Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Üzüm Kızı Restaurant & Meyhane

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
1/5
Kötü
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

1/5
Kötü
5 değerlendirme
Üzüm Kızı Restaurant & Meyhane
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
02.06.2012
Misafir
Kötü bir işletme
Malesef çok kötü. Fotoğraflarda gördüğünüze inanmayın! Müzik sistemi kötü bir düğün salonu gibi, fasıl kötü, sanatçı hanım 11.00'de ancak çıktığı gibi iki şarkıda yorulup ara verıyor. Şu andakı işletmesi böyle, paranıza yazık, yapmayın.
1/5 Kötü
09.04.2012
Misafir
Sabrınıza ve şansınıza bağlı
Girişte "konsept gereği" zorla ceketinizi alıyorlar, yemekler son derece vasat, sipariş verdiğinizde gelip gelmemesi sabrınıza ve şansınıza bağlı, bir anda içeride bir fotoğrafçı dolaşmaya başlıyor ve siz ne olduğunu anlamadan birkaç pozunuzu çekiveriyor, tuvalette para toplayan bir görevli var, ses tesisatı kötü, çıkışta vestiyer parasına itiraz ederseniz dövülme riskiniz yüksek...
1/5 Kötü
22.03.2012
dursun özcan
İçeriye 25 kişi olacaklar demiş
Mekana 20 kişilik rezervasyon yaptırdık, fakat bazı sorunlardan dolayı 20 değil de 15 kişi geldi. Görüştüğümüz kişi içeriye 25 kişi olacaklar demiş ama o arkadaş da ortada yok ve bizden gelmeyenlerin de parasını istediler. Büyük bir sıkıntıyla 20 kişinin parasını verdik yani olmayan 5 kişinin de parasını aldılar ve 75 TL'ye hiçbir şey yemedik. Keşke hiç gitmeseydik, ne rezil olurduk ne de fazldan para öderdik.
1/5 Kötü
25.12.2011
Ali Akçalı
Metrobüs tecrübesi :(
180 kişilik mekanda 250 kişiyi sığdırmışlar. Resmen sıkışık bir dolmuşta gibiydik. Bir de hesapta sıkıntı yaşadık. Hesabı %10 şişirip üstüne bir de %10 garsoniye (mecburi) eklediler. Parça başı 5 TL vestiyer de zorunlu. Ne diye bu hesap, yanlışlık olmuş denince de iki kişi sinirli bir şekilde hata olmadığına sizi "ikna" ediyorlar! Ayrıca bir arkadaşım 1 kadeh şarapla resmen bayıldı. Artık ne şarabıysa?...
1/5 Kötü
13.12.2011
Sonay ay
Kolunu kıpırdatamıyorsun
Doğum günümü kutladığım ve gittiğim için bin pişman olduğum mekan. O gün sinirimden ağladım. Tıkış tıkış kolunu kıpırdatamıyorsun. Bana yüksek set bölümünü komple benim 45 kişilik grubuma ayırdıklarını söylediler, gittiğimizde oraya kına yapan bir grubu almışlar, bize de bir sandalyenin birine benzemediği oradan buradan toplama, derme çatma bir masa, önümüzde sahnenin s'sini görmediğimiz kapı girişi, yanımız servis yaptıkları bar ve gelen 18 arkadaşım geri dönmek zorunda kaldı, sandalyeler yan yana, yapışık, arkadaşlarım gidiyor diyorum yetkili şef gitsinler diyor yüzüme gülerek. Anlaşmalıyız dedikleri rakıdan 2 şişe geldi, gerisi başka bir rakı. Fotograflara bakarak aldandığım, yaşadığım rezaletten dolayı günlerce üzüntüden kendime gelemediğim berbat bir mekan. Ben de uzun yıllardır 5 yıldız otel zincirlerinde yöneticilik yapan kişi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum ve elimden gelen herkese duyuracağım.