Beyoğlu Restoranları

İstanbul’un en hareketli noktalarından biridir Beyoğlu… Hatta İstanbul’un uyumayan nadir ilçelerinden biridir. Her zaman cıvıl cıvıl, kalabalık ve neşelidir. Kimileri Beyoğlu’nu 'İstanbul’un kalbinin attığı yer' olarak nitelendirir.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Beyoğlu Restoranları

Toplam 295 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"İki bira 90 TL"

"Bu türkü bara gidenler çok mu zengin"

4.7

Misafir yorumu

9 yorum

"Temiz ve samimi"

"Beyoğlu'na yakışmıyor"

7.0

Misafir yorumu

8 yorum

"Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence"

"Güzel müzik için ideal mekan"

8.0

Misafir yorumu

7 yorum

"Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok"

3.7

Misafir yorumu

6 yorum

"Manzarası harika"

"Şık ve özel bir akşam için"

9.6

Misafir yorumu

5 yorum

"Kötü bir işletme"

2.0

Misafir yorumu

5 yorum

"Tekrar gitmeyiz"

"Güvenlik hariç her şey çok güzel"

4.6

Misafir yorumu

5 yorum

"Sütlü Türk kahvesini en güzel yapan yer"

"Favoriniz olacak"

9.6

Misafir yorumu

5 yorum

"Garsonlar cana yakın"

"Bir çok problem yaşatıyor"

4.0

Misafir yorumu

4 yorum

"Yemekler mükemmel"

"Keyifli hissettiriyor insanı"

10

Misafir yorumu

4 yorum

Beyoğlu Yemek Yenecek Yerler

İstanbul'un en hareketli noktalarından biridir Beyoğlu… Hatta İstanbul'un uyumayan nadir ilçelerinden biridir. Her zaman cıvıl cıvıl, kalabalık ve neşelidir. Kimileri Beyoğlu'nu 'İstanbul'un kalbinin attığı yer' olarak nitelendirir.
İstanbullar, vakit geçirmek ve eğlenmek için Beyoğlu'nu tercih ederler. Aynı durum yabancı turistler için de geçerlidir. Çünkü Beyoğlu, tarihi mekanların bol olduğu, gece hayatının durmadığı, alışveriş için fazlaca alternatifin bulunduğu bir ilçe… Hal böyle olunca Beyoğlu'nda yemek yenilecek yerlerin çoğunluğu da gün geçtikçe artıyor. Beyoğlu'nda her bütçeye ve her damak zevkine uygun restoran bulunuyor.

Beyoğlu'nda yemek yenilecek yerlerin başında İstiklal Caddesi geliyor. İstiklal Caddesi üzerinde bulunan lezzet noktalarından birini seçebilir ve alışveriş yorgunluğunuzu bu restoranlardan birinde gidebilirsiniz. İster Türk lezzetleri, ister fast-food, isterseniz de dünya mutfaklarından lezzetler barındıran restoranları tercih edebilirsiniz.

İstiklal Caddesi dışında Beyoğlu'nda yemek yenilecek yerlerden biri de İstiklal Caddesi'nin sonunda bulunan Tünel'deki restoranları deneyebilirsiniz. Ev yemeği, fast-food ve yine dünya mutfağından seçeneklerin bol olduğu restoranlarda kendinize eşsiz bir ziyafet çekebilmeniz mümkün. Sadece yemek değil tatlı tercihinizi de yine bu restoranlardan birinde kullanabilirsiniz.

Akşam yemeği eşliğinde biraz eğlenmek ve dostlarınızla keyifli sohbetler gerçekleştirmek isterseniz Asmalımescit bölgesini tercih edebilirsiniz. Burada bulunan restoran/barlarda yemeğinizi yedikten sonra, alkollü içeceklerin de tadına bakabilirsiniz.

Beyoğlu'nun Taksim bölgesinde yer alan bazı restoranların muhteşem boğaz manzarasına sahip terasları bulunuyor. Dilerseniz akşam ya da öğlen yemeğinize, İstanbul'un eşsiz boğaz manzarası ile keyif katabilirsiniz.

Tercihinizi balık ve deniz ürünlerinden yana kullanmak ve biraz eğlenmek istiyorsanız, tercihinizi Nevizade'den yana kullanabilirsiniz. Taksim'de bulunan Nevizade mekanları, fasıl eşliğinde eşsiz lezzetler sunmak için sizleri bekliyor.

Beyoğlu'nda yemek yenilecek yerler deyince akla gelen diğer bir seçenekte Cihangir'de bulunan kafelerdir. Genellikle kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilen bu kafe/restoranlar, nezih ortamı ve seçkin menüleriyle, keyifli bir öğle veya akşam yemeği geçirmenizi sağlıyorlar.

Cihangir'in yanı sıra Karaköy'de Beyoğlu'nda yemek yenilecek yerlerin başında yer alıyor. Özellikle Karaköy, son dönemlerde ardı ardına açtığı birbirinden keyifli mekanlarla, Beyoğlu'nun en gözde yemek yenilecek yerlerinden biri haline geldi. Karaköy, sadece akşam ve öğle yemekleri için değil, keyifli kahvaltılar için de uygun mekanlara sahip olan bir semt. Kahvaltı için tercih edebileceğiniz diğer bir bölge ise Galata'dır. Burada bulunan kafelerde, kendinize ve dostlarınıza eşsiz bir kahvaltı keyfi yaşatabilirsiniz. Galata, balık ve deniz ürünleri tercih edeceklere de birbirinden leziz alternatifler sunuyor.

Şimdiden afiyet olsun…

Beyoğlu mekan tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Karabatak Karaköy
100 TL - 200 TL
Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mah. Kara Ali Kaptan Sok. No:7
2122436993
Hesap kutusunu masamıza fırlatmaları

-

Hesap kutusunu masamıza fırlatmaları

Tek kelimeyle berbat! Şöyle anlatayım. Kız arkadaşlarımızla nerede kahve içsek derken maalesef ki bu mekana geldik. Masamıza oturduk, her şey iyi, hoş. Mor saçlı olan garsona telefonumu şarja takıp takamayacağımı sordum. Ben takamam, mesuliyet kabul edemem dedi. Tamam, haklısınız, priz sizin yanınızda, lütfen takın, mesuliyeti bana ait desem de hala ısrar etti. Ve 5 dakika sonra diğer garson kız masamıza hesabı getirdi. Biz hesap falan istemedik dedim. Şarj sorunu yaşadığım kız bizde kurallar böyle dedi ve gitti. Ama o hesap kutusunu masamıza fırlatmaları, suratımıza bile bakmamaları... Çalışanların o surat ifadeleri, o tavırları hala aklımdan çıkmış değil. Müşteri haklıdır durumu yok. Biz böyleyiz, işinize gelirse durumu var. Bütün gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pano Şarap Evi
100 TL - 200 TL
Hamal Başı Cad. 12/B Galatasaray BEYOĞLU
2122926664
Yemekler mükemmel

-

Yemekler mükemmel

Şarap ve yemekler mükemmel. Panonun ortamını çok beğendim ve yine gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cuba Bar
100 TL - 200 TL
Ensiz sok. No:11/1A
2122457870
Hayal kırıklığı yaşattı

-

Hayal kırıklığı yaşattı

Gittiğimde okkalı bir yer sandım. Gerçekten Küba davasına inanmış, bunu bilen arkadaşların olacağını sandım. Fakat hayal kırıklığı yaşadım. Olanlar sadece farklı mekan arayan kişilerdi. Yazık Londra'daki gerçekten güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novo Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
Sofyalı Sok.No:3
2122525922
Tekrar gitmeyiz

-

Tekrar gitmeyiz

Kapısında öyle biri duruyor ki mekanda her türlü olay çıkabilir. Kapıda sigara içerken gördüğümüz, sayısız kişiye ağza alınmayacak laflar etti. Gelen pek çok insanı rencide etti. Açıkçası insanlar bu adama nasıl sabır gösteriyor anlamadık. Kızlı-erkekli grupların yanındaki kadına laf söylemeler, yanında kadın varken adama buraya uygun değilsiniz demeler. İnanılmaz bir şey. Kamera şakası gibi bir adam. Kapıda bu muameleyi gören müşterilerden biri işletmeciyi çağırdı. İşletmeci olarak gelen adam da pek farklı davranmadı. Açıkçası tekrar gitmeyiz. Böyle terbiyesizlik olmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmalı Canım Ciğerim | İlhan Usta
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:162
2122431005
Duvarda böcek gördük

-

Duvarda böcek gördük

Yıllardır severek gittiğim güzel ciğercilerden birisiydi ama bugün benim için bitti. Mekanda önce duvarda böcek gördük, hadi neyse dedik ama kimyonluğun içinde aynı böcekten iki tane birden görünce hemen kalktık. Çalışanlara böcekleri gösterdim ve mutfakta çalışan, tahminimce usta olan şahısın hesap alma demesi gerçekten bu mekanın kalitesizliğini ortaya koydu. Sorunun sadece para olduğunu düşünen, müşteri memnuniyetini bu şekilde sağlayacağını düşünen bir işletme. Eğer, 'olsun çok lezzetli ama' deyip gitmeyi tercih ederseniz yiyeceğiniz şeylerin üzerinde neler gezdiğini bir düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limonlu Bahçe
100 TL - 200 TL
Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:98
2122521094
Hazır meyve suyu

-

Hazır meyve suyu

Değişik gözükmek için rezil girişi, oturduğumuz bölümdeki enfes lağım kokusu, limonlu bahçesinin olmayan limonatası, orijinal meyve suyu diye karışık Capy bardağa doldurup getirmeleri, rezil chesecakeleri, 4 meyve suyu, 2 chesecake'e 88 lira hesabıyla, bir de şikayet edince söyledikleri yalanlarıyla (hazır meyve suyu değil, biz sıkıyoruz diyerek) gitmenizi tavsiye ederim. Güzel bir kazık tecrübesi edinmiş olursunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karabatak Karaköy
100 TL - 200 TL
Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mah. Kara Ali Kaptan Sok. No:7
2122436993
Beceriksiz yönetim

-

Beceriksiz yönetim

Indian Tea adı altında bir çay istedim, iki dakika bekledikten sonra bardağıma doldurdum ve zehir gibi sert bir çay ile karşılaştım. Garsondan üzerine sıcak su eklemesini istedim, çay gitti ve 20 dakika çaydan haber alınamadı, 3 garsona durumu bildirdim ve toplamda yarım saatte yeni bir çay önüme geldi, çay yine zehir gibiydi, içemedim. Çayın fiyatını açıklıyorum: 15 TL. Servis tam bir kepazelik, aşırı pahalı ve garsonlar bir sürü olmasına rağmen hizmet berbat! Çaresiz kalmadığım sürece bir daha gitmem. O güzel mekan bu beceriksiz yönetimin elinde çarçur oluyor resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mektup Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
İmam Adnan Sok. No:20 (Mango Mağazası Karşı Sokağı)
2122510110
İki bira 90 TL

-

İki bira 90 TL

En içten duygularımla iki bira 90 TL imiş. Bu arkadaş biranın içine büyük ihtimalle altın tozu koyuyorlar, yoksa iki bira 90 TL etmez. Bu bir kazık değil, kazık olsa 70 olurdu, bu çok başka bir şey. Mekan çok karanlık, galiba müşteriler birbirlerini görmesin diye o denli karanlık. Eğer paranız çok ise hiçbir şey anlamak istemiyorsanız gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızılkayalar Hamburger - Taksim
100 TL - 200 TL
Sıraselviler Cad. No:6
2122511357
Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok

-

Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok

Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok. Tost ve döner çeşitleri mükemmel bir alternatif. Siyasi düşünceler yapılan yorumlara aldanmayın. Bu lezzetin deneyimini mutlaka yaşayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pano Şarap Evi
100 TL - 200 TL
Hamal Başı Cad. 12/B Galatasaray BEYOĞLU
2122926664
Keyifli hissettiriyor insanı

-

Keyifli hissettiriyor insanı

Her şeyi geçtim, böyle 130 yıllık bir mazisi olan bir mekanda oturmak bile gayet de keyifli hissettiriyor insanı. Zaten yemekleri olsun, şarapları olsun ve servisleri ile çok güzel bir yer. Ellerine sağlık tekrardan. Kesinlikle hafta sonlar gideceğim, nadir yerlerden biri oldu artık. İnternet üzerinden rezervasyonu da kolaylaştırmışlar. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pano Şarap Evi
100 TL - 200 TL
Hamal Başı Cad. 12/B Galatasaray BEYOĞLU
2122926664
Şarapları ve yemekleri

-

Şarapları ve yemekleri

Mükemmel tarihi dokusu. Şarapları ve yemekleri. Tartışılmaz, servis harika.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpia Event Hall
100 TL - 200 TL
İstiklal Cad. Acara Sk. No:2 (Y.K.K.M. Yanı) Galatasaray
2122440442
Garsonlar cana yakın

-

Garsonlar cana yakın

Mekan çok iyi... Garsonlar cana yakın ve Taksim gibi bir yerde tercih edilecek tek mekan diyebilirim. Başkası için bilemem ama benim için mekanın müşteri potansiyeli önemlidir. Sevgilimle gidip rahatsız olmadığım tek mekan diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nato Lokantası
100 TL - 200 TL
Necatibey Cad. Karanlık Fırın Sok. No:4
2122496424
İdeal bir Türk mutfağı

-

İdeal bir Türk mutfağı

İlk kez gittim ama gayet temiz gördüm. İdeal bir Türk mutfağı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Galata Köftecisi
100 TL - 200 TL
Galata Kulesi Sokak / Beyoğlu
2122436137
Lezzetli ve mükemmel

-

Lezzetli ve mükemmel

Çok lezzetli ve mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eleos Restaurant
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:231 Kat:2 HIdivyal Palas
2122449090
Temiz ve samimi

-

Temiz ve samimi

Çok sıcak, temiz ve samimi bir mekan. Garsonların ilgi, alakası çok güzel. İkramlar deseniz kendi başına doyurucu. Yemekler çok lezzetli, iki kişi 200 TL ödedik, içki de içtik ve bizimle birlikte iki kişi daha doyardı. Benim favorilerimden, bizi güzel karşıladıkları için ve çok güzel akşam yaşattıkları için teşekkür ederim Eleos Restaurant'a.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meşhur Köfteci Sami Usta
100 TL - 200 TL
Maliye Cad. No:11
2122437986
Fiyatı uygun ve mekan süper

-

Fiyatı uygun ve mekan süper

Haziran ayında oradaydık ama hala o tat damağımda, inanılmaz bir lezzet. Fiyatı uygun ve mekan süper. Güler yüz ve dükkanın kendine has yapısı muazzam bir yer. Tatilimizin 3. günü keşfettik ve kalan her gün gittik. Hala kaşarlı köftenin tadı damağımda. Herkesin yemesini, tatmasını tavsiye ederim. Damağımda kalan bu eşsiz lezzet için teşekkürler Datça.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novo Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
Sofyalı Sok.No:3
2122525922
Güvenlik hariç her şey çok güzel

-

Güvenlik hariç her şey çok güzel

Kapıdaki güvenlik hariç her şey çok güzel. Güvenlik sanki Obama'nın koruması. Öyle nezih bir mekana uymayan tek unsur. İşletmecisini birilerinin uyarması lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eleos Restaurant
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:231 Kat:2 HIdivyal Palas
2122449090
Beyoğlu'na yakışmıyor

-

Beyoğlu'na yakışmıyor

Tek kelimeyle berbat, mezeler lezzetsiz, gerçek tatlarıyla ilgisi yok. Servis kötü, aşırı pahalı, İstanbullu olmayan meyhane ve meze tatlarını ve kültürünü bilmeyen, bütün iyi masalar rezerve diye boş tutulan, kötü bir yer. Tuvalet pis, garsonlar pis, 30 dakika oturup rakıyı yarım bırakıp kalktık, mezeleri yiyemedik. Beyoğlu'na yakışmıyor, mikrodalgada ısıtılmış sıcak midye dolma geldi sofraya inanamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Namlı Gurme Karaköy
100 TL - 200 TL
Rıhtım Cad. Katotopark Altı 1/1
2122936880
Harika bir kahvaltı

-

Harika bir kahvaltı

Bol şarküteri çeşidi var. Harika bir kahvaltı için gerekli her şeyi, tüm tazeliğiyle bulabilirsiniz. Fiyatlar dışarıya göre yüksek. Aynı marka ürünleri markette veya başka şarküterilerde daha uyguna alabiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karaköy Güllüoğlu
100 TL - 200 TL
Rıhtım Cad. Katlı Otopark Altı No:3-4
2122930910
Güllüoğlu’na yakışır bir yer

-

Güllüoğlu’na yakışır bir yer

Şerbetli tatlı deyince ilk akla gelen yer olan Güllüoğlu'na yakışır bir yer. Tatlıya doyabileceğiniz, atmosfer olarak da çok başarılı, ışıklandırması iyi, tatlı severlerin sürekli uğramak isteyeceği bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Lokantası
100 TL - 200 TL
Rıhtım Cad. 52-3 Yolcu Salonu Üstü. Kat:3
2122923993
Manzarası çok güzel

-

Manzarası çok güzel

Manzarası çok güzel. Çok büyük ve kalabalık bir mekan. Sakin bir yemek isteyenler için uygun değil. Yemek kalitesi orta. Patlıcanlı kroketi tavsiye ederim. Servis kalitesi normal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mikla Restaurant
100 TL - 200 TL
The Marmara Pera Hotel, Meşrutiyet Cad. No:15
2122935656
Çok pişmiş karides

-

Çok pişmiş karides

Hata üzerine hata yapan garson tribi, ayrı ayrı hesap vardığımız için ( 800 küsuru bir kişi niye üstlenmedi bizi uğraştırmayın suratlı salon müdürü tribi), kırık bardakla gelen içkiyi geri gönderdik tribi, sonradan katılan misafirlerimize verilmesi unutulan başlangıç ekmek, vs... Girişteki kapıya bakan kişilerin havası. :) Koyun kokan tereyağı, restoran içerisindeki uğultuya varan gürültü, masadaki herkese aynı anda gelemeyen yemekler, Michelin star görüntüsüne bürüneceğim diye zorlama köpüklü bir şeyler denemeleri, ortaya çıkan abuk sabuk korkunç tatlar. :( Çok pişmiş karides, kaymaklı denilen evde yapsam daha lezzetli olabilecek dondurmamsı bir şey, güllacın bulamaç hali, sütlacın anlaşılmayan füzyonu net; Türkiye'de yediğim en lezzetsiz yemekti!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eleos Restaurant
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:231 Kat:2 HIdivyal Palas
2122449090
Rumlarla ilgisi yok

-

Rumlarla ilgisi yok

Rumlarla ilgisi olmayan Rum meyhanesi. Halkla ilişkiler ve reklam, kendi sınırlarını aştı ve artık en büyük hız sosyal medyada. 'Sosyal medyada halkla ilişkiler' konusunu bilenler, yazılan her şeyi yemez. Yiyen yesin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eleos Restaurant
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:231 Kat:2 HIdivyal Palas
2122449090
Yemekler ve servis her yönüyle mükemmel

-

Yemekler ve servis her yönüyle mükemmel

2 Haziran 2015 akşamı oğlum Arman Boyacı'nın başarılı geçen doktora tezinin kutlaması için Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevlileriyle beraber çok güzel saatler geçirdik. Daha önce yazılan yorumları okumuştum, söyledikleri doğru. Yemekler ve servis her yönüyle mükemmel, doyurucu, bol çeşit, kaliteli, mekan da çok güzel. Ben eczacı olduğum için başka bir yönüyle değerlendireceğim (tıbbi). Bu kadar çeşit ve miktar yemeği yediğinizde mide fesadına uğrarsınız. Benim midem çok da sağlam değil, akşam eve gidince bir çiğneme tableti (Antiasit) alır yatarım diyerek gelen her çeşitten bolca yedim. Sabah kaktığımda midemde hiçbir sorun yoktu. Üstelik ilacı almayı da unutmuşum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olimpia Event Hall
100 TL - 200 TL
İstiklal Cad. Acara Sk. No:2 (Y.K.K.M. Yanı) Galatasaray
2122440442
Bir çok problem yaşatıyor

-

Bir çok problem yaşatıyor

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle kız arkadaşınız ile gittiğinizde hem insanları, hem çalışanları olsun bir çok problem yaşatıyor. Taksim'de gidilecek en son yer. Birçok yer gibi hesap tutarından fazla geliyor. Banko 100-150 TL fazladan alıyorlar. İtiraz etme hakkınız yok 18-24 yaş arasında iseniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Lokantası
100 TL - 200 TL
Rıhtım Cad. 52-3 Yolcu Salonu Üstü. Kat:3
2122923993
Pretty great

-

Pretty great

Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I've really enjoyed surfing around your weblog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I am hoping you write again soon!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Faros Restaurant - Taksim
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Cad. No: 31/A Elmadağ
2122976077
Eskisi kadar tat alamadım

-

Eskisi kadar tat alamadım

Geçen geldim. Eskiden gelip hep yemek yiyordum ama eskisi kadar tat alamadım ve servis sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Teras
100 TL - 200 TL
Tepebaşı Meşrutiyet Cad. No:45 (Troya Hotel Roof)
2122432827
Güzel bir şey yok

-

Güzel bir şey yok

Manzara dışında güzel bir şey yok. Zaman ve para harcamaya değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Galatalı Balık Restaurant - Karaköy
100 TL - 200 TL
Kemankeş Mah. Rıhtım Cad. No:8
2122430485
Her şey şölen

-

Her şey şölen

Galatalı Balık Restauran t – Karaköy, bir arkadaşımın şiddetle tavsiye ederek, neredeyse zorla götürdüğü bir mekan. Ama içeriye girince gördüğüm manzara ve ortam inanılmazdı. Ortam bu kadar mükemmel olunca diğer unsurları göz ardı edebilirsiniz ama burada yediğim her şey ve servis de çok iyiydi. Balık köfte bu güne kadar yediğim en iyi köfteydi. Meze çeşitleri ve lezzetler çok çok iyiydi. Arkadaşım ısrarında haklıymış. Yalnız yer bulmak zor görünüyor. Birkaç gün önceden rezervasyon yaptırmak gerekli. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Borsa Restaurant Taksim
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi 14, Beyoğlu
2122924071
Süper

-

Süper

On numara mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rose Marine Restaurant
100 TL - 200 TL
Kılıç.Ali Paşa Mah. Akarsu Cad. No: 27
2122496277
Cihangir'in en iyilerinden

-

Cihangir'in en iyilerinden

Cihangir'in en güzel mekanlarından. Ortamı şahane, yemekler lezzetli, müzik seçimleri başarılı. İş çıkışlarında dostlarla stres atmak için birebir. :) Rose Marine Pizza ve Cheeseburger'ini tavsiye ederim. Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eleos Restaurant
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi No:231 Kat:2 HIdivyal Palas
2122449090
Süper ötesi

-

Süper ötesi

Nerdeyse tüm Ege sahillerinde, Kıbrıs'ta vs. balık restoranlarını denemiş ve de deniz ürünlerine düşkün olan biri olarak İstanbul Yeşilköy Eleos'u çok beğendim, mezeler harika, her çeşit deniz ürününü tattırdılar, tatlılar çok lezzetli. Ayrıca ortam, ambiyans ve de servis elemanlarının ilgisi ve güler yüzlü olması bizi etkiledi, kişi başı 100 TL kadar hesap ödedik, fiyat da gayet makul geldi. Bu kadar yakın oturmama rağmen neden daha önce gitmediğim bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mektup Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
İmam Adnan Sok. No:20 (Mango Mağazası Karşı Sokağı)
2122510110
Bu türkü bara gidenler çok mu zengin

-

Bu türkü bara gidenler çok mu zengin

Eğer başlıktaki gibiyse gidenlere sözüm yok. Ama asgari ücretin bin lira civarında olduğu ülkemizde üç parça mezeye 300 TL civarında ödeme isteniliyorsa (ki türkü bara gidenlerin ekonomik durumunun çokta iyi olduğunu düşünmüyorum - istisnalar vardır) bunun adı başka bir şeydir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mektup Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
İmam Adnan Sok. No:20 (Mango Mağazası Karşı Sokağı)
2122510110
Müzik ve hesap

-

Müzik ve hesap

Kardeşim bu ne ya, türkü bara mı geldik yoksa pahalı bara mı geldik? 50 liralık rakı, yanında 3 liralık salatalık ve havuç, iki parça peynir (en fazla 10 lira), iki kase kuru yemiş (en fazla 10 lira), 3 tabak meyve (o da 15 lira). Gelen hesap: 270 TL (içinee müzik için 20 TL eklemişler utanmadan).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pizzeria Trio
100 TL - 200 TL
Sıraselviler Cad. Billurcu Sok. No:5
2122524444
Çok güzel

-

Çok güzel

Gerçekten özel bir mekan ve lezzet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızılkayalar Hamburger - Taksim
100 TL - 200 TL
Sıraselviler Cad. No:6
2122511357
Beğenmedim

-

Beğenmedim

Tüy çıktı diye kavga çıkardılar. Yemeklerinden tüy çıkıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
TAG Cafe & Bistro
100 TL - 200 TL
İstiklal Cad. Postacılar Sok. No:1/A
2122436862
Pahalı

-

Pahalı

Hak etmediği halde çok pahalı. Sallama çay 8 TL.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cafe 21
100 TL - 200 TL
Akarsu Cad. Coşkun Sok. No:21
2122511626
Bayıldım

-

Bayıldım

Süper rahatlatıcı bir yer. Müzikler de harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sütliman Fasıl Meyhane
100 TL - 200 TL
Sıraselviler Cad. Hocazade Sok. No:19
2122437973
Sıcak, samimi, mekan

-

Sıcak, samimi, mekan

Eğlenceli, uygun fiyatlı, güler yüzlü Cihangir mekanı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mektup Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
İmam Adnan Sok. No:20 (Mango Mağazası Karşı Sokağı)
2122510110
Çok pahalı bir yer

-

Çok pahalı bir yer

Hayatımda bu kadar pahalı bir bar görmedim. Fiyatlar uçuk, sanatçı ücretini çıkarmak için hesabı size yüklüyorlar. 4 biraya 345 TL yazacak kadar. Sanatçıları başarılı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Galata Köftecisi
100 TL - 200 TL
Galata Kulesi Sokak / Beyoğlu
2122436137
Güzel

-

Güzel

Her şey çok güzel. Yemekler, ambians çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Manda Batmaz
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi Olivia Geçidi No:1/A
212
Çok güzel

-

Çok güzel

Sıcacık bir kahveden yükselen, güzel kokular eşliğinde keyifli bir sohbetin yapıldığı mekandır. Manda Batmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Velvet Cafe
100 TL - 200 TL
Kule Çıkmazı Sokak No:7/A
Has Galata mekanı

-

Has Galata mekanı

Yüksel Bey'in kışın içimizi ısıtan salep ve çorbaları, kendinizi sultan hissettiren Türk kahvesi sunumu harika. Sokağa girer girmez fark edilen, renkli rüzgâr gülü ve yer minderleri ile süslediği kapının önünden, daha içeri girmeden gösterilen ilgi ve güler yüz takdire şayan. Mantar kurabiyesi de şahane ve fiyatlar da çok uygun. Butik edası ile kendine has Galata mekanı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thales Cafe & Bar
100 TL - 200 TL
İstiklal Caddesi, Katip çelebi Mah. Hasnun Galip Sok. No:5 K:2-3-Teras
2122923914
Çocuğumuz içeri alınmadı

-

Çocuğumuz içeri alınmadı

Çocuğumuza hayvan muamelesi yapılan ve içeri alınmayan dandik ötesi mekan. Az ötede elma varken ne gerek var buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ritim Galata
100 TL - 200 TL
Galata Kulesi Dibi
2122924929
Herkes birbirine selam veriyor

-

Herkes birbirine selam veriyor

Erik ve bamya turşusu yemekten kendimizi alamadığımız yer, yoksa kapısında oturduğumuz herkesin birbirini tanıyormuş edası ile birbirine selam verdiği harika bir mekân... Cuma ritüelimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çerkezköy Delicatessen
100 TL - 200 TL
Rıhtım Cad. Katotoparkı Altı No:29
2122521933
Birinci sınıf

-

Birinci sınıf

Kahvaltı, şarküteri, mezeler, pizzalar mükemmel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limonlu Bahçe
100 TL - 200 TL
Tomtom Mah. Yeniçarşı Cad. No:98
2122521094
Oturduğumuz yerden kaldırılmak

-

Oturduğumuz yerden kaldırılmak

Doğum günü kutlamak için gittiğimiz bu mekânda servis ücreti adı altında (garsonunun sadece pastayı servis tabaklarına koyması asık suratı ve havaya attığımız o para) verdiğimiz paramız, sonrasında limonatanın normal fiyatına göre 3 kat daha pahalı olması ve bizim lütfedip o limonataya o kadar para vermemize rağmen oturduğumuz yerin bir süre sonra rezerv edilip başka yere alma çabaları vs vs… Tek güzel yanı kedilerin olması. Bir daha gider miyim? Hayır…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızılkayalar Hamburger - Taksim
100 TL - 200 TL
Sıraselviler Cad. No:6
2122511357
Müşteriye hayır demek

-

Müşteriye hayır demek

Taksim Kızılkayalar'dan kaşarlı durum siparişi verdim. Dönerin az olmasını istedim ama kasadaki beyefendi olamaz öyle bir şey standardı var dedi. Ben böyle bir servis hayatımda duymadım. Tabiki standart var ama müşteriye hayır demek hiç hoş bir tutum değildi. Sonuçta hazire bir yiyecek değil, isteğime göre yapıp yardımcı olmalarını beklerdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beşaltı Kirvem Tantuni
100 TL - 200 TL
Mumhane Cad. No:35/B
2122440347
Tantuni çok lezzetli

-

Tantuni çok lezzetli

Mükemmel tantuni, çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karabatak Karaköy
100 TL - 200 TL
Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mah. Kara Ali Kaptan Sok. No:7
2122436993
Geç servis

-

Geç servis

Tost istedim, bir saat sürdü gelmesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)