Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bozcaada Merkez Otelleri

Bozcaada Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 100 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Bozcaada Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kuzey Ege'nin incisi Bozcaada, içerisinde barındırdığı güzellikleriyle adeta bir rüyayı gerçeğe dönüştürüyor.
Bozcaada, Çanakkale'ye bağlı bir ada. Aynı zamanda ülkemizin 3. büyük adası olma özelliği taşıyor. Bu güzide adanın merkezi ise her yere rahatlıkla yürüyebileceğiniz ufacık bir yerleşim bölgesi. Küçük bir sahil kasabası görünümünde olan Bozcaada Merkez, feribotun yanaştığı yer. Bozcaada Merkez ikiye ayrılıyor; Rum Mahallesi ve Türk Mahallesi.

Bozcaada Merkez, konaklama açısından da fazlasıyla seçeneğe sahip. Eski Rum ilkokulları, şarap fabrikaları, tarihi binalar ve eski evler hep otellere ya da pansiyonlara dönüştürülmüş. Elbette ki bu dönüşüm gerçekleştirilirken mimari dokuya hiçbir şekilde zarar verilmemiş.

Bozcaada Merkez otellerinin hepsinde kendilerine ait bir bahçe bulunuyor. Kahvaltı bu tesislerin olmazsa olmazlarından biri. Bu nedenle ya bahçelerinde ya da dar sokaklara kurdukları masalarda kahvaltı servisi yapıyorlar. Yazları trafiğe kapalı olan merkezde, sokaklara kurulmuş masalarda kahvaltı yapmanın keyfi gerçekten de bambaşka.

Bozcaada otellerinin birçoğu merkezde toplanmış durumda. Bozcaada Merkez otellerinin hemen hemen hepsi de adalı aileler tarafından işletiliyor. Bu nedenle ada kültürünü yakından tanıyabilirsiniz Bozcaada Merkez otellerinde konaklayarak.

Bozcaada Merkez otelleri, oldukça profesyonel ve geniş servis hizmetleri sunuyorlar. Bu nedenle merkezde konaklamak fazlasıyla avantajlı. Adalı aileler tarafından işletilen Bozcaada Merkez otellerinin bir kısmı, büyükşehirlerden adaya göçmüş işletmecilerden de oluşuyor. Birçoğu butik otel havasını andırdığı için, Bozcaada Merkez otellerinde konaklamak bir hayli keyifli oluyor.

Eğer siz de Bozcaada'da harika bir tatil yapma hayali kuruyorsanız, konaklamak için Bozcaada Merkez otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ancak bahar ve yaz aylarında fazlasıyla kalabalık olduklarından, erkenden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bozcaada Merkez Hakkında
Bir Kuzey Ege rüyası olan Bozcaada'nın merkezi, konaklamak için de en ideal adreslerden biri…
Çanakkale'ye bağlı şirin ve küçük bir ada olan Bozcaada, Kuzey Ege'nin incisi konumunda adeta. Çanakkale Boğazı'nın hemen girişinde bulunan Bozcaada, ülkemizin 3. büyük adası olma özelliği taşıyor. Bozcaada Merkez ise adanın kuzeydoğusunda yer alıyor. Adadaki yerleşim tamamen Bozcaada Merkez'de toplanmış durumda. Adada herhangi bir köy de bulunmuyor.

Bozcaada Merkez, her yere rahatlıkla yürüyebileceğiniz küçük bir yerleşim bölgesi. Feribot Bozcaada Merkez'e yanaşıyor. Adeta küçük bir sahil kasabası görünümünü andıran Bozcaada Merkez, Rum Mahallesi ve Türk Mahallesi olmak üzere ikiye ayrılıyor.

2015 Haziran ayında başlayan uygulama ile artık Bozcaada Merkez'de araç kullanımı kısıtlanmış oldu. Feribottan adaya indikten sonra trafiğe açık yalnızca 3 cadde seçeneğiniz var. Onlardan birini kullanarak belediyenin ücretsiz park yerlerine koyabilirsiniz aracınızı. Bozcaada Merkez'de araç kullanılmasına kesinlikle izin verilmiyor. Zaten Rum ve Türk Mahallelerinin dar ara sokaklarında bir araç trafiğinin yaşanması hiç de hoş olmuyor, hatta neredeyse bu bir stres kaynağıydı. Bizce bu uygulama Bozcaada Merkez açısından harika oldu. Zaten Bozcaada Merkez'den istediğiniz yere rahatlıkla yürüyebilirsiniz.

Konaklama açısından da oldukça fazla seçeneğe sahip Bozcaada Merkez. Eski Rum ilkokulları, şarap fabrikaları, tarihi binalar ve eski evler hep butik otellere veya pansiyonlara dönüştürülmüş. Ulaşım alternatifleri açısından da Bozcaada Merkez'in rahat bir konumda olduğunu düşünürsek, adadaki en ideal konaklama adresinin de Bozcaada Merkez olduğunu söyleyebiliriz.

