Alanya Merkez Görülecek Yerler

Akdeniz’in en gözde bölgelerinden biri olan Alanya Merkez’de birçok aktiviteye dahil olabilir ve her anınızı keyifle geçirebilirsiniz.Alanya Merkez Görülecek Yerler - Alanya Merkez En İyi 10 Yapılacak Şey

Akdeniz'in en gözde bölgelerinden biri olan Alanya Merkez'de birçok aktiviteye dahil olabilir ve her anınızı keyifle geçirebilirsiniz.

Alanya Merkez'de yapmadan dönmemeniz gereken çok aktivite var. Alanya Merkez'de bulunan Konaklı Pazarı'nı gezip alışveriş yapabilirsiniz.

Bölgede çok fazla restoran ve alışveriş yapılacak yerler olduğu için bölgeye özgü hediyelik eşyalar satın alabilir, dilediğiniz restoranda yöresel yemeklerin lezzetini damağınızla buluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Alanyum Alışveriş Merkezi'nde de vakit geçirebilirsiniz.

Alanya Merkez'in gece hayatı da oldukça hareketlidir. Alanya Merkez'in gece hayatında kendinize yer ayırmanızı da mutlaka tavsiye ederiz. Dans, müzik ve eğlencenin harika karışımını hayata yansıtan Alanya Merkez, gece hayatıyla tüm stresinizi üzerinizden alacaktır.

Alanya Merkez'de plajların tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel plajlarında dilediğiniz kadar kulaç atma özgürlüğüne sahip olurken doğa ve su sporlarıyla da ilgilenebilirsiniz. Bu arada Alanya Merkez'e bisiklet turuyla küçük bir keşif yapmayı da unutmayın.

Alanya Merkez'de yapılacaklar listenize merkeze yakın olan Alanya Müzesi'ni, Damlataş Mağarası'nı ve Kızıl Kule'yi eklemeyi sakın ihmal etmeyin. Alanya Merkez'in marinasını da gezi yerleriniz arasına dahil edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın