Kiki - Cihangir

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 2
Bu restaurant menüleri Fast food,Pizza mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 9 Fotoğraf
4/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kiki - Cihangir Hakkında

Akşamüstü sakin bir kahve molası vermek veya erkenden bir şeyler atıştırmak için Kiki ideal. Kiki’nin içerideki masaları bol güneş alan yemyeşil, sakin ve huzurlu bir bahçeye bakıyor. Biraz üşümekten korkmayan, temiz havayı seven, özellikle de sigaradan vazgeçemeyenlere bahçe(miz) yıl boyunca açık (üşüdüm diyenlere ısıtıcı ve battaniye tedarik ediyoruz). Akşamları romantik bir yemekte buluşmak veya coşkulu bir doğum günü partisi düzenlemek (77 kişiye kadar grupları bekliyoruz) isteyenler için ışıkları karartıyoruz. Ama unutmayın, gece yarısı yaklaşırken (genellikle 11 buçuk civarı) masaları kaldırıp dans pistini açıyoruz. Kiki’de çalan djler İstanbul’un alternatif gece hayatına kimliğini kazandıran, paralel yaratıcı evrenlerden gelen yazarlar, sanatçılar, plak dükkanı işletmecileri. Funk, house, disco ve diğer birçok müzik türünün beklenmedik bileşimleriyle parti saat 4’e kadar devam ediyor. İlhamını Akdeniz ve Ege mutfaklarından alan Kiki menüsü taze sebzeler ve deniz ürünleriyle dolup taşıyor. Sadece Türkiye’den değil, İtalya ve İspanya’dan da yaratıcı tarifler Kiki’nin mutfak tezgahında buluşuyor. Kiki’de yemek kişi başına içki dahil yaklaşık 50-60 TL. Kiki misafirlerine İstanbul’un yerel, rahat ve yaratıcı enerjiyle dolu yüzünü gösteriyor.

Yorum / Değerlendirme

4/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Kiki - Cihangir
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3/5 Çok İyi
11.03.2013
Misafir
Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence
Cihangir'deki en hareketli, en renkli mekanlardan biridir Kiki. Türk mutfağının yanı sıra İtalya ve İspanya'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyenlerin sık sık tercih ettiği mekanlardan biridir Kiki.
3/5 Çok İyi
11.03.2013
Tülin Kılıç
Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence
`Cihangir`'deki en hareketli, en renkli mekanlardan biridir Kiki. Türk mutfağının yanı sıra `İtalya` ve `İspanya`'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyenlerin sık sık tercih ettiği mekanlardan biridir Kiki.
4/5 Mükemmel
16.03.2012
Misafir
Güzel müzik için ideal mekan
Elektronik ve alternatif müzik severlerin Cihangir'deki favori mekanı. Özellikle haftasonları canlı dj performanslar eşliğinde oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.
5/5 Mükemmel
12.02.2012
Misafir
Eğleneceksiniz
Tavsiye üzerine gittik. Anladım ki epey popüler. Çok kalabalıktı. Müzikler çok güzeldi. Cihangir'de mutlaka gitmeniz gereken bir mekan.
5/5 Mükemmel
12.02.2012
Misafir
Nezih bir ortam
Taksim Cihangir'de bulunan güzel mekanlardan biri. Biraz küçük ama müzikleri eğlendiriyor. Bir de orada duyduğum kadarıyla herkesi içeri almıyorlarmış. Bu nedenle nezih. Sigara içilen kısım sanırım kapali alanından daha büyük ve c.tesi akşamı tıka basa doluydu. Uğramadan dönmeyin bence.
Daha fazla yorum gör