Kiki - Cihangir

  • İstanbul / Beyoğlu / Cihangir
  • Siraselviler Cad. No:42

Kiki - Cihangir

Akşamüstü sakin bir kahve molası vermek veya erkenden bir şeyler atıştırmak için Kiki ideal. Kiki'nin içerideki masaları bol güneş alan yemyeşil, sakin ve huzurlu bir bahçeye bakıyor. Biraz üşümekten korkmayan, temiz havayı seven, özellikle de sigaradan vazgeçemeyenlere bahçe(miz) yıl boyunca açık (üşüdüm diyenlere ısıtıcı ve battaniye tedarik ediyoruz).

Akşamları romantik bir yemekte buluşmak veya coşkulu bir doğum günü partisi düzenlemek (77 kişiye kadar grupları bekliyoruz) isteyenler için ışıkları karartıyoruz. Ama unutmayın, gece yarısı yaklaşırken (genellikle 11 buçuk civarı) masaları kaldırıp dans pistini açıyoruz.

Kiki'de çalan djler İstanbul'un alternatif gece hayatına kimliğini kazandıran, paralel yaratıcı evrenlerden gelen yazarlar, sanatçılar, plak dükkanı işletmecileri. Funk, house, disco ve diğer birçok müzik türünün beklenmedik bileşimleriyle parti saat 4'e kadar devam ediyor.

İlhamını Akdeniz ve Ege mutfaklarından alan Kiki menüsü taze sebzeler ve deniz ürünleriyle dolup taşıyor. Sadece Türkiye'den değil, İtalya ve İspanya'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor. Kiki'de yemek kişi başına içki dahil yaklaşık 50-60 TL.

Kiki misafirlerine İstanbul'un yerel, rahat ve yaratıcı enerjiyle dolu yüzünü gösteriyor.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence
6

-

Cihangir'deki en hareketli, en renkli mekanlardan biridir Kiki. Türk mutfağının yanı sıra İtalya ve İspanya'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyenlerin sık sık tercih ettiği mekanlardan biridir Kiki.

7
Güzel müzik için ideal mekan
8

-

Elektronik ve alternatif müzik severlerin Cihangir'deki favori mekanı. Özellikle haftasonları canlı dj performanslar eşliğinde oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

7
Eğleneceksiniz
10

-

Tavsiye üzerine gittik. Anladım ki epey popüler. Çok kalabalıktı. Müzikler çok güzeldi. Cihangir'de mutlaka gitmeniz gereken bir mekan.

7
Nezih bir ortam
10

-

Taksim Cihangir'de bulunan güzel mekanlardan biri. Biraz küçük ama müzikleri eğlendiriyor. Bir de orada duyduğum kadarıyla herkesi içeri almıyorlarmış. Bu nedenle nezih. Sigara içilen kısım sanırım kapali alanından daha büyük ve c.tesi akşamı tıka basa doluydu. Uğramadan dönmeyin bence.

7
Çok kalabalık
6

-

Kiki, hafta sonu omuz omuza eğlenmek istiyorsanız Cihangir'deki en iyi seçim. Zaten mekan küçük, bir de o kadar insanı doldurunca yürümek bile eziyet oluyor. WC önünde oluşan sıradan bahsetmiyorum bile, gerçi güzel kafa sıra muhabbetleri de keyifli oluyor :D O kadar kalabalık olmasa güzel bir yer aslında.

7
Eğlenceli bir yer
8

-

Taksim'deki en eğlenceli mekanlardan biri diyebilirim Kiki Cihangir için. Normalde anca çalınan müziklerin çoğunu bilirsem keyif alırım ortamdan, burda bu söz konusu olmamasına rağmen iyi eğlenebiliyorum.

7
Sevimli bir mekan
8

-

Kiki Cihangir son zamanlarda yıldızı iyice parlayan bir mekan. Öyle çok büyük bir yer değil ama genelde çok kalabalık oluyor. Müzikleri güzel, içki fiyatlarını örneklersek Long Island sanırım 23 TL gibiydi ki İstanbul için öyle çok da yüksek sayılmaz. Müşteri portföyü gördüğüm kadarıyla iyiydi, apaçi gençliğin girebildiği bir yer değil. Eğlenmek için Taksim'de güzel bir seçenek bence.