Bozcaada Ayazma Plajı

  • Çanakkale / Bozcaada

Bozcaada Ayazma Plajı

Bozcaada'nın en çok ilgi gören ve tercih edilen plajlarından bir olan Bozcaada Ayazma Plajı, oldukça geniş bir güneşlenme terasına ev sahipliği yapmaktadır. Kiralanabilen şezlong ve şemsiyelerle donatılmış kumsalı, aileler için de oldukça uygundur. Bozcaada merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer alan Bozcaada Ayazma Plajı'na ilçe merkezinden kalkan minibüsler ya da kiralık scooterlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda plajın bünyesinde market, kafeler, zengin deniz mahsullerinin servis edildiği restoranlar yer alırken arzu eden ziyaretçiler deniz bisikleti, banana, jet-ski gibi aktivitelere de olanak bulabilmektedir.

Oldukça temiz bir denize ve kumsala ev sahipliği yapan Bozcaada Ayazma Plajı'na en yakın bir diğer tesis Habbele Plajı iken, en yakın havalimanı ise 56 km uzaklıkta yer alan Çanakkale Havalimanı'dır. Plaj, Bozcaada Kalesi'nin yanı sıra ada da mutlaka uğranması gereken yerlerin başında gelmektedir.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Resmen çamurda yüzdük
2

-

Öncelikle Bozcaada beklentilerimizi karşılamadı. Fiyatlar çok pahalı. Kalite sıfır. Bozcaada Ayazma Plajı da güzel değil. Resmen çamurda yüzdük. 1 gecelik pansiyon fiyatı 300 TL. Yemekler çok pahalı. Feribot bile 35 TL. Denize girmek dışında hiçbir aktivite yok. Boşuna bu kadar yol tepip gelmeyin. 5 yıldızlı otele gidip her şey dahil konsepte bu parayı ödeseniz daha iyi. Kısacası uzun yoldan (İstanbul'dan) gelecekse.. Devamını Göster

3
Deniz mükemmel
10

-

Deniz mükemmel. Hafta sonları otopark sorunu kaçınılmaz. Burası Türkiye'nin Karayipler'i gibi. Herkesin görmesi gereken bir güzellik.

3
Bozcaada Ayazma Plajı
10

-

Deniz soğuk olmakla beraber çok güzel. Plaj gördüğüm en pis plaj. Şemsiye ve şezlong kiralayan şirketler sadece para almayı biliyorlar ve hiçbir temizlik yapmıyorlar. Sadece uzakta bir iki çöp kutusu var. Herkes sigara ve her türlü çöpü oturduğu yere atıyor, onlar da rüzgardan denize uçuyor. Denizin içi kağıt, su ve bira şişeleri dolu. Üstelik aynı şirketlerin elemanları plajin kirliliğinden bahsettiğinizde üstünüze.. Devamını Göster