Beyoğlu Pansiyonları

En iyi 671 pansiyon, en uygun fiyatlar

Beyoğlu Pansiyon Fiyatları

Bizans döneminde ve Osmanlı’nın ilk iki yüzyıllık süresinde bağları, bahçeleri, konaklarıyla ünlü Beyoğlu’nun eski adı Pera’dır.

1928 yılında yapılan Cumhuriyet Heykeli’nin yer aldığı Taksim Meydanı, Beyoğlu’nun ana merkezlerinden bir tanesidir. Özellikle Tünel’e doğru inen cadde, Beyoğlu’nun ve hatta Avrupa yakasının en hareketli caddesi olarak nitelendirilir.

İstanbul'un merkezi noktalarından biri olan Beyoğlu, eski ismi ile Pera, şehirde tarihi eserlerin yoğunlukla bulunduğu ve korunduğu yerlerden biri...

Beyoğlu pansiyonları daha çok İstiklal Caddesi üzerinde ve ara sokaklarda yer alır. Alt katların çehresi çok değişmekle birlikte üst katlarda sivil mimari izleri hala kendini korumaktadır. Beyoğlu pansiyonları da bu çok özel mimari yapılar arasında ya da içlerinde yer alır.

Beyoğlu pansiyon fiyatları, diğer konaklama tesislerine göre daha uygun fiyat sunmakta olup, daha çok vaktini dışarıda geçirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eğer siz de Beyoğlu’nda uygun fiyata bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız, Beyoğlu pansiyonlarında konaklayabilirsiniz.

Caddenin sağında ve solunda yükselen binalar, yüzyılların izlerini taşır üzerinde, bu nedenle görkemlidir Beyoğlu ve İstiklal Caddesi. Beyoğlu otelleri de bu cadde üzerinde ve ara sokaklarında konumlanmıştır. Tarihi bir dokuya sahip olan bu binalarda Beyoğlu 2019 otel fiyatları da yapıya göre değişiklik göstermektedir.

Beyoğlu otel fiyatları, butik ve küçük otellerde daha yüksek olmakla birlikte, lüks Beyoğlu otellerinde daha fazla görülmektedir. Beyoğlu otel fiyatlarının, yapının tarihi geçmişi ile de paralellik gösterdiğini düşündüğümüzde aslında fiyatların çok uygun olduğunu görebiliriz.

Beyoğlu otellerinde konaklamanın en uygun yanlarından biri de birçok eğlence mekanına ve alışveriş merkezine yakın bir konumda bulunuyor olmaktır. Bu sayede Beyoğlu otel fiyatları ve ulaşım ücretleri kıyaslanarak çok uygun fiyatlara bir konaklama gerçekleştirilebilir.

Beyoğlu Pansiyon Yorumları

10

Novo Cafe & Bar

Cemal demir - 26 Aralık 2018, Çarsamba 06:55

Beğeniyorum burayı

Asmalımescit'in en eğlenceli barı. Ben beğeniyorum burayı. Hem eğleniyorum hem tavsiye ediyorum. Ne yapayım elimde değil.

10

Olimpia Event Hall

Aptullah ÇAÇA - 17 Ekim 2016, Pazartesi 18:23

Garsonlar cana yakın

Mekan çok iyi... Garsonlar cana yakın ve Taksim gibi bir yerde tercih edilecek tek mekan diyebilirim. Başkası için bilemem ama benim için mekanın müşteri potansiyeli önemlidir. Sevgilimle gidip rahatsız olmadığım tek mekan diyebilirim.

10

Galata Meydanı

Hera Capulcu - 27 Haziran 2014, Cuma 11:48

Hera Capulcu tarafından...

Galata kulesi tarihi mirasımız, emanetimiz. Gölgesi sokak müziği yapan gruplar ve sanatsal etkinliklere hizmet ederken şimdi Beltur'un plastik masa ve sandalyeleri ile dolu. Banklar söküldü, ticaret başladı. Beltur kazansın, kültür yansın, miraslar yok olsun...

2

Hardal

selda cengiz - 21 Şubat 2014, Cuma 14:18

Sodexo konusundaki sıkıntı

Bugün öğle sıralarında yemek yemeye gittim. Orada çalışan esmer bayana sodexoya yükleme yapıyor musunuz diye sordum ve bayan arkasındaki arkadaşına kaşını kaldırarak yok dedirtti ve sürekli de geldiğim bir yer, her gelişimde saçma sapan sorunlar yaşıyorum. Çalışanlarınızın tutumundan dolayı buraya gelmeyi tercih etmeyeceğim.

10

Tünel Meydanı

Ece Kaya - 17 Mayıs 2013, Cuma 14:56

Tünel Meydanı

Taksim otellerinden birinde konaklıyorsanız eğer burayı ziyaret etmeyi unutmayın.

10

İstiklal Caddesi

Özkan Hacıoğlu - 8 Nisan 2013, Pazartesi 21:54

İstiklal Caddesi

İstanbul'un simge yerlerinden birisi İstiklal Caddesi. Hatta İstanbul'u yaşamış İstanbul'dan keyif almış olanlar uzakta kaldıklarında en çok burayı özlerler. Hemen hemen 24 saat hareketlidir. Sokak çalgıcıları, kafası güzel insanlar, bazen aklınızı başından alan tramvay, birçok kültüre beşiklik etmişliğin ispatı binaları... Her bir sokağı dile gelecekmiş gibi hissettirir İstiklal Caddesi'nin. Islak hamburger, yazın mısır, kışın kestane kokusu sarar her bir yerini. İstiklal Caddesi korunması gereken bir kültürdür...

10

Nublu İstanbul @ Babylon

Editor - 9 Mart 2013, Cumartesi 13:52

Programları kaçırmayın, müzik budur!

Bu mekana bayıldım. İstanbul'da kaliteli bir mekanda, gerçekten sadece müzik dinlemek isteyen insanlarla birlikte vakit geçirmek istiyorsanız bu küçük ama eşsiz mekana kesin gitmelisiniz. Üstelik sürekli güzel etkinlikler ve konserler oluyor. Özellikle İlhan Erşahin programlarını kaçırmayın derim. Müzik budur ve müzik ruhuna sahip kişilerle bu mekanda fazlasıyla yaşanır derim.

6

Faces İstanbul

Tülin Kılıç - 18 Şubat 2013, Pazartesi 10:19

Asmalı'nın en popüler mekanlarından biri

Asmalımescit'in en renkli ve en kalabalık mekanlarından biridir Faces. 80'ler, 90'lar müzikleriyle eğlendirdiği geceler daha da güzel oluyor benim için. Dekorasyon, kokteyller, ortam hepsi birbirinden güzel. Fakat sürekli gidildiğinde değil, arada bir gidildiğinde daha bir güzel oluyor sanki. Çünkü gürültülü ve kalabalık olması her zaman çekilesi bir şey değil.

10

Kasette

Editor - 29 Ocak 2013, Salı 11:36

İyi müzik

Asmalımescit'te beğendiğm, iyi müzik yapan mekanlardan biri. Özellikle güzel havalarda dışarda durmak ve iyi müzik eşliğinde eğlenmek güzel. Mekanın önünde bir düzen olmaması biraz karışıklığa sebep olabiliyor ama amacınız sadece kaliteli müzik eşliğinde eğlenmekse kesin gitmelisiniz.

2

Ablam

Zeynep Hüvel Keleş - 8 Mayıs 2012, Salı 09:50

Kötü ortam

Mekan oldukça küçük ve genellikle çok kalabalık oluyor. İçeriye kapasitenin üzerinde kişi alındığı için dans etmek bile imkansız hale geliyor. İnsanlar Türkçe müzik dinlemek için tercih ediyorlar; fakat ortam nedeniyle içerde uzun süre durmak mümkün değil.