Akşehir Otelleri

Mimari değeri ve tarihi ile kültürel bir ilçe olan Akşehir’de, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Akşehir Otelleri ve Akşehir Otel Fiyatları

Mimari değeri ve tarihi ile kültürel bir ilçe olan Akşehir'de, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor…

Konya'nın ilçelerinden biri olan Akşehir, Konya-Afyon arasında yer alıyor. Konya Merkez'e 135 km, Afyon'a 90 km mesafede bulunan Akşehir, Nasreddin Hoca'nın gençliğinden itibaren yaşadığı yer aynı zamanda. Bu nedenle de Nasrettin Hoca Türbesi, ilçenin önemli ziyaret noktalarından biri.

Tarihi ve kültürel varlıkları ile Akşehir, ülkemizin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri. Bundan dolayı da ilçede konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor. Akşehir otelleri, genellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerden oluşuyor.

Akşehir'in merkezinde bulunan Akşehir otelleri, şık ve modern olanaklarla donatılmış konaklama birimlerine sahipler. Muhteşem bir şehir manzarasına ev sahipliği yapan Akşehir otellerinin, alakart restoranları da bulunuyor. İsteğe bağlı olarak öğle ve akşam yemeklerinin servis edildiği Akşehir otellerinde, güne lezzetli bir açık büfe sabah kahvaltısı ile başlıyorsunuz. Akşehir otellerinde spa olanakları da mevcut. Kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve masaj hizmetleri gibi birimler bulunuyor Akşehir otellerinde.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde mimari mirası ile tarihi bir şehir olarak sınıflandırılan Akşehir'i keşfetmek için Akşehir otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Akşehir otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi ve kültürel bir gezi için tercih edilen Akşehir'de, birçok uygun fiyatlı konaklama alternatifi mevcut…

Konya-Afyon arasında yer alan Akşehir, Konya'nın kültürel ilçelerinden biri. Gençliğinden itibaren Nasreddin Hoca'nın yaşadığı yer olan ve önemli ziyaret noktalarından biri olan Nasrettin Hoca Türbesi'ne ev sahipliği yapan Akşehir, Konya Merkez'e 135 km, Afyon'a ise 90 km mesafede bulunuyor.

Akşehir, tarihi ve kültürel varlıklarıyla oldukça zengin bir ilçe. Dolayısıyla turistik değeri bir hayli fazla olan Akşehir'de uygun fiyatlı pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Her gelir düzeyinden insanın rahatlıkla konaklama yapabileceği Akşehir otelleri, bu anlamda gezginleri fazlasıyla mutlu ediyor.

Akşehir otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunduğu olanaklara göre değişiyor daha çok. Otelin bulunduğu konumun da Akşehir otel fiyatlarına etkisi büyük. Akşehir otel fiyatları, genelde oda fiyatı olarak ücretlendirildiğinden bir hayli ekonomik oluyor. Ayrıca Akşehir otel fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2017 Akşehir otel fiyatlarının 80 TL ile 170 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Sizin de yakın bir zaman içerisinde, Akşehir'i tarihi ve kültürel seyahat amacıyla ziyaret etme amacınız varsa eğer, bütçenize uygun olan bir Akşehir otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Akşehir otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Akşehir otellerini ve Akşehir otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akşehir otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Akşehir Özpark Hotel
Akşehir Özpark Hotel

-

Ses yalıtımı yok

Gecenin 2'sinde sandalye taşıyorlar. Gecenin 3'ünde konuşmalar net duyuluyor. Ses yalıtımı yok. TV bozuk. Sesi kötü. Görüntü sıfır. Bir de 4 yıldız.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)