360 İstanbul

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • İstiklal Cad. Misir Apt. K:8 No:311

360 İstanbul

İstanbul'un 19. yüzyıl'dan kalma tarihi apartmanı Mısır Apartmanı'nın çatı katında yer alan, birçok ödül sahibi 360istanbul nefes kesici 360 derece bir İstanbul manzarasını sizlere sunuyor.

Öğle ve akşam yemekleriniz için ziyaret edebileceğiniz 360istanbul size modern Türk mezeleriyle enternasyonal mutfağın harmanlandığı bir menü ve ayrıcalıklı bir şarap koleksyonu sunuyor.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Tarih ve İstanbul manzarasının birleşimi
8

-

Tarihi bir binanın en iyi yerinde konumlanmıştır 360 İstanbul. Beyoğlu'nun en güzel köşesinde; manzarası, dekorasyonu, zengin menüsü ve leziz şarapları ile baştan çıkrarıyor adeta.

3
Manzara denince ilk akla gelen yerlerden
8

-

360 İstanbul, şüphesiz İstanbul'un en nefis manzarasına sahip mekanlardan biri. Dilerseniz keyifli bir öğle ya da akşam yemeği için, dilerseniz gecenin ilerleyen saatlerinde canlı müzik ya da dj performanslar eşliğinde dans etmek için tercih edebilirsiniz 360'ı. Özellikle chill out müzik seviyorsanız 360'a mutlaka uğrayın.

3
Manzarası için kesinlikle gidilmeli
8

-

Eğer İstanbul'daysanız ve kendinize biraz zaman ayırmak istiyorsanız, 360 İstanbul'a kesinlikle gitmeli ve manzaraya karşı yemek yemelisiniz. Özellikle de sevgililer günü gibi özel günleri tercih etmenizde fayda var. Çünkü yemeğinize harika bir show da eşlik edecek.