Novo Cafe & Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Sofyalı Sok.No:3

Novo Cafe & Bar

Nova Cafe & Bar, Asmalımescit'te club müziği dinleyebileceğiniz mekanların başında gelmektedir. 3 yıl önce Asmalımescit'te açılan Novo Cafe & Bar, İstanbul'da adından söz ettiren mekanlardan biri...

Novo Cafe & Bar, Asmalımescit'te eğlenceyi iyi müzik - iyi içki prensibiyle işleyen bir mekan. Mekan küçük ama müdavimlerinin de vazgeçilmezi. Novo Cafe & Bar'a özel kokteyller eşliğinde haftanın her günü farklı DJ'ler geliyor ve düzenli programlar gerçekleştiriliyor.

İstanbul'daki en iyi DJ'lerin sizin için çaldığı müziklerle coşan, dolup taşan mekanın büyüsüne kapılacaksınız.

Bu yaz günlerinde sıcağın sıkıntısını silkmek, soğuk bir şişe bira ya da şıkır şıkır buz dolu bir kokteylle serinlemek için istikametiniz Novo Cafe & Bar olacak.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Beğeniyorum burayı
10

-

Asmalımescit'in en eğlenceli barı. Ben beğeniyorum burayı. Hem eğleniyorum hem tavsiye ediyorum. Ne yapayım elimde değil.

6
Tekrar gitmeyiz
1

-

Kapısında öyle biri duruyor ki mekanda her türlü olay çıkabilir. Kapıda sigara içerken gördüğümüz, sayısız kişiye ağza alınmayacak laflar etti. Gelen pek çok insanı rencide etti. Açıkçası insanlar bu adama nasıl sabır gösteriyor anlamadık. Kızlı-erkekli grupların yanındaki kadına laf söylemeler, yanında kadın varken adama buraya uygun değilsiniz demeler. İnanılmaz bir şey. Kamera şakası gibi bir adam. Kapıda bu muam.. Devamını Göster

6
Güvenlik hariç her şey çok güzel
10

-

Kapıdaki güvenlik hariç her şey çok güzel. Güvenlik sanki Obama'nın koruması. Öyle nezih bir mekana uymayan tek unsur. İşletmecisini birilerinin uyarması lazım.

6
Şikayet
2

-

Güzel çaldığı için tercih edip 3:45'te gittiğimizde kapıdaki adam 4 kız 1 erkek olan grubumuzu önce bekletip sonra almadı. Üstüne de kapıdaki görevliden "ayni kalitede değiliz" lafını işittim. 3 doktor, mühendis ve öğretmenden oluşan grup kapı görevlisiyle eş değer kalitede olmadığını işitti ilk defa. Hadsizliğin bu kadarı olmaz! İşletmecisiyle bizzat görüşüp şikayet edeceğim çalışanı!

6
Agresif barmenler
4

-

Aşırı agresif ve kaba barmenleri bünyesinde tutan mekan. Geç saatte gidildiğinde bu saatte ne işiniz var başka mekan mı bulamadınız tavrındalar.

6
Çarşamba geceleri berbat çalıyor
6

-

Bazen güzel çalan ama çarşamba geceleri felaket kötü çalan mekan. Bir de video şov mu ne saçması bir şeyler yapıyorlar acayip göz yoruyor. Mekan sahibi biraz daha sempatik olabilir, mekanına geliyoruz neticede.