Selçuklu Otelleri

Binlerce yıllık bir geçmişin üzerine kurulu olan Selçuklu, tarihi atmosfere sahip otelleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor...Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Selçuklu Otelleri

Toplam 14 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Memnun kaldım"

"Odalar çok şık"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 55 69

"Konfor, kalite, ilgi"

"Açık büfe kahvaltısı müthişti"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 57 55

Selçuklu Otelleri ve Selçuklu Otel Fiyatları

Binlerce yıllık bir geçmişin üzerine kurulu olan Selçuklu, tarihi atmosfere sahip otelleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor...

Konya'nın merkez ilçesi Selçuklu 3 bin yıllık yerleşim bölgeleri, tarihi eserleri, müzeleri ve sarayları ile turizm açısından önemli bir merkezdir.

Eğer Selçuklu ve Osmanlı diyarı Konya'ya geldiyseniz, Selçuklu otelleri konaklamada size tarihi ve otantik bir deneyim vaadediyor.

Selçuklu otelleri bazen restore edilmiş tarihi bir bina, bazen Selçuklu mimarisi özelliklerini taşıyan bir yapı, bazen de bir Osmanlı hanı veya Selçuklu konağı olarak karşınıza çıkar.

Hangisini seçerseniz seçin, Selçuklu otelleri bölgenin doğal ve tarihi zenginliklerine uygun bir atmosferde konaklayabileceğiniz özelliktedir.

Konya'nın en büyük ilçesi olan Selçuklu yıl içerisin gerek iş amacıyla gerek turizm gerekse de kültür turları ile ziyaret edilmektedir.

Selçuklu, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mevlana'nın şehri Konya'nın en büyük ilçesidir. Öyle ki nüfusu Türkiye'deki 46 ilden bile daha yüksektir. Konya'nın kuzeyinde yer alan Selçuklu ilçesi, Sarayönü, Kadınhanı, Derbent, Altınekin, Meram ve Karatay ilçeleriyle komşudur.

Konya'nın merkez ilçesi olan Selçuklu, geçmişi 3 bin yıllık olan yerleşim bölgeleri, tarihi eserleri, müzeleri ve sarayları ile turizm açısından da Konya'nın önemli bir tarihi merkezdir. Eğer Selçuklu ve Osmanlı diyarı, Mevlana'nın toprakları olan Konya'ya geldiyseniz, Selçuklu'da yer alan otellerde konaklamanızı yapabilirisiniz. Gerek iş amacıyla gerekse de tatil için Selçuklu'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok oteller hizmet vermektedir. Selçuklu'da hizmet veren otel kategorileri içerisinde mistik ve otantik havası ile butik oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller gelen misafirleri ağırlamaktadır.

Selçuklu ilçesi en çok ilgiyi yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde görmektedir. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Selçuklu'da hizmet veren otellerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönde olmaktadır. Erken rezervasyonla daha ekonomik fiyatlara konaklama yapabilirsiniz.

Selçuklu otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Konya Selçuklu otel fiyatları otelin bulunduğu kategoriye ve konaklama tipine, büyük otel ya da küçük otel olmasına göre de değişmektedir. Butik oteller daha ekonomik fiyatlara sahipken, 5 yıldızlı oteller ve her şey dahil konaklama tipine sahip oteller daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir.

Selçuklu otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenerek yer almaktadır. Bu sayfadaki listeden tüm Selçuklu otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Selçuklu oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Bölgede Son Yorumlananlar