Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Konya Ereğli Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Konya Ereğli Otelleri

Konya Ereğli için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Konya Ereğli Otelleri

Konya Ereğli Otelleri

'Gez dünyayı gör Konya'yı' diye övgüye mazhar olmuş bir il olan Konya, güzelliği ve göz alabildiğine genişliği ile görenleri büyülüyor. Konya, Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden olup, her yıl bu şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmeye gelen ziyaretçileri ile bu kalabalık yapısını katlıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir yerleşim yeri olarak tarihi mekanlar bakımından oldukça zengin seçenekler sunuyor. Bu yapısıyla, tarihe ışık tutan, tarihteki yeri ve önemi çok büyük olan pek çok mirasa ev sahipliği yapıyor. Ülkemizin en eski yerleşim merkezlerinden biri olan şehrin ilçe sayısı da oldukça fazla. Her ilçesi ayrı bir güzelliğe ve öneme sahip olan ilin en kıymetli yerlerinden biri de Ereğli olarak karşımıza çıkıyor. Ereğli'nin kuruluşu Hititlere kadar dayanıyor ve döneme ait pek çok eseri de bünyesinde bulunduruyor. Toros Dağları'nın eteklerinde kurulan Konya Ereğli, dışarıdan bakıldığında adeta bir sanat eserini andıran görüntüsüyle görenleri mest ediyor. Konya Ereğli, Toros Dağları'ndan şehre akan doğal su kaynakları ile yeşil tonuna adeta canlılık katıyor. Konya Ereğli, bu nadide güzellikleri görmek isteyenlerin ve tatil rotalarını İç Anadolu'ya çevirmiş olanların listelerinin başında geliyor. Konya insanının sıcaklığı, misafirperverliği ve şehrin güzelliği dillere destan. Hal böyle olunca şehri görmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla oluyor. Rotasını bu güzel şehre ve ilçeye çevirmiş olanlar oldukça şanslılar çünkü Konya Ereğli otelleri , azımsanmayacak sayıda seçenek sunuyor. Şehir her yıl yerli yabancı birçok insanı ağırlıyor ve bu oteller gelen ziyaretçilerin ilk seçenekleri arasına giriyor.

5 Yıldızlı Konya Ereğli Otelleri

5 Yıldızlı Konya Ereğli Otelleri

İç Anadolu'nun nadide şehirlerinden olan Konya Ereğli, tüm ziyaretçilerini en iyi otel seçenekleriyle karşılıyor. Ziyaretçilerine oldukça fazla seçenek sunan Konya Ereğli, iş hayatının yoğun temposundan kurtulmanız ve dinlenmeniz için en uygun seçimler arasında yer alıyor. Burada tarihi ve doğal güzelliklerin tadına varırken konaklama bakımından da içiniz rahat bir şekilde tatil ve seyahatler geçiriliyor. Çünkü Konya Ereğli'de her ihtiyaca ve bütçeye yönelik bir otel seçeneği bulunuyor. Dolayısıyla Konya Ereğli'ye gelen hiçbir ziyaretçi uzun uzadıya otel aramak durumunda kalmıyor. Konaklama bakımından çok fazla çeşidi bulunan otellerden en çok rağbet görenler 5 yıldızlı Konya Ereğli otelleri oluyor. Bu otel seçeneğinde sizin ve sevdiklerinizin konforu ve rahatlığı için her şey düşünülüyor. Hizmet ve olanaklar konusundan elverişli seçenekleriyle ziyaretçileri kendine çeken bu oteller lükse hitap ediyor. Konaklayacak olanların tüm ihtiyaç ve istekleri dikkate alınarak oluşturulan bu oteller adeta hizmette sınır tanımıyor. Konya Ereğli'yi görmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği oteller arasında olan bu otel seçenekleri, burada kalan ziyaretçilerin mutlu ve tatmin olmuş bir şekilde buradan ayrılmaları için çalışıyor. Bu ender şehrin bir diğer konaklama seçeneği olarak da karşımıza 4 yıldızlı Konya Ereğli otelleri çıkıyor.4 yıldız almaya hak kazanan bu otellerdeki personeller en az 5 yıllık deneyime sahip çalışanlardan oluşuyor ve odalar belli standartlar ölçüsünde tasarlanıyor. Bu tasarımlar yapılırken de elbette sizlerin ve sevdiklerinizin rahatlığı için her şey düşünülüyor.

Konya Ereğli Otel Fiyatları

Konya Ereğli Otel Fiyatları

Türkiye'nin en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkan Konya Ereğli, ziyaretçilerini tarihi dokusuyla etkiliyor. Bu tarihi dokulara şahitlik etmek için sadece Türkiye'den değil dünyanın dört bir yanından insan burayı görmeye geliyor. Gelen ziyaretçiler, birçok farklı konsept ve tarzlarda tasarlanan otellerde konaklıyor. Bu ender güzellikler ile donatılmış şehre gelen insanlar Konya Ereğli otel fiyatları bakımından oldukça fazla seçeneğe sahip. Çünkü otellerin belirli şartları taşımaları ile sunduğu hizmetlere göre değişen pek çok otel seçeneği mevcut ve bu otellerin de fiyatları değişiklik gösteriyor. Bu değişikliği etkileyen unsurlardan bazıları ise;· Otelin bulunduğu konum fiyatların belirlenmesinde etkili. Merkezi konumda bulunan otellerin fiyatları, merkeze uzak olan otellerden fazla olabiliyor.· Otelde yemek hizmetinin bulunup bulunmamasına göre de fiyatlarda değişmeler yaşanabiliyor. Ayrıca otellerin öğün sayıları da değişebiliyor. Bu bağlamda da yine fiyatlarda oynamalar olabilmekte.· Konaklama yapacağınız mevsime ve günlere göre de fiyatlarda değişiklikler yaşanmakta. Özellikle yaz aylarında ve tatil dönemlerinde artan rağbete bağlı olarak otel fiyatları farklı seçenekler sunuyor. Siz de bu bağlamda konaklama yapmak istediğiniz döneme dikkat ederek avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz.· Konaklama yapacağınız her otel, belirli konseptlerde oluşturuluyor. Oluşturulan konseptler, fiyatların belirlenmesinde rol oynayabiliyor.

Konya Ereğli Gezilecek Yerler

Konya Ereğli Gezilecek Yerler

Konya Ereğli, doğal ve tarihi güzelliklerle bezenmiş bir yerleşim yeri. Konya Ereğli, hazır bu şehre gelmişken görmeden gitmemenizi önerdiğimiz birçok doğal ve tarihi güzelliğe ev sahipliği yapıyor.· Ereğli Müzesi· İvriz Kaya Anıtı Kabartmaları· Ulu Camii· Rüstem Paşa Kervansarayı· Şifa Hamamı· Kore Kardeşlik ParkıKonya Ereğli, tüm bunların yanı sıra daha pek çok görülmesi gereken yer e sahip. Konya merkeze yakınlığı ile dikkat çeken Ereğli ilçesinden rahatlıkla Konya merkeze giderek burada bulunan ve tüm dünyayı felsefesi ile etkileyen Mevlana Celaleddin Rumi'nin türbesini ziyaret edebilir, müzeleri gezebilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı fırsatları takip ederek Ereğli ucuz otel seçeneklerini yakalayabilir ve tüm bu güzellikleri görme şansını elde edebilirsiniz. Konya Ereğli, tüm ihtişamlı yapısı ve onlarca yapılacak aktivite seçeneği ile siz değerli misafirlerini bekliyor.

7 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
7
10
0 (850) 600 23 34
Cherry Garden City & Spa
Cherry Garden City & Spa
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

Konaklama süreci mükemmel, odalar çok temiz. Otelin içi dışı, harika bir atmosferi var. Kahvaltı süper zenginliğe sahip, sessizliği arayanlara tavsiye ederim. İnşallah bir daha ki sefere yine gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 94 64
Mirel Hotel
Mirel Hotel
İnönü Caddesi No:35
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

İşim gereği çoğu zaman şehir dışında konaklıyorum. Temizliğe çok fazla önem veren birisiyim ve bu konuda sıkıntı yaşamadan kaldığım istisnai yerlerden birisi. Gerek konfor, gerek ise güler yüzlü personelleri ile övgüyü hak ediyorlar. Ayrıca konum olarak şehir merkezinde olması da bir avantaj...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 23 34
Cherry Garden City & Spa
Cherry Garden City & Spa
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

Çok temiz bir otel, yemekler gayet başarılı, personel çok ilgili ve kibar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 94 64
Mirel Hotel
Mirel Hotel
İnönü Caddesi No:35
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

3 ay boyunca bu otelde konaklamış birisi olarak diyebilirim ki, burasını benimsemeye başladım... Başka söze gerek var mı sizce? ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 94 64
Mirel Hotel
Mirel Hotel
İnönü Caddesi No:35
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

Serkan Bey'in misafirperverliği, temiz otel, güler yüzlü personel, teşekkür ederiz her şey için. Bundan sonra kalmaya devam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 23 34
Cherry Garden City & Spa
Cherry Garden City & Spa
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

Güzel bir otel. Kahvaltısı muazzam. Personel çok ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 23 34
Cherry Garden City & Spa
Cherry Garden City & Spa
Konya Ereğli / Konya
Türkiye

-

Yemyeşil bir bahçe, on numara kahvaltı, zevkli döşenmiş bir oda, yarı olimpik kapalı havuz, ilgili personel. Çok memnun kaldım tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Konya Ereğli Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Konya Ereğli için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Konya Ereğli otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Konya Ereğli otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.