Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (5)

Bozcaada Ayazma Plajı

+ 6 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Bozcaada Ayazma Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
24.09.2015
emre inan
Resmen çamurda yüzdük
Öncelikle Bozcaada beklentilerimizi karşılamadı. Fiyatlar çok pahalı. Kalite sıfır. Bozcaada Ayazma Plajı da güzel değil. Resmen çamurda yüzdük. 1 gecelik pansiyon fiyatı 300 TL. Yemekler çok pahalı. Feribot bile 35 TL. Denize girmek dışında hiçbir aktivite yok. Boşuna bu kadar yol tepip gelmeyin. 5 yıldızlı otele gidip her şey dahil konsepte bu parayı ödeseniz daha iyi. Kısacası uzun yoldan (İstanbul’dan) gelecekseniz gelmeyin.
1/5 Kötü
24.09.2015
emre inan
Resmen çamurda yüzdük
Öncelikle `Bozcaada` beklentilerimizi karşılamadı. Fiyatlar çok pahalı. Kalite sıfır. Bozcaada Ayazma Plajı da güzel değil. Resmen çamurda yüzdük. 1 gecelik pansiyon fiyatı 300 TL. Yemekler çok pahalı. Feribot bile 35 TL. Denize girmek dışında hiçbir aktivite yok. Boşuna bu kadar yol tepip gelmeyin. 5 yıldızlı otele gidip her şey dahil konsepte bu parayı ödeseniz daha iyi. Kısacası uzun yoldan (`İstanbul`’dan) gelecekseniz gelmeyin.
5/5 Mükemmel
21.08.2015
Ekrem Bostan
Deniz mükemmel
Deniz mükemmel. Hafta sonları otopark sorunu kaçınılmaz. Burası Türkiye'nin Karayipler’i gibi. Herkesin görmesi gereken bir güzellik.
5/5 Mükemmel
21.07.2012
Misafir
Bozcaada Ayazma Plajı
Deniz soğuk olmakla beraber çok güzel. Plaj gördüğüm en pis plaj. Şemsiye ve şezlong kiralayan şirketler sadece para almayı biliyorlar ve hiçbir temizlik yapmıyorlar. Sadece uzakta bir iki çöp kutusu var. Herkes sigara ve her türlü çöpü oturduğu yere atıyor, onlar da rüzgardan denize uçuyor. Denizin içi kağıt, su ve bira şişeleri dolu. Üstelik aynı şirketlerin elemanları plajin kirliliğinden bahsettiğinizde üstünüze yürüyüp hakaret ediyorlar. Böyle bir güzelliğe yazık oluyor.

Konum

Haritada gör