Bozcaada Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Adabahçe Pansiyon
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Selamet Sok. No. 27
5333453437
Kahvaltısı kusursuzdu

-

Kahvaltısı kusursuzdu

Kafamda kurduğum ucuz yerlerin güzel olmadığı ile ilgili kuramım Adabahçe Pansiyon'da 5 gün süre ile kalmam ile tamamen yıkıldı. Küçük odaları olmasına rağmen modern ve muntazam şekilde yerleştirilmiş olması mükemmeldi. Temizliğine söylenecek söz yoktu. Mutluluğun kahvaltı ile bir ilgisi kesinlikle doğruydu. Evinizde hissettiğiniz mükemmel kahvaltısı kusursuzdu. Uzun yıllardır tanışıyormuş gibi akşamları Nadide ablayla yaptığımız kahve sohbetlerimizi çok özleyeceğim. Bozcaada benim için ilk defa gelmeme rağmen Adabahçe Pansiyon ile birlikte çok güzel bir anı oldu. Bundan sonra her yıl en az üç günümü ayıracağım, Bozcaada'da kalacağım tek adresim, şüphesiz Adabahçe Pansiyon olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Arşipel Otel
100 TL - 200 TL
Alabey Mah. Tekirbahçe Mevkii No:41
5379695079
Kahvaltı on numara

-

Kahvaltı on numara

Öncelikle Fatih abi ve ailesine teşekkür ederiz. 4 günlük kısa süre de olsa güzel insanlarla tanıştık. Otel sahipleri her konuda yardımcı oldular. Kahvaltı on numara, ürünlerinin hepsi doğaldır. Kesinlikle Bozcaada'ya gittiğiniz zaman Arşipel Otel'e gitmeniz gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adabahçe Pansiyon
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Selamet Sok. No. 27
5333453437
Tavsiye etmiyorum

-

Tavsiye etmiyorum

Hizmet 0. 4 gün kaldık özellikle söylememize rağmen çarşaf değiştirmediler. Kahvaltı dahil oda almamıza rağmen çıkış yapacağımız gün saat 8.30 olduğu için kahvaltı hazır olmasına rağmen sunumum bozuluyor gibi saçma cümle kurarak kahvaltı yapmamıza izin vermedi. Feribot saatler sabah 7 - 9 çıkış yapacağımız için kahvaltı yapmak istediğimizi özellikle belirttik ve ödemesini yapmış olmamıza rağmen işletmeci izin vermedi. Paranızla rezil oluyorsunuz. Ödeme yapana kadar güler yüz, daha sonra 0. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, paranıza yazık. Ayrıca butik diye düşünüp gidiyorsunuz odalar çok küçük ve basık. Ne güneş ışığı alıyor ne havalandırma mevcut. Odadaki ışık bile eski, sarı ışık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Okyanus Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No. 21
5360351689
Çocuklarımız olmadan tatil yaptık

-

Çocuklarımız olmadan tatil yaptık

Bu oteli tercih ederseniz asla pişman olacağınızı sanmıyorum, otele verdiğiniz paranın karşılığı çok güzel bir hizmet ve kalite ile geri alıyorsunuz. Öncelikle personel arkadaşlara bizlere gösterdikleri ilgi ve güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. Otel sakin ve huzurlu bir ortamda ve çok güzel bir manzarası var. Otelin yemeklerini ve genel temizliğini çok sevdik. Biz otelden çok memnun kaldık ama çocuklarımızdan ayrı kaldığımız içinde biraz içimiz buruktu çünkü otele çocuk alınmıyordu. Yine de otelden çok güzel dinlenmiş ve huzur bulmuş bir şekilde ayrıldık. Sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Okyanus Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No. 21
5360351689
Çok kaliteli ve eşsiz bir otel

-

Çok kaliteli ve eşsiz bir otel

Otele giriş yaptığımız anda otelin kalitesini hissettik. Otel çok büyüleyici ve huzurlu bir ortama sahip, hele bir manzarası var bakmalara doyamadık. Personellerin süper ilgisi ve samimiyeti sayemizde tatilimiz daha da güzelleşti. Otelde her türlü imkan var ama hiçbir kısıtlama yok, yani diğer otellerdeki gibi kahvaltı saatidir, akşam yemeği saatidir stresine girmiyorsunuz. Çok sakin bir tatil geçirdik ve otelden dinlenmiş olarak ayrıldık. Bundan sonra bu otelden başka bir yere gidebileceğimizi sanmıyoruz. Bu eşsiz tatili bize yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeldeğirmeni Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No: 32
5303513902
Çok keyifli ve kaliteli bir tatil geçirdik

-

Çok keyifli ve kaliteli bir tatil geçirdik

Otele tek kelime ile bayıldık. Otelin manzarası ve sessiz sakin ortamı çok güzeldi, çok keyifli anlar yaşadık. Personeller tatilimizi güzelleştirmek için çok çabaladılar, her daim ricalarımızı güler yüzleriyle karşıladılar. Yemekler harikaydı, hiçbir sorun yaşamadık, çok çeşit vardı ve her şeyden doyasıya yedik. Otelin havuzu gerçekten çok hijyenikti, her gün bakım yapılıyordu. Otel gerçekten kusursuzdu. Her şey için çok teşekkür ederiz, umarım tekrar görüşebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftelya Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak No:7
5070737533
Odalar artık yenilenmeli

-

Odalar artık yenilenmeli

İki senedir yazları bu otele geliyoruz ve genel olarak her şeyden mutluyuz. Otelin konumu çok iyi ve sizlere birçok imkan sunuyor bu sayede. Otelin çok güzel bir bahçesi var ve temiz bir havuzu var. Kahvaltılarda çeşitler yeterli ve lezzetli. Personeller çok ilgililer ve samimiler. Bizi otelde biraz sıkan şey odaların dizaynı oldu bunun dışında odalar gayet geniş ve temizdi. Tekrardan seve seve geleceğimiz bir otel ve sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dafne Pansiyon
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Zümbül Sok. No. 41
5074860068
Odalar temiz ve ferahtı

-

Odalar temiz ve ferahtı

Odalar temiz ve ferahtı, merkeze oldukça yakın ve sessiz bir ortamda olması hoşuma gitti. Kahvaltısı da yeterli ve yöresel lezzetleri tatma şansı yakaladık. Geceleri odalar biraz soğuyabiliyor eylül ayında ama genel olarak memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasu Tenedos
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Tekirbahçe Mevki No: 1
5338160127
Kahvaltısı ve reçelleri muhteşem

-

Kahvaltısı ve reçelleri muhteşem

Otel ve odalar çok temiz, otelin bahçesi huzur verici, inanılmaz sıcak bir aile. Kahvaltısı ve reçelleri muhteşem, benim favorim portakal reçeli ve kivi. Fatoş Hanım'ın ellerine sağlık, hele pişi ve havuçlu keki mutlaka deneyin. Eğer butik otel seviyorsanız mutlaka uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No:35
5394585808
Tertemiz bir işletme

-

Tertemiz bir işletme

Her otel için yeri güzel yazmışlar ama bu otel adanın da eğlencenin de tam kalbinde. Bence yeri 10, temizlik 10, kahvaltı 9. Hizmet ise efsane. Sezai abi size sanki bir müşteriymişsiniz gibi değil adeta evine uzak yollardan gelmiş bir misafir gibi yaklaşıyor. Butik oteliği nirvanaya çıkarıyor. Yapılması gereken ne varsa size yardımcı oluyor. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum tekrar. Yapı gereği binalar eski tabiki ama odalara biraz masraf ile bambaşka hale getirilebilir. Bakımsız kalmış odalar fakat temizlik konusunda kusur yok. Yine gitsem düşünmeden tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Destina Suite Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Tuzburun Cad. Tekirbahçe No. 2
5326646017
Evimizdeymiş gibi hissettirdiler

-

Evimizdeymiş gibi hissettirdiler

2 gece konakladık. Hem tertemiz hem konumu çok güzel hem de çalışanları çok kibar. Destina Suite Otel bundan sonra hep tercihimiz olacak. Teşekkür ediyoruz bizi 2 gece konakladık. Hem tertemiz hem konumu çok güzel hem de çalışanları çok kibar. Destina Suite Otel bundan sonra hep tercihimiz olacak. Teşekkür ediyoruz bizi evimizdeymiş gibi hissettirdikleri için. için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasu Tenedos
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Tekirbahçe Mevki No: 1
5338160127
Kahvaltısı iyi değil

-

Kahvaltısı iyi değil

Öncelikle tesis güzel ve temiz, onun dışında basit bir kahvaltı (domates, salatalık, peynir, kek, simit ve bir kaç çeşit tadımlık reçel), hiç yardımcı olmayan, güler yüzlü olmayan, oturduğu yerden kalkmayan bir yetkili. Tesis denize 300 m. Nasıl yani, hangi plaja imiş merak ettim. Mesela çöpü çöp kovasına atıyorum, bayan niye buraya atıyorsun ileride belediyenin çöpüne atsana diyen ilginç çalışanlar var. Evet Bozcaada güzel bir yer; ama Yasu Tenedos asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

9 çeşit ev yapımı reçellerden ve baldan afiyetle yediniz. 4 çeşit peynirden siz en çok çeçili sevdiniz ki tabağınızı herkes gördü. Kızartma ve biberli loru da ailecek sevdiniz. Pişiye çocuklarınız bayıldı. O gün havuçlu kekin tarifini isteyen konuklarımız oldu. Buna rağmen ekstra aldığınız 6 kişilik bu kahvaltıyı bizden ısmarlamamızı talep ettiniz. Böyle bir şey yapılmayınca istediğiniz fiyat üzerinden ödediniz. Uzatmamak ve uğraşmamak için kabul ettik. Size hizmet veren çalışanların enerjilerini gün boyu bu tarz taleplerle tükettiniz ki bunları yaparken çok rahattınız. Bizde bu davranışlarınızı sabırla göğüsledik. Siz hep gülüyordunuz, mutluydunuz. Ta ki check-outtan 4 saat sonra tekrar gelip, ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olduğumuz anlarda, çevre temizliği yapan personelimizin uyarısına rağmen, arabanızdaki çöpleri 5 adım ilerideki çöp konteynırına değil de otel bahçesine bırakmanız ve uyarı almanız sizi rahatsız etmiş olabilir mi? Levent Bey kaçarı yok arabanızdaki o çöpler ya çöp konteynırına atılacak ya da arabanızda kalacak. Dönüp dolaşıp bahçelere bırakılmayacak. Biz Bozcaada' da doğaya ve çevreye duyarlı, çalışanlara saygılı insanlar istiyoruz. Sizden 15 gün önce bizde konaklayan arkadaşınızın tavsiyesi üzerine geldiğinizi üstüne basa basa söylemiştiniz. Keşke konuklarında yorumlandığı ve puanlandığı bir sistem olsaydı da bizde sizi puanlayabilseydik. Saygılarımızla Yasu Tenedos.

4 Eylül 2018, Salı 17:27
Tenedion Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No: 6/1
5377930362
Kahvaltısı çeşitliydi

-

Kahvaltısı çeşitliydi

Odalar temiz ve ferah, kahvaltısı çeşitli ve çok lezzetliydi. Konumu limana baya yakın. Beklentilerimizin üzerinde, içten ve sıcakkanlı ağırlandık. Otelin işletmecisi Günay Bey her konuda yardımsever ve ilgili. Bozcaada'ya tekrar geldiğimizde kesinlikle tercih edeceğiz. Teşekkürler Tenedion Otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftelya Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak No:7
5070737533
Lezzetli kahvaltısı

-

Lezzetli kahvaltısı

Öncelikle otel sahiplerinin ilgisi, güler yüzü ve alakası çok iyi. Otelin konumu, lezzetli kahvaltısı, reçellerinin çeşitliliği, enfes pişisi ve sigara böreği bile oteli tercih etmenize sebep olabilir. Biz çok memnun ayrıldık, yine Bozcaada'ya gelsek bu oteli tercih ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftelya Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak No:7
5070737533
Odaların temizliği

-

Odaların temizliği

Otelin konumu, sahiplerin ilgisi, güler yüzlülüğü, odaların temizliği, kahvaltının çeşitliliği çok güzeldi. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Boutique
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Zünbül Sok. No. 12
2163688040
Odaları çok eski

-

Odaları çok eski

Odaları çok eski ve kötü. Sahiplerinin ticari bir kibarlığı var: son gün bizden kahvaltıda sahanda yumurta verdikleri için ekstra para istediler. Kesinlikle tavsiye edilmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aspava Butik Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No. 15
5307909117
Bekleneni fazlasıyla karşılıyor

-

Bekleneni fazlasıyla karşılıyor

Otel öncelikle konum itibariyle çok iyi. Kahvaltınızı kale ve iskele manzarasında yapmak oldukça keyifliydi. Otopark sıkıntısı yoktu ve merkeze 2 dakika yürüyerek varabiliyorsunuz. Otel konforuna gelince zaten adada ultra lüks diyebileceğimiz otel yok. Civardaki oteller butik otel tarzında. Aspava Otel de bu anlamda bekleneni fazlasıyla karşılıyor. Bebekli aileydik ve odamızda bunun için gerekli konfor sağlandı. Temizlik konusunda da bir sorun yaşamadık. Ev yapımı reçellerle yapılan kahvaltı da gayet başarılıydı. Ozan Bey ve annesi Ferhan Hanım'ın göstermiş olduğu aile tadındaki sıcaklık ve samimiyetten çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz. Bir sonraki Bozcaada seyahatimizde kuşkusuz adresimiz burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Evi MU
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Merdivenli Sok. No. 6
5442834093
Tek kelimeyle harika

-

Tek kelimeyle harika

Ada evi MU'da 3 gece olarak çift olarak konakladık. Tek kelimeyle harika bir seçimdi. İşletme sahibi Gülcihan ablanın özverili ve gerçekten samimi ve gönlü bol karakterini de böylelikle tanımış olduk. Odalar tertemiz, banyolar yeni yapılmış bir ihtiyaç olunca Gülcihan ablaya söyleyin hemencecik çözüveriyor. Kahvaltısı ise gerçekten çok çok iyi bir durumda. Otelin kendi kafesinde deniz kıyısında veriliyor, kahvaltı ve malzemeleri kaliteli kullanılıyor. İnşallah böyle devam ederler, biz de seneye tekrar geliriz. Serdar Yılmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aspava Butik Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No. 15
5307909117
Kahvaltısı müthiş

-

Kahvaltısı müthiş

Kocaman bir iyiki. Bozcaada'nın en güzel yerinde, en güzel kahvaltıları bizlere sunan bu sevimli oteli mutlaka görmelisiniz. Adanın merkezinde ve ulaşım kolay. Temiz otel, odaları ferah. Kahvaltısı müthiş. En önemlisi de işini severek yapan bir aile oteli. Ozan Bey ve ailesine samimiyetlerinden ve içtenliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aspava Butik Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No. 15
5307909117
Konumu çok iyi

-

Konumu çok iyi

Biz 2 yaşındaki kızımızla geldik ve 5 gece 4 numaralı odada kaldık. Otelin konumu çok iyi ve araba için park yerinin olması büyük artı. Yürüyerek dakikalar içeresinde limandasınız ve merkezdesiniz. Aile işletmesi ve rahat etmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar sağ olsunlar. Ozan çok yardımcı oldu ve önerilerde bulundu. Ek yatak istedik, hemen hazırlandı. Kahvaltısını beğendik. Ev yapımı reçeller ve her gün ev yapımı farklı bir seçenek vardı (börek, pişi, yumurtalı ekmek, vb.). Otelin temizliği gayet iyi. Ortak balkon manzarası güzel. Özellikle gün doğumu için mükemmel. Yine tercih edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dafne Pansiyon
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Zümbül Sok. No. 41
5074860068
Tam bir hayal kırıklığı

-

Tam bir hayal kırıklığı

Tavsiye üzerine ve buradaki yorumlara güvenerek geldik, tam bir hayal kırıklığı! Adanın güzelliğini öldürmek için elinden geleni yapmış bir işletme! Bir daha öldürsen, sokakta kalsan deseler gelmeyiz! 1 puan bile fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Renada Bağ Evi
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Rum Mezarlığı Yanı No: 63
5416084500
Konforlu odaları

-

Konforlu odaları

Muhteşem bahçesiyle, huzurlu ve konforlu odalarıyla ve de Rena Hanım ile Ahmet Bey'in dostça ilgisiyle harika bir 3 gün geçirdik. Akşamüzeri çimlere uzanmanın, bahçedeki incir ağacının gölgesinde içilen kahvelerin tadı gerçekten çok başkaydı. Her şey için teşekkürler Honeymaker family. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Okyanus Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No. 21
5360351689
Çok memnun kaldık

-

Çok memnun kaldık

Oteli Neredekal'da bulmuştuk. Acil olmasına karşın ufak da olsa bir şüphe ile gittik; ama konumu, sabah kahvaltıları, odaların temizliği, otel sahipleri gayet nazikti. Kısacası çok memnun kaldık, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Albatros Otel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Gürsel Sokak No:18
5367716544
Dizaynı çok hoş

-

Dizaynı çok hoş

Her şey harika, mükemmel. Dekor ve dizaynı çok hoş. Otel sahipleri güler yüzlü, çalışanları hoş karşılayan bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akarsu Kalyopi Butik Otel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Gürsel Sokak No:36
5545514735
Samimi otel

-

Samimi otel

Her şeyiyle nokta atışı yapmak isteyenlerin seçimi. Adanın en sıcak, samimi oteli. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esinti Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Kıymet Sok. No: 18
5445784868
Tavsiye etmem

-

Tavsiye etmem

Hotel sahibinin kötü muamelesi, hakaretleriyle karşı karşıya kaldık. Bu kadar övülen bir yerde bu şekilde turizm anlayışı kötü insanların bulunması çok garibimize gitti. Bu otelden uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Okyanus Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No. 21
5360351689
Odalar temiz ve ferah

-

Odalar temiz ve ferah

Her sene gittiğim Bozcaada'da bu zamana kadar kaldığım en iyi yerdi Bozcaada Okyanus Otel, Duygu Hanım ve Şafak Bey mükemmel bir ortam yaratmış. Evinizde gibisiniz, odalar temiz ve ferah, ayrıca şahane kahvaltısı ile güne mükemmel başlıyorsunuz. Araçlı gelenler için ücretsiz otoparkı, araçsız gelenler için merkeze ve plajlara yakınlığı ile bir adım öne çıkıyor. Kısacası biz çok memnun kaldık, bu güzelliği siz de yaşamalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Albatros Otel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Gürsel Sokak No:18
5367716544
Kahvaltısı harika

-

Kahvaltısı harika

Otel çok temiz ve güvenli. Kahvaltısı harika, her şey tazecik. Şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No:35
5394585808
İlgi ve güler yüz

-

İlgi ve güler yüz

Otelin şartları standart olmakla birlikte (odalar biraz küçük ve eski ama temiz) standardın dışına çıkan tarafı Sezai Bey'in ilgi, alakası ve güler yüzü. Kaldığımız sürece kendimizi otelde değil de bir arkadaşımızın evindeymişcesine rahat hissettik. Ayrıca Cankan Bey'in hoşsohbeti de buna eklenince bizim için keyifli bir konaklama oldu. Teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gelincik Otel
100 TL - 200 TL
Dolaplı Sok.
2163688040
Merkezi konumda otel

-

Merkezi konumda otel

Otel Bozcaada merkezde, her yere yakın. Odalar büyük ve çok temiz. Kahvaltısı çok doygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Saraya Ova Küme Evleri N:62/63
5386403721
Temizlik, huzur, konfor

-

Temizlik, huzur, konfor

Temizlik, huzur, rüzgar, güler yüz, konfor ve sakinlik. Otelcilik anlayışına yeni bir bakış açısı. Kahvaltıda yediğiniz tüm ürünler günlük bahçeden toplanıyor. İşletme sahibi Dilek Hanım'ın kendine ait ev yapımı reçellerini yiyebilir, bağdan kendi elinizle üzüm koparabilirsiniz. Akşam gün batımını tesiste çimlerde minderlere oturarak izleyin. Bir kadehte şarap için. :) Her şey için teşekkürler, Karina ailesi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mauna Otel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi 17680
5337677398
Çalışanlar, işletmeci güler yüzlü

-

Çalışanlar, işletmeci güler yüzlü

Otel çok temiz ve rahat. Çalışanlar ve işletmeci güler yüzlü ve yardımsever. Konum mükemmel, restoran ve kafelere çok yakın ama gürültülerinden de uzak. Sokakları ve evleri görsel olarak çok güzel olan Rum mahallesinde. Kahvaltı terasta manzara eşliğinde. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim, tekrar bekliyoruz, sevgiler.

29 Ağustos 2018, Çarsamba 14:41
Karina Vineyard House
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Saraya Ova Küme Evleri N:62/63
5386403721
Odalar temiz, konforlu

-

Odalar temiz, konforlu

Karina Vineyard House, şehir merkezine 5 km uzaklıkta. Kafa dinlemek ve gün batımını rahatlıkla izleyebilmek için mükemmel bir atmosfer. Aile işletmesi olduğu için samimiyet ve sıcak kanlılık ön planda. Köy kahvaltısı hizmeti veriyorlar. 4 gün konaklama şansına sahip olduk. Odalar temiz, konforlu ve girdiğinizde mis gibi sabun kokmakta. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No:35
5394585808
İlgi ve güler yüz harika

-

İlgi ve güler yüz harika

Küçük ama bir o kadar güzel ve temiz, hotel merkezde olması bir avantaj. İlgi ve güler yüz harika, Sezai kardeşimize çok teşekkür ederiz, şiddetle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No:35
5394585808
Yaklaşımları çok güzel

-

Yaklaşımları çok güzel

Ben fotoğraflarına dikkat etmeden rezerve etmiştim odayı. Gittiğimde hemen çıkmak istedim oradan. Oda tipi alışık olduğumuz gibi değil. Bu yüzden lüks aramayın. Ama kesinlikle temizdi. İşletmecisi Sezai Bey'in ilgisi ile kalmaya karar verdik. İyi ki de kaldık. Çok samimi, ilgili ve yardımsever. Adada bu yaklaşımda birilerini bulmak oldukça zor çünkü. Teşekkürler Sezai bey :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksoy Otel
100 TL - 200 TL
5446665747
Harika kahvaltı

-

Harika kahvaltı

Muhteşem bir misafirperverlik, harika kahvaltılar, tertemiz odalar ve en önemlisi pansiyon sahibi hanımefendinin sanki sizi ailesindenmiş gibi görmesi ve bu şekilde hissettirmesi... Psikolojik bir rehabilitasyon merkezi gibi... İnsana çok iyi gelen bir yer... Her şey için çok teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Adaevi
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal Sokak, No:13
5555733379
Kahvaltısı çok güzel

-

Kahvaltısı çok güzel

Kahvaltısı çok güzel, reçeller ev yapımı, bir harika. Güler yüzlü çalışanları var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Pansiyon Bozcaada
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Cumhuriyet Meydanı No: 24
2866978585
Kahvaltıları çok güzeldi

-

Kahvaltıları çok güzeldi

11 Ağustos cumartesi akşamı Zeytin Pansiyon'da kaldık. Son dakika bulduğum bir yerdi, çok tedirgin gittim. Her yer dolu idi ama çok güzel, temiz odalar, mutfağı tertemiz, güler yüzlü Halim Bey ilk bizi karşıladı. Tertemiz bir pansiyon, beyazlar bembeyaz, kahvaltıları çok güzeldi. İki erkek işletmesine rağmen 10 numaraydı. Çok memnun kaldık, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Saraya Ova Küme Evleri N:62/63
5386403721
Kahvaltısı sizi motive etmekte

-

Kahvaltısı sizi motive etmekte

Tatilimizin 4. günü bağların içinde, şirin dizayna sahip, deniz ve gün batımı manzaralı bir butik otel. Tesis aile işletmesi olduğu için herkes güler yüzlü ve ilgililer. Temizlik, rahatlık, konfor ve köy kahvaltısı sizi motive etmekte. Sabah kalkıp tertemiz havayı ciğerlerinize çekip bostanların ya da üzüm bağının içinde yürüyüş yapabilirsiniz. Akşamları çimlerdeki puflarda oturmakta ayrı bir zevk. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebruli Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Namazgah Cad. No: 39
5433363586
Kahvaltısı gayet kaliteliydi

