kahvaltı olayı var evet ama tamamen tek bir masa. Sanki aile ortamı oluşturulmaya çalışılmış fakat masa ilk uyanan ailenin. Herkes bundan hoşlanmayabilir. Kesinlikle rezervasyon öncesi özelliklerini görmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lefkofris Otel
Lefkofris Otel

-

Temiz bir aile işletmesi

Konumu ve müşteri hizmeti ile 10 numara otel. Temiz bir aile işletmesi olup Erkan Bey'e çok teşekkür ederiz. Kesinlikle gelinip kalınacak bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lara Butik Otel
Lara Butik Otel

-

Kahvaltıya eminim bayılacaksınız

Adaya iskeleden ayak bastığınız gibi sola baktığınızda oteli görebilirsiniz. Otel sahibi Evrim'e eminim bayılacaksınız ki ben bayıldım. Gitmeden bile o kadar çok soru sordum ki ona, çok yardımcı oldu sağ olsun. Otel çok temiz, bembeyaz. Yastıkların ortopedik olması beni o kadar şaşırttı ve mutlu etti ki anlatamam. Çalışanları Meryem ve kahvaltıyı hazırlayan teyze de çok güler yüzlü, aynı Evrim gibi. Kahvaltıya eminim bayılacaksınız. Zeytin bile 4 çeşit. Reçeliyle meşhur adadan bu açık büfe kahvaltıda en iyilerini deneyeceksiniz. Evrim'in kendi elleriyle yaptığı günün sürprizi de olmuyor değil açık büfe kahvaltıda. Meyvesinden Nutella'sına her şey var. Akşam yemeği için nerede yemeli onu da Evrim'e danışın, biz öyle yaptık, çok da memnun kaldık. Ben artık adada başka yerde kalmam. Velhasıl çıkın, çıkın, gelin Lara Butik Otel'e. ♥

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Güler yüzlü personeli

Üzüm bağları içinde, deniz manzaralı bir tepede, kuş cıvıltılarıyla uyandığınız, gürültüden uzak, doğayla baş başa bir haftalık bir tatil geçirdik. Güler yüzlü personeli, modern mimarisi ve gerçekten temiz odalarıyla gitmeyi düşünenlere tadına doyamayacakları bir dinlenme imkanı sağlıyor. Özellikle kahvaltılar harika, her gün lezzetli ve taze kek, börek, poğaça, ayrıca bağdan günlük toplanan üzüm, ona eşlik eden enfes meyveler, çeşit çeşit reçeller, sınırsız çay size günaydın diyor. Tekrar bir ada tatili düşünürsek, güzel tatil anıları bırakan Karina Vineyard House ilk tercihimiz olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Hotel
Ege Hotel

-

Tertemiz bir otel

Tarihi bir yapıya sahip tertemiz bir otel. Her şeyden önemlisi otelin bir ruhu var, ambiyans süper. Çarşaflar, havlular, banyo, WC, her şey tertemiz. Çalışanlar çok ilgili ve kahvaltı bir harika. Bir daha Bozcaada'ya gidersem başka otelde kalacağımı hiç sanmıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Hotel
Ege Hotel

-

Otelin tarihi dokusu

Şimdiye kadar birçok otelde kaldım ama bu otel kadar temizini hiçbir yerde görmedim. Buna kaldığım 5 yıldızlı oteller de dahil. Otele girdiğinizde o temizlik kokusunu hemen alıyorsunuz zaten. Banyo, WC, yataklar, yastıklar, hepsi tertemizdi, hatta ben abartıp giysi dolabının üzerini de parmağımla kontrol ettim, bir tane toz yoktu. Abartmıyorum, kendi evinizden temiz bir yer. Ayrıca personeller acayip tatlı ve ilgili. Fiyatlar civar otellere göre de gayet normal. Şu anda kahvaltı masasından bildiriyorum, kahvaltısı bir harika, her şey markalı, diğerleri de el yapımı. Otelin tarihi dokusu ve şiirlere olan düşkünlüğünden bahsetmeme gerek bile yok sanırım, eski bir Rum ilkokuluymuş, tarihi dokuyu bozmadan otele çevirmişler, odalar hep yüksek tavanlı. Bir de odalarda ve koridorlarda asla sigara içmeye müsaade yok, bebeğiniz varsa gözünüz kapalı gelebilirsiniz. Otelin hemen 50-100 metre yukarısında da otopark var, bedava. Bence Bozcaada'da kalınabilecek en güzel otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lefkofris Otel
Lefkofris Otel

