Hardal

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Minare Sok. No:12

Hardal

Asmalımescit'in popüler mekanlarından Hardal Bar, lezzetli mönüsü, renkli kokteylleri ve farklı müzik anlayışıyla kaliteli hizmet sunuyor...

Gün içerisindeki stresten bir saatte olsa uzaklaşarak gününü keyiflendirmek isteyenler Hardal Bar'ın Dünya mutfağından oluşan mönüsünü tercih ediyor.

Birbirinden farklı lezzetleri kaliteli bir hizmetle sunan Hardal Bar'ın zengin mönüsünde; Meksika lezzeti fajitadan İtalyan makarnalarına, özel soslarla hazırlanmış hamburger çeşitlerinden salatalara kadar birçok lezzet bir arada bulunuyor.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Sodexo konusundaki sıkıntı
2

-

Bugün öğle sıralarında yemek yemeye gittim. Orada çalışan esmer bayana sodexoya yükleme yapıyor musunuz diye sordum ve bayan arkasındaki arkadaşına kaşını kaldırarak yok dedirtti ve sürekli de geldiğim bir yer, her gelişimde saçma sapan sorunlar yaşıyorum. Çalışanlarınızın tutumundan dolayı buraya gelmeyi tercih etmeyeceğim.

2
Bir daha asla
2

-

Servis konusunda rezalet bir yer. Akşam yemeğinden sonra bar konseptine geçtik diyorlar, masalar kalkıyor, size yer bile göstermeyip öylece ortada bırakıyorlar. Paranız ile rezil oluyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.