-

Kahvaltısı gayet kaliteliydi

Bizim Ebruli Otel'i seçmemizdeki en önemli faktör yorumlardı. Doğru yorumda bulunan herkese teşekkürler. Otelin sahipleri Ebru Hanım ve eşi Ufuk Bey güler yüzlü ve çok hoşsohbet insanlardı. İhtiyacımız olan her konuda bize yardımcı oldular. Odalar tertemiz ve kahvaltısı gayet kaliteliydi. Biz evimizdeymişiz gibi rahat ettik. Hangi butik otelde canınız kahve istediğinde gece 24.00'da otelin mutfağına gidip kahvenizi yapabilirsiniz ki? Biz yaptık. Ebru Hanım'a, Ufuk Bey'e ve otel çalışanlarına her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Renada Bağ Evi
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Rum Mezarlığı Yanı No: 63
5416084500
Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

-

Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Rena Hanım rezervasyon aşamasında hep çok sıcakkanlı ve ilgiliydi. :) Pansiyona girdiğimizde bahçe o kadar güzeldi ki gelir gelmez ısındık. Odalarımız tertemizdi. Mis gibi kokuyordu. Klima, televizyon, saç kurutma makinesi, buzdolabı tüm odalarda mevcut. Ama en çok Kadriye ablamın kahvaltılarını hiç unutmayacağım. Çocukluğuma dönmüş gibi hissettim kendimi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hoşçakal Renada, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öykü Butik Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Camii Sok. No:4
2866978883
Kahvaltı sunumu bir harika

-

Kahvaltı sunumu bir harika

4-8 Ağustos 2018 tarihleri arasında 2 yetişkin, 3 ve 11 yaşlarındaki 2 çocuğumuz ile konakladık. Odaları çok güzel, biraz ufak ama biz 4 kişi rahatça konakladık. Yataklar çok rahat, çarşaf ve yastıklar birinci kalite. Banyoda kullanılan havlular ve şampuanlar da öyle. Oda + kahvaltı hizmeti veren bu küçük, şirin otelde kahvaltı sunumu bir harika. Açık büfe şeklinde, istediğinizi alıyorsunuz. Tereyağı, bal, birçok reçel çeşitleri, sayamadığım peynir çeşitleri, simit, poğaça, hamur kızartmaları, yumurta çeşitleri, daha sayamadığım birçok çeşit. Kahvaltı sınırlaması da yok, 11'de kalkıyorsunuz, yapıyorsunuz. Otel merkezde, bir adımda çarşıyı geziyorsunuz. Otelin sokağı merkezde olmasına rağmen çok sessiz, yeşillikler içinde. Müşteri gibi değil de aileden biri gibi davrandıkları için teşekkürler Öykü Butik Otel. Odalar her gün temizleniyor ve havlular değişiyor. Bizler çok memnun ayrıldık, bir dahaki Bozcaada tatilimizde yine Öykü Butik Otel'deyiz. Butik sahibi Pınar Okay hanımefendiye, güzel kızına ve bizlere her gün kahvaltı hazırlayıp odamızı temizleyen ablamıza teşekkür ediyor, tekrar buluşmak dileğiyle hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Saraya Ova Küme Evleri N:62/63
5386403721
Nezaket, saygı, güler yüz,

-

Nezaket, saygı, güler yüz,

Bu gün 6. günümüz yarın ayrılıyoruz. Otelcilik anlayışına yeni bir bakış açısı. Temizlik, rahatlık, uyum, nezaket, saygı, güler yüz, yardımseverlik ve alçak gönüllülük bir araya gelmiş. Püfür püfür esen rüzgarla huzur içinde geçen bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Otel Bozcaada
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No:35
5394585808
İlgi, alakası ve samimiyet

-

İlgi, alakası ve samimiyet

Temiz odalar ve Sezai Bey'in ilgi, alakası ve samimiyeti bizleri gerçekten çok memnun etti. Tekrar adaya gelirsem kalacağım yeri buldum. Her şey için çok teşekkürler Sezai.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aspava Butik Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Değirmenler Sok. No. 15
5307909117
Kahvaltısı çeşitli ve lezzetli

-

Kahvaltısı çeşitli ve lezzetli

Aspava Butik Hotel, butik otel işletmeciliği açısından örnek olarak gösterilmesi gereken, son derece temiz ve bakımlı bir otel. Otel sahiplerinin konukseverliği, ilgisi ve yardımseverliği gerçekten çok güzeldi. Bir daha Bozcaada'ya gittiğimizde yine Aspava'yı tercih edeceğiz. Otelin konumu ve manzarası bir harika. Manzarayı izlemeye doyamadık. O güzel manzaraya uyanmak inanılmaz huzur vericiydi. Kahvaltısı çeşitli ve lezzetli. Özellikle ev yapımı reçellere bayıldık. Bozcaada Feribot İskelesi'nin hemen yanında, ada merkezine 2 dakika yürüme mesafesinde, her şey elinizin altında. Tatilimizi unutulmaz hale getiren Aspava Butik Otel yetkililerine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Posthane Otel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Çınar Çarşı Cad. Konuk Sok. No. 2
5335055135
İşletme çok iyi değil

-

İşletme çok iyi değil

Temmuzun son haftası bu otelde iki gece konakladım. Oteli uzun araştırmalarım ve yorumlar üzerine tercih ettim. Fotoğraf sevgim ve tarihi binalara karşı ilgim olması nedeniyle bana ilgi çekici gelmişti. Şimdi otel hakkında tespitlerimi sıralamak istiyorum. 1-Fiyat olarak uygun bir otel değil. Hal böyleyken beklediğimiz hizmet tabi ki yüksek oluyor; fakat beklentimi kesinlikle karşılamadı. 2-Güler yüz sıfır. Otel küçücük bir yer girip çıkıyorsun kimse ne hoş geldin diyor ne de gülümsüyor umurları değil. 3-Temizlik sıfır. Havlular, çarşaflar, lekeli sarı. Temizledik dedikleri banyoda saçlar kıllar yerlerde. 4-Kahvaltı kötü. Ada kahvaltısı diye tanımladıkları kahvaltıdan eser yok. Domates, peynir, biber, reçel bu kadar. Yaptıkları kek, poğaça yenmez o kadar kötü. Hiç bir şey yemedim. 5- Mutfak giriş katında olmasından dolayı kahvaltı hazırlanırken misafirler de görebiliyor. Çalışan bayan elini zeytin tenekesinin içine sokarak zeytini avuçlayarak aldı. Eldiven kaşık kullanmak yok. 6- 3 yaşında bir oğlum vardı. Hiç bir şey yemediği için bir tost rica ettim "yapamayız" dediler. Aldıkları fiyat karşısında bir tost yapmamaları beni bir hayli şaşırttı ve ben de tepkimi dile getirdim haklı olarak. Bir sonraki gün ”'Tostunu kaçta alırsınız?”' diye sordular. 7-Hiç mi iyi bir yanı yok diyeceksiniz otelin fiziki konumu, ada merkezliğine yakınlığı, dekorasyonu, maviliğine diyecek lafım yok. Kısacası otel fiziken harika fakat işletme, hizmet çok iyi değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karina Vineyard House
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Mah. Saraya Ova Küme Evleri N:62/63
5386403721
Üzümü dalından yiyebilirsiniz

-

Üzümü dalından yiyebilirsiniz

Tesisinizde 2 - 5 Ağustos tarihlerinde konakladık. Öncelikle bir aile işletmesi olduğu sahiplerinin ve çalışanlarının size olan sıcaklığından belli. Odalar şirin görünüme sahip, bağevi konseptinde. Kahvaltıdaki her şey kendi ürettikleri ve baktıkları bahçeden günlük taze olarak toplanıyor. Üzümü dalından yiyebilirsiniz. İstanbul'da yaşan biri olarak çocuğum ilk kez burada dalından bir şeyler koparıp yeme şansına sahip oldu. Günbatımı için kalabalığa sakın gitmeyin, tesisinizden izleyebilirsiniz. Çimlere oturup bir bardak şarap için. :) Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozcaada Okyanus Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii Küme Evleri No. 21
5360351689
Tek kelimeyle mükemmel

-

Tek kelimeyle mükemmel

Huzur ve samimiyet arayanlar için tek kelimeyle mükemmel. Duygu Hanım'ın içtenliği kendi eviniz hissi yaratıyor. Teşekkürler Güler ailesi. Bu arada kahvaltısı da çook lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftelya Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak No:7
5070737533
Kahvaltısı tatmin edici

-

Kahvaltısı tatmin edici

Bozcaada'da geçirdiğimiz 5 gün 4 gecelik tatilimizde Eftelya Otel'de konaklamaktan mutluluk duyduk. Öncelikle işletme sahiplerinin güler yüzü ve samimi oluşları çok hoş. Limana inişte bizi karşılamaları ve ilgileri otel çıkışına kadar devam etti. Oda, çarşaf ve banyo gayet temiz. Kahvaltısı tatmin edici ve yeterli. Açıklanan özelliklere ve fotoğraflara ters düşen bir durum yok. Merkeze 5 dakika yürüme mesafesinde ve otoparkı mevcut. Bozcaada'ya gelmeyi düşünenlere tavsiyemizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftelya Otel
100 TL - 200 TL
Alaybey Mahallesi Boruzan Sokak No:7
5070737533
Kahvaltıları güzeldi

-

Kahvaltıları güzeldi

Eftalya Otel'de 2 gece konakladık. Şirin ve temiz bir oteldi. Kısa süre konaklayacaklar için ideal. Otel sahipleri sıcakkanlı ve güler yüzlüydü. Aile işletmesi ve hiçbir sorun yaşamadık. Kahvaltıları güzeldi. Gülcan Hanım yaptığı reçeller lezzetliydi. Kazım Bey ayrılırken bavullarımızı feribota kadar bıraktı. Otel sahiplerine ve personeline ilgileri için teşekkür ederiz. Bozcaada'ya gitmek isteyenlere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)