Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Selçuklu Otelleri

Selçuklu için {{ (filteredHotels).length}} / 15 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Selçuklu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Binlerce yıllık bir geçmişin üzerine kurulu olan Selçuklu, tarihi atmosfere sahip otelleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor...

Konya'nın merkez ilçesi Selçuklu 3 bin yıllık yerleşim bölgeleri, tarihi eserleri, müzeleri ve sarayları ile turizm açısından önemli bir merkezdir.

Eğer Selçuklu ve Osmanlı diyarı Konya'ya geldiyseniz, Selçuklu otelleri konaklamada size tarihi ve otantik bir deneyim vaadediyor.

Selçuklu otelleri bazen restore edilmiş tarihi bir bina, bazen Selçuklu mimarisi özelliklerini taşıyan bir yapı, bazen de bir Osmanlı hanı veya Selçuklu konağı olarak karşınıza çıkar.

Hangisini seçerseniz seçin, Selçuklu otelleri bölgenin doğal ve tarihi zenginliklerine uygun bir atmosferde konaklayabileceğiniz özelliktedir.

Konya'nın en büyük ilçesi olan Selçuklu yıl içerisin gerek iş amacıyla gerek turizm gerekse de kültür turları ile ziyaret edilmektedir.

Selçuklu, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mevlana'nın şehri Konya'nın en büyük ilçesidir. Öyle ki nüfusu Türkiye'deki 46 ilden bile daha yüksektir. Konya'nın kuzeyinde yer alan Selçuklu ilçesi, Sarayönü, Kadınhanı, Derbent, Altınekin, Meram ve Karatay ilçeleriyle komşudur.

Konya'nın merkez ilçesi olan Selçuklu, geçmişi 3 bin yıllık olan yerleşim bölgeleri, tarihi eserleri, müzeleri ve sarayları ile turizm açısından da Konya'nın önemli bir tarihi merkezdir. Eğer Selçuklu ve Osmanlı diyarı, Mevlana'nın toprakları olan Konya'ya geldiyseniz, Selçuklu'da yer alan otellerde konaklamanızı yapabilirisiniz. Gerek iş amacıyla gerekse de tatil için Selçuklu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok oteller hizmet vermektedir. Selçuklu'da hizmet veren otel kategorileri içerisinde mistik ve otantik havası ile butik oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller gelen misafirleri ağırlamaktadır.

Selçuklu ilçesi en çok ilgiyi yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde görmektedir. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Selçuklu'da hizmet veren otellerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır. Erken rezervasyonla daha ekonomik fiyatlara konaklama yapabilirsiniz.

Selçuklu otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Konya Selçuklu otel fiyatları otelin bulunduğu kategoriye ve konaklama tipine, büyük otel ya da küçük otel olmasına göre de değişmektedir. Butik oteller daha ekonomik fiyatlara sahipken, 5 yıldızlı oteller ve her şey dahil konaklama tipine sahip oteller daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir.

Selçuklu otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenerek yer almaktadır. Bu sayfadaki listeden tüm Selçuklu otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Selçuklu oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Selçuklu Hakkında

Gelişmişlik ve nüfus bakımından Konya'nın en büyük ilçesi olan Selçuklu, özellikle inanç turizmi açısından önemli bir merkezdir.

Konya iline bağlı merkez ilçe konumunda olan Selçuklu, şehrin kuzeyinde yer alır. Sarayönü, Kadınhanı, Beyşehir, Derbent, Güneydere ve Karatay ilçeleri ile sınırlı olan Selçuklu'nun batısında Takkeli ve Loras dağları bulunmaktadır. İlçe, göl tabanı olan bir ova üzerine kuruludur.

İsmini Konya'yı başkent yapan Selçuklu Devleti'nden alan ilçe aynı zamanda Osmanlı Devleti zamanında da önemli bir konuma sahip olmuştur. Selçuklu günümüzde de Konya'nın en büyük ilçesi olmakla birlikte şehrin gelişen ve büyüyen yüzünü temsil etmektedir.

Nüfus artışı bakımından Anadolu'daki ilçelerin başında gelen Selçuklu, büyüme hızında da Türkiye'de ilk sıralarda yer almaktadır. Gelişme hızında Türkiye ortalamasını yakalayan Selçuklu, aynı zamanda Konya'nın da katma değeri en yüksek ilçesidir. İlçede şehirleşme oranı son yıllarda yüzde 80'in üzerine çıkmıştır.

Her yıl yerli ve yabancı ortalama 2 milyon turistin ziyaret ettiği Konya'nın en büyük ilçesi olan Selçuklu, 3 bin yıllık yerleşim bölgeleri, tarihi eserleri, müzeleri ve sarayları ile turizm açısından önemli bir merkezdir.

Selçuklu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Seyr-i Konya Butik Otel
Seyr-i Konya Butik Otel

-

Odaları 5 yıldızlı otel konseptinde

Otelin odaları 5 yıldızlı otel konseptinde dizayn edilmiş. Odanıza istediğiniz saatte kahvaltınız geliyor. Çok ferah, süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seyr-i Konya Butik Otel
Seyr-i Konya Butik Otel

-

Otopark sorunu yok

Çok temiz, yeni ve sakin bir otel. Otopark sorunu yok. Kamyonla bile otele gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gherdan Gold Otel
Gherdan Gold Otel

-

Kahvaltıda zengin çeşit

Öncelikle yönetime, çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten güler yüzlü personel, ilgi, alaka, odaların temizliği, restoran ve kahvaltıda zengin çeşit, gerçekten süper bir otel. Herkese tavsiye ederim. Benim 4 kere konaklamama rağmen her şey ilk kaldığım gibi. Tüm ekibe başarılar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

5 yıldızın hakkını veren bir yer

Bayram tatilinizi geçireceğiniz, uygun fiyatlı, 5 yıldızın fazlasıyla hakkını veren bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel

-

Çok kullanışlı ve konforlu

Çok kullanışlı ve konforlu bir otel. Gezilecek birçok noktaya rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda. Odalar büyük ve temiz. Ailecek gittik ve oldukça memnun kaldık. Fiyat olarak da oldukça uygun bir otel. Yemekler de gayet çeşitli ve lezzetli. Çalışanlar da yardımsever ve güler yüzlüler. Gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Yemekler lezzetli, odalar muhteşem

Kısacası Rixos Konya benim için uyanmak istemediğim bir rüyaydı. Oteldeki huzur konfor ve rahatlık hiç bir yerde yok. Açıkça söylemek gerekirse beklentilerimin üstüne çıkabilen sayılı otellerden birisi. Kaliteli hizmetle beraber, güler yüz, ilgi, lezzetli yemekler ve muhteşem odalar birleşince siz de o rahat yatağınızdan ayrılıp otelden çıkış yapmak istemiyorsunuz. Konya'ya gerçek anlamda büyük bir katkı sağlıyor bence. En kısa sürede tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum. Her şey için teşekkürler Rixos Konya Ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Harika şehir manzarası

Konya'ya birçok kez ziyarete geldim. Konakladığım oteller arasında en iyisi Rixos Hotel Konya'ydı. Harika şehir manzarasıyla, muhteşem bir sabaha uyanmanın tadı çok güzeldi. Otelin kalite performansı çok iyi. Müşteri memnuniyetine çok dikkat eden ve önem veren bir otel. Housekeeping çok hızlı ve temiz çalışıyor. Yemekler çok güzel. Kesinlikle bundan sonra ilk tercihim Rixos Hotel Konya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Personellerin güler yüzü

Konya'nın en uygun fiyatlı oteli, gelebileceğinizin en iyisi. 5 yıldızı fazlasıyla hak eden bir otel. Biz toplantı için gelmiştik ve personellerin güler yüzünden, ilgiden, alakadan, misafir ilişkileri yetkililerin yardımseverliğinden, garsonların sürekli tebessüm edip bir arzumuzun olup olmadığını sormaları bizi çok mutlu etti. Konaklamak için de mutlaka geleceğim. Memnun kalacağıma eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Kaliteli bir otel

Şu ana kadar gelip de memnun kaldığım sayılı oteller arasında. Yemekleri, açık büfesi, alakartı ve hızlı oda servisi ile oldukça akılda kalıcı bir yer. Otel spa olarak fazlasıyla kapsamlı; sauna, hamam, buhar alanı, dinlenme odaları, yüzme havuzları, fitness'ı ve oldukça fazla çeşidi olan terapi odaları bulunuyor. Böylesine güler yüzlü ve kaliteli bir otelde bu kadar uygun bir fiyata kalmanız mucize bence. Kesinlikle Konya'ya geleceğinizde hiç düşünmeden güvenle kalabileceğiniz tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Dizayn ve konfor

Otel dizayn ve konfor açısından gerçekten oldukça rahat ve temiz. Sosyal aktivite olarak da fazlasıyla donanımlı. Spor aktiviteleri olarak yüzme havuzları, fitness center, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru, masa tenisi odası ve squash salonu gibi otelde bulunduğunuz vakitleri değerlendirmeniz için çok geniş imkanlar sunuyor. Çalışanlar çok yardımsever ve güler yüzlüler, tekrardan ilginiz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

İlgiden çok memnun kaldık

Hizmetten, güler yüzden ve personellerin enerjisinden kendimi çok iyi hissettiren lobideki harika müzikten çook memnun kaldım. Oteli konforlu temiz ve yiyecekleri harika buldum. Çalışanların her misafirle ayrı ayrı ve özel bir şekilde ilgilenmesi hoşumuza gitti açıkçası. Diğer Rixos otelleri de ziyaret listeme ekledim bilee.:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Kahvaltı servisleri mükemmel

Otelin atmosferi harika, personelleri çok güler yüzlü ve hızlı hizmet ediyorlar. Odalar gayet temiz ve ferah. Kahvaltı servisleri mükemmel. Açık büfesi çok çeşitli ve lezzetli, akşam yemekleri de aynı şekilde. İçki servisleri gayet güzel. İnternet konusunda da hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz, sınırsız ve ücretsiz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Yiyecek, içecekler muazzam

Seyahatlerim ve tatillerim arasında Rixos Hotel hep ilk tercih olmuştur. Benim için burada da farkını göstererek beni memnun bıraktı. Ücretsiz Wi-Fi olanağı var. Yiyecek, içecekler muazzam. Konfor olağanüstü. Rixos zincirlerinden bir tanesi daha benden tam puan aldı. İlgi ve alaka için herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Kaliteli hizmet

Rixos zincirleri arasında en iyisi. Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmetiyle sizi çok kolay cezbedebiliyor. Yiyecek-içecekler çok lezzetli, içkiler hoş, otel nezih, odalar konforlu, restoran alanı hijyenik, otel temiz, havuz, spa, welness donanımlı, kaliteli hizmeti ve konseptiyle Rixos Hotel Konya yine farkını ortaya koyuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Özellikleri çok olan bir otel

Konya'nın en kapsamlı oteli… Konsept, konfor ve atmosfer harika. Yiyecek ve içecekler lezzetli. Otel odaları, restoran alanı çok temiz ve hijyenik. Gönül rahatlığıyla konakladık. Konum olarak havaalanı ve otogara çok yakın. İçkiler çok hoş, mini bar çok donanımlı, havuz ve SPA Wellnes kapsamlı. Özellikleri çok olan bir otel. Fiyatlar bu düzeydeki bir otele göre ucuz diyecek kadar uygun. Rixos Hotel Konya bizden tam not almayı başardı. İlgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odaları temiz

Konaklamamızı Rixos Hotel Konya'da gerçekleştirdik. Çok hoşumuza gitti. Odaları temiz, yemekleri güzel. Çocuklar için dış havuz olması bir artı. Rahat rahat havuzda yüzebildik. Mutlaka deneyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Misafirperver ve sıcakkanlı personel

Misafirperver ve çok sıcakkanlı personeller. İlgi, alaka için çok teşekkür ederim. Odaları ve yemekleri çok iyi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odaları temiz ve bakımlı

Her şeyi ile güzel ve rahat bir konaklama yaşadık. Karşılama çok iyiydi. Odaları temiz ve bakımlı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Güler yüzlü ve sıcakkanlı

Bayram tatili dönüşü Rixos Hotel Konya'da konaklamaya karar verdik. Personel güler yüzlü ve sıcakkanlı. Odaları temiz ve ferah. En çok hoşumuza giden ise Konya'nın manzarası idi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odaları temiz ve geniş

Resepsiyon çalışanlarının sıcak karşılaması çok hoşuma gitti. Odaları temiz ve geniş. Tavsiye edebileceğim bir otel. Mimari yapısı harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Rahat ve konforlu

Mükemmel bir otel. Rahat ve konforlu. Odalar temiz. Personel güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Temizlik on numara

Odalar güzel. Temizlik on numara. Daha da kalacağım burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Personel çok sıcakkanlı

Çok konforlu, gerçekten tavsiye ederim. Personel çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Eşimi ve beni çok güzel uğurladılar. Ayrıca Rixos Hotel Konya için çok güzel bir fiyat veriyorlar. Hem mükemmel hem ekonomik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odalar tertemiz

Harika bir otel. Kesinlikle kalmanız gereken bir otel. Personeli, odaları ve yemekleri mükemmel. Odalar tertemiz. Personel güler yüzlü. Kalite ve konforun birleştiği otel. Mutlu çalışanlar, mutlu misafirler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Nice room

It was a good hotel. Nice room, nice food and nice maids. Thanks for all thinks Turkey hotels are awesome. ^_^

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Temiz ve kaliteli

Konya'nın en temiz ve kaliteli oteli. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sıcacık aile ortamı hissiyatı veren, samimi personelleri, garsonundan müdürüne kadar herkes çok ilgili ve düşünceli. Odalarda her şey düşünülmüş, ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz her şey var. Tek başıma iş seyahati için konaklıyorum yaklaşık iki ayda bir. Fakat bu yaz kesinlikle tatil için ailemle geleceğim! Teşekkürler Rixos Hotel Konya. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odalar tertemiz

Rixos Hotels zincirinin bir parçası. Konya'nın en güzel otelidir bence. Her Konya gezimizde Rixos Hotel Konya'da kalırız. Torku Arena'da yapılan maçları izlemek için, kimi zaman Mevlana ziyareti için Konya'ya gelişimizde ailemle Rixos Hotel Konya'da kalırız. Personel eğitimli ve güler yüzlü. Odalar tertemiz ve müdürler ilgili. Her isteğinizi memnuniyetle yerine getiriyorlar. Yemekleri lezzetli ve tazecik ön büro personel hızlı. Konya'da eksisini görmediğim nadir otellerden ve bundan sonraki tek tercihim tabi ki Rixos Hotel Konya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odalar gayet temiz

Otelin yolun üstünde olması büyük avantaj. Havaalanına 10 dakika uzaklıkta. Eğer ki canınız bir yere gitmek isterse otelin sürekli servis imkanı var. Odalar gayet temiz ve konforlu. Konya'nın en iyi, en kaliteli, en temiz, en personeli sıcakkanlı oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Yemekleri çeşitli

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Gerçekten mükemmel bir otel. Havaalanına 10 dakika uzaklıkta. Yemekleri çeşitli. Personel güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Harika bir konaklama

Eşimle birlikte çıktığımız iş seyahati Rixos Hotel Konya'da son buldu. Harika bir konaklama yaşadık. Teşekkürler Rixos Hotel Konya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Odaları ferah ve temiz

Harika bir konaklama yaşadık. Yurt dışından iş seyahati için gelmiştik. Tercihimiz Rixos Hotel Konya oldu. Süper havuzu, yemekleri lezzetli, odaları ferah ve temiz. Mutlaka tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gherdan Gold Otel
Gherdan Gold Otel

-

Konfor, kalite, ilgi

Isparta dönüşü gece konakladım, tek kelimeyle bu fiyata mükemmel. Konfor, kalite, ilgi, temizlik, her şey güzeldi. Eğer tekrar Konya'da konaklamam gerekirse evimi buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel

-

Daha resepsiyonda 0

Daha resepsiyonda 0. Burada Dedeman denilince akla gelen güler yüzlü personel, ilgi ile karşılanma. Kendimi işkembeciye gittim zannettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gherdan Gold Otel
Gherdan Gold Otel

-

Açık büfe kahvaltısı müthişti

Odalarındaki ofis kısımları tek kelimeyle mükemmel düşünülmüş, ev konforunu aratmayacak şekilde tasarlanmış odaları, yuvarlak yatakta uyumanın keyfi de bir başka oluyormuş. :) Ulaşımı rahat, otopark sorunu yok, yemekleri lezzetli, açık büfe kahvaltısı müthişti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novotel Konya
Novotel Konya

-

Konfor, hizmet, alaka

27 Ağustos tarihinde ailecek konakladığımız Novotel Konya gerçekten konfor, hizmet, alaka, vs. olarak cidden çok güzeldi. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Rixos ismine yakışmayacak kalitede

Rixos ismine yakışmayacak kalitede bir otel. Fiyat politikası tamamen oradaki kişilerin inisiyatifinde. 250 TL ve 100 TL arası değişir, artık onların psikolojilerine göre değişir. Akşam yemeklerinin içinden kocaman "kıl"çıkar, personel bu işe çok çok güler çünkü trajik değil komik bir şeydir. Garip bir otel kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gherdan Hotel
Gherdan Hotel

-

Memnun kaldım

Kesinlikle ben de memnun kaldım, benim de ilk tercihim olacak...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İbis Otel Konya
İbis Otel Konya

-

Çok konforlu bir otel

Kesinlikle çok konforlu bir otel, özellikle yatakları. Personelin ilgisi de bir o kadar içten ve samimi. Tebriklerimi sunuyorum. Konya için bundan sonraki adresim İbis Otel Konya olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gherdan Hotel
Gherdan Hotel

-

Odalar çok şık

Odalar çok şık, özellikle odadaki camekanla ayrılmış fiskos bölmesi. :) Personeli de çok samimi, bundan sonra tek tercihim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel

-

Klasik Dedeman kalitesi

İş amaçlı gittiğim için sadece konaklamasından faydalanabildim, ne yazık ki havuza girme fırsatım olmadı. Ben çok katlı binaları pek sevmiyorum fakat otel son derece temiz ve konforlu. İyi bir hizmet kalitesi, konforu arayanlar için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemon Konya
Anemon Konya

-

Çok güzel bir yer

Bence değişik ve çok güzel. Gitmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anemon Konya
Anemon Konya

-

Yeni tesis

Yeni yapılan bir tesis. Konya merkezine yakın. Güzel ve ferah bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dedeman Konya Hotel
Dedeman Konya Hotel

-

AVM karşısı

Odalar geniş ve rahat. Karşısında AVM olması avantaj.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Hotel Konya
Rixos Hotel Konya

-

Şehire uzak

Şehire uzak olması tek dezavavtajı. Odalar çok rahat, kahvaltısı zengin. Akşamları en üst katta Roof Bar'ı mutlaka ziyaret edin, canlı müzik çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)