Ilgın Otelleri

Konya’nın şirin bir ilçesi olan Ilgın, ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerini yılın her mevsimi ağırlamaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ilgın Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Sürekli elektrik kesintisi var"

5.3

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Personelin ilgi ve güler yüzü"

6.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Ilgın Otelleri ve Ilgın Otel Fiyatları

Konya'nın şirin bir ilçesi olan Ilgın, ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerini yılın her mevsimi ağırlamaktadır.

Konya il merkezine 86 kilometre uzaklıkta olan Ilgın, özellikle kaplıcalarıyla ünlüdür. Ilgın tatiliniz boyunca ormanlık alanlarda dilediğiniz kadar piknik yapabilir ve bölgeyi keşfetmek için kısa yolculuklar düzenleyebilirsiniz.

Şifa kaynağı sularında huzurlu bir tatil için Ilgın otellerinin birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ilgın otelleri, kaplıca sularını kullanarak misafirlerinin rahatsızlığına uygun tedavi süreleri belirlemektedir.

Ilgın otelleri özellikle bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşır. Oteller, genellikle kaplıcalardan yararlanmak isteyenlerin yoğun ilgisini görmektedir. Eğer bahar ve yaz aylarında Ilgın'a gitmeyi planlıyorsanız erken rezervasyon yapmanızda fayda var.

Doğal güzellikleriyle huzurlu bir tatil sunan Ilgın, tatiliniz boyunca yeni keşif yerleri sunacak sizlere. Yüzyıllardır önemini korumaya devam eden bölge; İstanbul'a 579 kilometre, Ankara'ya 318 kilometre, İzmir'e ise 547 kilometre uzaklıktadır. Şehrin kalabalığından uzaklaşıp, şifalı sularda tatil planları yapıyorsanız Konya'nın Ilgın ilçesi tercihleriniz arasında olabilir.

Termal su kaynaklarıyla ünlü olan Ilgın, yılın her mevsimi tatilciler tarafından tercih edilen noktalardan biridir.

Kaplıcalarıyla ün salmış bir bölge olan Ilgın, Konya'nın il merkezine yaklaşık 86 kilometrelik bir uzaklıkta yer alır. Sadece kaplıcaları değil, doğasının içerisinde bulunan piknik alanları ve ormanlarıyla da cezbeder görenleri.

Ilgın'da yer alan otellerin sayısı çok fazla olmamakla birlikte, bulunan oteller yıl içerisinde bölgeyi ziyaret eden turistlerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar seçenekler sunmaktadır. Ilgın otellerinin geneli termal otel ve küçük otel işletmelerinden oluşmaktadır.

Ilgın otelleri her ne kadar farklı konseptlere sahip olsa da, tüm konaklama tesisleri hemen hemen aynı fiyatlara sahiptir. Ilgın otel fiyatları sadece sezona göre değişiklik gösterir. Yaz mevsiminde 100-180 TL arasında değişirken, kış sezonundan itibaren Ilgın otel fiyatları 60-90 TL'ye kadar düşüş göstermektedir.

Ilgın otel fiyatları oda kahvaltı veya her şey dahil seçeneklerine göre değişebiliyor. Fakat bu söylediğimiz Ilgın otel fiyatlarına genellikle oda kahvaltı dahildir. Her şey dahil konseptinde ise otel fiyatları yükselmektedir.

Ilgın otel fiyatları sayfamızı tıklayarak fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve bütçenize en uygun konaklama tesisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ilgın otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sahib Ata Termal Otel
Sahib Ata Termal Otel

-

Personelin ilgi ve güler yüzü

Gerçekten çok hoş bir tesis. Personelin ilgi ve güler yüzü harikaydı. Sadece kapalı havuzları küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca

-

Sürekli elektrik kesintisi var

Arkadaşlar merhaba. Otelde kesinlikle parasının karşılığında bir hizmet mevcut değil. Sürekli elektrik kesintisi var. Odalar bakımsız. Çift kişilik oda alıyorsunuz ayrı ayrı yataklı odalara yönlendiriyolar. Sonra onları birleştiriyolar ve inanılmaz rahatsızlık veriyor. Yastıklar deseniz taşa yatın daha iyi. Her şey dahil deniliyor ama yemek sonrası çayı ücretle içiyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmem. Bilgilerinize...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca

-

Harika bir kaplıca tesis

Mükemmel bir kaplıca, tesislere selam ve saygılarımla. Kısa da olsa otelinizde konakladık, gerçekten de çok memnun olduk, her şey mükemmeldi, özellikle resepsiyon görevlisi Murat Bey'e, yemekhane şefi aşçı Ali Bey'e ve tüm personelin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Kısa zamanda görüşmek dileklerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca
Grand İpek Palace Hotel & Spa Termal Kaplıca

-

5 kuruş etmez

Kötü otel kavramı bu otel açıldıktan sonra literatüre girmiştir. Her şey çok kötü. Saatlerce yemek kuyruğunda bekleyeceğiniz için yanınızda yiyecekle gitmeniz tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)