-

Temizlik ve kahvaltısı

Bozcaada'da konuksever bir aile işletmesi. Merkeze uzak gibi gözükse de her yere yakın bir konumda. Temizlik ve kahvaltısındaki reçeller çok iyi. Misafirperverlikleri sayesinde adada gezip görülmesi gereken her yeri keşfettik. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ege Hotel
Ege Hotel

-

El yapımı reçeller lezzetli

Mükemmelin de ötesi bir yer, odaları tertemiz, kahvaltısı harika, Maytika Hanım'ın el yapımı reçelleri nefis, Ümit abinin sohbeti çalışanlar güler yüzlü, buram buram tarih kokan eski taş mektep hotel ve tabii ki hotelin her kapısında şair ve ozanlardan bir mısra şiir var. Kısacası mutlaka görülmesi ve kalınması gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Üzüm Otel
Üzüm Otel

-

Bahçe içerisinde şirin bir yer

Tatilinizi Bozcaada'da planlıyorsanız kesinlikle memnun kalacağınız bir otel.. Denize 150 mt.. Bahçe içerisinde şirin bir yer...Odalar çok güzel mis gibi tertemiz.. Bahçede yetişen doğal ürünlerle sunulan lezzetli bir kahvaltı.. Samimi sıcak, güler yüzlü personeliyle bu oteli herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evren Butik Otel
Evren Butik Otel

-

Odalar çok güzel

19 yıldır her yaz kaldığım yer. Eskiden pansiyondu, bu yıl bir geldim ki butik otel olmuş. Odalar çok güzel, çok zevkli dekore edilmiş, kullanışlı, temiz. Kahvaltısı her zamanki gibi muhteşem. Civan abla ve Gülçin her zamanki gibi çok tatlı, güler yüzlü ve her şeye yardımcı. Canım pişi istiyor dersiniz, ertesi sabah kahvaltıda masanıza pişi konar. Kendinizi evinizde hissedersiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
Karina Vineyard House

-

Odalar çok yeni

Tesis konumu ada merkezinden uzakta lakin gürültüden uzakta, kafa dinlemek için birebir. Gün batımını çok güzel bir şekilde izleyebilme şansımız oldu. Odalar çok yeni, banyolar çok güzel kokmakta. Bozcaada'da ilk deneyimimizi Karina Vineyard House ile gerçekleştirdik. Çalışanların ilgi ve alakası takdire değer nitelikteydi. Teşekkürler Karina Vineyard House ailesi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Üzüm Otel
Üzüm Otel

-

Güler yüzlü bir karşılama

Mayıs ayındaki koşu etkinliği sırasında konakladık. Özellikle Uğur tarafından güler yüzlü bir karşılama, sevgili babasının yetiştirdiği doğal ürünlerin lezzeti ve temiz odalar. Memnun kaldığımız bir konaklama oldu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evren Butik Otel
Evren Butik Otel

-

Odaların temizliği

İşletme sahibi Civan Hanım ve tatlı kızları Gülçin ile kendinizi gerçekten evinizde gibi hissediyorsunuz. Odaların temizliği ve otelin konumu çok iyi, merkeze çok yakın, sabah kahvaltıları ve Civan Hanım'ın kendi yaptığı çeşit çeşit reçelleri efsane, beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. :)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloha Otel
Aloha Otel

-

El yapımı reçelleri mükemmel

Mükemmel el yapımı reçelleri ve bol çeşitli kaliteli kahvaltısı, muhteşem manzaralı bahçesi, tertemiz odaları ve ortak alanları, güler yüzlü ve samimi ev sahibi ile tam bir keyif tatili yapılacak otel. Bozcaada da kalınabilecek tek yer bizim için artık. İyi ki gelmişiz dedirtecek otel. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)