Galata Konak Cafe

  • İstanbul / Beyoğlu / Galata
  • Bereketzade Mah. Hacı Ali Sk. No:2 Kuledibi

Galata Konak Cafe

1975 yılında Nişantaşı'nda Erol Akı tarafından hizmete açılan Konak Pastanesi Türk ve Dünya mutfağı lezzetlerinin sunulduğu menüsü ile Nişantaşı'nda vazgeçilmez işletmelerden birisi olmuştur.

Bu vazgeçilmezliğin vasiyeti olarak Kuledibi'nde, Galata Kulesi'ne çok yakın muhteşem manzaraya sahip bir yer açılmıştır. Galata Konak Cafe adını alan bu mekan uzun yıllardır siz İstanbul halkını, Türk ve yabancı tüm misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Galata Konak Cafe'de İstanbul'u İstanbul yapan gün batımlarını ve muhteşem manzarasını ve de tarih kokan o tepelerini lezzetli yemekler ve tatlılar eşliğinde, dostlarınızla sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz.

Galata Konak Cafe 70 kişilik kapalı, 200 kişilik açık alan kapasitesi ile özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan deniz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazırdır. Şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu mekanımızı keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyoruz.

Muhteşem manzara için bizi keşfedin!
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın