Otelleri Göster

Akşehir Gölü Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler

Akşehir Gölü Yakınındaki Oteller

Konya'nın doğal güzellikleri arasında yer alan Akşehir Gölü, şehir gezinizde şahit olmanız gereken noktalardan biridir. Akşehir Gölü'ne nasıl gidilir diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Konya'nın Akşehir ilçesinin sınırları içerisindedir ve kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. Akşehir Gölü, Konya ile Afyonkarahisar illerini kapsamaktadır.

Muhteşem bir doğa ve yeşillikler arasında huzurlu vakit için göle mutlaka gitmenizi öneririz. Akşehir Gölü yakınında otel bulabilirsiniz. Akşehir Gölü civarındaki otellerin birinde konaklayarak bu doğal güzelliğin tadını uzun bir zaman diliminde çıkarabilirsiniz.

Göl, kapalı bir havza özelliği taşımaktadır. Suyu ise çok fazla tuzlu değildir. Emir ve Sultan Dağları arasında kalan Akşehir Gölü'nün su seviyesi mevsimlere göre farklılık göstermektedir.

Akşehir Gölü'nün kolay bir ulaşım yoluna sahip olması ve çevresinde yakın oteller bulunması bu güzelliği keşfetmek isteyenlerin sayısını arttırmaktadır. İç Anadolu'nun coğrafyasına eşlik eden Akşehir Gölü, Konya gezinize mutlaka dahil olmalı.