Üzüm Kızı Restaurant & Meyhane

  • İstanbul / Beyoğlu
  • Atıf Yılmaz Cad. No:11/4

Üzüm Kızı Restaurant & Meyhane

Beyoğlu'nun en gözde mekanlarından biri olan Üzüm Kızı Meyhane, gerek yenilenen iç tasarımıyla gerekse özel hazırlanmış Akdeniz ve Ege mutfağı menüsü ile bu senede adından çok söz ettirecek.

Üzüm Kızı Meyhane haftanın her günü saat 20:00'de siz değerli misafirlerimize kapılarımızı açmaktayız. Gece saat 02:00 kadar süren programımız Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri performansta Nazan Yeşiltan'ı dinleyebilirsiniz.

Birçok ünlünün de uğrak mekanı olan Üzüm Kızı Meyhanenin işletmesini Edvin S. Avedikyan yapmaktadır. Üzüm Kızı Meyhanemiz 180 kişi kapasitelidir. Mekanda sigara içme yerleride bulunmaktadır. Kendinizi çok sıcak bir ortamda ve Greek müziğinin doyumsuz keyfi ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Kötü bir işletme
2

-

Malesef çok kötü. Fotoğraflarda gördüğünüze inanmayın! Müzik sistemi kötü bir düğün salonu gibi, fasıl kötü, sanatçı hanım 11.00'de ancak çıktığı gibi iki şarkıda yorulup ara verıyor. Şu andakı işletmesi böyle, paranıza yazık, yapmayın.

5
Sabrınıza ve şansınıza bağlı
2

-

Girişte "konsept gereği" zorla ceketinizi alıyorlar, yemekler son derece vasat, sipariş verdiğinizde gelip gelmemesi sabrınıza ve şansınıza bağlı, bir anda içeride bir fotoğrafçı dolaşmaya başlıyor ve siz ne olduğunu anlamadan birkaç pozunuzu çekiveriyor, tuvalette para toplayan bir görevli var, ses tesisatı kötü, çıkışta vestiyer parasına itiraz ederseniz dövülme riskiniz yüksek...

5
İçeriye 25 kişi olacaklar demiş
2

-

Mekana 20 kişilik rezervasyon yaptırdık, fakat bazı sorunlardan dolayı 20 değil de 15 kişi geldi. Görüştüğümüz kişi içeriye 25 kişi olacaklar demiş ama o arkadaş da ortada yok ve bizden gelmeyenlerin de parasını istediler. Büyük bir sıkıntıyla 20 kişinin parasını verdik yani olmayan 5 kişinin de parasını aldılar ve 75 TL'ye hiçbir şey yemedik. Keşke hiç gitmeseydik, ne rezil olurduk ne de fazldan para öderdik.

5
Metrobüs tecrübesi :(
2

-

180 kişilik mekanda 250 kişiyi sığdırmışlar. Resmen sıkışık bir dolmuşta gibiydik. Bir de hesapta sıkıntı yaşadık. Hesabı %10 şişirip üstüne bir de %10 garsoniye (mecburi) eklediler. Parça başı 5 TL vestiyer de zorunlu. Ne diye bu hesap, yanlışlık olmuş denince de iki kişi sinirli bir şekilde hata olmadığına sizi "ikna" ediyorlar! Ayrıca bir arkadaşım 1 kadeh şarapla resmen bayıldı. Artık ne şarabıysa?...

5
Kolunu kıpırdatamıyorsun
2

-

Doğum günümü kutladığım ve gittiğim için bin pişman olduğum mekan. O gün sinirimden ağladım. Tıkış tıkış kolunu kıpırdatamıyorsun. Bana yüksek set bölümünü komple benim 45 kişilik grubuma ayırdıklarını söylediler, gittiğimizde oraya kına yapan bir grubu almışlar, bize de bir sandalyenin birine benzemediği oradan buradan toplama, derme çatma bir masa, önümüzde sahnenin s'sini görmediğimiz kapı girişi, yanımız servis .. Devamını Göster