Güney Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 5
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Güney Restaurant Hakkında

1949 yılında bir Rum Lokantası iken şimdi Osmanlı ve Geleneksel Türk Mutfağı’nın en güzel çeşitlerini sunan Güney Restaurant, sabah 07:00’dan akşam 24:00’a kadar konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Dilerseniz gün içinde Osmanlı ve Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin tadına bakabilir ya da günün sonunda Galata Kulesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Gaziantep Yöresinden seçkin lezzetlerini tadabilirsiniz. Ticaret Odası tarafından İstanbul’daki en iyi 40 lokanta arasında yer alan restaurantımızda günün her saati sıcak ve sulu yemek servisimiz mevcuttur. Dilerseniz zengin menü seçeneğimizden ızgara ve balık çeşitlerimizi de deneyebilirsiniz. Toplantı, kutlama ve her tür etkinlik için lütfen bizleri arayın. Kapalı ve açık alan toplam kapasitemiz 120 kişidir.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Güney Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
06.07.2013
Misafir
Pahalı zihniyet
Yemek yiyecekseniz oturun, şu an yemek saati diyen bir mekan (saat 16:00'da). Bundan anlaşılan feci turistik, pahalı zihniyettir..
5/5 Mükemmel
01.05.2012
Misafir
Zengin menü, samimi ortam
Galata'daki en uğrak mekanlarımdan biri. Özellikle pide çeşitleri çok güzel ve doyurucu. Yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek için ideal bir mekan. Cıvıl cıvıl Galata Meydanı'nı izleyerek yemeğinizi yemek size çok iyi gelecek.
5/5 Mükemmel
01.05.2012
Tülin Kılıç
Zengin menü, samimi ortam
`Galata`'daki en uğrak mekanlarımdan biri. Özellikle pide çeşitleri çok güzel ve doyurucu. Yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek için ideal bir mekan. Cıvıl cıvıl Galata Meydanı'nı izleyerek yemeğinizi yemek size çok iyi gelecek.